Skocz do zawartości
AGArtha

Back To The Future

Rekomendowane odpowiedzi

backtothefuture.jpg

Chyba każdy chociaż raz widział trylogię "Powrót do przyszłości", jeśli przypadła Ci do gustu to studio Telltale Games pozwoli Ci wcielić się w jej bohaterów - nastolatka Marty’ego McFly oraz szalonego naukowca Dr Emmetta Browna i wraz z nimi przeżyć podróże w czasie.

Przygodowy klimat gry wzbogacony elementami zręcznościowymi przyniesie zapewne sporo dobrej zabawy.

Nie pozostaje nic innego jak wsiąść do DeLorean'a DMC-12 i wziuuuuut... Back to the future! :)

Światowa data premiery przewidziana jest na 15 luty 2011r.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wypas :)

to będzie wersja pudełkowa czy PSN ?

ciekaw jestem gdzie to kupić, coś cienko z opisami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda że co-op nie będzie, bo bym wiedział w co z kumplem (fanem filmów) pogierczyć hehe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

back-to-the-future-game.jpg

Z tego co pograłem na PC to gra zapowiada się nawet ciekawie. Mamy potoczony inny wątek niż w filmie.

Sama gra jest w stylu starych gier"point & click". Czyli jesteśmy w pomieszczeniu i kombinujemy na różnego sposoby, żeby dobrnąć do celu.

Oczywiście nie ma nic aż nadto skomplikowanego, ale kilka chwil na pogłówkowanie trzeba spędzić.

Udźwiękowienie świetne wg mnie! Oryginalna ścieżka dźwiękowa + Christopher Lloyd jako stary dobry Doc = coś pięknego.

Grafika? No tutaj tak świetnie nie jest. Powiedziałbym, że na poziomie obecnych minisów na PSP/PS3.

Jeśli gra nie będzie droga na PSN, to myślę, że zainwestuję :)

Jako fan serii Powrotu do Przyszłości, czuję się usatysfakcjonowany tym tytułem. Wiadomo, że nie jest to nic wielkiego, ale bardzo miła odskocznia, w klimatach które bardzo dobrze mi się kojarzą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to już dostępna na PSS? Czy przenieśli premierę? Szukałem i nie mogę znaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to już dostępna na PSS? Czy przenieśli premierę? Szukałem i nie mogę znaleźć.

Może na USA tam przeważnie jest szybciej dostępne niż w Europie:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno pierwszą część można pobrać z PSN za FREE, to prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No słyszałem, że pierwszy epizod jest darmowy, ale na naszym PSN nie widziałem nic takiego (niestety).

PSS US sprawdzę potem, także jak coś to dam znać.

W ogóle to o Back to the Future na konsole cisza jest, żadnej daty wydania czy coś w tym rodzaju.

Ale nie wiem czy to tylko czasem nie dotyczy wersji PC...

EDIT:

Na naszym PSN nie ma nic, ale to już wiadomo od dawna.

Zaś na amerykańskim jest tylko demko i cały zestaw do kupienia za 20$ (kupujesz paczkę i pobierasz potem epizody jak się będą pokazywały, fajny patent).

Wersja za friko chyba jednak dotyczy tylko i wyłącznie PC, ale może ktoś mnie poprawi.

Edytowane przez Patricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wszedłem poszperać po sklepiku PSN i na głównej stronce banner właśnie z grą Back to the Future (mam konto EU) wchodzę, a tam paczka 5 epizodów do łyknięcia za 69 zł (o ile dobrze pamiętam) oraz darmowy trial pierwszego chaptera - zassałem, ale nie miałem czasu ograć (przez tą super grę jaką jest U 2 ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, paczuszka 5 epizodów, które będą udostępnianie co miesiąc (przynajmniej wg opisu). W przybliżeniu 14zł na epizod, a to nie jest wygórowana cena wg mnie.

Z tym, że tutaj trzeba od razu wybulić 70zł, co jednak trochę boli.

Kupić kupię na pewno, bo akurat Powrót do Przyszłości, to dla mnie jeden z ciekawszych tytułów na PSN.

Ale chyba poczekam aż trafi do promocji, bo prędzej czy później wszystko tam kiedyś trafia, a przecież aż tak z graniem się nie śpieszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, ograłem, a właściwie obejrzałem demko (gameplay'u za dużo nie było) spodziewałem się o wiele więcej, jakoś tak mi nie podeszła gra, z demka wychodzi na to, że będzie to przygodówka point & click a takich za bardzo nie trawię, Grafika wygląda jak na PS 2, a i u mnie były cięcia ! w animacji przy filmikach jak i podczas gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest demo na pss? Film był boski i jeśli gdzieś znajdę full version, to biorę. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest demo na pss? Film był boski i jeśli gdzieś znajdę full version, to biorę. :)

No pisałem niedawno że jest :

http://www.ps3site.pl/forum/topic/48770-back-to-the-future/page__view__findpost__p__493816

na naszym Europejskim PSN, demko do zassania (szału według mnie nie ma) a cała paczka 5 epizodów kosztuje 7 dyszek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pobrałem pierwszy (darmowy) epizod i niestety nie porwał mnie tak jak się tego spodziewałem. Pomimo że jestem wielkim fanem przygód Martiego McFly i zwariowanego Dr Browna to jednak gra nie trafiła do mnie na tyle aby wysupłać te 69zł. Nie zachęcam, nie odradzam, warto jednak przed zakupem całości pobrać demko i sprawdzić czy aby na pewno jest to tytuł dla nas. <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po ograniu czterech pierwszych epizodów (wielki finał nadal się nie pojawił) mogę napisać jedynie jedno: TO GRA DLA FANÓW BTTF, STWORZONA PRZEZ FANÓW BTTF. Jeśli ktoś uważa się za członka owej grupy a da się spławić demem (które jest jedynie wstępem do pierwszego epizodu), czy też gatunkiem (faktycznie, jest to gra z gatunku Point & Click, niemniej jednak stworzyło ją studio Telltale Games - mistrzowie w robieniu przystępnych gier P&C) to znaczy, że tak naprawdę nim nie jest.

Z ręką na sercu mogę powiedzie, że gdyby fabuła została delikatnie przemodelowana to byłby to genialny materiał na drugą trylogię. Nie mniej zabawną/porywającą/niesamowitą niż ta pierwsza.

Moja ocena to 5/5.

Roads? Where we're going, we don't need roads!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super gra, co prawda technologicznie leży i kwiczy, ale fabuła zakręcona jak w pamiętnej trylogii. Myślę, że nawet Zemeckis by się tego nie powstydził. Ciekaw jestem czy każda kolejna część będzie jeszcze bardziej zagmatwana bo druga już przeplata się z wydarzeniami z części pierwszej, a jeszcze trzy przede mną! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę fajna przygodówka - sensowna, logiczna, zabawna. Jedynym mankamentem jest dosyć uciążliwy gameplay - szczególnie irytuje mnie chodzenie w tym tytule. Ogólnie jednak polecam.

PS. Zgadzam się, że fabularnie jest to tytuł iście filmowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×