Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Pseudo święto piłki nożnej, cała masa policjantów zablokowała Aleje Jerozolimskie tuż obok Muzem WP, a niżej Alejami Grydzewskiego szły karki i walili bluzgami na lewo i prawo :) A na samym stadionie widzialem w necie że wywiesili taki transparent

 10407522_1640163256204071_15004530340473

dzięki za takie święto w którym trzeba ściągać setki policjantów z całej Polski i blokować ulice, do tego wszechobecne bluzgi na ulicach + na meczu takie transparenty :) Za Komorowskim nie przepadam ale mecz piłki nożnej to nie jest miejsce do rozgłaszania swoich poglądów politycznych i to jeszcze w taki sposób. A co do kar to chyba stadiony są monitorowane? Karane ZAWSZE powinny być osoby które dopuściły się czynu zabronionego a nie klub, moim zdaniem tak na początek krótki zakaz stadionowy, potem dłuższy + grzywna etc.

 

Karanie klubu za wybryki kibiców to głupota, to jak karanie rodzica za wybryk dziecka - o ile karanie rodzica jest logiczne i wytłumaczalne, tak IMO karanie klubu nie, przecież to są jakieś obce dla władz klubu osoby, i nie rozumiem dlaczego nie tylko muszą się za nich tłumaczyć, ale także płacić kary?

Fantastyczny transparent i 100% poparcia dla jego treści :)

Może polityczny, ale też nie całkiem nie na miejscu gdyż skierowany do patrona rozgrywek.

Patrona nie obecnego należałoby dodać. Ale ta nie obecność, to już chyba pewien standard u tego jegomościa ;)

 

Co do polityki na stadionach, to nie walcz z wiatrakami, bo tak jest na całym świecie. Przykład z brzegu Barcelona, której kibice przy każdym meczu z Realem wykrzykują hasła o niepodległości Katalonii, więc nie róbmy z tego jakiejś polskiej specjalności.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Sociedad autobus postawiło i do przerwy 0:0. Zobaczymy co w drugiej połowie będzie bo Barca po przerwie najwięcej strzela.

Pogba dzisiaj wrócił po kontuzji i w 45 minucie wyprowadził Juve na prowadzenie.

 

 

No i Barcelona wygrywa 2:0 po główce Neymara i super bramce nożycami Pedro.

Edytowane przez Krosek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ufff.. bylo nerwowo, Barca chyba byla troche zmeczona pp Bajernie. Najwazniejsze ze sa 3 pkt i jescze tylko albo az 6 po mistrzostwo!! Mam delikatna nadzieje ze Valencia szybko sie nie podda na SB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Haha Ronaldo marnuje kolejny karny. 

 

Valencia super mecz. Utrzymać to w drugiej połowie i można świętować.

Edytowane przez Krosek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 To co Real obija poprzeczki i słupki to dawno nie widziałem, Valencia konsekwentnie, graty. Alves totalnie chyba zbił Ronaldo z tropu :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amunt! Piękny wieczór, debiut Senyery, prowadzenie na SB... No i San Diego Alves!

 

Dotrzymajcie chociaż remis :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forma Realu to miód na moje serce bo z każdą porażką zwiększa się szansa że wywalą Carlo a ten zawita w Monachium. :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 porażka z rzędu, z Barcą pewnie 5. Super seria ku.wo!

Broniłem Pepa ile się dało ale w zespole nie ma atmosfery i gramy coraz gorzej. Niech go bierze to City czy tam Katar.

 

yyyyy... czy Ty mówisz o kolesiu który w 2 sezonach w Bayernie zdobył 2 mistrzostwa Niemiec? czyli ma 100% skuteczności w wygrywaniu Bundesligi? :). A z Ligi Mistrzów raz że jeszcze nie odpadł, a dwa że NIKT by nie wygrał z tym półfinale z Barceloną, kiedy Messi ma jeden z tych dni że całemu światu szczeny opadają... A z pucharu Niemiec odpadli w karnych gdzie 4 jego piłkarzy nie strzeliło? A dzisiejsza porażka NIC nie znaczy?

 

bo jeśli o nim mówisz to w dupach się wam poprzewracało :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yyyyy... czy Ty mówisz o kolesiu który w 2 sezonach w Bayernie zdobył 2 mistrzostwa Niemiec? czyli ma 100% skuteczności w wygrywaniu Bundesligi? :). A z Ligi Mistrzów raz że jeszcze nie odpadł, a dwa że NIKT by nie wygrał z tym półfinale z Barceloną, kiedy Messi ma jeden z tych dni że całemu światu szczeny opadają... A z pucharu Niemiec odpadli w karnych gdzie 4 jego piłkarzy nie strzeliło? A dzisiejsza porażka NIC nie znaczy?

 

bo jeśli o nim mówisz to w dupach się wam poprzewracało :)

Zupełnie nie mam mu za złe tego że odpadliśmy z LM i z DFB Pokal. Wiem że i tak dużo z nami wygrał bo 2x Meister, 1x DFB Pokal, 1x KMŚ, 1x Super Puchar Europy.

Mi chodzi po pierwsze o styl w jakim odpadamy. 5-0 z Realem i już 3-0 "do przerwy" z Barcą. To 1-0 byłoby ok gdyby nie jego głupawa taktyka która powoduje że kontrują nas jak dzieci w BL czy to LM nie ma znaczenia. Zamiast grać dalej swoje rzucamy się na Camp Nou na cholernie mocną tego dnia Barcę i dostajemy kolejne 2 gole i kończymy marzenia o awansie. To że z BVB piłkarze nie wytrzymali meczu i go oddali po bramce na 1-1. To że co mecz gramy innym systemem i zawsze mamy te same problemy od 2 lat. I w końcu to że nie ma atmosfery. Muller rzuca w jego kierunku "sam sobie dokończ to gówno" po zmianie na Camp Nou. Pep opowiada jakieś bzdury na konferencjach że Dante to najlepszy obrońca z jakim pracował albo że Gotze to największy profesjonalista z jakim pracował. A wypowiedź "nie można zatrzymać Messiego" to strzał w stopę i bzdura bo nie raz już go zatrzymywali czy to Chelsea, Inter czy ostatnio Niemcy w finale MŚ. Nie ma klimatu w tym klubie i radości z gry kompletnie. Nie ma sportowej złości a twarze piłkarzy wyglądają jak wtedy kiedy trenował nas Klinsmann i każdy miał na twarzy wymalowane "o co tu kur.a chodzi?".

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Valencia w drugiej połowie dała ciała ale punkty Realowi urwała.

 

To oznacza -4 w Madrycie!!!  :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuzwa jaki mecz. Gracias w uj Diego Alves:-)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Campeones! Campeones! Campeones! :D :D :D Trza pić do rana!!! :D


Ostatni mecz u siebie z Deportivo,,, :D Sam wyjdę w kapciach i go machnę :D

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Rok temu Atletico wygrało ligę na Camp Nou, czas by teraz Barca wygrała ligę na Calderon.

 

Legia przegrywa, Barca wygrywa, Real traci punkty, a Wisła rozbija Górnik. Piękny dzień!

EMOTICON.gif

Edytowane przez Krosek
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee tam za tydzień na spokojnie piknik na Calderon, a potem na ogórku przypieczętowanie mistrza Hiszpanii :D tak to widzę :D już mam dość stresu :P


Tak czy siak król wapna pomógł jak mógł :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stres to bedzie we wtorek i jak dobrze pojdzie 6 czerwca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stres to bedzie we wtorek i jak dobrze pojdzie 6 czerwca.

 

Nie wiem jak Ty, ale ja we wtorek mam siestę pełną parą :D No stress i pełny luz na kroku :) Zwłaszcza po dzisiejszych meczach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pislaem juz kiedys, przeciwnika nalezy zawsze szanowac. Zwlaszcza taka mocnego jak Bajern.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Stres to bedzie we wtorek i jak dobrze pojdzie 6 czerwca.

Jeszcze podczas finału z Bilbao (bo mam nadzieje że odbędzie się normalnie).

Edytowane przez Krosek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pislaem juz kiedys, przeciwnika nalezy zawsze szanowac. Zwlaszcza taka mocnego jak Bajern.

Nie no pewnie :D ale wyobrażasz sobie 4-0 dla Baja ? :D Jak oni z ogórkami dostają baty :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wyobrazam sobie ale w pilce wszystko jest mozliwe. W 1994 roku w Finale Pucharu Mistrzow spotkaly sie Barca i Milan. Barcelona byla wielkim faworytem. Wiesz jak sie skonczylo? 4; 0 dla Milanu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Fantastyczny transparent i 100% poparcia dla jego treści :)

Może polityczny, ale też nie całkiem nie na miejscu gdyż skierowany do patrona rozgrywek.

Patrona nie obecnego należałoby dodać. Ale ta nie obecność, to już chyba pewien standard u tego jegomościa ;)

 

Co do polityki na stadionach, to nie walcz z wiatrakami, bo tak jest na całym świecie. Przykład z brzegu Barcelona, której kibice przy każdym meczu z Realem wykrzykują hasła o niepodległości Katalonii, więc nie róbmy z tego jakiejś polskiej specjalności.

Aczkolwiek z tego co ja wiem to w Barcelonie jest kultura, np pamietam akcje ze w 17 minucie i 14 sekundzie meczu zaczeli kibice podnosic flagi Katalonii itd, cos takiego to ja rozumiem,a nie obrazliwy transparent ;)

Może i kibice Barcy i Realu się nie lubią/nienawidzą (niepotrzebne wykreślić) ale jakoś nie pamiętam żeby była akcja że sie kibole tych dwóch klubów pobili ;) Niby odwieczni wrogowie a jednak można zorganizować PRAWDZIWE piłkarskie święto bez bójek dobrych dla patologii. Nawet nie wiadomo w imie czego sie w Polsce tłuką  ;)

Edytowane przez DeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Malo sie orientujesz w klimatach hiszpanskich skoro piszesz ze kibice Realu i Barcy sie pobili. Ultras Sur i Boixos Nois nie raz i dwa sie lali. Zwlaszcza ze ci pierwsi maja mocna zgode z fanatykami Espanyolu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×