Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Drugi raz się zgodzę, wyobraźcie sobie co by było jakbyśmy wygrali wczoraj z tą Holandią, takie 2:0 lub 3:1 wypompowało by nasz balon do medalowej stratosfery.

Zagrajmy trzy dobre mecze i zobaczymy co będzie. Ogólnie to naprawdę musiałby się stać kataklizm żebyśmy nie awansowali, choćby z trzeciego miejsca.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze ze przegrali, jeszcze z Litwa niech przegraja. Przynajmniej beda mniejsze oczekiwania. A tak to balon rósł do niebotycznego poziomu, takiej reprezentacji to nie mieliśmy dawno bla bla. Teraz pękł i pompujemy na nowo ale przed samym turniejem nie uda sie juz go tak mocno napompować.

Inna sprawa ze sam mecz bez sensu, zawodnikom nie trzeba rytmu meczowego tylko odpoczynku po ciężkim sezonie i wlasnie ewentualne treningi rozegrania stałych fragmentów(których przecież nie pokażą w meczu towarzyskim), co więcej sie naucza? Jeszcze ten z Holandia to ewentualnie moze byc zeby Nawałka miał co analizować, ale ten z Litwa to juz na prawdę nie wiem. 6 dni przed euro juz nic sie nic nie naucza a tylko zmęczą.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W drugiej się rozkręcili w sumie, później znowu odpuścili. Taki mecz na pół gwizdka odbębnili, pamiętajmy że nie było Krychy i to było tak mega widać że aż ciężko uwierzyć. Robercik też wczoraj nie szalał zagrał na 50% a i tak było widać wielką klasę w sposobie poruszania się i rozegrania. Cionek na prawej, słaby wariant. Jedyna słuszna obrona na ten turniej to Piszczek, Glik, Salamon, Jędza. Nie wiem skąd pretensję do tego ostatniego, całkiem solidny mecz wczoraj zagrał owszem zdarzały mu się błędy ale pamiętajmy to jest nasz ligowiec. Do tego ładne wejście na piłę i elegancka bramka. Ogólnie we wczorajszym meczu nie ma kogo wybrać najlepszego u nas, ale nie ma dramatu, nie ma co wieszać psów na chłopakach, spokojnie. Tak jak napisał wyżej któryś z was, rozliczać będziemy po Euro a w meczu z Irlandią nadal nie wyobrażam sobie innego wyniku jak zwycięstwo.

Aha i rożne bite przez Milika mogą być naprawdę mordercze, nie wiem czy się zgadzacie ale takie fajne opadające piłki tylko na wjazd i lufę.

Edytowane przez sew
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, okoni napisał:

Hmm,  co do Pazdana się zgodzę,  człowiek prowokacja, ale Jędza? Imo zagrał poprawnie, szczególnie w drugiej połowie gdzie zagrał na swojej pozycji.

Czyż to nie on tak pięknie został objechany na skrzydłach przy obu bramkach? Bramkę strzelił, dobrze wyglądał z przodu, ale przede wszystkim jest rozliczany za obronę.

We Wrocławiu słychać syk ulatującego powietrza z balonika... a u Was?

Edytowane przez alien666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak Wy, ale ja tam nie przykładam wagi do nic nie znaczącego sparingu, wiadomo było, że tu nikt nie będzie walczył więc i wynik mnie nie martwi. Inna rzecz, że ja podchodzę trzeźwo do naszych szans na Euro i liczę tylko na to, że w każdym kolejnym meczu kadra zagra najlepiej jak będzie mogła, a co się dzięki temu uda ugrać to zobaczymy.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to jest bardzo zdrowe podejście według mnie, również od naszego Euro w Polsce też je praktykuje.

Oczekiwania to mogą mieć Niemcy albo gospodarze turnieju, nie my.

My musimy zagrać trzy dobre mecze, a dalej wszystko może się zdarzyć.

 

 

Z innej beczki, podobno pojawiła się bardzo konkretna i prestiżowa oferta dla Zlatana ;)

http://weszlo.com/2016/06/02/jak-zostac-krolem-zlatan-musi-tylko-podpisac-kontrakt/

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na weszło com ,można przeczytać naprawdę dobre artykuły.Lubię ten portal.

Po wczorajszym meczu zastanawiają mnie dwie sprawy.Dlaczego AN,tak stawia na Cionka? Przecież to jest taka kaleka ze ręce opadają.

Druga,Jakubek Błaszczykowski ewidentnie widać po nim ze nie grał w klubie.Nikt mi nie wmowi ze na Euro będzie lepszy,bo nie będzie.Facet nie ma szybkości ,zero dryblingu.Szkoda ze Rybusa się posypał a tak Jakubek będzie śmigła w pierwszym składzie bo nikogo innego nie mamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pożyjemy zobaczymy, jeszcze 10 dni i się okaże czy będzie jak zwykle czy też może nas kadra pozytywnie zaskoczy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minut temu, neuro napisał:

Po wczorajszym meczu zastanawiają mnie dwie sprawy.Dlaczego AN,tak stawia na Cionka? Przecież to jest taka kaleka ze ręce opadają.

 

No moim zdaniem Adaś go fest skrzywdził psychicznie wystawiając no na lewej obronie, chłopina ledwo radzi sobie na środku, a ten go jeszcze prawonożniaka na lewej stronie usadził ;)

 

23 minut temu, neuro napisał:

Jakubek Błaszczykowski ewidentnie widać po nim ze nie grał w klubie.Nikt mi nie wmowi ze na Euro będzie lepszy,bo nie będzie.Facet nie ma szybkości ,zero dryblingu.

Kuba to jest Kuba więc grać będzie, on po prostu już się zatrzymał w rozwoju piłkarskim jakiś czas temu i to raczej już się nie zmieni.

Daje serce i zaangażowanie drużynie. W dwóch tych sparingach wcześniejszych grał dobrze z tego co pamiętam bramka nawet była.

Poza tym jeśli nie Kuba to kto? Nie wydaje mi się żeby to był jakiś problem.

Problemem jest to że Pazdan gra w pierwszym składzie, a wczoraj zamiast Salomona na boisku pojawił się Cionek, a Pazdan grał dalej mimo wszystko.

To pokazuje że Nawałka jak na razie Salomona średnio widzi gdziekolwiek.

Reszta jest do zaakceptowania.

 

 

 

Gundogan w City.

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuba musi grać w klubie,zapewne wróci do BVB ale tam raczej nie ma szans na grę.Facet ma 31 lat czyli może jeszcze pograć na wysokim poziomie.Trochę dziwna akcja z tym Salomonem ,chłopak jest podstawowym zawodnikiem Bresci ekipy która awansowała do Serie A.Zamiast dac mu 45 minut z Glikiem na Holandię to trzyma Pazdana.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie panowie, to że Pazdan wczoraj grał cały mecz wcale nie znaczy, że jest/będzie pierwszym wyborem Nawałki na Euro. To tak jakby twierdzić, że Lewy nie jest pewniakiem do gry bo go Nawałka wczoraj ściągnął z boiska. Sparingi, zwłaszcza takie tuż przed turniejami nie są po to, żeby wystawiać pierwszy skład i walczyć o zwycięstwo tylko po to, żeby sprawdzić różne warianty, upewnić się co do zawodników odnośnie których ma się wątpliwości i sprawdzić formę tych, którzy mieli mało szans na grę. Także ja bym z wczorajszego składu raczej nie wyciągał pochopnych wniosków i cierpliwie czekał na mistrzostwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

City zaczyna z grubej rury widzę , BVB w zamian ... Rode z Bayernu :) Kibice pewnie zachwyceni 

 

Ten mecz z Litwą mógłby już się imo nie odbywać bez kitu lepiej by odpoczeli , z Salamonem też nie czaje czemu nie dostał 45 m .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po wczorajszym meczu zastanawiają mnie dwie sprawy.Dlaczego AN,tak stawia na Cionka?

Dziś w przegładzie sportowym przyczytałem, że Cionek na lewej obronie zagrał lepiej niż Jędrzejczyk :D

Cionek jest tak surowy technicznie, że na stoperze ma problem z celnym podaniem do najbliższego zawodnika. Wczoraj była jedna taka sytuacja, nie pamiętam w której minucie. Cionek dostał piłkę na dobieg pod pole karne. Świetnie podanie, miał mnóstwo miejsca i czasu. Przyjął piłkę, niemal się zatrzymał (sic!), popatrzył w pole karne i posłał żałosnego balonika na wysokosci uda, który i tak zatrzymał się na pierwszym obrońcy. Teraz wyobraźcie sobie tego gościa dośrodkowującego w pełnym biegu z obrońcą na plecach... Nie mam więcej pytań.

Wychodzi to, co pisałem wcześniej - imo po kontuzju Rybbena Nawałka powinien odstawić Cionka i dowołać jeszcze jednego bocznego obrońcę. A tak jesteśmy w sytuacji, że modlimy się o to, żeby Wawrzyniak zdążył się wykurować na turniej... Bogowie futbolu miejcie nas w opiece.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam tę sytuację Cionka, nie kpij z niego , to był jego max :D

To nie był balon bo tak chciał,  w powtorce było widać że on lewą nogę ma totalnie drewnianą. Nie dośrodkował miękko,  bo nie potrafił. Jego noga była sztywna jak wzwód  u słonia, równie dobrze mógł dośrodkować deską. Imo ten koleś się totalnie na bok nie nadaje, już lepiej dać tam Jędzę, ten przynajmniej biega zadziornie i jak nie ma co z piłką zrobić to kopnie mocno na aferę,  a nie jakieś pedalskie baloniki wrzuca.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie twierdzę, że ten balonik był intencjonalny. Ja stwierdzam fakt, że koleś mając hektar wolnego miejsca i tyle czasu, że zdążyłby pójść do szatni zmienić buty, zamiast soczystego, silnego dośrodkowania "urodził" żałosną, miękką piłkę do nikogo. I nawet gdyby to, z braku innych słów, dośrodkowanie przeszło do któregoś z naszych to i tak nic by z tego nie wyszło, bo piłka była na najgorszej dla piłkarza wysokości. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gundogan w City.

Z jednej strony dobry interes bo kwota nie tak dużo, ale z drugiej jak znowu zacznie łapać kontuzje na kilka miesięcy to już będą mieć problem.

Wczoraj ponoć strona TVP padła na początku meczu z komentarzem Izaka. Widać słabe serwery mają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Środek Glik z Pazdanem lub Salononem dac chłopakowi cały mecz z Litwą.Lewa strona Jedza a prawa Łukaszek.Inaczej tego nie widzę.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alves odchodzi z Barcelony za darmo... Oficjalnie można już Barcie wręczyć tytuł "Janusz Biznesu" .

Czy Barca kiedyś zarobi na jakims transferze czy to zawsze będzie odejście za darmo(Villa) , albo za marne grosze (Thiago)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liczy się tylko kasa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Elliot778 napisał:

Alves odchodzi z Barcelony za darmo... Oficjalnie można już Barcie wręczyć tytuł "Janusz Biznesu" .

Czy Barca kiedyś zarobi na jakims transferze czy to zawsze będzie odejście za darmo(Villa) , albo za marne grosze (Thiago)

Thiago odszedł za 25 mln euro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Solid_POL napisał:

Thiago odszedł za 25 mln euro.

I to według ciebie jest rzeczywista wartość tego piłkarza? Za byle kopacza się płaci 40 mln , więc 25 za Thiago to był rozbój w biały dzień 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to nie wiem. Thiago ma/miał papiery na wielkiego piłkarza, ale poprzez częste kontuzje nie jest w stanie wskoczyć na odpowiedni poziom. Plotki mówią, że Ancelotti nie za bardzo widzi Hiszpana w Bayernie więc może w nowym klubie się ogarnie. 

A Villa nie odchodził za darmo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa za 2 mln + zmienne + prawa do kilku piłkarzy (min Saul) z którego to prawa Barca nie skorzysta bo ma ograniczony budżet, w momencie kiedy mieli inną ofertę na 20 mln , ale poszli Villi na rękę  I puścili go tam gdzie chciał iść.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Generalnie to ja się zgadzam z Tobą, polityka transferowa Barcelony, zwłaszcza ta "out", jest na dość żenującym poziomie i daleko jej do Realu, który byle ogóra potrafi opchnąć za 30 mln. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×