Skocz do zawartości
SUMO

Gran Turismo 5 Event Pro

Rekomendowane odpowiedzi

No tak właśnie myślałem, że ktoś inny założył pokój i ma inne ustawienia? Tak samo przy online ogólnym czasami się podłączam a czasami ten sam błąd kompatybilności. Czy Wy też tak zaobserwowaliście?

W takim wypadku ja nigdy nie podłącze się do Ciebie, Arcadiush :P Jaki masz Typ NAT ?

Wysyłamy zdjęcia do firmy? Hah ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hah Arcadiush to moja siostra gadala ;P moj inzynier wyscigowy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh a już myślałem, że kobieta nas bije :D Tak czy siak tworzycie niezły duet :D Respect :)

PS. Wy używacie headseta? czy zwykłego mikrofonu?

Edytowane przez Watson20054133

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2. Diego043 - 1.37.876 - G25 Foto

Edytowane przez DeeS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe chcialem was wkrecic :) i uslyszec wasze reakcje, ale musze wyjawic prawde, bo bedziecie mieli mnie za dziewczyne :D a uzywam sluchawki marki jabra :P

Edytowane przez kuma0033

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zagralem pierwszy rozpoznawczy event,pierwsze skojarzenie ktore mi sie nasuwa-destrucion derby,lubie jezdzic czysto ,lubie tez powalczyc wchodzac od wewnetrznej z ewentualnym lekkim kontaktem,ale jak ktos mi wjedza w dupe na dohamowaniu przed zakretem i wywala w piach to juz przesada,a jeszcze ma pozniej satysfakcje z wygranej to sie garc odechciewa.Rozumiem ze to turniej i kazdy chce wygrac ale mozna cos z tym zrobic,banem pogrozic czy cos.Jak kupie headset bede bluzgal i polowal z zamiarem zemsty,

Moje propozycje zmian w evencie:

wprowadzic suchy nordshliefe moze byc dodatkowo i mokry tez niech bedzie np w hardcore a na suchym ograniczenia -bez systemow tylko abs,waga min 1000kg moc ok. 700km samochod dowolny

wywalic WRC-w gt zawsze to byl tylko dodatek i spora lipa a nadodatek kurzy ze malo co widac.

W sumie juz kupilem auto na top gear i wsadzilem troche kasy ale zamiast 150KM bardziej pasuje tam 350KM

Wiecej propozycji dodam po kolejnych eventach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zagralem pierwszy rozpoznawczy event,pierwsze skojarzenie ktore mi sie nasuwa-destrucion derby,lubie jezdzic czysto ,lubie tez powalczyc wchodzac od wewnetrznej z ewentualnym lekkim kontaktem,ale jak ktos mi wjedza w dupe na dohamowaniu przed zakretem i wywala w piach to juz przesada,a jeszcze ma pozniej satysfakcje z wygranej to sie garc odechciewa.Rozumiem ze to turniej i kazdy chce wygrac ale mozna cos z tym zrobic,banem pogrozic czy cos.Jak kupie headset bede bluzgal i polowal z zamiarem zemsty,

Mówisz Gawron o wjeżdżaniu w dupę, że to Ci się nie podoba - mi też, ale przypomnij sobie co zrobiłeś podczas ostatniego wyścigu już poza turniejem na Nurgburgring Nord jak to na przedostatnim zakręcie wypchnąłeś mnie na pobocze i wygrałeś wyścig :) Zaprzeczysz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hhehe,w sumie Ty chyba tez swiety nie byles w tym wyscigu,mielismy kontakt wczesniej i tez krecilem baczki,ale nie zaprzecze,na moje usprawiedliwienie powiem ze predkosc przy ktorej zachowalem sie po chamsku byla spora ile ja tam zdazylem z 300 pak shamowac przy czym ostatnie 50 metrow lecialem przez trawe..Zle sie z tym czulem i nie bylo satysfakcji,w turze tak nie zrobie bo wole czyste 2 miejsce niz zbluzgane 1.Zreszta taki styl przyjalem juz od ok polowy eventu gdy juz zostalem nieco poobijany..Sorry Watson,nie bierz do siebie ,powiem tak w turnieje jak mnie zobaczysz w lusterku to wiedz ze specjalnie nie udeze.Ja rozumiem ze czasem zdarza sie z pojazd z przodu zamuli zakret i zacznie hamowac za wczesniej a goniacy opozni hamowanie i moze zabraknac metrow.Jak da sie wprowadzic troche czystosci to jestem za,Jesli nie pozostaje sie zaadaptowac do panujacych warunkow badz nie grac.Gra sie fajnie,mimo wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hhehe,w sumie Ty chyba tez swiety nie byles w tym wyscigu,mielismy kontakt wczesniej i tez krecilem baczki,ale nie zaprzecze,na moje usprawiedliwienie powiem ze predkosc przy ktorej zachowalem sie po chamsku byla spora ile ja tam zdazylem z 300 pak shamowac przy czym ostatnie 50 metrow lecialem przez trawe..Zle sie z tym czulem i nie bylo satysfakcji,w turze tak nie zrobie bo wole czyste 2 miejsce niz zbluzgane 1.Zreszta taki styl przyjalem juz od ok polowy eventu gdy juz zostalem nieco poobijany..Sorry Watson,nie bierz do siebie ,powiem tak w turnieje jak mnie zobaczysz w lusterku to wiedz ze specjalnie nie udeze.Ja rozumiem ze czasem zdarza sie z pojazd z przodu zamuli zakret i zacznie hamowac za wczesniej a goniacy opozni hamowanie i moze zabraknac metrow.Jak da sie wprowadzic troche czystosci to jestem za,Jesli nie pozostaje sie zaadaptowac do panujacych warunkow badz nie grac.Gra sie fajnie,mimo wszystko.

Popieram :)

Można opóźnić hamowanie, wpaść w poślizg i nie wyhamować ;p to się zdarza :D No ale jak ktoś specjalnie robi spychankę to już nie fajnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,pomozcie bo juz mnie nosi zaraz cos rozp....e,jak mam zrobic zeby czasy ktore uzyskalem pojawily sie po wyjsciu z gry na planszy na ktorej trzeba pyknac fotke?Zszedlem ponizej 1;38 ale jako najlepszy byl tylko 1;38;800?Skasowalem liste rank. i pojechalem od nowa zrobilem 1;37 na drugim okr. i wyszedlem-na liscie nie bylo zadnego czasu-o kurna kaman?

Poki co mam fotke z 1;38;563,pozniej postaram sie dodac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ZEFIR69_PL DF 1:36:467

GAWRON moze poprostu przy kreceniu czasu wpadles za bardzo w bande i czas zrobil sie czerwony i dlatego Ci nie zapisalo ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki bardzo,teraz wszystko jasne.Mialem czasem taki komunikat ze nastepne kolko nie bedzie liczone ale to moze 2 razy a ponozej1;38 schodzilem z 6 razy,ale spoko sprawa zamknieta.

Nie wiem jak mozna zrobic 1;36,jeszcze Zefir ma 1;36;500 ale urwac z tego jeszcze pol sekundy jak zrobil to kolega na sasiednim forum dla mnie pachnie modyfikacja hehehehe.Jak to mowi Kuma okaze sie w turnieju.

Przejade jeszcze pare kolek ,zainstaluje program od telefonu i dorzuce zdjecie,mam nadzieje ze bede umial i nie wyrwie mi to godziny z zyciorysu.

Mary Chryśka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak właśnie myślałem, że ktoś inny założył pokój i ma inne ustawienia? Tak samo przy online ogólnym czasami się podłączam a czasami ten sam błąd kompatybilności. Czy Wy też tak zaobserwowaliście?

W takim wypadku ja nigdy nie podłącze się do Ciebie, Arcadiush :P Jaki masz Typ NAT ?

Ja mam NAT Type 2, a Ty? W instrukcji w grze piszą, że osoby z NAT 3 nie będą mogły się połączyć do pokojów ze "zmiennym gospodarzem". Problem w tym, że tworząc "Prywatną Poczekalnie" gra nie pyta się mnie czy chcę ją założyć ze zmiennym czy stałym gospodarzem i sama se tworzy ze zmiennym. Rozwiązania więc są dwa: albo kto inny (z szybszym netem, ja mam 8 Mb/s) będzie hostem od początku albo utworzy się "Pokój Publiczny" ze stałym gospodarzem, będzie się kickować niechcianych gości i modlić się, żeby gospodarza nie rozłączyło. ;)
Wysyłamy zdjęcia do firmy? Hah ;p

Myślę, że oni dobrze wiedzą co za grę stworzyli ;)

Hah Arcadiush to moja siostra gadala ;P moj inzynier wyscigowy ;)

ufff to dobrze, ulga że to nie baba nas bije ;)
Zagralem pierwszy rozpoznawczy event,pierwsze skojarzenie ktore mi sie nasuwa-destrucion derby,lubie jezdzic czysto ,lubie tez powalczyc wchodzac od wewnetrznej z ewentualnym lekkim kontaktem,ale jak ktos mi wjedza w dupe na dohamowaniu przed zakretem i wywala w piach to juz przesada,a jeszcze ma pozniej satysfakcje z wygranej to sie garc odechciewa.Rozumiem ze to turniej i kazdy chce wygrac ale mozna cos z tym zrobic,banem pogrozic czy cos.Jak kupie headset bede bluzgal i polowal z zamiarem zemsty,
Gawron to nie Destraction Derby tylko... Jazda Polska! ;) Ale fakt trochę kultury na torze powinno być dlatego macie poczytajcie sobie jak powinno się jeździć "czysto" - Clean Racers Club

Ktoś wjedzie Ci w dup* fakt możesz go zjechać słownie, czy na forum, ale żeby kogoś karać za takie rzeczy ban(an)em trzeba by nagrywać każdy replay wyścigu i analizować klatka po klatce i zatrudnić jakiegoś obserwatora UEFA czy FIA ;)

Więc panowie i panie... trochę kultury na torze.

Moje propozycje zmian w evencie:

wprowadzic suchy nordshliefe moze byc dodatkowo i mokry tez niech bedzie np w hardcore a na suchym ograniczenia -bez systemow tylko abs,waga min 1000kg moc ok. 700km samochod dowolny

wywalic WRC-w gt zawsze to byl tylko dodatek i spora lipa a nadodatek kurzy ze malo co widac.

W sumie juz kupilem auto na top gear i wsadzilem troche kasy ale zamiast 150KM bardziej pasuje tam 350KM

Wiecej propozycji dodam po kolejnych eventach

Nordshleife (na suchym) mówisz i masz. ;)

WRC - jednym pasi, jednym nie ;) PS. Jedź pierwszy to nie będą Ci kurzyć przed Tobą ;)

Top Gear - auto za rozsądną cenę miało być, a nie 350 kucykowy potwór ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są jakieś za to nagrody? Jakiś samochód czy coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są jakieś za to nagrody? Jakiś samochód czy coś?

Nagrodą jest... tytuł najlepszego kierowcy tygodnia oraz sława na forach poświęconych GT5 ;)

Samochodów nie ma bo mam debet na koncie w GT5, a sponsorów brak :( ale może w przyszłości...

Mamy niedzielę 26 grudnia, minęła godzina 10:00, kwalifikacje do poniedziałkowego turnieju o godzinie 20:00 uważam, więc za zakończone. ;)

Menu Główne GT5 >> Szybka Gra >> Próba Czasowa >> Tor - Tokyo R246 >> Samochód - Do Szybkiej Jazdy - Castrol TOM'S Supra '97 >> Opcje Jazdy - Dowolne.

Lista kierowców:

1. hakky78 - 1:36:062 - Foto

2. ZEFIR69_PL - 1:36,467 - DF - Foro

3. lolosolo - 1:37,507 - GT25 - Foto

4. OmerPL - 1:37,799 - DFP - Foto

5. Diego043 - 1.37.876 - G25 - Foto

6. Gawron88 - 1;38,563

7. perek2009 - 1:39,601 - pad - Foto

8. arcadiush (host) - 1:39,749 - GT Force Pro - Foto

9. Watson20054133 - 1:40:009

10. SIWY78pl - 1:41,325

11. Spartakus580 - 1:41:810 - G25 - Foto

12. hipol88 - 1:43,396

Lista rezerwowych (czekających w Pit Stopie na ewentualne zaproszenie):

1.

PS. Gawron88 i Watson20054133 rozumiem, że chcecie jechać bo Was zapisałem :P

A następnym razem zapiszcie się tak jak prosiłem - kopiując aktualną Listę i się dopisując.

Najlepszym gratuluję świetnych czasów, a wszystkim tym, którzy nie zdążyli wziąć udziału w Kwalifikacjach przypominam, że:

Po zakończeniu Kwalifikacji, czyli tym razem wyjątkowo od niedzieli (godz. 10:00) do poniedziałku (godz. 18:00) możliwe jest jeszcze zapisanie się na poniedziałkowy Turniej, ale na Listę Rezerwową już bez podawania czasu z Sesji Kwalifikacyjnej.

Wszystkim uczestnikom EVENTu przypominam, że w poniedziałek startujemy (pół godziny wcześniej niż zwykle czyli) o 20:00, a nowych uczestników proszę o dodanie mnie (PSN id: arcadiush) do swoich znajomych na PSN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lista kierowców:

1. hakky78 - 1:36:062 - Foto

2. ZEFIR69_PL - 1:36,467 - DF - Foro

3. lolosolo - 1:37,507 - GT25 - Foto

4. OmerPL - 1:37,799 - DFP - Foto

5. Diego043 - 1.37.876 - G25 - Foto

6. Gawron88 - 1;38,563

7. perek2009 - 1:39,601 - pad - Foto

8. arcadiush (host) - 1:39,749 - GT Force Pro - Foto

9. Watson20054133 - 1:40:009

10. SIWY78pl - 1:41,325

11. Spartakus580 - 1:41:810 - G25 - Foto

12. hipol88 - 1:43,396

Lista rezerwowych (czekających w Pit Stopie na ewentualne zaproszenie):

1. PioterPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS. Gawron88 i Watson20054133 rozumiem, że chcecie jechać bo Was zapisałem :P

A następnym razem zapiszcie się tak jak prosiłem - kopiując aktualną Listę i się dopisując.

Jasne, że chcę jechać, przez te święta zapomniałem wkleić zdjęcie... ale zrobię to jeszcze dziś jak włączę konsole i zrobię zdjęcie ;) Więc teraz każdy kto chce się zapisać kopiuje listę i wkleja na forum? Będzie trochę śmietnik, no ale mniej pracy dla Ciebie więc spoko!

PS. Pograłem w tym tyg trochę singla.... mam już koło 19 poziomu A i B... i zacząłem się bawić w ustawienia samochodów przy pełnych konfiguracjach. Na razie kumam skrzynię biegów, ale w zawieszeniu czy dyferencjale boję się grzebać, bo nie rozkminiłem tego jeszcze ;) A Wy jak?

Edytowane przez Watson20054133

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem juz do Was dołaczyc na ten turniej(wykręciłem nawet czas 1.38 500 ), ale niestety wracam w poniedziałek z pracy dopiero koło 21.30. Szkoda,moze nastepnym razem. Powodzenia na torach!<br>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lista kierowców:

1. hakky78 - 1:36:062 - Foto

2. ZEFIR69_PL - 1:36,467 - DF - Foro

3. lolosolo - 1:37,507 - GT25 - Foto

4. OmerPL - 1:37,799 - DFP - Foto

5. Diego043 - 1.37.876 - G25 - Foto

6. Gawron88 - 1;38,563

7. perek2009 - 1:39,601 - pad - Foto

8. arcadiush (host) - 1:39,749 - GT Force Pro - Foto

9. Watson20054133 - 1:39:799 - PAD - FOTO

10. SIWY78pl - 1:41,325

11. Spartakus580 - 1:41:810 - G25 - Foto

12. hipol88 - 1:43,396

zdjcie424.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Lista rezerwowych (czekających w Pit Stopie na ewentualne zaproszenie):

1. PioterPL

PS. Jak na forum wkleja się hiperłącze np do zdjęcia?

Edytowane przez Watson20054133

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oszukalem o 0,002 sorewicz.

Na DFGT

Edytowane przez Gawron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Więc teraz każdy kto chce się zapisać kopiuje listę i wkleja na forum? Będzie trochę śmietnik, no ale mniej pracy dla Ciebie więc spoko!
Od zawsze tak mieliście robić, dzięki czemu od razu widać wszystkie czasy, a ja nie muszę wszystkich postów przeglądać :P

A teraz to se te zdjęcia darujcie (wiem, wiem chcecie udowodnić, że nie kłamaliście ;) ), czas Kwalifikacji już minął, więc i tak ich nie uwzględniam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A teraz to se te zdjęcia darujcie (wiem, wiem chcecie udowodnić, że nie kłamaliście ;) ), czas Kwalifikacji już minął, więc i tak ich nie uwzględniam :P

No to prawda, żeby udowodnić, że nie kłamaliśmy ;p Ja sobie sam czas uwzględniłem jak napisałem post :D

A kuma w tym tygodniu nie jedzie?? :D

Edytowane przez Watson20054133

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja sobie sam czas uwzględniłem jak napisałem post :D
Zauważyłem :P
A kuma w tym tygodniu nie jedzie?? :D
Widocznie chce nam sprawić prezent na święta i pozwolić wygrać komu innemu ;)

Watson, a nie odpowiedziałeś mi jakiego masz tego NATa? :P

Bo myślę, że spróbujemy dziś zagrać w pokoju publicznym i ze stałym gospodarzem - może będzie lepiej. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×