Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę śniegu popadało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę, City odrobiło...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę, City odrobiło...

 

Redo - nic nie mów proszę !

Ja p....le !!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

city zostanie zmiecione, po tym golu wlaczylem na Real  :P

 

Heh.

 

Akurat po przełożonym meczu w Stambule przełączyłem na Bayern - City i chyba dobrze zrobiłem, całkiem ciekawie zapowiada się końcówka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo Bayern poszedł chyba spać. Błąd za błędem, nie wiem co im się stało.

Ale jeszcze pół godziny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo Bayern poszedł chyba spać. Błąd za błędem, nie wiem co im się stało.

Ale jeszcze pół godziny.

myslalem, ze przy 2-0 to po emocjach ale jak widac bylem w bledzie :P wracam do FCBM MC :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż, przegrana na własne życzenie. City nie grało nic specjalnego. Bayern zaczął popełniać błąd za błędem, nie nie grali. Tak to się kończy.

Ale zimny prysznic się im przyda. Lepiej teraz niż w 1/8, bo ta przegrana nie ma teraz żadnego wpływu na Bayern.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CR7 pobił dzis rekord ilosci strzelonych bramek w rozgrywkach grupowych LM - 9 trafien i jest samotnym liderem jesli o to chodzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawo City :) W rezerwach wygrać z Bayernem to jest duży sukces. I to od stanu 2:0 na 3:2. 

 

Co do Złotej Piłki to raczej Ronaldo, ale nie wykluczałbym Ribery'ego. Szkoda brak Ibry w 3 najlepszych :(

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwróćcie uwagę na to, że wyboru laureata Złotej Piłki dokonują dziennikarze i trenerzy wraz z kapitanami WSZYSTKICH reprezentacji narodowych zrzeszonych w FIFA. Chciałbym żeby każdy z nich podchodził do tego profesjonalnie i obiektywnie, ale zapewne nie w każdym przypadku tak się dzieje. Jakkolwiek idiotyczny jest argument o ruchaniu małolat i szpetnym ryju, to nie zdziwiłbym się gdyby na jakiś procent oddanych głosów miał wpływ.

 

Z całym szacunkiem, ale wielce prawdopodobne jest to, że niektóre osoby na tym forum mają większe pojęcie o obecnej sytuacji w futbolu, grze nominowanych zawodników niż np. kapitan Dżibuti, a jego głos liczy się tak samo jak każdy inny.

 

Tutaj dostępna jest pełna lista jak wyglądały zeszłoroczne głosy wszystkich uczestników.

http://www.fifa.com/mm/document/ballond%27or/playeroftheyear%28men%29/01/98/07/84/fboawardmenplayer2012-bycountry.pdf

Jak ją przeglądałem to aż się zdziwiłem, że takie państwa istnieją ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawo City :) W rezerwach wygrać z Bayernem to jest duży sukces. I to od stanu 2:0 na 3:2. 

 

Co do Złotej Piłki to raczej Ronaldo, ale nie wykluczałbym Ribery'ego. Szkoda brak Ibry w 3 najlepszych :sad:

brak Auguero to już są rezerwy? :D

po takich wielbłądach Bayernu to każdy by wygrał ten mecz, nie oszukujmy się

a Jones strzelił swoją pierwszą bramkę dla Manchesteru United :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brak Auguero to już są rezerwy? :biggrin:

po takich wielbłądach Bayernu to każdy by wygrał ten mecz, nie oszukujmy się

a Jones strzelił swoją pierwszą bramkę dla Manchesteru United :biggrin:

Brak Pantilimona (który teraz jest 1), Kompanyego, Nastasica, Zabalety (później wszedł), Clichyego, Toure, Nasriego, Aguero i Negredo. Dalej się spierasz? :P

 

Uwierz, że nie każdy :P Jakoś 40 meczów nikt ich pokonać nie mógł :biggrin:

Edytowane przez zuba1899

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciesze sie ze galata leci dalej mimo iz zaraz odpadna to bedzie mozna poogladac ich meczyki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha ale Galatasaray wywalił Juve z LM. Mimo że Snajder zmienił ligę to i tak dalej łoi  Jeve. :biggrin:

Edytowane przez robert163

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mam nadzieje ze Arsenal przejdzie i BVB moje ulubione druzyny,a makarony odpadna.


city zostanie zmiecione, po tym golu wlaczylem na Real :P

No widze ze sie znasz:) Pamietaj w pilce nigdy nic nie wiadomo dopoki mecz sie nie skonczy.Bravo MC!!!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mam nadzieje ze Arsenal przejdzie i BVB moje ulubione druzyny,a makarony odpadna.

No widze ze sie znasz:) Pamietaj w pilce nigdy nic nie wiadomo dopoki mecz sie nie skonczy.Bravo MC!!!

po meczu przyjsc i napisac to co ty napisales to byle kolek moze wiec nie dokazuj ;)

 

JUVE za burta, lol :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Lewy zje... zreszta nic sie nie uklada jak po zlosci boje sie ze odpadna bo za duzo niefarta maja dzisiaj.Przypomina mi sie momentum z FIFY co by nie bylo to i tak nie moga strzelic.A Olimpique gra jak kiedys Inter z Barcelona autobus w bramce..

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×