Skocz do zawartości
AGArtha

Gry PlayStation Move

Rekomendowane odpowiedzi

Ten "drugi" to Navigation Stick, nie potrzebny do Sport Champions, Start The Patry itp. Przydatny do gier w których trzeba chodzić tzn. The Sly Collection i niedługo Killzone 3 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź ;) To na razie nie będzie mi się śpieszyło z zakupem. A jeszcze jedno pytanko, do the fight są potrzebne 2 motion controller'y?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem NIE SĄ WYMAGANE, ale z dwoma gra się znacznie wygodniej ( w przeciwnym wypadku, tj gdy nie masz dwóch kontrolerów za jeden będzie Ci służył pad, podobno granie w ten sposób nie jest zbyt wygodne i komfortowe, z dokładnością też pewnie gorzej )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa mov-y i gram nimi tylko w "rycerzyki"-jak mawia moja młodsza córcia,przyznam,że i jednym też jest fajna zabawa,więc puki co nie widzę sensu kupowania drugiego kontrolera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ni wiem czy pasuje to do tego tematu, ale zaryzykuję :P Za miesiąc mam zamiar kupić ps3 i oczywiście ps move. Byłem w sumie przekonany, że starter pack zawiera oba kontrolery (motion i ten drugi z analogiem) , no ale teraz zobaczyłem, że nie. No i tutaj pytanie do jakich gier jest potrzebny ten drugi kontroler (z analogiem)? Z tego co wyczytałem to na start muszę kupić sports championship :)

Przede wszystkim to mozna rozroznic dwa rodzaje "tego drugiego". Jeden to navigation stick jak juz ktos napisal i on ma analoga do "chodzenia" ale zakup tego kontrolera mija sie z celem, bo Sixaxis swietnie sie sprawdza jako kontroler pomocniczy do move'a.

Lepiej wziąć drugą różdżke.. Przyda sie przede wszystkim w The Fight (nikt mi nie wmowi ze gra PSMove + DS3 to to samo! ), zupelnie inaczej sie gra np. w siatke w Sports Champions, bardziej realnie w łucznictwo.. no i to podstawa przy grze dwoch osob.

Generalnie jednak, jesli nie ma sie "drugiego do grania" to faktycznie na razie z zakupem mozna poczekac. Choc ja tam od razu wzialem 2 i nie zaluje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze ktoś by się znalazł do grania, ale nie będę miał kasy na 2 od razu, wolę sobie jakąś grę kupić. Ty wziąłeś 2 od razu, ale już miałeś konsolę, a tak wydać 1500zł to ciężko :P

Jak ktoś kupuje move to nie lepiej zamówić sobie na amazon.co.uk? Starter pack wychodzi za 185 zł + wysyłka nie wiem ile (coś tam wyczytałem, że wysyłka darmowa powyżej 25 funtó ale nie jestem powien), ale i tak taniej wychodzi i przynajmniej jest dostępne od ręki.

Edytowane przez maciek1422

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze ktoś by się znalazł do grania, ale nie będę miał kasy na 2 od razu, wolę sobie jakąś grę kupić. Ty wziąłeś 2 od razu, ale już miałeś konsolę, a tak wydać 1500zł to ciężko :P

Jak ktoś kupuje move to nie lepiej zamówić sobie na amazon.co.uk? Starter pack wychodzi za 185 zł + wysyłka nie wiem ile (coś tam wyczytałem, że wysyłka darmowa powyżej 25 funtó ale nie jestem powien), ale i tak taniej wychodzi i przynajmniej jest dostępne od ręki.

No a funt wynosi bodajże 4 zł z czymś to wychodzi drożej niż w Polsce ja kupiłem za 239zł Starter Pack.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

£39.99 * 4.6321 = 185.28 PLN A wysyłka nie kosztuje przecież ponad 75zł, bo w polsce za starter pack zapłacimy 260zł + wysyłka jeśli przez internet to już wgl. No oczywiście jeśli go dostaniemy :P Więc moim zdaniem warto to rozważyć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesyłka z amazon jest darmowa, kurierem DHL. Dzisiaj zamawiałem tam starter i z konta ściągnęło mi 190zł. ;) To drugi starter który tam zamawiam, pierwszy zamówiłem 12 stycznia a dziś do mnie dotarł, także nie ma co przepłacać u nas, jeśli komuś zależy na "paru groszach" :)

Edytowane przez florek1916

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przysłali move. Przetestowałem 2 gry narazie.

Sports Champions - dokładność itp wspaniała. :) Grafika również. Kilka błędów jest oczywiście.

Eye pet (demo) - Jednym słowem - okropne. :P

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesyłka z amazon jest darmowa, kurierem DHL. Dzisiaj zamawiałem tam starter i z konta ściągnęło mi 190zł. ;) To drugi starter który tam zamawiam, pierwszy zamówiłem 12 stycznia a dziś do mnie dotarł, także nie ma co przepłacać u nas, jeśli komuś zależy na "paru groszach" :)

Dzięki za info dokładniejsze :) Można sobie zaoszczędzić 70zł, więc myślę, że warto i sam pewnie kupię na amazonie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info dokładniejsze :) Można sobie zaoszczędzić 70zł, więc myślę, że warto i sam pewnie kupię na amazonie :)

Nie ważne gdzie kupisz-ważne,że będziesz to miał-naprawdę warto.

Ja ilekroć znudzę się graniem w "strzelanki"i takie tam,odpalam SCh i odpoczywam :sweat: na maxa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy można gdzieś ściągnąć demo Sports Champions?

Nie mogę znaleźć na PSN ;/.

Nie wiem jak szukałeś ale pozwolisz ze łopatologicznie przeprowadze Cie ;) Wbijaj do PS Store --> PS3 Games --> Playstation Move i pare pozycji od konca :)

tak w ogole to powinienes miec ze starter packiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałem być przedsiębiorczy i kupiłem kamerkę i move'a oddzielnie ;].

Nie wiem gdzie tam to jest. Gdy wbijam do tego "folderu" to mam dwie pozycje. Jakieś dodatki. Co więcej, płatne ;].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałem być przedsiębiorczy i kupiłem kamerkę i move'a oddzielnie ;].

Nie wiem gdzie tam to jest. Gdy wbijam do tego "folderu" to mam dwie pozycje. Jakieś dodatki. Co więcej, płatne ;].

Też tak mam, demo sports champions na pss NIE MA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uhhh. Nie ma w co grać.

The fight, sports champions, Modern Combat domination, killzone 3 już wkrótce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedługo (najprawdopodobniej w marcu) wychodzi Top Spin 4 z obsługą Move. Oczywiście pozycja obowiązkowa plus dużo miejsca przed TV dla dwóch osób :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co proponujecie kupić na Move'a? Ja wymyśliłem Sports Champions, i jutro prawdopodobnie zakupię (dziś doszedł Move ^^), a potem co? LBP2, warto? I co się w LBP robi Movem? ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eyepet nie jest taki zły. Domyślam się, że po prostu nie jesteś odbiorcą dla tego typu gier. Mojemu 10-letniemy bratu bardzo się podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj nabylem Move i mam problem z Sports Champions - wkladam gre do napedu robi sie ciemny ekran - potem wywala mnie do pulpitu i pisze " podczas operacji uruchamiania wystapil blad. (8001002B) ... gra chodzila na konsoli mojego znajomego, bo od niego to mam, natomiast na mojej nie chce, mial ktos podobny problem? moze ktos wie co mam zrobic zeby gra dzialala?

jezeli chodzi o pierwsze wrazenia to powiem tak - pierwsza generacja gier na ten kontroler ruchu jest po prostu kiepska, a cena jaka sie placi za to - to wogole jakas paranoja. Gram w Fight - i w dema, i narazie wrazenia chlodne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakiś tytuł który NAPRAWDĘ warto mieć mając move'a?

Domyślam się, że na 1. miejscu jest Sprots Champions. Chodzi mi też o jakieś tytuły z PSN itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakiś tytuł który NAPRAWDĘ warto mieć mając move'a?

Domyślam się, że na 1. miejscu jest Sprots Champions. Chodzi mi też o jakieś tytuły z PSN itp.

Rzutki lub możesz sobie kupić The fight. Z ciekawych rzeczy jeszcze znajomy polecał mi kręgle i golf.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakiś tytuł który NAPRAWDĘ warto mieć mając move'a?

Domyślam się, że na 1. miejscu jest Sprots Champions. Chodzi mi też o jakieś tytuły z PSN itp.

Polecam Tumble, naprawdę świetna gra :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sports Champions, Start The Party, Heavy Rain.

I skonczcie wreszcie z teorią ze NIE MA obecnie na move dobrych gier! To odczucia subiektywne, ktore nie pokrywaja sie z odczuciami sporej ilosci graczy.. (patrz: oceny ww. tytulow)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×