Skocz do zawartości
AGArtha

Gry PlayStation Move

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam gry sportowe w których trzeba się trochę poruszać - Sport Champions i Fight: lights out. W marcu ma się ukazać Fit in six i pewnie też będzie grą godną polecenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim czekamny na Virtua Tennis 4, ktory powinien uspokoic wszystkich malkontentow ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie kupiłem kręgle w PSN i jestem zadowolony. najfajniej jednak jest pograć z kimś, szczególnie jak ma się 2 kontrolery to nie trzeba ich sobie podawać. Oprócz tego mojemu tacie podoba się bardzo bilard. Niestety nie mam TV 3D więc nie wiem jak widać w 3D ale bile wyglądają naprawdę rewelacyjnie i na dodatek jest po polsku.

Fajna muzyka.

Ja tam czekam na Sorcery turned.gif

Edytowane przez Wojtek7777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim czekamny na Virtua Tennis 4, ktory powinien uspokoic wszystkich malkontentow ;)

Jeśli przyłożą się do dopracowania obsługi Move, to na pewno gra będzie warta uwagi. Gorzej jeśli będzie to tylko dodatkowa opcja, która będzie niedopracowana i będzie się w nią grało tak jak na Wii przykładowo, gdzie nie trzeba nawet mocno ręką machać, żeby piłka się odbiła. A jak odbije się mocniej to gra wcale tego nie odwzoruje. Mam jednak nadzieje, że będzie ok ( to znaczy tak dobrze, jak np w ping pongu z pakietu Sports Champions ) , jeśli tak to biorę na 100 procent.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli przyłożą się do dopracowania obsługi Move, to na pewno gra będzie warta uwagi. Gorzej jeśli będzie to tylko dodatkowa opcja, która będzie niedopracowana i będzie się w nią grało tak jak na Wii przykładowo, gdzie nie trzeba nawet mocno ręką machać, żeby piłka się odbiła. A jak odbije się mocniej to gra wcale tego nie odwzoruje. Mam jednak nadzieje, że będzie ok ( to znaczy tak dobrze, jak np w ping pongu z pakietu Sports Champions ) , jeśli tak to biorę na 100 procent.

Wiesz, trąbią o połączeniu Move z rozgrywką od jakiegoś czasu, więc wątpie by sam producent skazywał się na porazke automatycznie, nie dopracowujac tego rodzaju kontroli..

Jestem w miare spokojny o powodzenie misji, zwlaszcza ze Table tennis w SC o ktorym wspomniales byl siwetny, a to w koncu byl tylko PROTOTYP gry na move!

Wojna dopiero sie rozpoczela a PSM ma sie w koncu rozwijac! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem mega zadowolony z mov-a i moja córka też,a to się dla mnie liczy najbardziej.

Ilu użytkowników tyle opinii,granie movemto czysta frajda,łapki bolą:biggrin: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jeszcze dostaniemy pod Mova jakieś dobre gry to już w ogóle będzie jazda, ja osobiście najbardziej czekam na Sorcery woot.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sport champions ma jakis kod na online?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sport champions ma jakis kod na online?

Nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak się spisuje Dead Space: Extraction z Move? Chciałbym kupić, ale boję się, że będzie totalna lipa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak się spisuje Dead Space: Extraction z Move? Chciałbym kupić, ale boję się, że będzie totalna lipa...

Chyba jest demo tego. Ściągnij i oceń ;].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak oceniacie grę The Fight na move? Zastanawiam się między nią, a assasinem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem wczoraj Starter Pack, gram sobie w różne demka i nadszedł czas na beat sketchera. Włączam, a move nie reaguje. Mam kliknąć :cicle:, klikam ciągle i nic się nie dzieje. To samo w Tiger Woodsie. Wiecie o co chodzi? W innych grach wszystko jest w porządku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Tiger Woodsa trzeba mieć dobrze oświetlony pokój, też miałem wielki problem z tym demem bo Move w ogóle nie reagował, trochę lepiej było jak włączyłem jeszcze światło, bo to lampki nie wystarczało, ale i tak obsługa Move'a była bardzo kiepska, strasznie dużo kichania się z tym jest, a satysfakcja raczej średnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś czy na Start Discu są wszystkie dema możliwych gier na Move ? Czy są jeszcze jakieś inne na PlayStation Store ? Bo bym chciał wszystkie gry wypróbować i nie wiem czy szukać czegoś w PSS.

Edytowane przez skomerek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PSS też można coś znaleźć, ale większość najciekawszych jest raczej na Starter Discu. Mi osobiście nic nie przypadło specjalnie do gustu ;P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SC-to chyba zdecydowany lider wśród gier na mova.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

modern combat domination całkiem fajnie się gra jako rozgrzewka przed kz3 oczywiście :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem wczoraj Starter Pack, gram sobie w różne demka i nadszedł czas na beat sketchera. Włączam, a move nie reaguje. Mam kliknąć :cicle:, klikam ciągle i nic się nie dzieje. To samo w Tiger Woodsie. Wiecie o co chodzi? W innych grach wszystko jest w porządku.

zmień numer przypisania kontrolera..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak SC chcę kupić ale nie wiem gdzie będzie najtaniej :)

Na allegro raczej tanio znajdziesz jak zależy Ci na PL. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak poprawnie skalibrowac top darts? mam ciagly problem z tym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak poprawnie skalibrowac top darts? mam ciagly problem z tym

Byc moze popelniasz błąd nakierowując PSMove na srodek SWOJEGO ekranu a nie tego ktory jest WYRYSOWANY wewnatrz Twojego :) wyceluj kółeczkiem w środek tego wewnątrz i powinno byc ok..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byc moze popelniasz błąd nakierowując PSMove na srodek SWOJEGO ekranu a nie tego ktory jest WYRYSOWANY wewnatrz Twojego :) wyceluj kółeczkiem w środek tego wewnątrz i powinno byc ok..

a jak mi kaze ustawiac w lewo i prawo to jak mocno mam sie wychylac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×