Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A jakież to przekręty były przy transferze Bale'a ? Levy nie chciał sprzedać, daliśmy 100. Sprzedał. Gdzie przekręt ?

 

91 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

91 ;)

Zaokrągliłem. Mnie na szczęściu Smutnego tak bardzo nie zależy.

@up

Przestałem czytać jak zobaczyłem 265m Euro. ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Barcelona dostała całkowity zakaz na dwa okienka i 90 dni na uregulowanie sytuacji.Tylko co to znaczy? chyba danie łapówek odpowiednim typom w Uefa - Mafia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa europejskie kluby. transfery nadzorowane przez Uefa, do tego tak mocno rzucający się w oczy transfer jak 91 ;) milionów za Walijczyka i 170 milionów wałków... Do tego Real co roku publikuje sprawozdanie finansowe. Przypuszczam, że mogło by być trudno ukryć 170 milionów. Żaden ojciec nie dostał tu 40 baniek na rękę, karta zawodnika też nie należała do 15 firm i 36 osób prywatnych. IMHO raczej bez wałków. Jak ktoś kiedyś udowodni inaczej to posypię głowę popiołem i odszczekam. Florka nie lubię, więc nie będzie mi trudno. :)

@up

Musicie wyjaśnić status tych gości, których nazwiska wymieniłem wcześniej, to znaczy dlaczego ich rodzicie się nie przeprowadzili do kraju w którym gra chłopak, albo jeśli się przeprowadzili to czy było to związane z piłką etc.

przynajmniej jeśli sprawdzi się powód nałożenia kary o którym piszą hiszpańskie media

Edytowane przez Entliczeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa europejskie kluby. transfery nadzorowane przez Uefa, do tego tak mocno rzucający się w oczy transfer jak 91 ;) milionów za Walijczyka i 170 milionów wałków... Do tego Real co roku publikuje sprawozdanie finansowe. Przypuszczam, że mogło by być trudno ukryć 170 milionów. Żaden ojciec nie dostał tu 40 baniek na rękę, karta zawodnika też nie należała do 15 firm i 36 osób prywatnych. IMHO raczej bez wałków. Jak ktoś kiedyś udowodni inaczej to posypię głowę popiołem i odszczekam. Florka nie lubię, więc nie będzie mi trudno. :)

@up

Musicie wyjaśnić status tych gości, których nazwiska wymieniłem wcześniej, to znaczy dlaczego ich rodzicie się nie przeprowadzili do kraju w którym gra chłopak, albo jeśli się przeprowadzili to czy było to związane z piłką etc.

przynajmniej jeśli sprawdzi się powód nałożenia kary o którym piszą hiszpańskie media

Ja znawcą transferów nie jestem, ale w Barcelonie ktoś zrezygnował ze stołka przy tym zamieszaniu, do tego: "W styczniu hiszpańskie ministerstwo spraw publicznych wykazało realizację przelewu opiewającego na 40 mln euro z rachunku FC Barcelony na konto należącej do ojca Neymara spółki N&N." Więc jak widać Barcelona coś kombinowała przy transferach nie tylko U-18

Edytowane przez pakasiedlce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mówię o wymianie na linii Real-Totki. Żeby przy tym transferze wywinąć wałków to trzeba by się napocić. Z grajkami z Brasil jest łatwiej, karty zawodnicze ma na własność po 15 firm, a klub gracza w zasadzie tylko wypożycza. Zresztą Barca i Ojczulek potwierdzili, że płatność miała miejsce, a Barca dorzuciła jeszcze 16 milionów Euro do podatku żeby być zupełnie transparentnym... Madryt przy zakupie Walijczyka w mojej opinii takich możliwości manewrowania nie miał. I wartość transferu zamyka się w tych zaokrąglonych przeze mnie 100 bańkach.

Edytowane przez Entliczeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc niech się nie dziwią, że teraz dostali zakaz transferów. Co do Realu i Bale'a, to mimo wszystko mi się zdaje, że i tak kwota została zaniżona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najwazniejsze że ŁKS jest liderem w 4 lidze w swojej grupie :yes:

Edytowane przez neuro
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Życzę szybkiego powrotu w rejony ekstraklasy :)

oczywiście drogą sportową ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sensie ze Borussia wygra w pierwszym meczu? Nie liczyłbym na to

Nie skazywal bym tez na wysoka porażkę bvb, tak jak większość twierdzila ze Manchester wysoko przegra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piwcia zakupione i multiliga czeka wieczorem :)  a i wieczorem ma być konferencja prasowa Bartomeu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lewy nie gra.

 

A no tak zapomniałem, że wyautowany :)

W sensie ze Borussia wygra w pierwszym meczu? Nie liczyłbym na to

Nie skazywal bym tez na wysoka porażkę bvb, tak jak większość twierdzila ze Manchester wysoko przegra...

 

Tak żartnąłem sobie :P Ale liczę na piękny meczyk. Niech walczą!

Edytowane przez robert163

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja się jaram PSG - Chelsea. lubię obie drużyny więc mam lekki dylemacik ale chyba jednak nos Zlatana ma mocniejsze pole grawitacyjne i przyciągnie mnie na ich stronę :). chciałbym żeby w końcu zgarnął puchar LM. wtedy przy jego klubowych osiągnięciach i Messi i Krystyna mogą się schować :). no ale nie widzę tego w tym roku raczej..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja za to nie przepadam za PSG, a tym bardziej za Zlatanem - dobry jest, ale go nie lubię, więc dylemaciku u mnie nie ma. :) Ale za to krata jest, chipsy są ma się dziać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od tych kapselkowych transmisji w alkoholizm popadniecie ;D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tym bardziej za Zlatanem - dobry jest, ale go nie lubię

 

super  :thumbsup:. wyróżniłeś się wśród społeczności nie tylko piłkarskiej  :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

super  :thumbsup:. wyróżniłeś się wśród społeczności nie tylko piłkarskiej  :thumbsup:

 

Tak wiem dziwny jestem :D Ale na prawdę nie przepadam za gościem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mateo@ wiesz coś może jak poważna jest kontuzja DC?

Wstępne badania mówią o 7-10 dniach absencji. Raczej na pewno nie zagra w rewanżu z Barcą.

Ciekawa sprawa z tym zakazem dla Blaugrany. Choć znając życie, to wykaraskają się z tego odpowiednimi łapówami. Nie bez powodu dostali aż 90 dni na odwołanie się od tego zakazu. 

Dziś ponownie zapowiadają się ciekawe mecze. Real murowanym faworytem, choć nie można też skreślać teoretycznie słabszej BVB. Druga para już bardziej wyrównana i tu najciężej będzie wytypować wynik. Chyba postawię dziś na multiligę. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem dziwny jestem :biggrin: Ale na prawdę nie przepadam za gościem.

 

chyba tylko ja za nim przepadam :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cwir, no jeszcze sympatię do wielkiego nosa bym Ci wybaczył, ale do Czelsi? Może jeszcze plakat Terryego masz na ścianie? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×