Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Tak naprawdę to do awansu wystarczy nam zapewne 1 pkt w 2 kolejnych spotkaniach :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 No pewnie ale trzeba też patrzeć już trochę dalej, wyjście z takiego 3 miejsca też nas nie urządza zbytnio, trafić na Francję jeśli się nie mylę to nie byłaby dobra opcja. Szwajcaria czy Rumunia już są dla nas drużynami do pogrania razem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt tu w hura optymizm nie popada. Po tym co wczoraj pokazali Niemcy można stwierdzić, że obrony nie mają wcale, ten mecz jest przynajmniej do zremisowania.

Ukraina wygląda kiepsko fizycznie więc powinniśmy ich zajechać bez problemu. 1/8 to nie będzie jakiś wyczyn w tej grupie, tylko normalna kolej rzeczy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie wygraliśmy jeden mecz, mamy trzy punkty.

Jeszcze nikt nie awansował ani nie odpadł, także spokojnie. Drabinka jest pusta, nikt tam na nas jeszcze nie czeka.

Na zabawy w Pitagorasa i zawieranie "sojuszy" przyjdzie jeszcze czas.

Edytowane przez toreso
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, mataman napisał:

 

Nikt tu w hura optymizm nie popada. Po tym co wczoraj pokazali Niemcy można stwierdzić, że obrony nie mają wcale, ten mecz jest przynajmniej do zremisowania.

 

Ukraina wygląda kiepsko fizycznie więc powinniśmy ich zajechać bez problemu. 1/8 to nie będzie jakiś wyczyn w tej grupie, tylko normalna kolej rzeczy.

Hehe, no cieszę się że tak optymistycznie to widzisz i życzył bym sobie takiego obrotu sprawy, ale choć jestem optymistą nie nastawiam się na jeszcze cztery punkty w dwóch spotkaniach :)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie bedzie jak ugraja z Niemcami punkt. Wiadomo mecz meczowi nierowny. Z Ukraina bedzie mecz o wszystko. 1:0 to malo z Irlandia, mysle ze i Niemcy i Ukraina wbija im wiecej

Wysłane z mojego Luna przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brazylia jaka katastrofa odpadają po przegranej z Peru bramka strzelona ala Maradona 

Polska wygrywa pierwszy mecz za mojego życia na turnieju a 19 letni młokos którego nie było na świecie kiedy grałem w Mortal Kombat objawieniem turnieju

 

Idzie wojna , bestia jest blisko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to się dzieje ? Messi zapuścił brodę , Pique zgolil ...Świat się chyba chyli koncowi :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde te Hiszpany pykają tą piłkę prawie jak My.

Fajnie im nawet wychodzi to naśladowanie naszych nie powiem.

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Ale teraz zamulają, chciałbym w sumie żeby Czesi jakimś cudem coś załadowali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Espania jak Polska w koncu wcisneli 

Kątem slucham i słyszę gebreselassie , gebreselassie jakim cudem oni wytrzasneli tego multimedaliste olimpijskiego :) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Iniesta dzisiaj tyle pił posłał aż wreszcie Pique wykorzystał. Myślałem że już nic nie wpadnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi jak na razie chyba najmniej ten mecz siedzi z całego turnieju póki co. Nie ma co zasłużenie Hiszpanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pique w całej Hiszpanii wygwizdywany (z wyjątkiem Camp Nou), a dzisiaj wszyscy Hiszpanie na stadionie jego nazwisko skandują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 pkt w 2 pozostałych meczach haha balonik tak chłopaki pompują że z Plutona widoczny jest, a jak pier... to będzie wielki wybuch i wielki płacz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niekórzy to widzę wszedzie znajdą jakieś mankamenty , przegrają źle wygrają jeszcze gorzej haha . Ja tam z nudów usypiałem na Hiszpanii , drużyna emerytów nie wiem jak można się nimi tak jarać :) 

 

nie mogę z tego loewa , temat dnia dziś w gadkach ze znajomymi lol

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Danielski_82 napisał:

 

Polska wygrywa pierwszy mecz za mojego życia na turnieju a 19 letni młokos którego nie było na świecie kiedy grałem w Mortal Kombat objawieniem turnieju

 

Idzie wojna , bestia jest blisko

@Danielski_82 jezeli liczba w twoim nicku to rok urodzenia to Polska pare meczy wygrala od tego czasu ;) Wprawdzie na mundialach ale tez turnieje :)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skład Belgii mocny na papierze, serce za makaronami !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włosi zawsze na propsie i szacuneczek.

Za dwukrotne, turniejowe wybicie pyszałkowatym Niemcom piłki z głowy dozgonny szacunek.

A zgarnięcie MŚ w 2006 na ich ziemi, widok płaczących i upokorzonych Szwabów był po prostu bezcenny.

Del Piero zakończył ich piękny sen, pamiętam to jak dziś.

 

Edytowane przez toreso
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@piachu00

Ja nie wiem co Ty masz nie tak, właśnie włączyłem weeb i leci Belgia - Włochy normalnie.

Poprzednio jak pisałeś nie sprawdzałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×