Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Niemcy bez Reusa (znowu ) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma chłopak pecha druga impreza z rzędu bodajże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie lubie Realu tak chciałbym żeby Lewy tam poszedł. Do Barcy nie pójdzie bo raz że jest Suarez, dwa że nikt w Barcy nie jest na tyle szalony żeby wydać pewnie z 90 mln na zawodnika z pozycji, która nie potrzebuje wzmocnień. 

Ja liczyłem że już po BVB wybierze Real ale sie przeliczyłem. Benzema jest dobrym graczem, ale jakoś Lewy mi tam pasuje i fajnie byłoby go zobaczyć w mojej ulubionej lidze,a nie nudnej Bundeslidze. Mozna sie spierać czy lepsza jest liga hiszpańska czy angielska, aczkolwiek to że liga hiszpańska jest lepsza od Bundesligi to chyba nikt nie ma wątpliwości. Na starce ligi dojczów mamy jakies 90% szans że wygra ją Bayern, a jak nie wygra to wykupi najlepszych graczy ewentualnego mistrza i znowu wygra. W hiszpanskiej wiadomo jest 2 gigantow, ale tez wyrosl trzeci ktory pokazuje ze moze namieszac i tak na prawde to przed sezonem ciezko wytypowac potencjalnego mistrza.

Inna sprawa że Real to Real jak ktoś wspomniał, wartość marketingowa w górę, szansa na ewentualną złotą piłkę też w góre.

Ale to wszystko to pierdolamento bo sytuacja finansowa Bayernu jest bardzo stabilna, sprzedadzą Lewandowskiego, dostaną masę kasy no ale kogo kupią w zamian? Można się jeszcze spierać czy lepszy Lewy czy Suarez, aczkolwiek Suareza nie wykupią więc lepszego gracza i tak nie znajdą. Lewy podpisał kontakt do 2019 bodajże, nie ma klauzuli odstępnego i włodarze w razie chęci jakiegoś transferu mogą wyciągnąć kontrakt na stół, powiedzieć 'masz kontakt, i grasz tu dalej'. Baa,nawet podwyżki nie muszą mu dawać, gdy skończy się obecny kontrakt będzie miał jakieś 31 lat chyba i nie wiadomo jak będzie grał. Wydaje mi sie że Lewy jest na tyle profesjonalny, że nawet jakby bardzo chciał gdzieś iść a Bayern mu tego nie umożliwi, to nie strzeli focha i nadal będzie dawał z siebie wszystko.

Swoja drogą mam nadzieje ze jak w ogóle ma gdzieś iść, to tylko do Realu bo kierunek typu PSG to dramat.

Nie ogladam Realu ale chyba Casemiro sie nieźle rozwija skoro grywa w podstawowym składzie? Jeśli tak to bez sensu byłby zakup Krychowiaka, mając też na względzie to, że do obsadzenia są 3 pozycje a w składzie Casemiro,Isco,James,Modric,Kovacic,Kroos i ten Lucas to chyba też jakiś pomocnik chociaż pewny to nie jestem na 100%.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Bardzo fajnie napisane.

Dla Lewego tylko Real, PSG to sportowo krok w tył.

I nie uwierzę za nic w świecie że nie chciałby grac w Realu, bo to po prostu nie "Realne".

Każdy zawodnik chce tam grać. Takiemu klubowi się nie odmawia, jeśli oczywiście jest zainteresowanie.

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, toreso napisał:

Bardzo fajnie napisane.

Dla Lewego tylko Real, PSG to sportowo krok w tył.

I nie uwierzę za nic w świecie że nie chciałby grac w Realu, bo to po prostu nie "Realne".

Każdy zawodnik chce tam grać. Takiemu klubowi się nie odmawia, jeśli oczywiście jest zainteresowanie.

Myśle że jak wyjdziesz na orlik gdzie trenują 10 latkowie i zapytałbyś 'gdybyś kiedyś został piłkarzem, to gdzie chciałbyś zagrać?" to wg mnie zdecydowana większość powiedziałaby : Barcelona lub Real. Jeszcze kilka lat wstecz do tej dwójki pewnie można by dopisać Manchester United. To są takie dziecięce marzenia, niby śmieszne ale te dzieci potem dorastają i już jako dorośli piłkarze też najczęściej mówią : Chciałbym kiedyś zagrać w Realu/Barcelonie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bo to są dwa obecnie największe kluby na świecie. Przecież, dzieciaki nie będą mówić: chciałbym grać w PSG ja jeszcze parę lat emu PSG tułało się gdzieś w połowie tabeli. Za moich czasów każdy dzieciak kopiący piłkę na podwórku chciał grać w Milanie. Bo w tych czasach Milan to była potęga.

W PSG teraz są duże pieniądze, a za 5 lat może się szejkowi znudzić i już nie będzie hegemonii. Dobry przykład to Monaco, też miało zapędy, ale właściciel się rozwiódł i już miał ważniejsze rzeczy na głowie. A Real i Barca zawsze będą wielkie.  

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A Real i Barca zawsze będą wielkie.  

Tak samo jak i Milan, Ajax, Juventus czy Manchester United - dopóki będą mieli pieniądze i układy to będą na samym topie, skończy się kasa (a kiedyś na pewno się skończy, choć europejska piłka oczywiście idzie w kierunku utrzymania najbogatszych przy korycie) to będą jak Milan walczyć o puchary, co pewnie dla wielu zmieni sposób postrzegania tych klubów, bo będą je rzadziej oglądać w telewizji. Brutalne, ale tak to działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@fryz 

Zgadza sie, ale tez raczej nikt, kto interesuje sie piłka nożna dluzej niz od czasów Ronaldo i Messiego, nie odmawia im wielkości. Taki ManU pomimo obecnej sytuacji wielkim klubem byl, jest i raczej bedzie, o czym świadczy chociażby historia, ilosc pucharów, fanklubów na calym swiecie czy liczba sprzedawanych koszulek kazdego roku. Podobnie Milan, obecnie przechodzą cięższy okres, ale 7 pucharów mistrzów musi robic wrazenie i raczej nikt ich nie bedzie porównywał do Sassuolo pomimo tego, ze w tabeli ich wyprzedzają. 

Z Realem i Barca jest troche inaczej, bo przynajmniej w teorii nie sa one własnością jakiegos magnata tylko socios i rowniez w teorii nie zależą od jego chwilowego zainteresowania footballem tylko od decyzji zgromadzenia. Jednak tak naprawde  prezes jednego i drugiego klubu gdyby sie bardzo postarał, moze go skutecznie pogrążyć. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholo Simeone,najprawdopodobniej odchodzi z ATM.Może Lazio?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kadra Holandii na dzisiejszy mecz, ale bida i slams. Same młokosy.

Przyznam szczerze że o kilku zawodnikach pierwszy raz słyszę.

Bramkarze: Jasper Cillessen (AFC Ajax), Kenneth Vermeer (Feyenoord Rotterdam), Jeroen Zoet (PSV Eindhoven).

Obrońcy: Daley Blind (Manchester United FC, Anglia), Jeffrey Bruma (PSV Eindhoven), Kenny Tete (AFC Ajax), Patrick van Aanholt (Sunderland AFC, Anglia), Virgil van Dijk (Southampton FC, Anglia), Joël Veltman (AFC Ajax), Ron Vlaar (AZ), Jetro Willems (PSV Eindhoven).

Pomocnicy: Riechedly Bazoer (AFC Ajax), Luciano Narsingh (PSV Eindhoven), Davy Pröpper (PSV Eindhoven), Bart Ramselaar (FC Utrecht), Wesley Sneijder (Galatasaray SK, Turcja), Kevin Strootman (AS Roma, Włochy), Marco van Ginkel (PSV Eindhoven), Tonny Vilhena (Feyenoord Rotterdam), Georginio Wijnaldum (Newcastle United FC, Anglia).

Napastnicy: Memphis Depay (Manchester United FC, Anglia), Bas Dost (VfL Wolfsburg, Niemcy), Luuk de Jong (PSV Eindhoven), Vincent Janssen (AZ), Jürgen Locadia (PSV Eindhoven), Quincy Promes (Spartak Moskwa, Rosja)

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja specem nie jestem ale jak wystawia top z tego co tu podales to nas przejada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, piachu00 napisał:

Ja specem nie jestem ale jak wystawia top z tego co tu podales to nas przejada

No możliwe. Chodziło mi o to jak wygląda Holandia na papierze teraz a jak wyglądała choćby na ostatnich MŚ lub wcześniej.

Ze starej gwardii został chyba tylko Sneijder, a reszta tych młodych to te "nowe wspaniałe pokolenie", Ci sami co "dzielnie" walczyli w eliminacjach.

Holandia w przebudowie i słaba kadrowo tak chyba jeszcze nie była jak pamiętam, czas może bym im klupnąć coś, chociaż po towarzysku ;)

 

U buków jesteśmy lekkim faworytem. Czuje dobry mecz w kościach, i jakieś 2:2 np.

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, toreso napisał:

No możliwe. Chodziło mi o to jak wygląda Holandia na papierze teraz a jak wyglądała choćby na ostatnich MŚ lub wcześniej.

Ze starej gwardii został chyba tylko Sneijder, a reszta tych młodych to te "nowe wspaniałe pokolenie", Ci sami co "dzielnie" walczyli w eliminacjach.

Holandia w przebudowie i słaba kadrowo tak chyba jeszcze nie była jak pamiętam, czas może bym im klupnąć coś, chociaż po towarzysku ;)

Kilku z tego składu zdobywało trzecie miejsce w 2014, nie ma Van Persiego który u Turków jest i nie wiem jak jego forma i Robbena, reszta to skład z 2014 z młodymi talentami + 2 no name dla nas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pamietam za mojego żywota tak słabej "oranje" także imo jak najbardziej jestesmy w stanie ich pojechać , jakby Robben grał może trochę ambicji wniósł by na boisko zwłaszca że Lewy wiadomo jak działa na niego ale tak to nie widzę przeszkód .... A nawet jak zaskoczą mnie i będą cisnąć to tym lepiej , ogrania dla naszej obrony nigdy nie za dużo po tych roszadach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że 90% kibiców i 100% piłkarzy dzisiaj wieczorem będzie z jedną myślą w głowie: byle bez kontuzji.

Wobec tego mało wiarygodnym wyznacznikiem formy będzie to spotkanie.

Prawdziwe oblicze kadry zobaczymy 12 czerwca.

A Holandia... zapewne zepną poślady chcąc pokazać światu, że brak awansu na Euro to rozdział zamknięty i zaczynają nowy etap.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Danielski_82 napisał:

Nie pamietam za mojego żywota tak słabej "oranje" także imo jak najbardziej jestesmy w stanie ich pojechać , jakby Robben grał może trochę ambicji wniósł by na boisko zwłaszca że Lewy wiadomo jak działa na niego ale tak to nie widzę przeszkód .... A nawet jak zaskoczą mnie i będą cisnąć to tym lepiej , ogrania dla naszej obrony nigdy nie za dużo po tych roszadach :)

Robben w tej kadrze już nie zagra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W eliminacjach już Robben był odpalony ? czy jak to wyglądało bo nie kojarzę 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[ploty]Podobno Rusek out, hmm... Następcą niedźwiedzia ma być dobry znajomy Żewły, Hasi z Anderlechtu [/ploty] ;)

Edytowane przez Laptok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta, ten sam który przerżnął tytuł z Anderlechtem :/

Zapowiada się powtórka z Berga...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim mieście stoi stare kino w którym co najwyżej wystawiane są kabarety raz na jakiś czas. Mam znajomego w radzie miasta, był pomysł zrobić transmisje z meczu w tym kinie, myśle zajebista sprawa,dla samej atmosfery bym poszedł, wszyscy za Polska bez podziałów;) Pomysł upadł, cena za transmisje 90 tysięcy złotych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×