Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Lol,  kogoś posrało? Ile w takim kinie wchodzi osób?  100-150?

Trzeba by było brać chyba z tysiąca od łebka żeby się zwróciło. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już oficjalnie Czerczesow nie zostanie w Legii. Cóż, swoje zrobił, dzięki za dublet i powodzenia. Ciekawe kto na jego miejsce.

 

Ed: Podobno Besnik Hasi. CV gość nie ma zbyt imponującego, ale grał w jednej drużynie z Żewłakowem przez cztery lata, co może być istotnym kryterium. ;-)

Edytowane przez fryz
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polsat jak zwykle frontem do klienta...  1250zl dla 50m lokalu. To ile tam wejdzie osob, 25-30, to zeby właściciel wyszedl na 0 kazda musi wydać przynajmniej 5 dych I to za sama transmisje, a gdzie pozostałe koszty plus jakas marża. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Śląsk bedzie miał początek sezonu. Najpierw Lech, pózniej Legia :D

Za to Wisła na początku zagra z Pogonią u siebie, a pózniej dwa mecze nad morzem z Arką i Lechią. W 4 kolejce derby Krakowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, sLk napisał:

Polsat jak zwykle frontem do klienta...  1250zl dla 50m lokalu. To ile tam wejdzie osob, 25-30, to zeby właściciel wyszedl na 0 kazda musi wydać przynajmniej 5 dych I to za sama transmisje, a gdzie pozostałe koszty plus jakas marża. 

Dokładnie. 5 dych zawsze biorę w kieszeń,  to w warszawskich knajpach pięć piw. Więcej wypić się nie da , a jeść w pubach nie zamierzam bo ceny za jakieś zwłoki są horrendalne.

Dobrym rozwiązaniem  ( ktore stosujemy) jest wykup pakietu i podzielenie go na kilka osób. Mały minus że trzeba mieć ziomka który jest singlem. Akurat takiego mamy, zrzutka na pakiet, wódę, jakieś czipsy i tak w dobrym gronie da się oglądać. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, okoni napisał:

Dokładnie. 5 dych zawsze biorę w kieszeń,  to w warszawskich knajpach pięć piw. Więcej wypić się nie da , a jeść w pubach nie zamierzam bo ceny za jakieś zwłoki są horrendalne.

Dobrym rozwiązaniem  ( ktore stosujemy) jest wykup pakietu i podzielenie go na kilka osób. Mały minus że trzeba mieć ziomka który jest singlem. Akurat takiego mamy, zrzutka na pakiet, wódę, jakieś czipsy i tak w dobrym gronie da się oglądać. 

Pewnie, ze mozna zrobic zrzutę na jakoes ppv i tak bedzie trzeba robic. Z tym, ze ja lubie w knajpie obejrzeć mecz jak sa jakies okolicznościowe imprezy typu MŚ czy ME ;) Bo to przewaznie cieplo i pogoda ladna, mozna siasc w ogródku, wypic pare piwek. 2 lata temu sporo meczy tak obejrzałem. Teraz pewnie bedzie z tym ciężej. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ruskie strimy wrazie co .. :p

Jedziemy, nic mi takich emocji nie dostarcza jak kadra :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dupie mam strimy.Zapłacę te 80 PLN za dostęp do paczki na euro.Nie będę się wkur.. na tych strimach.

515fecae68f7e6a8924a8e2c206ebb13.jpg

Mądre słowa Czerczesowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem, że to tylko 80zl. Ale sam fakt w jakim kierunku to idzie mi się nie podoba. Od 98 roku oglądałem za darmo, a teraz... za byle co chcą dodatkowa kasę 

Piszczu jak ser dziurawy póki co

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bramka z czwartego metra, najs :)

 

Bramkarz Holandii  wygląda jakby co weekend wciągał torbę koksu,  zapijał ją litrem łychy i wszystko przegryzał lepszym dropsem. Aż strach go zobaczyć za pięć lat.

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Lol,  kogoś posrało? Ile w takim kinie wchodzi osób?  100-150?

Trzeba by było brać chyba z tysiąca od łebka żeby się zwróciło. 

Nie no do tego kina osób wchodzi troche więcej osób, ale tak dokładnie około 90 tysięcy zażyczył sobie Polsat za licencje na jeden(!) mecz.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pazdan na obronie to jest dramat, zawsze to mowilem i powtorze jeszcze raz. Zobaczycie ze to sie zle skonczy na Euro, wspomnicie moje slowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Pazdan to na razie w ogóle nie wygląda, jakby totalnie bez energii i to chyba on dał dupy przy bramce. Wyjazd, wjazd Salamona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj nic nie funkcjonuje dobrze. Bez Krychy też jest dziura. Zieliński też kiepsko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale widac ze gramy asekuracyjnie co jeszcze moge zrozumiec. Przede wszystkim trzeba uniknac urazow, a Holendry "graja o punkty" mozna powiedziec na to co graja. Ale Pazdan przyprawia mnie o szewska pasje po prostu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie co pisać ze trzy mecze i do domu ale obrona jest tak dziurawa ze masakra.Zieliński w klubie a w kadrze to zupełnie dwóch innych graczy.Zaraz przypomina mi się Gucio.Stari kibice wiedzą o co chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w dupie wszystko, nawet Zielu i Krycha moga nie grac. Ale trenerze Nawalko, przynajmniej zastanow sie nad Salamonem, jo Cie prosza. On przynajmniej wyglada jak obronca, nie to co ten nasz "Polski Kanawaro".

Ta bomba z opoznionym zaplonem.

Czy ja prosze o tak wiele?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przyjemnie sie slucha Iwanskiego i Izaka :)

"Jak to mowia mlodzi ludzie - masakracja" haha

 

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja tu kurna piwo kupiłem, zakąski, kalmary i dzikie węże. Mówię sobie, no zobaczę o co tyle szumu. Bo co spotykam jakiegoś polskiego trenera reprezentacji (jak wiadomo w Polsce każdy nim jest), to mi mówił, że takiej druzyny to nie mieliśmy od co najmniej 82'.

Ten tego... Grają tak samo wolno, bez tempa, bez ładu i składu jak zawsze. Dobra polska szkoła grania "na wyjebkę". Zawsze spóźnieni, zmęczeni i ślepi w polu karnym.

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, kill napisał:

To ja tu kurna piwo kupiłem, zakąski, kalmary i dzikie węże. Mówię sobie, no zobaczę o co tyle szumu. Bo co spotykam jakiegoś polskiego trenera reprezentacji (jak wiadomo w Polsce każdy nim jest), to mi mówił, że takiej druzyny to nie mieliśmy od co najmniej 82'.

Ten tego... Grają tak samo wolno, bez tempa, bez ładu i składu jak zawsze. Dobra polska szkoła grania "na wyjebkę". Zawsze spóźnieni, zmęczeni i ślepi w polu karnym.

Coś w tym jest co piszesz. Oglądałem ostatnio powtórkę tego 2-0 z Niemcami i graliśmy taki sam piach mimo wyniku. Mega fart był wtedy, że Niemcy pudłowali jak nawiedzeni.

Ale jak to kibicowskie serce - pewnie jakbym wtedy na żywo oglądał, to nie zwróciłbym na to uwagi tylko piał z zachwytu.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brameczka made by Arlamow.

Widac ze cos tam robili oprocz fajnych filmikow ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×