Skocz do zawartości
Ozi_PL

Gran Turismo 5 - Błędy

Rekomendowane odpowiedzi

No wiem, a co jest przyczyną?

Brak modelu zniszczeń pachołków :teehee:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tuningował ktoś z was już zonde R ?? bo ja tak..... słychać sam świst powietrza i ew. turbo . Jednym słowem kupa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiscie gra nie zacięła się ani razu choć dwa czy trzy razy zdarzyło mi się ze na powtórce w deszczu ai nie zostawialo za sobą tej mgiełki ale ponowne wczytanie replayu usuwało ten problem. Mam nadzieję ze w najbliższym patchu poprawia ząbki i dodadzą opcje kopiowania kilku zdjęć naraz bo dawanie po jednym jest głupota :)

nie wiem czy macie to samo ale dopiero teraz to odkryłem. Jak macie m3 chrom line to po kilku mocniejszych uderzeniach w bande na srodku maski pojawia nam się dziwne coś. Dobrze to widać z kamery wewnątrz i z dachu. Sorry za brak polskich znaków ale pisze z telefonu ;)

Edytowane przez gibki8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiscie gra nie zacięła się ani razu choć dwa czy trzy razy zdarzyło mi się ze na powtórce w deszczu ai nie zostawialo za sobą tej mgiełki ale ponowne wczytanie replayu usuwało ten problem. Mam nadzieję ze w najbliższym patchu poprawia ząbki i dodadzą opcje kopiowania kilku zdjęć naraz bo dawanie po jednym jest głupota :)

nie wiem czy macie to samo ale dopiero teraz to odkryłem. Jak macie m3 chrom line to po kilku mocniejszych uderzeniach w bande na srodku maski pojawia nam się dziwne coś. Dobrze to widać z kamery wewnątrz i z dachu. Sorry za brak polskich znaków ale pisze z telefonu ;)

Wydaje mi się że jest to wygięty wlot powietrza;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, ale wygląda to tandetnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sztuczna inteligencja rywali to największa porażka w tej grze. Braki SI zostały nadgonione perfidnym i brutalnym "czitowaniem". Samochody rywali jadą jak tramwaje po szynach. A jeszcze w eventach specjalnych dyskwalifikacja za stuknięcie przeciwnika to jakaś pomyłka. Nawet jak komputer stuknie mnie, a nie ja jego, bo akurat wjechałem na tory tramwajowe... Ech, pad poleciał już na glebę w IC-10. Czekam na kierę, ale boję się, że i ona może ucierpieć.. :confused:

Edytowane przez Majosa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam logitech z-5500 i jedyny problem to, że muszę wyłączać grę i odpalać od nowa. Na pierwszej stronie ktoś napisał, że wystarczy wyłączyć głośniki - nie próbowałem, ale spróbuje ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wgraniu najnowszego patcha w gt moge podczas wyścigów nie ubywa mi paliwa i nie zużywają się opony...nie wiem jak z uszkodzeniami, lecz one pewnie też nie występują O_o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wziales pod uwage ze w A-specu do czasu Endurance opony nie ulegaja zuzyciu oraz paliwo nie ubywa? W B-specu dzieje sie to dopiero w klasie Extreme. Opisz tez w jakich wyscigach Ci sie tak dzieje itp itd. Uszkodzenia wystepuja jak narazie tylko w trybie Online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam logitech z-5500 i jedyny problem to, że muszę wyłączać grę i odpalać od nowa. Na pierwszej stronie ktoś napisał, że wystarczy wyłączyć głośniki - nie próbowałem, ale spróbuje ;D

spróbuj po uruchomieniu gt5 zmienić źródło dźwięku z "optical" na "direct" i znowu na "optical"... wtedy już powinno załapać DTS'a:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W online uszkodzenia występują owszem, ale zauważyłem też, że w a-spec jako takie jednak były, tu coś się porysowało, zderzak obluzował. Co do paliwa i opon, wcześniej nie miałem problemów z tym, paliwa ubywało i opony dość szybko się zużywały (wyścigowe miękkie), próbowałem nawet w miejscu zrobić z nich sieczkę, ale nie udało się. Na tym obrazeczku po lewej stronie, podczas katowania opon są one podświetlone na czerwono, ale się nie zużywają. Co do b-spec, mylisz się. Przynajmniej u mnie opony normalnie się zużywały. Takie cyrki zaczęły się dziać dopiero po wgraniu patcha. Może następny patch to naprawi, albo jeszcze pogorszy sprawę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Laguna seca endurance. Wjedziesz za szybko do pit stopu (o co bardzo latwo), wyskoczy okienko z wyborem opon itd. auto juz kontrolowane przez playa przypierniczy w bande i.. nie mamy okienka ;p tzn. jest, tyle ze go nie widac ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a mi nie dziala gra jak mam neta podlaczonego :( dziala tylko bez netaczyli sam singiel.

Kolega z forum pisal ze mial tez taki problem ale po wpisaniu recznie DNS w konsoli gra mu dziala. Ja wpisalem i nic, zrobilem by automatycznie sie ustawilo i tez nic.

Wlaczylem z ciekawosci GT5Prologue i tam po necie smiga az milo a GT5 nie :(

Inny kolega napisal ze jego brat mial tak samo i pomoglo to o czym pisze ponizej ze bym odlaczyl neta od konsoli i wlaczyl singla GT5 i wszedl w opcje a nastepnie w NET i usunal wszystkie cookies (zbedne pliki) , nastepnie wlaczyc jeszcze raz gre z podlaczonym netem ale mi znow nie pomoglo :(

Gdy uruchamiam gre z podlaczonym netem to po pokazaniu sie loga Gran Turismo 5 pojawia sie informacja ze "nie udalo sie nawiazac polaczenia z serwerem" i nastepnie po kliknieciu OK pokazuja sie INTRO a nastepnie ikonki z gry ale nie mozna nic wybrac gdyz nie ma wogole kursora do poruszania sie po grze :(

Nie wiem czy to wina mojej kopi i skladac relklamacje do PS3SITE czy jak skoro inne gry chodza po necie.

Ps. Dzieje sie to od jakiegos tygodnia, wszystkie patche mam zainstalowane poprawnie.

Obecnie mam poziom 15. Boje sie ze musialbym odinstalowac i na nowo wgrac gre i utracilbym wszystkie auta i poziomy a niewiadomo czy znow by sie tak nie dzialo :/

POMOCY!!!!!

Napisalem do kablowki gdzie mam internet i poprosilem o indywidualny adres IP. Pomoglo :) wiec wina po stronie sieci jednak byla. Najgorsze to to ze wczesniej wykasowalem cala gre i zainstalowalem od nowa myslac ze to pomoze hehe i od nowa trzeba grac ahh.... ale najgorsze ze jak teraz wpisalem kod do 5 aut z seii CHROME to juz nie moge pobrac - widac kod jednorazowy :( Pozdrawiam

Edytowane przez Patryk-1980

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak się ogladało zapowiedzi trailery itp to na trasach zimowych jak się jechalo za kimś to sypał na nas ostro śniegiem aż nie było nic widac......na split screenie tego nie uswiadczymy i nic sie spod kół nie sypie....bieda straszna :pinch:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o pomoc, jestem tu nowy bo dopiero kilka dni temu kupiłem PS3.

Po zainstalowaniu GT5 i łatki 608MB wczoraj chyba pierwszy raz próbowałem obejrzeć "salony samochodowe". Po wybraniu tej opcji w panelu jest lista marek samochodów. Wybór jakiejkowiek skutkuje nowym ekranem w którym ładowanie trwa 15-20 min (dłużej nie wytrzymałem). ... w efekcie tego nie mogę wejść w ogóle do salonów. Przeszukałem ten temat i widzę że nikt nie miał takiego problemu. Czy ktoś ma jakiś pomysł co to może być?

Edytowane przez IaceQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiem amatorsko: Nie wiem czy miałem wybór, proces instalacji trwał 30 minut i nie dawał mi pola do wyboru opcji jaką instalację wybieram. Co dziwne przy tym zwisie w salonie samochodowym nie słyszę aby napęd pracował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a mi nie dziala gra jak mam neta podlaczonego :( dziala tylko bez netaczyli sam singiel.

Kolega z forum pisal ze mial tez taki problem ale po wpisaniu recznie DNS w konsoli gra mu dziala. Ja wpisalem i nic, zrobilem by automatycznie sie ustawilo i tez nic.

Wlaczylem z ciekawosci GT5Prologue i tam po necie smiga az milo a GT5 nie :(

Inny kolega napisal ze jego brat mial tak samo i pomoglo to o czym pisze ponizej ze bym odlaczyl neta od konsoli i wlaczyl singla GT5 i wszedl w opcje a nastepnie w NET i usunal wszystkie cookies (zbedne pliki) , nastepnie wlaczyc jeszcze raz gre z podlaczonym netem ale mi znow nie pomoglo :(

Gdy uruchamiam gre z podlaczonym netem to po pokazaniu sie loga Gran Turismo 5 pojawia sie informacja ze "nie udalo sie nawiazac polaczenia z serwerem" i nastepnie po kliknieciu OK pokazuja sie INTRO a nastepnie ikonki z gry ale nie mozna nic wybrac gdyz nie ma wogole kursora do poruszania sie po grze :(

Nie wiem czy to wina mojej kopi i skladac relklamacje do PS3SITE czy jak skoro inne gry chodza po necie.

Ps. Dzieje sie to od jakiegos tygodnia, wszystkie patche mam zainstalowane poprawnie.

Obecnie mam poziom 15. Boje sie ze musialbym odinstalowac i na nowo wgrac gre i utracilbym wszystkie auta i poziomy a niewiadomo czy znow by sie tak nie dzialo :/

POMOCY!!!!!

Napisalem do kablowki gdzie mam internet i poprosilem o indywidualny adres IP. Pomoglo :) wiec wina po stronie sieci jednak byla. Najgorsze to to ze wczesniej wykasowalem cala gre i zainstalowalem od nowa myslac ze to pomoze hehe i od nowa trzeba grac ahh.... ale najgorsze ze jak teraz wpisalem kod do 5 aut z seii CHROME to juz nie moge pobrac - widac kod jednorazowy :( Pozdrawiam

mam dokładnie to samo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba bylo pomyslec i skopiowac wczesniej save -_-.Miedzy innymi po to udostepnili jego kopiowanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tez problem jak w specA probuje wejsc w wyscig Londyn (lekkie wozy brytyjskie) i jeszcze w jakiejs innym ,w kazdym badz razie wyscig Londynśki.Trasa sie wczytuje dochodzi do konca i nic,Wyłaczyc konsoli nie moge,do XMB wyjsc nie mozna -totalny zwis.

Moje pytanie czy mozna(jak tak to gdzie) odinstalowac GT i co najwazniejsze ...Czy nie utrace wszystkich poziomów,aut,klas itp itp?

Prosze o pomoc, bo widze, ze niektorzy maja tez takie problemy tylko w"innych" miejscach w grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz po patchu wyszła możliwość kopiowania save'ów, więc jeśli to uczynisz to nie masz się o co martwić. thumbsup.gif

Odinstalujesz chyba w menu XMB w grach gdzie będą te foldery, tak mi się wydaję :). Szczerze nie robiłem tego nigdy więc dokładnie nie wiem.

Edytowane przez sk316fx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wie ktos moze troche wiecej jak to zrobic? kopiowac na pena?? w którym miejscu tego szukac ?? jak to potem przywrócic?w którym miejscu??.Sorki za tyle pytan ale nie chce stracic wszystkich aut i poziomów.

A widze ze bede musial chyba spróbowac odinstalowac GT .Troche wkurza mnie to zwieszanie sie ps3(tylko twrady restart-z pradu) i zawsze na trasie londyn.

prosze o pomoc w moim problemie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×