Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Barca jak w tym okienku zarobi chociaż z 8 milionów to będzie dobrze. W samym Realu odejdzie pewnie Isco, Kovacic i może ktoś jeszcze i zarobią na tych transferach ogromne pieniądze. Trzeba przyznać, że choć Real wydaje fortuny to przynajmniej część tych kwot się zwraca. 

 

Ciekawe jakie transfery przeprowadzi Mou w Man Utd. O kim się mówi poważniej czy czekają na zakończenie mistrzostw?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za Bartrę Barca dostanie coś ok. 8-10 mln, może odejdzie Sandro, no i są jeszcze wypożyczeni (i raczej na sprzedaż) Montoya, Tello i Song. Majątku raczej na tych transferach Barcelona nie zbije, a tu trzeba wzmocnić 3-4 pozycje. Najbliższe okienko może być bardzo kosztowne.

Edytowane przez Solid_POL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hedszot!

Wejście w stylu ligi angielskiej :)

Ale i tak najlepszy Anglik,  wyłapał buta na twarz i bez stękania pobiegł dalej.

Edytowane przez okoni
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, okoni napisał:

Hedszot!

Wejście w stylu ligi angielskiej :)

Ale i tak najlepszy Anglik,  wyłapał buta na twarz i bez stękania pobiegł dalej.

 

Kejn miał jeszcze pretensje do sędziego ze nie puścił gry bo wychodził praktycznie na ostatniego ;)

Ogólnie to był dość ostry mecz jak na towarzyski.

Edytowane przez toreso
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze ze czysto nie trafil tylko mu swistnal, 15 cm w bok i nie chcialbym byc na miejscu Kejna

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W sumie to nie wiem. Thiago ma/miał papiery na wielkiego piłkarza, ale poprzez częste kontuzje nie jest w stanie wskoczyć na odpowiedni poziom. Plotki mówią, że Ancelotti nie za bardzo widzi Hiszpana w Bayernie więc może w nowym klubie się ogarnie. 

A Villa nie odchodził za darmo.

Villa ,odszedł chyba za milonion lub dwa.Na pewno nie więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Villa ,odszedł chyba za milonion lub dwa.Na pewno nie więcej.

Za 7mln

ed.

Sorry, miało być 7 ale tam były jakieś zmienne, a Villa tylko rok grał w Atletico i chyba faktycznie 2mln zarobiła Barca.

Edytowane przez sLk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, pablos_83 napisał:

O tym samym pomyślałem jak zobaczyłem tę informację. :)

 

5 godzin temu, okoni napisał:

 

Ale i tak najlepszy Anglik,  wyłapał buta na twarz i bez stękania pobiegł dalej.

 

Można? Jednak Anglicy to Anglicy, może i znów szybko wrócą do domu, ale przynajmniej grają w piłkę, a nie bawią się w teatr.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Messi uniewinniony , ale jego ojciec może dostać 18 miesiecy.

 

A tymczasem według Mundo Deportivo , Bartra wlanie jest na testach medycznych w Borussii Dortmund , koszt transferu 8 mln ojro .

Niech jeszcze odejdzie Adriano i Vermaelen i Barca w obronie zostanie z 5 zawodnikami + Douglas ... I budżetem w okolicach 65 mln w momencie kęsy trzeba wzmocnić boki i środek obrony i wzmocnić atak , co by MSN nie musiał grać bez przerwy... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartra oficjalne w BVB.Wielkie rozczarowanie moim zdaniem,liczyłem ze będzie następcą Puiego.Jeden z moich ulubionych graczy.Oby w Dortmundzie więcej grał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz już tak, dzięki za przypomnienie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vardy podobno w Arsenalu. mam nadzieję że nie...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pójdzie do Arsenalu to do końca kariery już nic nie wygra:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądał ktoś wczoraj mecz Irlandii?

Ponoć wyglądało to jak

Drwale vs Gajowi, a emocje jak na grzybobraniu w lutym...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem tylko opinie na TT,podobno ciężko się to oglądało.Ja bym sie za bardzo tymi spotkaniami towarzyskimi nie podniecal.To będzie zupełne inna drużyna 12 czerwca.Pamiętacie jak skończyły się nasze mecze do MS w RPA? Borubar - Zewlakow szol:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzialem dzis jak grali, zelazna obrone maja trzeba przyznac, ale nic pozatym. Straszna katorge graja. Dla NIR-ow sukcesem bedzie nie przegranie wszystkich meczow. A z takimi gra sie najgorzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wam mówię że ciężko bedzie jak nie strzelimy szybko bramki ,  pierwszy mecz i już będą łokcie na Lewego ale ufam że treneiro jakoś to ułozy sensownie , najlepszy byłby blitzkrieg w 15 minut i zmiany :) 

 

Troszkę atmosfere juz czuć na mieście nie wiem właśnie czy z kumplami na chacie czy na mieście się tłoczyć , klimat będzie ale ludzi wch... weż tu jakies miejsce znajdź w pubach 

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś ten pakiet euro mozna kupić żeby na tablecie oglądać? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozmawiałem sobie z bratem co mieszka w USA i mówił że ogląda właśnie Copa. mówię że pustawe trybuny a on że nie dość że to w USA gdzie zainteresowanie jest jakie jest, to w dodatku są jakieś chore ceny biletów. mieli iść na Brazylię - Peru bo jest niedaleko gdzie mieszka ale bilet kosztuje 130 dolarów. potem się dziwią barany że trybuny puste :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakie są w Stanach zarobki ale 130 baksów za mecz to rzeczywiście chora cena . Taki bilet powinien max połowę tego kosztowac. Zawsze dziwiłem się takiej polityce, nie lepiej jest zjechać z ceną,  mieć pełny stadion i pełne kieszenie?

A może oni wychodzą z założenia że dużo ludzi to duży kłopot, więcej obsługi,  policji? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

130 baksow to żaden pieniądz , ale w połączeniu z brakiem zainteresowania w USA piłka nożna nie ma chętnych aby wydać kasę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×