Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe no nieźle, Bayern skreslac u siebie z Porto które na wyjezdzie z Bazylami zremisowało, a FCBM 7-0 w rewanżu wygrał również po słabym pierwszym meczu. Tak naprawdę to pierwszy solidny przeciwnik Porto, nie wroze im korzystnego wyniku .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe no nieźle, Bayern skreslac u siebie z Porto które na wyjezdzie z Bazylami zremisowało, a FCBM 7-0 w rewanżu wygrał również po słabym pierwszym meczu. Tak naprawdę to pierwszy solidny przeciwnik Porto, nie wroze im korzystnego wyniku .

Jaki kibic powinieneś wiedzieć, że to nie ma nic do rzeczy. Bayern nie jest taki mocny za jaki się go uważa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki kibic powinieneś wiedzieć, że to nie ma nic do rzeczy. Bayern nie jest taki mocny za jaki się go uważa.

Jasne każdy mecz to osobna historia, ale idąc tym tokiem to rzadne przewidywania nie maja sensu :p wydaje mi się, ze dadzą rade i tyle :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne każdy mecz to osobna historia, ale idąc tym tokiem to rzadne przewidywania nie maja sensu :p wydaje mi się, ze dadzą rade i tyle :-)

Rok temu Bayern miał zniszczyć w rewanżu Real. Wszyscy tylko pytali ile im strzeli. A to Królewscy rozstrzelali Monachium.

Knockout stage w CL to nie przelewki. Tam nie ma przypadkowych drużyn.

Edytowane przez bartbuks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rok temu Bayern miał zniszczyć w rewanżu Real. Wszyscy tylko pytali ile im strzeli. A to Królewscy rozstrzelali Monachium.

Porto = Real ? Ok :-)

No bo Bayern szedł ostro ale cos nie pyklo i skończyło się jak skończyło. Rok wczesniej Barca się zgłosiła 0-7. To tylko moje zdanie, z drużyn które pozostały w grze patrząc z pozycji Realu po ewentualnym awansie to Bayernu bym się obawiał najbardziej.

Na rew Robbery będzie gotowe? Alaba?

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porto = Real ? Ok :-)

Nie wkładaj mi do ust takich porównań. Bo to straszne.

To jest piłka nożna, więc dwa gole zapasu na tym etapie to jest jednak dużo. Nie twierdzę, że Bayern juz odpadł. Twierdzę, że dzień po porażce w Porto, bardzo śmiałe jest zakładanie iż Bayern lekką ręką odrobi wynik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Porto strzeli to Bayernowi będzie jeszcze ciężej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiec jestem piachu śmiały haha zobaczymy czy miałem racje we wtorek :-) ze tez ten dziadek Quaresma dwa gole szczelil :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Porto strzeli to Bayernowi będzie jeszcze ciężej.

Nie, wtedy już nie będzie ciężko. Wtedy będzie lekko i to bardzo.

 

ale Porto :biggrin:

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bayern z taką formą może mieć ciężko, widać że Porto jest w ogromnym gazie, po rozwaleniu w pył Bazylei zagrali kolejny świetny mecz.

Ten Quaresma to niezła historia z nim, pamiętam jak grali w Sportingu razem z Ronaldo na skrzydłach, mówiło się dwa mega rownorzędne talenty.

Nawet w FM w wieku 18 się ich obydwu kupowało zawsze ;)

A teraz, gdzie jeden a gdzie drugi wylądował.

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qua pretensje może mieć tylko do siebie. Talent miał, niestety nie miał odpowiedniej ilości oleju w głowie. Zawsze miał coś do powiedzenia i zawsze wiedział lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, wrzucać fałszem to i ja potrafię :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale taka prawda. Przecież u niego założenia taktyczne nie istniały. Gdyby chciał, to przy Mourinho w Interze by się uchował.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bayern z taką formą może mieć ciężko, widać że Porto jest w ogromnym gazie, po rozwaleniu w pył Bazylei zagrali kolejny świetny mecz.

Ten Quaresma to niezła historia z nim, pamiętam jak grali w Sportingu razem z Ronaldo na skrzydłach, mówiło się dwa mega rownorzędne talenty.

Nawet w FM w wieku 18 się ich obydwu kupowało zawsze ;)

A teraz, gdzie jeden a gdzie drugi wylądował.

 Czy ja wiem czy forma? Raczej kontuzje. Mimo szerokiego składu mają taką ilość kontuzjowanych zawodników, że wczoraj mieli na ławie bramkarza drugiej drużyny, żeby dopełnić meczową 17-tkę, czyli 3 bramkarzy mieli ze sobą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że poleci, to jest zbyt duży klub ze zbyt dużymi aspiracjami, aby mógł pozwolić sobie na dwie takie wywrotki w LM. Tam nikt nie sra w gacie z radości że jest taki super ekstra trener. To jest zlepek wielkich postaci i jak ktoś sobie nie poradzi to out.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy jak Bayern odpadnie to Pep poleci.

Jeżeli tak miałoby się stać, to jestem na tak, niech wygra Porto. To nie jest zły trener, ale niech sobie idzie gdzie indziej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zepsuł dobrze grający Bayern swoją tiki-taką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bayern nie ma ludzi do takiej gry jaka wprowdzil Pep w Barcelonie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może Gardiola do Realu?

Nie , za drewniani są do tiki-taki :P

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×