Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Czas na Lige Europy. Czas poznać kogo zobaczymy w Warszawie za 20 dni.

Oby Krychowiak był lepszym Batmanem niż wczoraj Lewy.

Edytowane przez Krosek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie powinno być finału w Warszawie, jeśli wojewoda jest konsekwentny, to za race na finale PP powinien zamknąć stadion na 3 spotkania, a organizatorowi (PZPN) wlepić karę finansową :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No to Napoli w Finale.

No to chyba się przeliczyłem.

W Sevilli super mecz. Wygrali 3:0 i Krychowiak raczej na 100% pojedzie na Narodowy.

Edytowane przez Krosek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może gifa lub filim jak Grzesiek dostał kopa w polu karnym? Masakra jakaś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

atmosfera na obu stadionach ligi mistrzów była super. niezapomniane przeżycia, polecam kazdemu kto jeszcze nie byl.

teraz czas w sobote ograc ten smieszny klub z poznania i Legia będzie mistrzem! moze na jesieni pojade na Camp Nou zobaczyć mecz Legii w lidze mistrzów. :)

A w sierpniu zaspiewamy Ci: "mam tak samo jak Ty, Ligę Mistrzów w tv!" :D
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No to chyba się przeliczyłem.

W Sevilli super mecz. Wygrali 3:0 i Krychowiak raczej na 100% pojedzie na Narodowy.

To jest masakra jaki brak skuteczności mieli Gomez czy Fernandes, tam powinno byc z 4-0 do przerwy ale chłopaki kopali się po głowach. Maja szanse jak w rewanżu zagrają tak samo ale będą celowac między słupki :-) Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Sevilla ma sytuacje jak Barca. Wystarczy że strzelą pierwsi i jest po dwumeczu.

La Liga vs Serie A - 1:1

Zobaczymy jak będzie po środowym i czwartkowym meczu.

Jeśli będzie faktycznie ten strajk w Hiszpanii to nie będzie czasu na przełożenie meczy (finał LM, Copa America, eliminacje Euro). To dla części Hiszpańskich dziennikarzy oznacza że mistrzem może zostać drużyna która jutro będzie pierwsza w tabeli.

Edytowane przez Krosek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Buhahaha, właśnie doczytałem w internetach że kluby Legii i Lecha zostały ukarane karami finansowymi za m.in. pirotechnikę i obraźliwe transparenty podczas meczu PP na stadionie Narodowym . Ja pindolę, siedzę i turlam się ze śmiechu :biggrin: Absurd do potęgi entej. Sami(PZPN) byli organizatorem spotkania, a wszelkie winy i nieprawidłowości ponosi organizator. Nie dopilnowali aby na stadion nie trafiły petardy czy race, ale przecież samych siebie ukarać nie mogą, bo nie było by na premie :biggrin:

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mogli jeszcze zamknąć jutro stadion na Łazienkowskiej albo trybunę gości.

Edytowane przez Krosek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już nawet nie jest parodia. W dniu meczu trabili o święcie piłki nożnej i wspaniałej atmosferze, A teraz za nią karaja. Brawo!

Ps. Żeby nie było nie jestem za żadnym z klubów grających w finale :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, no ja nie jestem w stanie tego pojąć. Bo ja rozumiem że ktoś może mieć odmienne zdanie odnośnie rac czy sektorówek itp, ale jeśli sam tworzy regulamin po to tylko aby go potem złamać, to mnie pusty śmiech ogarnia. Ja rozumiem że to kibice wnieśli te race i transparenty, ale niech to będzie zaznaczone że za takie coś odpowiada klub, bo wychodzi na to że regulamin przestaje działać w momencie kiedy organizatorem staje się PZPN.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Pseudo święto piłki nożnej, cała masa policjantów zablokowała Aleje Jerozolimskie tuż obok Muzem WP, a niżej Alejami Grydzewskiego szły karki i walili bluzgami na lewo i prawo :) A na samym stadionie widzialem w necie że wywiesili taki transparent

 10407522_1640163256204071_15004530340473

dzięki za takie święto w którym trzeba ściągać setki policjantów z całej Polski i blokować ulice, do tego wszechobecne bluzgi na ulicach + na meczu takie transparenty :) Za Komorowskim nie przepadam ale mecz piłki nożnej to nie jest miejsce do rozgłaszania swoich poglądów politycznych i to jeszcze w taki sposób. A co do kar to chyba stadiony są monitorowane? Karane ZAWSZE powinny być osoby które dopuściły się czynu zabronionego a nie klub, moim zdaniem tak na początek krótki zakaz stadionowy, potem dłuższy + grzywna etc.

 

Karanie klubu za wybryki kibiców to głupota, to jak karanie rodzica za wybryk dziecka - o ile karanie rodzica jest logiczne i wytłumaczalne, tak IMO karanie klubu nie, przecież to są jakieś obce dla władz klubu osoby, i nie rozumiem dlaczego nie tylko muszą się za nich tłumaczyć, ale także płacić kary?

Edytowane przez DeX
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Kurcze, no ja nie jestem w stanie tego pojąć. Bo ja rozumiem że ktoś może mieć odmienne zdanie odnośnie rac czy sektorówek itp, ale jeśli sam tworzy regulamin po to tylko aby go potem złamać, to mnie pusty śmiech ogarnia. Ja rozumiem że to kibice wnieśli te race i transparenty, ale niech to będzie zaznaczone że za takie coś odpowiada klub, bo wychodzi na to że regulamin przestaje działać w momencie kiedy organizatorem staje się PZPN.

To samo w polityce jest,"państwo w państwie" ręka rękę myje.Nic na to nie poradzimy.

Pseudo święto piłki nożnej, cała masa policjantów zablokowała Aleje Jerozolimskie tuż obok Muzem WP, a niżej Alejami Grydzewskiego szły karki i walili bluzgami na lewo i prawo :) A na samym stadionie widzialem w necie że wywiesili taki transparent

 10407522_1640163256204071_15004530340473

dzięki za takie święto w którym trzeba ściągać setki policjantów z całej Polski i blokować ulice, do tego wszechobecne bluzgi na ulicach + na meczu takie transparenty :) Za Komorowskim nie przepadam ale mecz piłki nożnej to nie jest miejsce do rozgłaszania swoich poglądów politycznych i to jeszcze w taki sposób. A co do kar to chyba stadiony są monitorowane? Karane ZAWSZE powinny być osoby które dopuściły się czynu zabronionego a nie klub, moim zdaniem tak na początek krótki zakaz stadionowy, potem dłuższy + grzywna etc.

 

Karanie klubu za wybryki kibiców to głupota, to jak karanie rodzica za wybryk dziecka - o ile karanie rodzica jest logiczne i wytłumaczalne, tak IMO karanie klubu nie, przecież to są jakieś obce dla władz klubu osoby, i nie rozumiem dlaczego nie tylko muszą się za nich tłumaczyć, ale także płacić kary?

Uwierz mi że gdyby było mniej policji byłoby mniej "zadym",kto choć pare razy był na meczu,wyjeździe, wie o czym mówię.Policyjna prowokacja jest śmieszna.Co do polityki, kibice już od dawien dawna walczyli  na stadionach z "systemem",lata 70 80. 

Edytowane przez Banok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marszczerano : )

9f8969ddec7c07c3e6edd10536ae73ba.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka liga takie święto... ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Widzę że Reina sobie pograł długo w dzisiejszym meczu Bayernu.

Tydzień temu wygrała Legia, a dzisiaj Lech.

Edytowane przez Krosek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 porażka z rzędu, z Barcą pewnie 5. Super seria ku.wo!

Broniłem Pepa ile się dało ale w zespole nie ma atmosfery i gramy coraz gorzej. Niech go bierze to City czy tam Katar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pep szykuje niespodzianke na Barce:-) to taka zaslona dymna. Za 30 minut Barca gra z RSS, mam nadzieje ze podziekuja im za porazke na Anoeta kilkoma bramkami:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jauz tak nie narzekajcie na Pepa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pep szykuje niespodzianke na Barce:-) to taka zaslona dymna. Za 30 minut Barca gra z RSS, mam nadzieje ze podziekuja im za porazke na Anoeta kilkoma bramkami:-)

No ta porażka na Anoeta zmieniła Barce na lepsze. I tak jak mówisz warto podziękować za to Moyesowi kilkoma bramkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jauz tak nie narzekajcie na Pepa.

A na co mamy narzekać skoro on nie wyciąga wniosków z porażek? Przecież nas by Podbeskidzie jebło z kontry a co dopiero Real. To co przeszło w Barcy niekoniecznie przejdzie w Bayernie. Tam miał system stworzony od podstaw gdzie miał swoje dzieci które tym systemem grały od zawsze. Tutaj nie ma tego genu i trzeba grać inaczej a nie na posiadanie. Pep na początku był spoko ale zaczął się gubić coraz bardziej. Dziwne zmiany i akcje typu "Dante to najlepszy zawodnik jakiego miałem chciałbym mieć 1000 Dante w zespole" albo "Gotze to najwiekszy profesjonalista jakiego znam". Albo zaczął coś brać albo klimat mu nie służy.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×