Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ważne że się nikt nie połamał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt się nie połamał, wszyscy zdrowi, ale mecz ? Słaby, totalny brak pomysłu w ataku, jakoś ten Wawrzyniak jak wyjdzie na Irlandię taką to czuję że może się posrać po same pachy. Liczę po cichu że Salamon zagra w podstawowym z Glikiem, jakoś wierzę że to naprawdę materiał na kozackiego obrońcę w reprze, do tego jego rozrzucanie gry naprawdę super. Krycha solidnie przed Euro na swoim poziomie, Grosicki coś szarpał. Ale poza tym ? Jeśli tak będzie wyglądać nasza gra to mam niemałe obawy odnośnie już Irlandii. Nie jestem optymistą który widzi nas na podium, ale myślę że odpadnięcie po trzech meczach byłoby policzkiem, a chyba taka myśl mi się zaczyna rysować w głowie. Obym się mylił, czekajmy cierpliwie.

Edytowane przez sew

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ci wspaniali Janusze na trybunach którzy nagrodzili naszych piłkarzy gwizdami ...

Edytowane przez Elliot778

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie też mnie to poraziło, po co to gwizdać skoro to tylko teoretycznie mecz o pietruszkę z kelnerami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Danielski_82 napisał:

Według Sport.pl Pazdan kontuzjowany

 

2 godziny temu, adick007 napisał:

= wzmocnienie kadry

Dobry news :4_joy: Oby już tak zostało do końca Euro :3_grin:

Co do dzisiejszego spara - bez Lewego to nawet nie ma po co wychodzić na boisko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wawrzyniak był dobry jak się w jednej akcji o nogi własne i przeciwnika zaplątał, do tego jeszcze piłka obok, tyle rzeczy na raz .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurna jeszcze Grosik... Oby był gotowy na pierwszy mecz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak my nawet w takim składzie nie potrafimy klepnąć takiej Litwy ze 2-0,to z kim mamy wygrywać... :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, horned-viper napisał:

Jak my nawet w takim składzie nie potrafimy klepnąć takiej Litwy ze 2-0,to z kim mamy wygrywać... :|

To tylko mecz kontrolny. Ważne żeby na Euro odpalili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miło było wczoraj zobaczyć mecz Polaków na Reymonta i do tego pełne trybuny. Rzadko widziane widoki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Elliot778 napisał:

Czyli według ciebie Boliwijczyk zarabiający 600 zł miesięcznie ma wypierdolic cała wypłate , tylko po to żeby sobie obejrzeć mecz ?... Nie mam pytań 

Hahaa nie znam zarobków Boliwijczykow w ich kraju ale znam zarobki w usa, przynajmniej tej tz. Taniej siły roboczej. Zamiast się spinać to czytaj ze zrozumieniem, napisałem, że w usa sa wszystkie nacje, taki boliwijczyk zarabia dolary amerykańskie i tymi dolarami płaci za bilet swojej reprezentacji. Proste jak konstrukcja cepa więc nie dziwię się , ze nie masz pytań :)))))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta, w tej ostatniej akcji przed zajściem. Widziałem od razu że będzie nie wesoło,  obrońca przy wslizgu zabrał mu nogę pod siebie. Kurcze,  ciekawe jak bardzo nadwyrężona, w tydzień powinni się wyrobić jak nie będzie dużego wylewu torebki stawowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Litwa to solidna ekipa, zebrał bym chłopaków z zakładu i zagrali by z nami wyrównane spotkanie. Także nie hejtujcie repry!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeee tam, jest luz.

Zawsze "Polacy na wielkich turniejach" oszukiwali sami siebie że potrafią grać, teraz kadra i Nawałka oszukują rywali że nie potrafimy.

Plan majstersztyk po prostu. Jeszcze ten Majndfak z Kapustką na prawej obronie, moim zdaniem Lew już sra w gacie i wytwarza kozo-kule z nerwów na samą myśl "Polska".

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to widzę tak, wygrywamy z Irlandia, porażka z Niemcami i mecz o wszystko z Ukrainą która wygrywa z nami w dobrym stylu.

Dacyt pakujemy torby i da doma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kto wyjdzie z naszej grupy, ale mam nadzieje że będzie to ten zespół który zdobędzie najwięcej punktów.

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.echodnia.eu/radomskie/sport/a/szymon-marciniak-tlumaczy-jakie-zmiany-w-przepisach-wejda-w-zycie-na-euro-2016,10004348/

 

Warto obejrzeć, żeby się potem nie dziwić w trakcie EURO. Niestety Marciniak mówi tylko o paru rzeczach, a zmian jest sporo więcej, paranoją z kolei jest to, że ani na stronie PZPN, ani UEFA nie ma nigdzie znaleźć konkretnej listy zmian w przepisach, bo to, co piszą w rożnych serwisach informacyjnych to kpina niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te potrójne karanie już dawno powinno być zniesione, tak samo jak idiotyczny przepis żółtej kartki za ściągniecie koszulki po golu.

Dogrywki też są bez sensu, ale to już grubsza sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat ja uważam, że potrójne karanie ma sens, od biedy można to zmienić na żółtą kartkę zamiast czerwonej wtedy, kiedy piłkę próbuje odebrać ostatni zawodnik, czyli zazwyczaj bramkarz, zwłaszcza, że ta zmiana znów zwiększa pole do interpretacji, czyli kłótni i kontrowersji. No i brakuje niestety potężnych kar dla symulantów, ale obawiam się, że to się akurat szybko nie zmieni.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrójne karanie bardzo często właściwie "kończy" mecz i emocje jakiekolwiek zanikają.

A jeszcze gdy taki karny jest niesłusznie podyktowany to oprócz bramki z karnego którego traci drużyna, grają w 10 a zawodnik pauzuje w następnym meczu.

Według mnie dobra zmiana, w polu karnym powinno się dużo rozważniej dawać żółte kartki za przewinienia, karny który zazwyczaj kończy się golem to wystarczająco duża kara. A większość niebezpiecznych faulów zazwyczaj ma miejsce poza "szestnastką".

 

W ogóle wczoraj leciał bardzo ciekawy dokument, bodajże na TVP Sport, jak zmieniał się futbol na przestrzeni ostatnich 100 lat od powstania.

Tak w skrócie wnioski ogólnie są takie że emocji coraz mniej, duże marki coraz bardziej odjeżdżają sportowo i finansowo od słabszych, mniejsza konkurencja, mniej emocji niż kiedyś.

W sumie to się z tym zgadzam bo też klubowa piłka zaczyna trochę nudzić. Kiedyś piłka reprezentacyjna była najważniejsza, proporcje się odwróciły jakiś czas temu.

I najważniejszy wniosek jest taki że od tej drogi nie ma odwrotu. Podziały będą się powiększać coraz bardziej.

Chociaż dla mnie i tak MŚ/ME zawsze będą imprezami nr 1 i 2 na świecie.

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat rzeka,odkąd sport coraz bardziej staje się przemysłem,to coraz mniej zostaje w nim sportu. Dla mnie osobiście szkoda, że nie ma już - obrazowo pisząc - takich Diego Maradon z lekkim brzuszkiem mijających przeciwników,jak tyczki, a w zamian mamy napakowanych gladiatorów łamiących innym nogi...Do tego afera dopingowa zahaczająca o piłkę. Co do Euro to wydaje się,że jeśli nie wygramy pierwszego meczu,to w zasadzie można będzie się żegnać z turniejem po rozgrywkach grupowych. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, horned-viper napisał:

 Co do Euro to wydaje się,że jeśli nie wygramy pierwszego meczu,to w zasadzie można będzie się żegnać z turniejem po rozgrywkach grupowych. 

 No z tym się chyba każdy zgodzi że pierwszy mecz trzeba po prostu wygrać, bo jeśli będzie wpadka a nawet i remis, to szanse zmaleją na awans i to bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nasz Kartofel Narodu powiedział że Nawałka powinien postawić na Szczęsnego i chce żeby Polska wygrała Euro. 

Cześć i chwała Prezesowi :4_joy::4_joy::4_joy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×