Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Można Hajtę lubić czy nie, ale akurat o przejebaniu mundialu to wie tyle co mało kto.

Ja mu tam wierzę, i według mnie w skrócie wyglądało to właśnie w ten sposób. Do tego Mental już nastawiony na "Nie" przed mundialem. I mamy tego wynik.

Więcej już mi się nie chce nawet pisać.

 

 

 

 

Edytowane przez TeraJacek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też spoko, smutno i rzeczowo, z dystansem. I co z tego, że pod wpływem, kto wczoraj nie pił?

 

 

Edytowane przez Grabeq
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Tak powinna wygląd wypowiedź Roberta jako lidera zespołu podczas dzisiejszej konferencji. 

  • Like 2
  • Haha 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy mówiłem, ale podejrzewam że wyjdzie jakiś spory gnój nie długo, czuje to w kościach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Borek z Kołtoniem nie dali rady na trzeźwo na tą parodię patrzeć. :kwach:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żałuję, że tego mundialu nie pokazują na Polsacie, bo aż mi brakuje tego merytorycznego wkurwienia Borka. Dla mnie to jest zawsze studio numer jeden jeśli chodzi o mówienie prawdy i też robią to na luzie, a nie jak ci pseudo eksperci i czarodzieje od zakłamywania rzeczywistości w TVP. 

Edytowane przez hacker25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cokolwiek by się nie działo, Nawałka powinien odejść. Nie wyobrażam sobie go dalej prowadzącego tą kadrę. Jego pomysł już się wyczerpał. On juz niczego więcej nie jest w stanie zaproponować.  Tylko za bardzo nie wiadomo, kto miałby go zastąpić.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sławek Peszko nie dopiekł kiełbasek na grillu i zabrakło wódki - od cała tajemnica porażki :Gmoch:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@TeraJacek, ale co kibiców obchodzą powody dla których przejebali. Po to jest kadra treningowa, trenerzy, dietetycy, psychologowie i inni, zeby przygotować ekipę do gry na najwyższym poziomie. Nie wiem jak to przebiegało ale efekt był widoczny gołym okiem. I jako Polak (nie jestem wielkim fanem reprezentacji, ale oni reprezentują mój kraj, wiec chciałbym zeby wygrywali) jestem wkurwiony ze pokazali największa podake od czasów Hajty i całej tamtej dziwnej zbieraniny. Tak uprawiałem sporty nawet półzawodowo, i wiem co to zmęczenie materiału, ale na prawdę chuj mnie to obchodzi ze nie trafili z kondycja. Nie trafili z nią, nie trafili z forma psychiczna, nie trafili z taktyka i dały dupy po całości. To nie jest jechanie po nikim ale stwierdzenie faktu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, CePeeN napisał:

Nie trafili z nią, nie trafili z forma psychiczna, nie trafili z taktyka i dały dupy po całości. To nie jest jechanie po nikim ale stwierdzenie faktu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

No tak to wyglądało, ale musi być tego jakiś powód, prawda? Pewnie niedługo się dowiemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, hacker25 napisał:

Nie oglądałem konfy i jeśli rzeczywiście Lewy tak gadał, to naprawdę niech odda opaskę. Mocniej nie napiszę, bo szkoda strzępić ryja. 

 

No oglądałem i pisałem wcześniej już. Ta konfa to było jakieś nie porozumienie.

 

Ogólnie to ja jestem super (Lewy), reszta jest słaba piłkarsko, sam nie mogłem nic zrobić, a nawet jeśli coś bym tam wturlał, to jako zespół i tak byliśmy chujowi, baliśmy się wszystkich jeszcze przed Mundialem, wszystko było super, nie było wcale goronco, blablablabla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
No tak to wyglądało, ale musi być tego jakiś powód, prawda? Pewnie niedługo się dowiemy.

No tak. Powód był na pewno, ale szczerze mówiąc mnie interesuje rezultat. A ten przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Niestety negatywnie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tutaj takie cacuszko:

http://weszlo.com/Trybuna/reddit-szokujaco-o-naszej-kadrze/

 

w skrócie:

 

– Polacy podczas przygotowań balowali więcej od Meksykanów
– eskalacja konfliktu między Lewym i Błaszczykowskim
– Glik i Rybus krytykują Nawałkę (to akurat każdy wie z ich wywiadów)
– Lewy postawił ultimatum, że albo jedzie Peszko albo kończy karierę reprezentacyjną
– wypadek Glika z barkiem miał w rzeczywistości miejsce na nocnej imprezie, a siatkonoga to tylko wymówka dla mediów
– Krycha, Błaszczu i Fabian są grupką, która jest przeciwna Lewemu jako kapitanowi i młodzi reprezentanci ich popierają
– Pazdan zastanawia się nad tym, by ujawnić jakie imprezy miały miejsce w Arłamowie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie jak się wdepnie w kupę na chodniku, to można obwiniać psa, ale to my wdepnęliśmy w kupę. Panowie od chodnika też nie zawinili.

Dali dupy to by wypadało się z godnością do tego przyznać. A tak nie dość że wdepnęli, to jeszcze próbują posmakować jaka rasa...

Wstyd, i nikt mi nie wmówi że jest inaczej.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, hacker25 napisał:

A tutaj takie cacuszko:

http://weszlo.com/Trybuna/reddit-szokujaco-o-naszej-kadrze/

 

w skrócie:

 

– Polacy podczas przygotowań balowali więcej od Meksykanów
– eskalacja konfliktu między Lewym i Błaszczykowskim
– Glik i Rybus krytykują Nawałkę (to akurat każdy wie z ich wywiadów)
– Lewy postawił ultimatum, że albo jedzie Peszko albo kończy karierę reprezentacyjną
– wypadek Glika z barkiem miał w rzeczywistości miejsce na nocnej imprezie, a siatkonoga to tylko wymówka dla mediów
– Krycha, Błaszczu i Fabian są grupką, która jest przeciwna Lewemu jako kapitanowi i młodzi reprezentanci ich popierają
– Pazdan zastanawia się nad tym, by ujawnić jakie imprezy miały miejsce w Arłamowie

 

No ja już słyszałem że Glik najebany bredgensa ciulał na korytarzu, dlatego ten bark mu wypadł, także spokojnie XD

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, xavris napisał:

Generalnie jak się wdepnie w kupę na chodniku, to można obwiniać psa, ale to my wdepnęliśmy w kupę. Panowie od chodnika też nie zawinili.

Dali dupy to by wypadało się z godnością do tego przyznać. A tak nie dość że wdepnęli, to jeszcze próbują posmakować jaka rasa...

Wstyd, i nikt mi nie wmówi że jest inaczej.

No bo brakuje MĘSKICH POSTAW! Mamy jakąś taką mentalność, że wywyższać się uwielbiamy i koloryzować rzeczywistość, ale jak już do czegoś dojdzie to każdy ucieka i chowa się w piwnicy. Gdyby przyszli powiedzieli wprost: "TAK ZJEBALIŚMY wszystko było złe, z niczym nie trafiliśmy i co tu więcej gadać. Przepraszamy" to rozeszłoby się po kościach. 

 

A przykład naszej bufonady to kto? Lech Wałęsa... każdy wie, że był, ale on brnie dalej że nie :xzibit:

 

smiesmiec.jpg

Edytowane przez hacker25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
No ja już słyszałem że Glik najebany bredgensa ciulał na korytarzu, dlatego ten bark mu wypadł, także spokojnie XD
Kurwa nie wierzę..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dramatyczne nagłówki : Koniec ery kadry Nawałki!!!! Po mistrzostwach karierę reprezentacyjną zakończy kilku kluczowych piłkarzy, w tym Sławek Peszko........:notbad::seriously::FailFish:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, hacker25 napisał:

Żałuję, że tego mundialu nie pokazują na Polsacie, bo aż mi brakuje tego merytorycznego wkurwienia Borka. Dla mnie to jest zawsze studio numer jeden jeśli chodzi o mówienie prawdy i też robią to na luzie, a nie jak ci pseudo eksperci i czarodzieje od zakłamywania rzeczywistości w TVP. 

 

IMG_20180625_153647.jpg

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzimy teraz ile Rosja jest warta jak dostała dobrą drużynę. Myślę, że po wyjściu z grupy to będzie ich ostatni mecz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×