Skocz do zawartości
SUMO

Gran Turismo 5 Event Pro

Rekomendowane odpowiedzi

 ztym czasem kwalifikacyjnym czy aby sie nie pomyliles? przed chwila zrobilem jedno szybkie  kolko i wykrecilem 1,36, 126  foto pozniej wrzuce 

Edytowane przez reissdorf84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 ztym czasem kwalifikacyjnym czy aby sie nie pomyliles? przed chwila zrobilem jedno szybkie  kolko i wykrecilem 1,36, 126  foto pozniej wrzuce 

no ja wlasnie tez pierwsze kolko mialem kolo 1.36chyba sie pomylil ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie moze byc tak ze nagle jest jakies ograniczenie mocy o ktorym wczesniej nie bylo mowy.. te same samochody bez przerobek to ok moga byc nie znane.. ale informacje o ograniczniach wczesniej. Poza tym najlepszy wyscig to byl sls- ami . Dzieki za ta walke.. Gdybym wczesniej obczail ze mozna zmieniac opony to moze nie byloby 4 miejsce.Mimo wszystko dziekuje za super rywalizacja GG

Edytowane przez Mormo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ztym czasem kwalifikacyjnym czy aby sie nie pomyliles? przed chwila zrobilem jedno szybkie kolko i wykrecilem 1,36, 126 foto pozniej wrzuce

no ja wlasnie tez pierwsze kolko mialem kolo 1.36chyba sie pomylil ;p

jak widać na fotce nie pomyliłem się, po prostu na szybko kiedyś tam zrobiłem 3 kółka, żeby mieć fotke za przykład :whistling: w tygodniu poprawie swój czas :sweat:

nie moze byc tak ze nagle jest jakies ograniczenie mocy o ktorym wczesniej nie bylo mowy.. te same samochody bez przerobek to ok moga byc nie znane.. ale informacje o ograniczniach wczesniej. Poza tym najlepszy wyscig to byl sls- ami .

okej obej w związku z tym, że mało kto rozumie moje specyficzne poczucie humoru ;) ogranicze w swoich wypowiedziach sarkazm i ironie i skupię się na konkretach bo szkoda czasu. ;)

Propozycje zmian do najbliższego EVENTu (12.12.2010) - jako, że (niestety) mamy demokrację ;) a ten EVENT jest przede wszystkim dla Was, na Wasze opinie czekam do zakończenia kwalifikacji (sobota 10:00):

I. Obowiązkowa fotka z kwalifikacji (kwalifikacje już trwają, więc ten punkt regulaminu może od następnego razu?)

3 osoby za - 1 przeciw

II. Wyścig WRC zostaje:

2 osoby zostaje - 1 przeciw

(może jakąs iinną trasę zaproponujecie?)

III. Zmiana ustawień sekcji wyścigów na np. 3 a nie 2 okrążenia (jeśli więcej pisać)

2 osoby za

IV. Ograniczanie sciganie się na torach gdzie można wykorzystywać bandy do "hamowania" (wyjątek Nascar na Daytonie)

3 osoby za

W związku z tym punktem proszę o konkretną propozycję kilku torów na których chcecie się ścigać.

np.: Tokyo 246 wywalamy z EVENTu - ja jestem za.

VI. Konkretne ograniczenia na każdy z wyścigów w tym nowe propozycje wyścigów (piszcie jakie chcecie tory i ograniczenia na nich) - Lista poniżej:

- Prolog:

1. Tor Autumn Ring Mini - 4 okrążenia - tylko Gokarty

- Wyścigi:

Wyścig to 3 okrążenia na każdej z torów podanych poniżej.

2. Grand Valley Speedway - jeden wyścig doolnymi samochodami

3. Deep Forest Raceway - np. samochody do 500KM.

4. High Speed Ring - zmienna pogoda - np. samochody o masie do 800 kg.

5. Tokyo R246 - wywalamy

5. Laguna Seca Raceway - np. tylko jakieś amerykańskie potwory

6 Nurburgring GP/F - tylko SLS AMG '09

7. Suzuka Circuit - zmienna pogoda - np. tylko samochody marki Suzuki ;)

6. Top Gear Test Track - tylko jakieś słabe samochody np. do 150 KM. (wie ktoś czy jest Suzuki Liana w grze?) ;)

- Bonusy:

9. Hardcore No limits - Autodrome Nationale Monza - zmienna pogoda - 5 okrążeń - brak ograniczeń co do wyboru samochodu, wyłączone wychodzenie z poślizgu, linia pomocnicza, wspomaganie, TCS, ASM itp.

Punkty zdobyte za wyścig mnożymy razy 2.

10. Nascar - Tor Daytona Superspeedway (tor owalny) - 5 okrążeń

Dostępne wyłącznie samochody wybrane przeze mnie z garażu:

- 2010 Jeff Gordon #24 IMPALA [861 KM]

- 2010 Dale Earnhardt Jr #88 IMPALA [861 KM]

11. WRC - Trasa (czekam na propozycje) - zmienna pora - ? okrążenia

Dostępne wyłącznie samochody wybrane przeze mnie z garażu:

- SX4 WRC '08 [331 KM]

- C4 WRC '08 [330 KM]

- Focus RS WRC 07 '08 [324 KM]

- Lancer Evo X GSR PP '07 [321 KM]

- Impreza Sedan WRX STi '10 [ 307 KM]

12. Endurance - Tor (czekam na propozycje - moja propozycja Lazurowe Wybrzeże, ale tam są bandy) - ok.15-20 okrążeń (żeby nie było dłużej niż 30minut myślę) - jakie ograniczenia samochodów?

Punkty zdobyte za wyścig mnożymy razy 2.

EDIT:

VI. W związku z nowym patchem 1.03. dodającym uszkodzenia do gry online, ustawić uszkodzenia na:

“Heavy” – Mechanical damage will be more severe, and can only be repaired by making a pit stop. Damaged parts will be indicated with on-screen icons.

Czekam na Wasze propozycje, bo jak nie będzie nic pisać zrobię po swojemu, a to się Wam znó nie spodoba ;)

Edytowane przez SUMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 za chociaz nie wiem jakim samochodem jeszcze i na jakiej mapie :)

2 przeciw

3 za

4 za chociaz jak bedzie wlaczone rozwalanie sie samochodow to niekoniecznie

5 w miare w porzadku lista

6 zdecydowanie na tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"SUMO" mam pytanie do Ciebie , czy jeśli lubię jeździć na włączonych wspomagaczach ( kontrola trakcji itp ) to moge startowac u was w evencie , czy musze sie nauczyc bez , bo inaczej mnie wyprosicie ( jak ostatnio <_< ) bo niestety przyzwyczailem sie tak i to sprawia mi przyjemnosc , poza tym bez pomocy moja kierownica zaczyna wariowac (DFGT)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"SUMO" mam pytanie do Ciebie , czy jeśli lubię jeździć na włączonych wspomagaczach ( kontrola trakcji itp ) to moge startowac u was w evencie , czy musze sie nauczyc bez , bo inaczej mnie wyprosicie ( jak ostatnio <_< ) bo niestety przyzwyczailem sie tak i to sprawia mi przyjemnosc , poza tym bez pomocy moja kierownica zaczyna wariowac (DFGT)

Każdy jedzie na własnych (dowolnych) ustawieniach, możesz powłączać sobie co Ci się podoba. ;) Wyjątek stanowić będzie jeden wyścig tzw. Hardcore, w którym to wszystkie wspomagacze będą powyłączane, więc ten jeden wyścig się trochę pomęczysz. ;)

Ostatnio wyprosiłem Cię z pokoju, bo nie byłeś zapisany w Turnieju. Teraz się zapisz - wpisując swój czas z Kwalifikacji to Cię nie wyproszę. ;)

Mało tych Waszych propozycji, no cóż zrobię więc po swojemu. :P ;)

Po pierwsze mała zmiana w regulaminie dotycząca niedzieli:

V. Niedzielny EVENT (godz. 20:30):

W czasie niedzielnego EVENTu zostanie przeze mnie utworzony czat tekstowy na PSN, do którego zaproszę wszystkich uczestników (również tych z Listy Rezerwowej). Na tym czacie zgłaszacie mi wszyskie problemy z połączeniem, znalezieniem pokoju itp.

Jeśli do godziny 20:40 nie stawią się wszyscy uczestnicy z Listy Kierowców zapraszani przeze mnie do dołączenia się do gry będą kolejno osoby z rezerwy. Oczekując w pokoju na wszystkich uczestników EVENTu osoby dołączające się, a nie zapisane na turniej lub wpychające się bez zaproszenia z Listy Rezerwowej, będą kickowane.

Zarówno czat jak i poczekalnie w GT5 założę ok. godziny 20:20, a utworzony przeze mnie pokój w poczekalni GT będzie Poczkalnią Prywatną - nazwa pokoju "Jazda Polska!". W związku z tym, że jest to poczekalnia prywatna, każdy z uczestników musi mieć mnie (arcadiush) wśród swoich znajomych na PSN, a do gry dołączacie się w następujący sposób:

Menu Główne GT5 >> Świat GT >> Społeczność >> (klikacie na) arcadiush >> Gra w toku >> Dołączpoczekalnia3.jpg

W przypadku problemów z dołączeniam do gry - pisać na czacie PSN.

Po drugie - aktualna Lista Sesji Kwalifikacyjnej:

Menu Główne GT5 >> Szybka Gra >> Próba Czasowa >> Tor - Indianapolis Motor Speedway (tor drogowy) >> Samochód - Do Szybkiej Jazdy - GT-R '07 >> Opcje Jazdy - Dowolne.

Lista kierowców:

1. OmerPL - 1:33,810 (DFP) FOTO

2. arcadiush (host) - 1:35,033 - na kierownicy GT Force Pro

3. reissdorf84 - 1:36,126 - Twój post potraktowałem jako wpis, ale następnym razem sam się wpisz, tak jak o to prosiłem ;)

4. tomi_d - 1:41,561 (DF)

Lista rezerwowych (czekających w Pit Stopie na ewentualne zaproszenie):

1. Bcd__ 1:44,995 - na orginalnym padzie Sony

Lista kierowców testowych (nie biorących udziału w niedzielnym turnieju):

1.

Panowie ponoć takie dobre czasy wykręcacie, a cisza w temacie. Czekacie na ostatnią chwilę ze zgłoszeniami? Tylko nie zaśpijcie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

PIOTW 1:34:985 kierownica DFGT

(na razie może będzie lepiej) post-3927-0-72295900-1291996611_thumb.jp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema moge sie dolaczyc jeszcze? :)

Możesz, masz czas do soboty godziny 10:00 (rano) na wykręcenie najlepszego czasu wg zasad Kwalifikacji:

Menu Główne GT5 >> Szybka Gra >> Próba Czasowa >> Tor - Indianapolis Motor Speedway (tor drogowy) >> Samochód - Do Szybkiej Jazdy - GT-R '07 >> Opcje Jazdy - Dowolne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak cos to sie pisze na niedziele psn ZEFIR69_PL 1:35,259 DRIVING FORCE 20101210023.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1:34,635 coraz lepiej :))1:35,987 na padzie ale jeszcze sobie cisne ;)

Edytowane przez Hynta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok moze jeszcze poprawie jak bedzie mi sie chcialo :) jezdze na orginalnym padzie Sony

90511637740055027187.jpg

Edytowane przez kuma0033

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest sobota, minęła godzina 10:00, skończyła się więc Sesja Kwalifikacyjna do niedzielnego Turnieju - 12 grudnia 2010 (godz. 20:30), a oto wyniki:

Menu Główne GT5 >> Szybka Gra >> Próba Czasowa >> Tor - Indianapolis Motor Speedway (tor drogowy) >> Samochód - Do Szybkiej Jazdy - GT-R '07 >> Opcje Jazdy - Dowolne.

Lista kierowców:

1. kuma0011 - 1:31,486 (pad) Foto

2. miejsce zajęła osoba z Listy Rezerwowej

3. OmerPL - 1:33,810 (DFP) Foto

4. siarzewski27 - 1:33,965 (pad) Foto

5. Hynta - 1:34,211

6. andrzej87kg - 1:34,631 (pad) Foto

7. PIOTW 1:34,985 (DFGT) Foto

8. arcadiush (host) - 1:35,033 (GT Force Pro) Foto

9. ZEFIR69_PL - 1:35,259 (DRIVING FORCE) Foto

10. reissdorf84 - 1:36,126

11. nWcPL - 1:38,000 (G27)

12. tomi_d - 1:41,561 (DF)

Lista rezerwowych (czekających w Pit Stopie na ewentualne zaproszenie):

2. Bumier - 1:32,870 Foto

13. Bcd__ - 1:44,995 (pad) Foto

Najlepszym gratuluję świetnych czasów, a wszystkim tym, którzy nie zdążyli wziąć udziału w Kwalifikacjach przypominam, że zgodnie z regulaminem:

Po zakończeniu Kwalifikacji, czyli od soboty (godz. 10:00) do niedzieli (godz. 18:00) możliwe jest jeszcze zapisanie się na niedzielny Turniej, ale na Listę Rezerwową już bez podawania czasu z Sesji Kwalifikacyjnej.

Wszystkim uczestnikom EVENTu przypominam, że musicie dodać mnie do swoich znajomych na PSN - mój PSN id: arcadiush

W związku z kilkoma zmianami dotyczącymi tras, na których będziemy się ścigać w niedziele, a także pojawieniem się patcha 1.03, przedstawiam Wam nowy (mam nadzieję, że lepszy) regulamin w ver. 1.03 ;) - Do wglądu w pierwszym poście w tym temacie.

Na koniec taka mała uwaga.

Proszę Was o zapisywanie się poprzez kopiowanie i wklejanie aktualnej (z poprzednich postów) Listy z Sesji Kwalifikacyjnej i dodaniu (w odpowiednim miejscu - na Liście Kierowców lub Rezerwowej) siebie, swoim PSN id, a nie nickiem z forum. Ułatwi mi to życie. Dziękuję. ;)

Ponadto zdjęcie co prawda nie było obowiązkowe, ale jak już je robicie to tak jak jest napisane w regulaminie - by oprócz czasu w prawym górnym rogu, na zdjęciu było widać lewy dolny róg, w którym jest napisane w jakim trybie owy czas wykręciliście. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lista rezerwowych (czekających w Pit Stopie na ewentualne zaproszenie):

1. Bumier (z Kwalifikacji)

2. Bcd__ (z Kwalifikacji)

3. kazmi_pl (sobota 11:31)

4. FeMn92 (sobota 11:56)

5. arboos (sobota 16:33)

6. spiderszczebl (sobota 17:14)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy jak zapomniałem zapostowac swoj czas z kwalifikacji to moge trafic do rezerwy? oczywiscie w przypadku braku kompletu chetnych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chetnie komus odstapie swoje miejsce w dzisiejszym turnieju ale nagla sytuacja w pracy w ktorej musze sie dzisiaj pojawic zmusza mnie do tego.Wiec sorrka za klopot i mam nadzieje ze w nastepnym juz uda mi sie wystapic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy jak zapomniałem zapostowac swoj czas z kwalifikacji to moge trafic do rezerwy? oczywiscie w przypadku braku kompletu chetnych

Tak możesz trafić do rezerwy, wystarczyło że wspiszesz się na Listę Rezerwową, zgodnie z regulaminem dziś do godziny 18:00 ;)

Jest 19:30...

Okej obej Twoje zapisanie na forum uznam za chęć zapisania się ;) i jak będzie wolne miejsce o 20:40 to dam Ci znać na czacie PSN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A można jakoś te wasze wyścigi oglądać? tzn. podłączyć sie do pokoju?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mialem okazji dopisac sie do rezerwy, wiec dzieki. czekam na informacje czy znajdzie sie miejscowka w takim razie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A można jakoś te wasze wyścigi oglądać? tzn. podłączyć sie do pokoju?

Jeśli jest wolne miejsce w pokoju to tak można, wtedy zamiast jechać z nami możesz nasze wyścigi oglądać. Ale czy nie lepiej zamiast oglądać, pojechać z nami? ;)

nie mialem okazji dopisac sie do rezerwy, wiec dzieki. czekam na informacje czy znajdzie sie miejscowka w takim razie.

jak już wiesz miejscówka się znalazła. ;)

GT5 EVENT nr 2.

Data: 12.12.2010

Kwalifikacje:

Menu Główne GT5 >> Szybka Gra >> Próba Czasowa >> Tor - Indianapolis Motor Speedway (tor drogowy) >> Samochód - Do Szybkiej Jazdy - GT-R '07 >> Opcje Jazdy - Dowolne.

Zwycięzca Kwalifikacji:

1. kuma0011 - Czas okrążenia: 1:31,486 (pad) Foto

Niedzielny EVENT:

GoldTrophy.png1. kuma0011 - 392 pkt.

SilverTrophy.png2. arboos - 175 pkt.

BronzeTrophy.png3. andrzejkg - 160 pkt.

4. PIOTW - 139 pkt.

5. miko_laj - 120 pkt.

6. ZEFIR69_PL - 90 pkt.

7. PioterPL - 80 pkt.

8. arcadiush - 78 pkt.

9. KAJA25 - 60 pkt.

10. spiderszczebl - 59 pkt.

11. reissdorf84 - 54 pkt.

12. sierzawski27 - 41 pkt.

13. Bumier - 36 pkt.

14. nWcPL - 31 pkt.

15. OmerPL - 30 pkt.

16. daiusz1230 - 19 pkt.

17. Hynta - 16 pkt.

18. tomi_d - 0 pkt.

19. Bcd__ - 0 pkt.

gteventnr2.jpg

Komentarz:

Dziękuję wszystkim uczestnikom za przybycie, cierpliwość, wytrwałość i dobrą zabawę. ;)

W związku z niestawieniem się sporej liczby zapisanych uczestników w niedzielnym Turnieju udział wzięły 3 osoby nie zapisane, a zwerbowane przeze mnie na PSN. ;)

dariusz1230 - niestety nie mógł do późna grać z nami

KAJA25 - miał brać udział w innym turnieju, ale nie mógł się połączyć i miał być 25 letnią Karoliną, a nie był ;)

miko_laj - skromnie mówił, że musi jeszcze troche potrenować zanim będzie z nami jeździł, jak widać po wynikach wcale trenować tyle nie musi ;)

Oczywiście czym byłby EVENT bez problemów technicznych. ;)

Po pierwsze... co to kurna ma być, żeby w Prywatnej Poczekalni, w której ja jestem gospodarzem i hostem, każdy mógł wchodzić i zmieniać ustawienia toru, ograniczeń, a nawet wystartować wyścig - po prostu wszystko to co powinienem móc robić tylko ja jako gospodarz. W związku z czym pierwszy wyścig gokartami musieliśmy powtarzać bo ktoś za mnie go wystartował. ;)

Myśle, ż patch 1.03 dodał nie tylko uszkodzenia samochodów, ale i również uszkodził grę. ;)

Bo poza "samowolką" w poczekalni, gra już nie pyta się mnie czy chce zrobić pokój ze stałym czy zmiennym gospodarzem i sama tworzy pokój z opcją - "gospodarzami są wszyscy", a ja biedny nawet nie mogę ludzi kickować. ;)

Kolejny problem to wyścig z ograniczeniem masy samochodów.

Ustawiłem jak zwykle ograniczenie na 1000 kg. Okazało się jednak, że gra ogranicza masę nie w dół (czyli do 1000 kg), a do góry! (czyli od 1000 kg) ja się pytam co to ma być? Czy przed ostatnim patchem też tak było?

W związku z problemami z masą ;) doszło do małego nieporozumienia i kolega nWcPL chyba się obraził i zrezygnował z EVENTu.

Po za tym dlaczego jest tak, że mimo iż jedziemy wszyscy czyli np. 13 osób, niektórzy widzą u siebie, jedynie kilka? WTF?

No i jeszcze ta jeb*** cenzura. ;) Przeklinać na ch i k można a zdania normalnego napisać się nie da.

Nie wiem kto jest odpowiedzialny za te cenzurę, ale w polskiej wersji to się w ogóle nie sprawdza, co drugą wypowiedz cenzuruje. Nie mówiąc już o dyskryminacji bo nawet słowo "Polak" jest cenzurowane. ;)

Cierpliwości gratuluje reissdorf84, i sierzawski27, którzy mimo kłopotów z połączeniem dzielnie próbowali się połączyć robiąc przeciąg, przez co dzisiaj jestem lekko przeziębiony. ;)

No i mocnego nie było na kuma0011, przegość, pojechał nas, że hej. ;)

To by było na tyle moich uwag (ja chcę patcha!!!) i czekam na Wasze uwagi/spostrzeżenia/opinie. ;)

Kwalifikacje do EVENTu (w najbliższą niedzielę 19.12.2010 o godz. 20:30.):

Zapisy do Kwalifikacji prowadzone są równocześnie na 4 forach:

- granturismo.pl

- psxextreme.pl

- oficjalnym forum playstation.pl

- ps3site.pl

więc o ostatecznej kolejności na Liście Kierowców decydować będzie suma wszystkich zgłoszeń na EVENT z w/w for.

Zapisujecie się - tak jest jest to wyjaśnione w regulaminie w pierwszym poście, kopiując aktualną Listę Kwalifikacji i wpisując (w odpowiednim miejscu na wybranej Liście) swój PSN id (a nie nick z forum!) wraz z wykręconym czasem, ewentualnie zdjęciem (wg zworu w regulaminie) oraz informacją czy gracie na padzie, czy na czymś innym. ;)

W związku z trwającą imprezą GT Road Show, która w weekend 17-19 grudnia zawita do Katowic potrenujemy sobie trochę przed tym Eventem jadąc tym samym samochodem na tej samej trasie. Najlepszy czas dotychas osiągnięty został w Gdańsku i wynosi coś ponad 2:09sek. jednak w regulaminie tego Show są narzucone pewne ograniczenia - m. in. TCS = 5, ABS = 1, Opony = Sportowe Twarde. U nas w Kwalifikacjach możecie startować z dowolnymi ustawieniami, a na Wasze zgłoszenia czekam do soboty do godziny 10:00 (rano). ;)

Menu Główne GT5 >> Szybka Gra >> Próba Czasowa >> Tor - Nurburgring GP/F >> Samochód - Do Szybkiej Jazdy - SLS AMG '10 >> Opcje Jazdy - Dowolne.

Lista kierowców:

1. arcadiush (host) - 2:06,534 - na kierownicy GT Force Pro

Lista rezerwowych (czekających w Pit Stopie na ewentualne zaproszenie):

1.

Lista kierowców testowych (nie biorących udziału w niedzielnym turnieju):

1.

Zapraszam i pozdrawiam.

Edytowane przez SUMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopisz mnie do listy startowej

A co Bozia rączek nie dała? ;) Regulamin - pierwszy post w tym temacie punkt IV. Zapisy - Kwalifikacje

Po za tym najpierw byś czas do Kwalifikacji wykręcił. ;)

Edytowane przez SUMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze... co to kurna ma być, żeby w Prywatnej Poczekalni, w której ja jestem gospodarzem i hostem, każdy mógł wchodzić i zmieniać ustawienia toru, ograniczeń, a nawet wystartować wyścig - po prostu wszystko to co powinienem móc robić tylko ja jako gospodarz. W związku z czym pierwszy wyścig gokartami musieliśmy powtarzać bo ktoś za mnie go wystartował. ;)

Myśle, ż patch 1.03 dodał nie tylko uszkodzenia samochodów, ale i również uszkodził grę. ;)

Bo poza "samowolką" w poczekalni, gra już nie pyta się mnie czy chce zrobić pokój ze stałym czy zmiennym gospodarzem i sama tworzy pokój z opcją - "gospodarzami są wszyscy", a ja biedny nawet nie mogę ludzi kickować. ;)

Kolejny problem to wyścig z ograniczeniem masy samochodów.

Ustawiłem jak zwykle ograniczenie na 1000 kg. Okazało się jednak, że gra ogranicza masę nie w dół (czyli do 1000 kg), a do góry! (czyli od 1000 kg) ja się pytam co to ma być? Czy przed ostatnim patchem też tak było?

W związku z problemami z masą ;) doszło do małego nieporozumienia i kolega nWcPL chyba się obraził i zrezygnował z EVENTu.

Witam.

Pokój trzeba zakładać nie przez społeczność, tylko przez poczekalnie, wtedy inni nie mogą wystartować wyścigu, można kickować etc.

Ograniczenia masy są jak najbardziej w porządku (nic się z nimi nie zmieniło) zawsze były ograniczenia masy minimalnej, chyba tylko tak ma to sens :)

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×