Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ten to jest odrealniony dopiero.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie na Borubara? Poza tym na którego Szczęsnego,  bo jest ich trzech,  tatko i dwóch synów .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna pękać balonik , mam sporo znajomych którzy generalnie tak średnio sie interesują piłką nożną kilka lepszy cytatów 

- kurde no raczej wolę iść na dni morza statki pozwiedzać ( dni morza ) , i tak przegrają 

- to w niedzielę ? Kurczę rano pracuję dawaj coś w piątek porobimy

- daj spokój patrzałem mecz grali wczoraj to nawet mi się nie chce tego oglądać 

 

Balon pęka ? Nawet nie chce myśleć o fali januszowej hejtu jak bez kitu nie rozjadą Irlandii :)

 

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Elliot778 napisał:

Nasz Kartofel Narodu powiedział że Nawałka powinien postawić na Szczęsnego i chce żeby Polska wygrała Euro. 

Cześć i chwała Prezesowi :4_joy::4_joy::4_joy:

Skoro relacjonujesz,to pisz zgodnie z prawdą,bo ta relacja jest przekłamana.

Poza tym co miał powiedzieć,że są ciency i dostaną wpiertol? :blink:

Edytowane przez horned-viper
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Elliot778 napisał:

@horned-viper Forum to nie miejsce na wylewanie swoich politycznych frustracji  , pozdro :)

Więc tego nie czyń,szczególnie w temacie do tego nie przeznaczonym ;) Bura... znaczy ten,Ziemniaku Narodu =)

Edytowane przez horned-viper
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś wyprowadzić stąd ten moherowy beret? 

Czasami się zastanawiam skąd się biorą tacy fanatycy polityczni , na farmach buraków ich hoduja czy jak?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Elliot778 napisał:

Może ktoś wyprowadzić stąd ten moherowy beret? 

Czasami się zastanawiam skąd się biorą tacy fanatycy polityczni , na farmach buraków ich hoduja czy jak?

Pomijając fakt,co za jajogłowy rozpoczął niepotrzebnie temat polityków w wątku o FOOTBALLU,to gratuluję poziomu.

Gówno o mnie wiesz i czego jestem zwolennikiem,więc się nie wypowiadaj w tym temacie.

Bez odbioru,bo ktoś musi być ciut mądrzejszy.

Edytowane przez horned-viper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopie to ty przesadzasz )

(Jak widać jak każdy zwolennik PIS) to był przesmiewczy komentarz wypowiedzi Kaczyńskiego , a ty się rzucasz jak bym twoja rodzine obrażał , odrobinę dystansu.

 

Uprzedzam pytanie nie jestem za PO, baa uważam że całe PO, PIS i SLD powinno zostać postawione przed Trybunał Stanu i zamknięte na wieki wieków w ciemnym lochu (bo więzienie to jak wczasy dla nich ) Pozdro , koniec tematu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Danielski_82 napisał:

Zaczyna pękać balonik , mam sporo znajomych którzy generalnie tak średnio sie interesują piłką nożną kilka lepszy cytatów 

- kurde no raczej wolę iść na dni morza statki pozwiedzać ( dni morza ) , i tak przegrają 

- to w niedzielę ? Kurczę rano pracuję dawaj coś w piątek porobimy

- daj spokój patrzałem mecz grali wczoraj to nawet mi się nie chce tego oglądać 

 

Balon pęka ? Nawet nie chce myśleć o fali januszowej hejtu jak bez kitu nie rozjadą Irlandii :)

 

Wygramy pierwszy mecz w ładnym stylu i się zacznie z powrotem Januszolandia i wysyp kibiców takiego typu, co wczoraj gwizdali na naszych ;)

To jest najśmieszniejsze w tych ludkach.

 

5 minut temu, Elliot778 napisał:

Chłopie to ty przesadzasz )

(Jak widać jak każdy zwolennik PIS) to był przesmiewczy komentarz wypowiedzi Kaczyńskiego , a ty się rzucasz jak bym twoja rodzine obrażał , odrobinę dystansu.

 

Uprzedzam pytanie nie jestem za PO, baa uważam że całe PO, PIS i SLD powinno zostać postawione przed Trybunał Stanu i zamknięte na wieki wieków w ciemnym lochu (bo więzienie to jak wczasy dla nich ) Pozdro , koniec tematu :)

Ty weź trochę ogarnij bajerę, bo zacząłeś temat polityczny, który nikogo nie obchodzi w tym dziale, a na delikatny zarzut kolegi nawet nie umiesz normalnie odpowiedzieć.

Ja tam nie zauważyłem, ze Viper się jakoś rzucał, w przeciwieństwie do Ciebie.

Więc wychgodzi na to, że  szukałeś poklasku, a jak go nie dostałeś, to się popłakałeś i zacząłeś tupać nóżkami :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż,  właśnie przed chwilą ulegliśmy reprezentantkom Danii 6:0, czym całkowicie straciliśmy szansę na awans do przyszłorocznej imprezy. Niestety Dunki były od nas we wszystkim lepsze, lepiej grały w piłkę,  miały bardziej muzykalne usta i większe cycki.

Jedyny plus że nikt nie dostał piłką w jaja. 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla zainteresowanych na C+ Sport HD meczyk Hiszpania - Gruzja.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra "polski Messi" - Dvaliszvili :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuzwa,Hiszpania gra gorzej niż my wczoraj.Wiem ze to inny poziom ale nie wypada tak grać takiej ekipa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te sparingi są o dupe rozczaś.

Niemiaszkom wypada Rudiger, czyli w sumie ich podstawowy prawy obrońca.

Ich słabe boki obrony to dla nas duża szansa.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby Grosik się wykurowal bo ze Sławomirem ciężko to widzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ich słabe boki to dla nas i tak szczyt nie do zdobycia. Przecież na skrzydle nie mamy klasowych graczy hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O widzisz, to podobnie jak Portugalia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grosicki (o ile się wykuruje) i Kapustka będą objawieniem ME i będzie o nich głośno.

A Milik, Glik i Krychowiak podwoją swoją wartość.

Tak optymistycznie to widzę ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo optymistycznie, szczególnie jeśli chodzi o Kapustkę.

Grosik objawieniem? Trochę chyba już za dużym chłopakiem jest na objawienia, coś tam pokazał już wcześniej ten nasz podstawowy skrzydłowy.

Ogólnie to objawienie będzie jak wyjdziemy wreszcie z grupy, indywidualne laury niech sobie zostawią na klubowe rozgrywki.

Edytowane przez toreso
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjdzie jak zawsze i tyle w temacie - mecz otwarcia, mecz o wszystko, mecz o honor. Potwierdzone info.

A co do Grosickiego to w ostatnim meczu wypatrzylem ze niezle miny robi jak pilke przyjmuje, cos ala dziecko z 1 klasy podstawowej ktore starannie wycina wycinanki z jezorem na wierzchu :24_stuck_out_tongue:

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, SkibaPL napisał:

Wyjdzie jak zawsze i tyle w temacie - mecz otwarcia, mecz o wszystko, mecz o honor. Potwierdzone info.

A co do Gorickiego to w ostatnim meczu wypatrzylem ze niezle miny robi jak pilke przyjmuje, cos ala dziecko z 1 klasy podstawowej ktore starannie wycina wycinanki z jezorem na wierzchu :24_stuck_out_tongue:


A tam, dupa jaś :1_grinning:

 

Ale...

...Ja nigdy w życiu nie zapomnę jednej sytuacji związanej z naszymi występami na EURO. Utkwiło mi to w pamięć bardzo i był to moim zdaniem przynajmniej, epicki obrazek.

Przerażający słodko-gorzki obraz "strudzonego" Polskiego kibica po ostatnim meczu na EURO u nas, czyli po meczu z Czechami...

 

 

..Wracamy z ostatniego meczu, wiadomo jak to się wtedy potoczyło bla bla bla, zawód straszny, miny ludzi były wprost przerażające, nigdy nie widziałem tylu smutnych i przygnębionych ludzi w jednym miejscu, ogólnie jeden z gorszych kibicowskich momentów w moim życiu, pewnie nie tylko moim.

 

Zatrzymujemy się na jakimś parkingu pod Wrocławiem, tam masa, wszyscy miny jak po nalocie dywanowym. Ogólnie totalna cisza, praktycznie nikt z nikim nie rozmawia.

Nagle patrzę a z winkla wybiega strasznie "zmęczony" dorosły fan naszej Reprezentacji, zaczyna truchtać i biegać po parkingu między autami jakby wyraźnie czegoś szukał. Brodził po prostu jak małe dziecko we mgle, stawiając niepewne małe kroczki.

Aura była nieciekawa padał deszcz, gość oczywiście ubiór "Na Rejtana" czyli bez koszulki. Wszyscy zoom na niego, "Co on wyprawia?!"

Słychać z daleka że coś tam ględzi pod nosem, nagle podbiegł bliżej w większa grupę ludzi ze łzami w oczach, i wydobył z siebie przerażający okrzyk, właściwie lamet:

 

"ADAMIAKOWAAAA!!! GDZIE JESTEŚ???!!!!"

 

Tego momentu nie zapomne chyba do końca życia, będzie mi się przypominał chyba zawsze przy każdym turnieju z naszym udziałem.

Historia autentyk, nawet gdzieś film miałem z tego, jak znajde to wrzucę.

 

 

PS.

 

Jakby ktoś nie wiedział o co chodzi z Adamiakową, link poniżej

Była to reklama puszczana non top przed i w trakcie EURO ;)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez toreso
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczę ale ten czas zapierdziela , to już 4 lata od Euro u nas :) 

 

Teraz Lewandowska w reklamach zamiast Adamiakowej heh , pierwasz "ofiara" hejtu gdybyśmy nie wyszli z grupy .

 

http://www.bild.de/sport/fussball/em/1996-lustige-frisuren-der-stars-46089010.bild.html z tego wczoraj śmiechlem

Edytowane przez Danielski_82
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×