Skocz do zawartości
ONE

Uncharted 3: Drake's Deception

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie zassałem bete, spadam grać. Wrażenie może późnym wieczorem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I podobno kody działają tylko na PSN US. U nas i tak nici ;p.

Można pobrać z PSN US i grać u siebie na koncie. Nie ma żadnego problemu z tym. U nas ta beta ma być z tygodniowym opóźnieniem - więcej informacji mają podać na dniach.

Jest takie jedno konto które (chyba) nie dotyczy limit pobrań - już pobrało z niego betę chyba z 10 osób jak nie więcej thumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można pobrać z PSN US i grać u siebie na koncie. Nie ma żadnego problemu z tym. U nas ta beta ma być z tygodniowym opóźnieniem - więcej informacji mają podać na dniach.

Źródło? Podobno to zabawa na miesiąc tylko dla US, to znaczy nie będzie dostępna inaczej niż poprzez kod z restauracji Subway.

W każdym razie, też mam i gram. To już w zasadzie nie beta tylko coś bliżej pełnej wersji aspektu pvp, brakuje tylko kilku drobiazgów. Kilka zmian w stosunku do bety:

- UI jest wreszcie bardziej przejrzyste i czytelne, choć nadal wygląda na zbyt zatłoczone.

- rewelacyjna opcja do wyłączania shoulder swapa.

- animacje zostały poddane małym zmianom plus kolejny lifting animacji skoku by jeszcze bardziej ukrócić bunny hopping. Dla mnie źle ale w samej grze mi jakoś nie przeszkadza.

- MNÓSTWO rzeczy do oblokowania. Bronie, skórki, ciuszki, mody do broni, emblematy. Normalnie jak w Call od Duty. Poza tym, mamy znany z Black Ops system kontraktów. Żywcem ściągają ;P

- brak nieznośnego moda zwiększającego Rate of Fire do AK-47. Niestety blindfire wciąż rządzi i na ciasnych mapach jak Desert Village nie opłaca się celować.

- W U3, w przeciwieństwie do U2, mamy wyraźny podział na główną broń i słabszy sidearm, nie ma już że pistolet wymiata lepiej jak karabin. Ponadto same pistolety mają bardziej sensowny balans.

- ogólnie cały gunplay jest przyjemniejszy, nadal czuć kopa broni ale jednocześnie dużo lepiej niż w becie się celuje i strzela. Widać że ND potrzebowało po prostu czasu by się o to zatroszczyć.

Odetchnąłem z ulgą. ND jednak nie skopie tego multiplayera. Będzie się grało świetnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że niektórzy już grają w najlepsze :), podzielcie się kontem z innymi forumowiczami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



Nagralem kawalek gamplaya jednak filmiki mozna nagrywac do30sek chyba no i jakosc jest slaba.

-Jak dla mnie trudniejsza od bety

-Wydaje mi sie ze mamy wiecej HP

-Szybciej sie biega, akcja stala sie dynamiczniejsza i ciezej kogos ustrzelic ale nadal czuc ciezar postaci wiec jest dobrze

-Dzwieki broni poprawione

-AK troszke silniejszy jedyna wada to ze celownikiem rzuca jak murarzami po wyplacie,ale da sie opanowac ;)

-M9 poprawiona celnosc jednak slabszy dmg od AK (wiadomo)

-G-MAL troszke wolniej sie strzela, malo ludzi nim juz gra przez to ze juz tak nie wymiata

-Ponadto mamy do odblokowania karabiny specjalne np AKEddiego Raja ktory ma az 3 dodatki zamontowane na broni

-3 nowe mapy Syria Londyn i Desert Village ktora wyglada FENOMENALNIE ostre tekstury piekne oswietlenie i ten piasek a na nim slady butow cos pieknego :)

-Airstrip nie ma juz tej cieplej barwy ktora zostalazamieniona zimna tak moge to ujac

-Gra chodzi w 1080p (ale jest pewnie skalowana)

-Grafike doszlifowano postacie wygladaja ladniej chyba przez to ze ciuszki dopracowali (sa bardziej wyrazne) a propo ubranek to teraz je kupujemy za kase a nie tak jak to bylo w przypadku bety za skarby

to by bylo tak na goraco



Lepszego sprzetu nie mam do nagrywania chyba ze komorka Edytowane przez kuma0033

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu macie cala wioske w pelnej krasie od kolegi mleczaka ;)

Ja dzisiaj pokaze wam gameplay z Syri :D

Edytowane przez kuma0033

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

imo jest miazga, zagrałem sobie ostatnio drugi raz w uncharted 2 na większy tv i muszę powiedzieć, że to najlepsza gra w jaka kiedykolwiek grałem.

jedyne 32 dni do premiery! ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze. Czytając o tych wszystkich zmianach mam niemałą chęć, aby zagrać. W becie najbardziej przeszkadzało mi zmniejszenie tempa rozgrywki. Nie mogę się doczekać premiery ;].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam najnowszą bete. Co do zmian jakie zaszły względem poprzedniej bety. DMG broni jest taki sam, co cieszy. Zwiększono szybkość poruszania się, co chyba można uznać za plus, ponieważ dodaje nieco dynamiki do rozgrywki. Sprint teraz często ratuje z opresji. Mapki są naprawdę świetnie zaprojektowana, nie ma za dużo miejsc na kamperstwo (w tej wersji jest ich 6). Headshoty wpadają częściej, strzelanie z biodra juz nie jest tak skuteczne, ogólnie w końcu jakieś grywalne multi na PS3, które pewnie będę męczył aż do pojawienia się U4.

PS. Bym zapomniał, jest możliwość nagrywania i wrzucania krótkich filmików z rozgrywki na youtube czy fb prosto z gry! Można tez przeglądać filmy innych graczy. Świetna sprawa i chyba pierwsza gra na PS3 z takimi możliwościami. Widać, że Sony bardzo poważnie traktuje ten multiplayer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zeby zagrac trzeba miec kod z amerykanskiego subwaya albo ps+. sa jakies inne mozliwosci?

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tak, pracuję w amerykańskim Subway :) Niestety zapomniałem z pracy dziś zabrać tych kubków :/

To jest śmieszne, ale przyszło dziś dwóch gości i upomnieli się o kubek z U3, gdyż chcą betę :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mnie ta informacja ucieszyła i za pewne nie tylko mnie, no to pozostaje tylko poczekać 2 dni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, moj wczesniejszy post nieaktualny... zasysssam :), do zobaczenia na serwerach!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to juz bylo wiec jesli sie powtarzam to przepraszam, ale wlasnie znalazlem informacje ze Uncharted 3 bedzie posiadal Online Pass... :/

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie można sprzedać... Preorder właśnie zamówiłem, był trudny wybór pomiędzy tym a BF3, ale pograłem w U2 na HD i wybór był prosty:) 21 Października - B:Ac 2 Listopada - U3.

Szykuje się niezłe granie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podbijam pytanie kolegi wyzej :)

Śmieszna sprawa z U3 - byłem pewny że premiera 11 listopada i uradowany że kupię w dniu premiery (wypłata). Mina w momencie gdy zobaczyłem datę premiery (1/2 listopada) bezcenna).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bonusy do pre-ordera podstawowej wersji na gram.pl

  • dopalacz regeneracji - zwiększ tempo regeneracji, żeby szybciej leczyć się z ran;
  • modyfikację AK 47 - zamontuj na swoim AK-47 celownik laserowy, który pozwoli całej twojej drużynie widzieć przeciwnika, którego masz na celu

http://www.gram.pl/n...ie_gram_pl.html

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejną paserkę czy żebranie o passy nagrodzę odpoczynkiem od forum do dnia premiery Uncharted 4, załatwiajcie sobie takie sprawy na PW z użytkownikiem który zaproponował pomoc ...

Licznik skasowanych postów - 27

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PlayStation Plus Content

Uncharted 3 Multiplayer Experience – Exclusive until 19th October

Z tego wynika że od 19.10.2011 multi będzie dla wszystkich. Dla plusowiczów 2 tyg. wyłączności.

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmienili coś w trybie siege (hordy) od czasu bety, czy nadal jest pomieszana z tym drugim trybem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to juz bylo wiec jesli sie powtarzam to przepraszam, ale wlasnie znalazlem informacje ze Uncharted 3 bedzie posiadal Online Pass... :/

Każda gra od Sony teraz będzie posiadał PSN PASS, ale to żaden problem dla graczy kupujących gry w sklepie.

Dziś mogą także grać posiadacze PS+. A ja napisze jeszcze raz, najlepsze multi na PS3 od dłuuuuggiego czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×