Skocz do zawartości
Patricko

Handel Wymienny

Rekomendowane odpowiedzi

koledzy , potrzebuje czegos na Historic Racing Cup w klasie eksperckiej. Ma ktos jakis samochod ktorym da sie to przejechac w A i B ? Bo ja probwalem na maksa zrobiona Cobra to mi tak zarzucala ze szkoda gadac , nie da sie tego prowadzic.

potrzebuje sugestii skad wziac taki samochod albo osoby ktora mi go pozyczy santorynxd ID , badz pisac na gg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli miałby ktoś Toyote '83 Corolla Levin GT-APEX (AE86) bardzo pilnie potrzebuje tego auta. Nie interesuje mnie wypożyczenie, tylko zamiana za dowolne auto. Także jakby się komuś przewinęła nawet na giełdzie to prosiłbym o zakup, a następnie informację do mnie, że posiadacie takie auto. A ja bardzo chętnie je od was odkupie drogą zamiany za dowolne auto (oczywiscie w granicach zdrowego rozsądku jeśli chodzi o cene).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chętnie pożyczył jakiegoś japońca poniżej 79' i europejczyka poniżej 70'. W zastaw mam kilka wozów np. Subaru 360 z 58'.

moge pożyczyć ci japońca bo właśnie kupiłem PSN bikobaka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wymienie maserati gran turismo i ferrari california na cos innego: najlepiej na stare lambo countach lub inny stary szybki samochod albo samochod wrc albo zrobiony pod rajdy. psn: JohnnyyPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cze,

Bardzo chętnie pożyczyłbym Ferrari 458 Italia. Chciałbym się nim przejechać przed kupnem, a mam zamiar kupić samochód do kilku serii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo pilnie potrzebuje jakiś bolid do Historic Racing Car Cup.

Chaparral 2J,

Toyota 7,

Chaparral 2D,

Ferrari 330 P4 1967,

Ford Mark IV 1967,

Chevrolet Corvette Z06 C2 Race Car 1963,

Ford GT40 1969

Jeżeli ktoś posiada bardzo prosze o kontakt. Chce tylko pożyczyć na do czsu wygrania serii tych wyścigów. Pzdr

Edytowane przez SmoQ_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cze,

Bardzo chętnie pożyczyłbym Ferrari 458 Italia. Chciałbym się nim przejechać przed kupnem, a mam zamiar kupić samochód do kilku serii.

pzrecież on nie kosztuje fortuny:) a w arcade mode go nie ma żębyś móg go przetestować?

ja zbieram kase na któreś z ww aut do historic eventu:) ale ciekawe kiedy uzbiera mi się te 20 milionów:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można też robić birthday trick i liczyć na to że dostanie sie np Chaparral 2J.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można też robić birthday trick i liczyć na to że dostanie sie np Chaparral 2J.

Czyli ze co , wyjasnij jesli mozesz.

A ma ktos auto do nascaru ? Na padzie ciezko przejsc specjalne nascara a juz odblokowalem mistrzostwa w b-soec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli ze co , wyjasnij jesli mozesz.

A ma ktos auto do nascaru ? Na padzie ciezko przejsc specjalne nascara a juz odblokowalem mistrzostwa w b-soec

wczoraj zdobyłem nascara... 2 pierwsze serie robiłem na dfgt a ostatnią na padzie bo późno już było i nie chciało mi się kierownicą hałasować;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już wyjaśniam. Przeczytałem to na forum GameSpot i ludzie pisza ze to działa. Ja tego nie próbowałem, chciałem tylko dać info że jest taka możliwość.

Więc zaklada się nowe konto PSN. Podczas wpisywania daty urodzin ustawiamy dzisiejszy dzień oraz miesiąc. Rok ustawiamy taki, z jakiego rocznika auto chcemy dostać. Chcesz auto '69 ustawiasz 1969. Po zalożeniu konta odpalamy GT5 na tym nowo utworzonym koncie. Po wszytskich ustawieniach ekranu itd dostajesz wiadomość Happy Birthday i z tej okazji dostajesz róznież gift card z losowo wybranym autem z rocznika jaki sobie wybrałeś. I to auto możesz wysłać na swój właściwy PSN. Oczywiście wcześniej musisz dodać siebie do znajomych na tym nowym koncie. Można to robić non stop przez cały dzień. Na forach pisali że czasami dostają istne perełki jak np Ferrari 330 P4 z 67. Wiemy ile ono kosztuje.Jednak bardzo rzadko się trafia. Ten proces można do woli powtarzać - po wysłaniu nowego auta na swoje właściwe konto PSN, kasujemy save GT5 z tego nowego konta i od nowa odpalamy GT5 ustawiamy wszytskie pierdoly, dostajemy kolejne auto i wysyłamy itd itd itd. Chcąc bawić się w to następnego dnia trzeba już utworzyć nowy PSN z aktualną datą dnia i miesiąca oraz rocznikiem z jakiego chcielibyśmy auto. To nie jest żaden glitch ani hack. PD widocznie nie przewidziało czegoś takiego.

Edytowane przez SmoQ_88
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już wyjaśniam. Przeczytałem to na forum GameSpot i ludzie pisza ze to działa. Ja tego nie próbowałem, chciałem tylko dać info że jest taka możliwość.

Więc zaklada się nowe konto PSN. Podczas wpisywania daty urodzin ustawiamy dzisiejszy dzień oraz miesiąc. Rok ustawiamy taki, z jakiego rocznika auto chcemy dostać. Chcesz auto '69 ustawiasz 1969. Po zalożeniu konta odpalamy GT5 na tym nowo utworzonym koncie. Po wszytskich ustawieniach ekranu itd dostajesz wiadomość Happy Birthday i z tej okazji dostajesz róznież gift card z losowo wybranym autem z rocznika jaki sobie wybrałeś. I to auto możesz wysłać na swój właściwy PSN. Oczywiście wcześniej musisz dodać siebie do znajomych na tym nowym koncie. Można to robić non stop przez cały dzień. Na forach pisali że czasami dostają istne perełki jak np Ferrari 330 P4 z 67. Wiemy ile ono kosztuje.Jednak bardzo rzadko się trafia. Ten proces można do woli powtarzać - po wysłaniu nowego auta na swoje właściwe konto PSN, kasujemy save GT5 z tego nowego konta i od nowa odpalamy GT5 ustawiamy wszytskie pierdoly, dostajemy kolejne auto i wysyłamy itd itd itd. Chcąc bawić się w to następnego dnia trzeba już utworzyć nowy PSN z aktualną datą dnia i miesiąca oraz rocznikiem z jakiego chcielibyśmy auto. To nie jest żaden glitch ani hack. PD widocznie nie przewidziało czegoś takiego.

Sprawdzałeś czy działa ? Takiego czegoś można używać beż żadnych konsekwencji ? :o

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa. Mnie trafiło sie Ferrari 330 P4 :D Tyle że to wszystko jest zbyt upierdliwe i czasochłonne, nie chce mi sie tego robić.

Edytowane przez SmoQ_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już wyjaśniam. Przeczytałem to na forum GameSpot i ludzie pisza ze to działa. Ja tego nie próbowałem, chciałem tylko dać info że jest taka możliwość.

Więc zaklada się nowe konto PSN. Podczas wpisywania daty urodzin ustawiamy dzisiejszy dzień oraz miesiąc. Rok ustawiamy taki, z jakiego rocznika auto chcemy dostać. Chcesz auto '69 ustawiasz 1969. Po zalożeniu konta odpalamy GT5 na tym nowo utworzonym koncie. Po wszytskich ustawieniach ekranu itd dostajesz wiadomość Happy Birthday i z tej okazji dostajesz róznież gift card z losowo wybranym autem z rocznika jaki sobie wybrałeś. I to auto możesz wysłać na swój właściwy PSN. Oczywiście wcześniej musisz dodać siebie do znajomych na tym nowym koncie. Można to robić non stop przez cały dzień. Na forach pisali że czasami dostają istne perełki jak np Ferrari 330 P4 z 67. Wiemy ile ono kosztuje.Jednak bardzo rzadko się trafia. Ten proces można do woli powtarzać - po wysłaniu nowego auta na swoje właściwe konto PSN, kasujemy save GT5 z tego nowego konta i od nowa odpalamy GT5 ustawiamy wszytskie pierdoly, dostajemy kolejne auto i wysyłamy itd itd itd. Chcąc bawić się w to następnego dnia trzeba już utworzyć nowy PSN z aktualną datą dnia i miesiąca oraz rocznikiem z jakiego chcielibyśmy auto. To nie jest żaden glitch ani hack. PD widocznie nie przewidziało czegoś takiego.

Tak, PD nie przewidziało zachłanności ludzkiej i tego, że z świetnego pomysłu obdarowywania ludzi w ich dzień urodzin prezentem w postaci fury z ich rocznika zrobią mechanizm "wyciągania aut". Brawo!

Nie rozumiem tego, ale ja już stary jestem... :down:

PS. A ja dzisiaj znowu siedziałem z GT5 do 4 rano i kompletowałem sobie autka... uczciwie na nie zarabiając lub wygrywając.

Pozdrawiam prawdziwych fanów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pzrecież on nie kosztuje fortuny:) a w arcade mode go nie ma żębyś móg go przetestować?

ja zbieram kase na któreś z ww aut do historic eventu:) ale ciekawe kiedy uzbiera mi się te 20 milionów:P

Przecież, gdyby był w arcade mode to nie pytałbym się :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, PD nie przewidziało zachłanności ludzkiej i tego, że z świetnego pomysłu obdarowywania ludzi w ich dzień urodzin prezentem w postaci fury z ich rocznika zrobią mechanizm "wyciągania aut". Brawo!

Nie rozumiem tego, ale ja już stary jestem... :down:

PS. A ja dzisiaj znowu siedziałem z GT5 do 4 rano i kompletowałem sobie autka... uczciwie na nie zarabiając lub wygrywając.

Pozdrawiam prawdziwych fanów.

Zgadzam sie z Tobą w 100%. Poza tym zawsze jak coś próbuje w grze używać kodów to już nie łapie tego klimatu. Tak to chociaż jest satysfakcja, a tak to płyta odłożona do szuflady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z Tobą w 100%. Poza tym zawsze jak coś próbuje w grze używać kodów to już nie łapie tego klimatu. Tak to chociaż jest satysfakcja, a tak to płyta odłożona do szuflady.

otoz to.. nie wyobrazam sobie ze wracam do domu i zakladam nowe profile psn po to zeby jakas furka mi wpadla.. Co innego jak sie ma naprawde urodziny tego dnia - wtedy spoko - mila niespodzianka.

chociaz i tak nie jestem do konca uczciwy ;) zdobylem Jagauara dzieki facebookowi :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

otoz to.. nie wyobrazam sobie ze wracam do domu i zakladam nowe profile psn po to zeby jakas furka mi wpadla.. Co innego jak sie ma naprawde urodziny tego dnia - wtedy spoko - mila niespodzianka.

chociaz i tak nie jestem do konca uczciwy ;) zdobylem Jagauara dzieki facebookowi :whistling:

Hipokryta !! :biggrin:

Ja sobie z tym daje spokój... jak zdobędę to zdobędę a jak nie to trudno:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czerpie z tej gry 100% satysfakcji, mimo tego, że "dostałem" samochód wart 20 000 000 Cr, plusem jest to, że nie można go sprzedać, a zabawa w to jest pracochłonna. Dotychczasowe auta kupiłem bądź wygrałem, a mam ich około 80, w tym Murcielago, Gallardo, Countach, rs6, Italia, Bugatti i wiele innych... Żadnych samochodów nie sprzedaję, jedynie tuninguje. A żeby przejść klasę ekspercką potrzebuję samochodu za 20mln, jeżeli miałbym tyle zarobić musiałbym spędzić przy jednym wyścigu w klasie ekstremalnej (wyścig aut niemieckich klasa B) , gdzie zarabia się 60 000 w 8 min, jakieś 44 i pół godziny, wtedy nawet mi fanowi motoryzacji takie coś się nudzi (wiem, że nie jest to Arcade jak w przypadku NFS-a, ale w TDU było to trochę lepiej zorganizowane) ...

Na koncie nie mam praktycznie żadnej gotówki, gdyż to co wygram wydaje na "spełnianie swoich marzeń" czyli kupowanie super samochodów, a także niej sportowych fur np. Golf V GTI + BBS RS+gwint+negatyw+gleba laugh.gif. A tak na marginesie, ta gra sprawia mi dużo frajdy, nie grałem w żadną grę już jakieś 3 lata, a tu proszę GT5 wciągnęło mnie dogłębnie! Gdyby nie studia to bym siedział 24h przy PS-ie... Taki mały offtop

PS. Teraz zbieram na jakiegoś LM-a typu Sauber C9whistling.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestańcie sie tu buzować. Podałem to tylko dla informacji. Sam tego nie robie ale nie jeżdże po ludziach którzy to stosują. Myslisz nervus ze jak ktoś zrobi ten myk to już nie jest godny być fanem serii ?

Śmiech na sali. Poza ty to ma być symulator jazdy a nie symulator zbierania kasy. Nie wiele osob chyba uzbieralo np 20 milionow ? Wiec nie dziwie sie że sie skusili na ten myk. nie piszcie juz o tym bo to nie na temat

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestańcie sie tu buzować. Podałem to tylko dla informacji. Sam tego nie robie ale nie jeżdże po ludziach którzy to stosują. Myslisz nervus ze jak ktoś zrobi ten myk to już nie jest godny być fanem serii ?

Śmiech na sali. Poza ty to ma być symulator jazdy a nie symulator zbierania kasy. Nie wiele osob chyba uzbieralo np 20 milionow ? Wiec nie dziwie sie że sie skusili na ten myk. nie piszcie juz o tym bo to nie na temat

Jakie jeżdżenie po ludziach? Chcą niech robią. Może nawet znajdą bug, który im pozwoli mieć od ręki 1031 aut i obejrzeć film końcowy. Proszę bardzo.

Gdzie napisałem, że tacy ludzie nie są godni być fanem serii?? Pozdrowiłem prawdziwych fanów, tyle. Ale jak walniesz w stół, to...

Śmiej się śmiej. Śmiech to zdrowie, też się śmieję jak takie rzeczy czytam. Ludzie czekali ładnych parę lat na grę, a teraz robią bokami, żeby móc po miesiącu napisać na forum: Skończyłem!

I nie dziwi mnie, że tak robią jak piszesz. Za dużo w życiu widziałem... Pisałem, że tego nie rozumiem.

Wydaje mi się, że ktoś inny tutaj "buzuje"...

otoz to.. nie wyobrazam sobie ze wracam do domu i zakladam nowe profile psn po to zeby jakas furka mi wpadla.. Co innego jak sie ma naprawde urodziny tego dnia - wtedy spoko - mila niespodzianka.

Niestety na moje spóźnili się 10 dni z premierą :confused: Ale bardzo mi się podoba ten patent i już im wybaczyłem :biggrin:

PS. Żeby nie był totalny OT, to mogę komuś pożyczyć jakieś autka: pick-up, jap/eu klasyk itp.. Wszystkie mniej lub bardziej dłubnięte. Pisać na PSN.

Pozdr.

Edytowane przez NERVUS_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mialem urodziny 22 a premiera 24. jaka szkoda. ale chyba zrobie konto zeby dostac jedno auto jako prezent za to ;p bo do nastepnego roku nie bede gral juz w gt 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestańcie sie tu buzować. Podałem to tylko dla informacji. Sam tego nie robie ale nie jeżdże po ludziach którzy to stosują. Myslisz nervus ze jak ktoś zrobi ten myk to już nie jest godny być fanem serii ?

Śmiech na sali. Poza ty to ma być symulator jazdy a nie symulator zbierania kasy. Nie wiele osob chyba uzbieralo np 20 milionow ? Wiec nie dziwie sie że sie skusili na ten myk. nie piszcie juz o tym bo to nie na temat

Ale widzę, kolega chyba cały rocznik 67 i część 70 sobie sprezentował ;] Ja też się skuszę ale jutro, bo dzisiaj mi szkoda czasu. Co do sensu tego zabiegu to akurat ja jestem za. Jeszcze gdyby nagrody w postaci samochodów nie były jednorazowe i byłby event taki jak w GT4 (Ci co grali wiedzą o co chodzi) to zbieranie kasy byłoby łatwiejsze.. Dla kogoś kto nie narzeka na nadmiar wolnego czasu rozwiązanie z GT5 to porażka bo rozumiem uzbierać chyba 77000cr na nowego GT-R, ale 1 mln czy 20 mln? Ktoś wcześniej napisał, że nawet miłośnik motoryzacji wymięka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×