Skocz do zawartości
Patricko

Handel Wymienny

Rekomendowane odpowiedzi

Ja pojechałem Historic Racing Cup bez problemu za pierwszym razem Camaro 69' z modyfikacjami wyścigowymi + pełen tuning. No i skrzynia przestawiona. Miodzo bryka, a jak brzmi....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem dokładnie jak mówiłeś, modyfikacja wyścigowa + pełny tuning i modyfikacja skrzyni na wszelkie sposoby. Tylko co mi po tym jak auto ma ponad 500km i waży nieco ponad tone, skoro przeciwnicy mają 600-700KM auta, które ważą max 800kg. Na samym starcie tak zostaje, że zanim zbiore się w pierwszy łuk jestem już 11 lub 12, różnie, czasem uda mi się na farta. O jakieś 300tyś jestem uboższy w portfelu. Dzięki wielki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję samochodu do Gwiazd Gran Turismo . Veyron nie daje rady , szukam jakiegoś bolidu , najchętniej Mercedes Sauber lub Clk Amg . Sam również coś mogę od siebie pożyczyć , mam samochód do praktycznie każdego event'u do 4 pierwszy klas , także pisać .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem dokładnie jak mówiłeś, modyfikacja wyścigowa + pełny tuning i modyfikacja skrzyni na wszelkie sposoby. Tylko co mi po tym jak auto ma ponad 500km i waży nieco ponad tone, skoro przeciwnicy mają 600-700KM auta, które ważą max 800kg. Na samym starcie tak zostaje, że zanim zbiore się w pierwszy łuk jestem już 11 lub 12, różnie, czasem uda mi się na farta. O jakieś 300tyś jestem uboższy w portfelu. Dzięki wielki.

A opony miękkie wyścigowe są? No to nie wiem, u mnie od kopa dał rade. Przecież nie mówiłbym komuś na złość , skoro u mnie się udało. Aż spróbuje drugi raz pojechać, może po prostu miałem farta z listą startową. I zrobie fotkę po wyścigu. 

Edytowane przez Fastex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest na full naprawdę, nie wiem ten wyścig dla mnie to zmora, reszte zaliczam bez problemu, a tu już mi sie kończą pomysły. Zaczne wkońcu tak często odwiedzać giełde, aż znajde ten irytujący wózek ze śmigiełkiem, który mnie straszliwie irytuje.

Ewentualnie, mógłbyś pożyczyć mi swoje auto? Może jednak gdzieś popełniłem błąd w modyfikacjach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest na full naprawdę, nie wiem ten wyścig dla mnie to zmora, reszte zaliczam bez problemu, a tu już mi sie kończą pomysły. Zaczne wkońcu tak często odwiedzać giełde, aż znajde ten irytujący wózek ze śmigiełkiem, który mnie straszliwie irytuje.

Ewentualnie, mógłbyś pożyczyć mi swoje auto? Może jednak gdzieś popełniłem błąd w modyfikacjach?

Jeśli tylko powiesz mi jak to zrobić bo wstyd mówić ale w kwestiach online jestem dentka:D ale do zwrotu, mój drogi bo to moja perełka. Czekam na zaproszenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest taka opcja aby dac tylko na jeden dzien i auto samo wraca? bo widze ze jest daj znajomemu i udostępnij znajomym?

Ten wyścig klasyków 2J race Carem '70 dlubnietym na 764KM bez problemu idzie zrobić i to za 1 razem :thumbsup:

Jak coś to za jakieś nowe Ferrari albo Lambo mogę pożyczyć, gwarantuje ze przejdziesz z palcem w nosie :biggrin:

Edytowane przez Bartek123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka mała rada, dla tych którzy mają kiepskie nerwy. Wyścigi Historic Racing Cup męcze od wczoraj, z pozostałymi nie mam żadnych problemów, ale tu utknąłem. Właśnie pożyczyłem Camaro od użytkownika Fastex, za co jestem mu bardzo wdzięczny. Grałem na padzie z racji tego, że późna pora, nie chce budzić domowników DFGT. Ale do rzeczy, po paru restartach w końcu udało mi się prowadzić, ostatnie kółko i na ostatnim łuku o pół zderzaka wyprzedziła mnie Toyota 7 Race Car.. Wszystko skumulowało się we mnie, te wszystkie porażki w tych mistrzostwach i... Efekt? Rzut DualShockiem3, który po wylądowaniu nie reaguje na moje polecenia. Poprostu nie działa. Po przygodnie ze snajperem w CoD5, mój Sixaxis też nie nadaje się zbytnio do grania.. Jutro zasiadam za kiere, niechce jej zniszczyć jak dzisiaj DS3, dlatego jeszcze raz gorąco proszę, pożyczcie mi coś, czym zmiażdżę tą Toyote i reszte ferajny z tego przeklętego wyścigu. :nuke::verymad:

I naprawdę dobra rada, jeżeli wam nie idzie i wiecie że nie macie nerwów ze stali, nic na siłę. Odłóżcie grę i wróćcie do niej na następny dzień. Nie daje gwarancji, że napewno przejedziecie dany wyścig, ale zaoszczędzicie kase wydaną na zakup nowego pada czy też kiery. :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pizipizi1 , moge Ci pozyczyc chaparala 2J ( duzo koni i mala masa , wal na gg albo psn ) , swietnie sie prowadzi , zrobilem ten wyscig tym autem za pierwszym razem z wielka przewaga.

ma ktos ta wyscigowke Gran Turismo ? zrezygnowalem z opcji jej zakupu chociaz jak nikt nie uzyczy to bedzie trzeba i pytanie poza konkursem czy ten event z ta wyscigowka trudny , bo ilosc okrazen w kazdym wyscigu spora.

Edytowane przez jezykosss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pizipizi1 , moge Ci pozyczyc chaparala 2J ( duzo koni i mala masa , wal na gg albo psn ) , swietnie sie prowadzi , zrobilem ten wyscig tym autem za pierwszym razem z wielka przewaga.

ma ktos ta wyscigowke Gran Turismo ? zrezygnowalem z opcji jej zakupu chociaz jak nikt nie uzyczy to bedzie trzeba i pytanie poza konkursem czy ten event z ta wyscigowka trudny , bo ilosc okrazen w kazdym wyscigu spora.

Ile Chaparral kosztuje na giełdzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ile Chaparral kosztuje na giełdzie?

2D widziałem za nieco ponad 2,400.000.A 2J jest jeszcze leszy bo wytwarza docisk nawet jak stoi w miejscu przez co ma niewiarygodną przyczepność. Więc pewnie jest torche droższy. I potwierdzam że 2J jest na wage złota. Połknął wszystko z czym miałem problemy zanim go dostałem.

ma ktos

ta wyscigowke Gran Turismo ?zrezygnowalem z opcji jej zakupu chociaz

jak nikt nie uzyczy to bedzie trzeba i pytanie poza konkursem czy ten

event z ta wyscigowka trudny , bo ilosc okrazen w kazdym wyscigu spora.

Ja już mam Formułe GT za sobą i A-Spec i B-Spec.(Ale FGT już nie mam) W A-Spec czasami jest tragicznie tzn trudno. Gdy pierwszy raz nią jechałem byłem w lekkim szoku, bo prowadzi się nieziemsko (niewiarygodna przyczepność i przyspieszenie, przeciążenia wylatują poza skale. Wymaga zdecydowanie więcej precyzji niż wszystkie poprzednie wyścigi) Na Fuji strasznie ciężko odjechać przciwnikom na więcej niż sekunde. Cały czas są za tobą w odległości ok 20 metrów, jest ogromna presja bo całe 37 kółek(o ile dobrze pamiętam) siadzą poł sekundy za tobą. Oczywiście jeśli jesteś akurt na pierwszym miejscu, czasami wiąże się to z agresywnym "wryciem się" żeby zdobyć 1st place. Później jest Indy Road Course, tram już jest troche luźniej, da rade ucieć stawce nawet na 5 sekund lub więcej jak masz dobrze opanowaną FGT. Cote d'Azur - najcięższy wyścig wg mnie. Strasznie ciężko tam wyprzedzić aczkolwiek jest kilka miejsc. Ale strasznie ciasne uliczki robią swoje - źle wzięty nawrót i kontakt z bandą i wyprzedza cię 5 przeciwników. Później jest Nurburgring - spokojnie idzie to wygrać trzeba tylko przełamać się w paru miejscach gdzie rozsądek nakazuje przyhamować ale w rzeczywistości przyczepność i downforce robią swoje i można te zakręty przejechaćna pełnym gazie. Następnie Monza w cięzkim deszczu, jest ciężko, trzeba bardzo ostrożnie i delikatnie z gazem i bez problemu dojedziemy jako pierwsi, ja na mecie miałem przewagę 7 sekund. Jeszcze na końcu jest jakiś tor ale nie pamiętam, chyba też w deszczu i też ciężko ale spokojnie da rade. :)

Edytowane przez SmoQ_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam chcial bym pozyczyc fure do

gwiazdy gran turismo (gran turismo all star)

mistrzostwa zabytkowych samochodow

oddam odrazu jak przejde

moj ID macie po lewej napisany pisac na priv w konsoli;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Historic Racing Cup przyznaje da rade przejść Camaro '69 modyfikacje wyścigowe+full tuning_sportowe miękkie.. Jest to co prawda dość trudne, ale jak sie zepnie tyłek to się uda. Siadłem dziś na DFGT i zaliczyłem zaledwie po kilku restartach. W pierwszym wyścigu miałem 2sekundy przewagi, a w drugim 1sek. Ale tak jak mówię, nogi z gazu nie można zdejmować, bo odrazu te małe lodówki z wiatrakami nas minął ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś potwierdzić czy przesyłanie aut jest już możliwe ? Bo wygląda na to że zakończyli prace na serwerach ale nie chce ryzykować utraty auta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Przed chwilą wysyłałem.

Jeżeli ktoś jest zainteresowany to mam na wymianę/pożyczenie następujące auta:

Alfa Romeo 147 GTA'02 zrobione na 413KM

Lancia Delta HF Integrale Evoluziona '91 seria 206KM

Maserati GranTurismo S '08 seria 432KM

Lamborghini Countach LP400'74 seria 368Km

Toyota Yaris RS Turbo (J)'02 zrobiona na 131 KM, idealna na Yaris Cup

Dome-Zero Concept'78 seria 160KM, auto raczej ciekawostka dla miłośnika japońców :)

Buick Special'62 570KM, piękny muscle

Honda Mugen Motul Civic Si Race Car'87 219KM, bez problemu można niż zrobić event Japoński Festiwal lat 80 z klasy zawodowej

Mitshubishi Lancer 1600 GSR Rally Car'74 zrobiony na 257Km, robi z palcem w rurze Japońskie Klasyki z klasy początkującej oraz Wyścigi dla samochodów z napędem FR również w klasie początkującej :)

Czego poszukuję:

-Jak już pisałem nie raz VW Golf Mk1 GTI, najlepiej w oryginale nie dłubany :)

-Coś fajnego na wyścigi Pick-up (najlepiej Dodge RAM)

-Sprawdzone auto na Tous France Championat

-Być może jakiejś Mazdy na puchar roadsterów, nie za bardzo lubię te auta więc zostawiłem sobie to na później :)

-brytyjczyka wagi lekkiej na event British Lightweights

-każde inne, fajne auto z duszą, bez znaczenie premium czy standard

Zapraszam również, każdego który GT5 bawi się i cieszy do dodawanie mnie do znajomych. Osobą które chcą tylko zaliczyć na "platynę" dziękuję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ja z kolei poszukuję Mercedesa 190 EVO ale nie w wersji Tourin Car tylko zwykłej drogowej (czarny).

Widziałem ten samochód w evencie AMG podczas wyściugu ale nigdy nie trafiłem na niego na giełdzie.

Widzał go ktoś? Ma go ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bywa na giełdzie nawet dokładnie czarny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bywa na giełdzie nawet dokładnie czarny

Wszystko sie zgadza ale ja za nic w świecie nie mogę na niego trafić :verymad: A mam już 25 lvl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cóż ja też na swoją impreze 22b poluje odkąd gram i mimo iż jest i ktoś tam już ma to zaciskam zęby i czekam na swoją kolej ( 21lvl i 6 b spec)

więc głowa do góry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zamienie Ferarri F430 06' na coś o podobnej wartości.

Jeśli ktoś zainteresowany - pisać na PSNID: Deeny_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2xBuick Special'62 oddam obojętne za co byle bym tego nie miał

Oraz:

Cizeta V16T '94

Lambo Countach LP400 '74

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×