Skocz do zawartości
pizipizi1

Drift

Rekomendowane odpowiedzi

lol ponad tysiąc koni i nie idzie ;> dobre koleszko :) moim zdaniem tak jak kolega wyzej pisze bez ustwien np. kątów czułości przyspieszenia lub hamowania to sobie za ladnie nie polatasz a po za tym to im mocniejsze auto tym dla mnie gorzej bo praktycznie dodajesz wiecej gazu i auto samo sie stawia :) a slabszym to masz wiecej zabawy bo musisz ogarniac biegi gaz reczny itp..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ją gram na kierze ustawilem ręczny pod skrzynie bie gów (dźwignią) a biegi łopatki z tyłu gram na logitech gt prubuje driftów z odlaczona kierą od prądu bo z podlaczonam to nie da się

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

da sie :) na poczatek potrenuj na kierce 4x4 :) kolega gra na kierce i gra na kierce tak samo jak ja na padzie wiec napewno sie da ale nie powiem bo ciezko jest :D :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwestia wielu treningów po prostu ;) Trzeba mieć cierpliwość jeżeli chodzi o drift na kierce, bo pamietam, że gdy ja zaczynałem to po kilkunastu spinach miałem ochotę wyrzucić ją przez okno :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale zasilacz mam odlaczony od prądu bo z prądem to tak lata że nie da się nią kręcić latam evo 9 tą czerwoną z salonu kturegos do tuningu i. Prubuje ruzne ustawienia i idzie narazie nieźle moc zmniejszylem do 370 chyba i jakoś idzie . A do driftu lepszy manual i auto bo osobiście mi lepiej na manualnej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no na manualu lepiej jak na zakrecie zaczyna Cie obracac to ładuj wieg wyzej a jak w połowie zakretu stwierdzasz ze nie dolecisz do konca bokiem bo za malo mocy to bieg nizej :D :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pojawił się u mnie wczoraj pewien problem i nie wiem czy ja coś skopałem czy co ;/ gdy trzymam trigger gazu na maksa to na tym pasku gdzie jest pokazana "ilość gazu" czerwone pole idzie na samą górę a to białe z dużym opóźnieniem. Gdy np. staram się wejść w zakręt bokiem i redukuje np. z 4 na 3 i wciskam gaz na maksa to czerwone pole idzie od razu do gory tak jak powinno być a biale ledwo co i samochod wcale praktycznie nie ma siły jechać ;/ wie ktoś o co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TC wyłącz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio kupiłem skiline z napędem na FR że stajni amuse ponad 550 koni bez ulepszeń nazywa się. Carbon. Latalem bmw m3 07 coupe potem s2000 AEM ale ten skiline rozwala system jak ktoś chce to udostepnie . Może spotkamy się w parę osób na jakimś serwerze by se podriftowac ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałby ktoś podriftować, wymienić się doświadczeniami?

Sam driftuję od początku GT5, ale ciężko znaleźć kogoś rozgarniętego kto nie lata bokiem 800-konnym 4x4 na komfortowych twardych twierdząc że on się zna :)

Jeżeli ktoś chce pojeździć w dobrej atmosferze to zapraszam.

PSN ID dwd95

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś tu jeszcze ? Bo mam pytanie generalnie grałem w drift tylko w forzy i po przejściu na GT jest o wiele trudniej całkiem inne wyniki itp 

Może jakieś propozycje na których trasach fajnie się jeździ i jakie wyniki mniej więcej na kółku czy chodzi wam w sumie tylko o zabawę ? ;)

Ja dopadłem suzuke wschodnią i na niej trenuję najwięcej ale wynik jeszcze mały tak mi się wydaje bo około 18tys ale dopiero 2 dni grania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, czy jako poczatkujacy, osiagajac 13,500 na Eiger, moge stwierdzic, ze zaczynam robic jakis postep? Czy nadal dramat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pad czy kiera? Ja na kierownicy robiłem chyba 18000, jutro sprawdze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pad, ale jak mowie, jestem totalnie poczatkujacy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba sam musisz wiedzieć, czy robisz postępy, nie? Ile miałeś jak odpaliłeś pierwszy raz i porównujesz do obecnego wyniku et voila- widzisz czy jest progres czy stoisz w miejscu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niby tak, ale w sumie nie znam wynikow jakie robia doswiadczeni gracze, wiec ciezko mi sie odniesc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snosch, punkty się nie liczą .. jak dobrze jeździsz to same wpadają więc to drugorzędna sprawa. Pierwsza to sam styl jazdy, jak dobrze śmigasz to nie martwisz się o wynik punktowy.

Edytowane przez VortaL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak opanowałem nie patrzyłem na wynik, jeździłem online większa frajda np na suzuce w parach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś poradzi jakiś setup dla samochodu pod drift? Mam ten samochód i te ustawienia, ale tym się po prostu nie da jechać, o driftowaniu nie wspominając. W piątce pamiętam znalazłem kiedyś jakieś ustawienia i jak stuningowałem według nich jakąś bawarkę to sama się bokiem ustawiała i leciała dalej, do tego mialem też taką Silvie i 350z którymi robiłem przyzwoite wyniki jak na DFGT. Pomóżcie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś ma ochotę na drifty to zapraszam nick psn : Patrykovskyy mam paru kumpli z którymi śmigam. Komunikacja najczęściej na skypie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podzieli się ktoś ustawieniami kiery do driftu? 

 

Zaczynam dopiero zabawę niestety jest to tylko model Driving force pro, da radę coś na tym modelu uzyskać? 

 

Mam problem z odbiciami i kontrą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×