Skocz do zawartości
ONE

Uncharted 3: Drake's Deception

Rekomendowane odpowiedzi

No jeśli chodzi o Unchartedy to mam wszystkobiggrin.gif. Jedynkę, kolekcjonerską dwójkę, wszystkie dlc do dwójki, motyw z trójki i nawet avatara z trójki już mam(wcześniej miałem z dwójkitongue.gif).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było gdyby był split, do tego jeszcze online splitscreen jak w BO i jestem kupiony.

Ja nawet bez splita, online splita, nawet multiplayera to i tak jestem dawno kupiony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

^_^ Ja w sumie też, ale na tych rzeczach bardzo mi zależy. Będą to będę zadowolony, nie będzie też będę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem CAŁA kampania w splicie to zły pomysł. W niektórych sekwencjach będzie musiał być wciśnięty jakiś towarzysz dla Nathana, chociaż często się w poprzednich Unchartedach chodziło się nim samym. Mogą jakoś poszerzyć online co-opa co by było git.

Edytowane przez Jankes14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem CAŁA kampania w splicie to zły pomysł. W niektórych sekwencjach będzie musiał być wciśnięty jakiś towarzysz dla Nathana, chociaż często się w poprzednich Unchartedach chodziło się nim samym. Mogą jakoś poszerzyć online co-opa co by było git.

Też tak uważam, choć wszystko zależy od przygotowanego scenariusza. Jeśli ktoś miałby cały czas być przy Drake`u, to czemużby nie.

Tak na marginesie. Nie wiem skąd u graczy tak nieodparta potrzeba wciskania wszędzie multi. Zazwyczaj są to przygłupawe strzelanki,czy mordobicia, ewentualnie wyścigi, lub gry sportowe. Kiedyś multi praktycznie nie było i, jak twierdzi spora część graczy, gry były lepsze od obecnych. Prowadzi to do prostego wniosku. Starsze gry stawiały na dopracowane kampanie dla jednego gracza, a multi było dodatkiem, a teraz tendencja zaczyna się zmieniać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem potrzeba wciskania wszędzie multi ma związek z jailbreakiem, a także poprzez online passy z walką z rynkiem wtórnym.

Na dziś dzień single już padło ofiarą piratów, multi na szczęście jeszcze się trzyma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Multi jako walka z JB? Jeden z głupszych powodów jakie można wymyślić :teehee: ;)

Do gier dają multi między innymi dlatego, że: dużo ludzi to lubi (dzięki czemu więcej kupi grę), przedłuża to żywotność gier, daje dodatkowy dochód dzięki wypuszczaniu dodatków.

Edytowane przez SzczurekPB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem potrzeba wciskania wszędzie multi ma związek z jailbreakiem, a także poprzez online passy z walką z rynkiem wtórnym.

Na dziś dzień single już padło ofiarą piratów, multi na szczęście jeszcze się trzyma.

Problem z wszędobylskim multi pojawił sie jeszcze przed jailbreakiem.

Do gier dają multi między innymi dlatego, że: dużo ludzi to lubi (dzięki czemu więcej kupi grę), przedłuża to żywotność gier, daje dodatkowy dochód dzięki wypuszczaniu dodatków.

OK, ale nie do każdej gry pasuje. Bezsensownym jest wciskanie takich potworków wszędzie gdzie się da. Żywotnoć gry można przedłużyć inaczej. Zamiast zbędnego multi można rozbudować scenariusz dla jednego gracza i cześć. Ale wiem, że tłuszcza woli rozpierniczać się w trybach sieciowych. Wydawcy są zadowoleni. Mniej roboty, a ludziska się cieszą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Multi jako walka z JB? Jeden z głupszych powodów jakie można wymyślić :teehee: ;)

Do gier dają multi między innymi dlatego, że: dużo ludzi to lubi (dzięki czemu więcej kupi grę), przedłuża to żywotność gier, daje dodatkowy dochód dzięki wypuszczaniu dodatków.

gdyby w dwójce nie byłomulti już dawno bym ja sprzedał a tak gram do tej pory nie mowiąc ze mam kupione wszystkie dodatki jakie wyszły czyli dodatkowo zarobili panowie ND

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, wszyscy już ograli obie części, mi wczoraj przyszła pierwsza część Uncharted :) Druga też jest i tylko czeka, ale najpierw pójdzie jedyneczka, macie jakieś rady dla świeżaka ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, wszyscy już ograli obie części, mi wczoraj przyszła pierwsza część Uncharted :) Druga też jest i tylko czeka, ale najpierw pójdzie jedyneczka, macie jakieś rady dla świeżaka ? ;)

rada dla świeżaka? spieprzaj z forum i zacznij grać, wrócisz tutaj dopiero jak skończysz obie części, no chyba, że nie będziesz mógł czegoś rozwiązać :D powodzenia i milego grania Hi5!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porównanie jest wybitnie tendencyjne. Jakość porównywanych zdjęć to jakaś kpina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedlugo embargo na gameplay zostanie zniesione i bedziemy mogli zobaczyc go w HD i bez tego pajaca Fallona ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedlugo embargo na gameplay zostanie zniesione i bedziemy mogli zobaczyc go w HD i bez tego pajaca Fallona ;P

Żywy a gdzie przeczytałeś takie rewelacje, że embargo zostanie zniesione? źródło...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żywy a gdzie przeczytałeś takie rewelacje, że embargo zostanie zniesione? źródło...?

Koles z IGN na twitterze napisal:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno ma nie być wcale trybu kooperacji w pojedynczej kampanii, a trzecia część serii ma być skupiona na relacjach Drake-Sully.

Cytaty:

"Co-op will also be included, though not in the single-player campaign at all."

"Hennig said that Uncharted 3 is definitely a Drake and Sully story."

Źródło: http://www.joystiq.com/2010/12/17/uncharted-3-preview/

Co do Co-op to trzeci akapit od końca.

Edytowane przez sadurx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze.

Sully nie będzie jedynym towarzyszem Drake`a w 3 części gry. Pojawią sie starzy znajomi (brak szczegółów).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze.

Sully nie będzie jedynym towarzyszem Drake`a w 3 części gry. Pojawią sie starzy znajomi (brak szczegółów).

pozna tez nowych bohaterów ;)

w najnoiwszym edge będzie sporo miejsca poświęcone uncharted 3, czekam na kolejne szczegóły!

http://www.next-gen.biz/features/out-soon-e223

Edytowane przez mati_bba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×