Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry meczyk,  nie piardol ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądam El Clasico na Eleven Sports i nie mogę już słuchać naszego polskiego komentatora. Mówi o piłkarzach jakby tam conajmniej biegali greccy bogowie... "gdy Iniesta ma piłkę, to czas się zatrzymuje", "Ronaldo jest jak ośmiornica", "Messi przykłada stetoskop i bada przeciwnika". Czy Was też to irytuje? Gdy byłem nastolatkiem to może mnie to jarało. Zwracam się do starszej części użytkowników, czy będzie ze mną jeszcze gorzej? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardziej wkur.. stronniczy komentarz.Barca jak na razie słabo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podobnie, dlatego nie oglądam Ligi Hiszpańskiej, Cwiakaly nie moge słuchać niestety. Przebija nawet Orlowskiego z C+.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie Pany, koleś próbuje być na maxa oryginalny i słabo mu to wychodzi. Mecz ciekawy, Real w pierwszej optycznie lepszy. Messi chyba biega z porannym klockiem w dupie, bo niewyraźny jakiś. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ramos to powinien chyba być wysłany na jakieś testy psychologiczne bo to jest aż niewiarygodne ze 31 letni gość zachowuje się jak dziecko .

Tak głupich kartek to chyba nikt nie dostaje .

 

A Suarez to w ogóle formę ma , Messi mu patelnię na pustaka wykłada A ten w słupek trafia ;P

Po pierwszej połowie miałem obawy co do wyniku , ale Real ewidentnie nie wytrzymał tempa jakie narzucil, pressing nie był już tak agresywny zrobiło się miejsce i Barca to wykorzystała 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Barca pograla

Barcelona zgwałciła Real w drugiej połowie

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Real przynajmniej na tego jednego gola dla delikatnej osłody goryczy tej porażki zasłużył. Pierwsza połowa obiecująco - Real wyglądał lepiej. Druga słabiej, a po odpale Carvajala to już dramat. Przewidywałem porażkę ale coś w granicach 1-2. Dani winein odpocząć trochę dłużej bo w dużej mierze to jego zasługa te 0-3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, neuro napisał:

Co Barca pogralaemoji39.png

Barcelona zgwałciła Real w drugiej połowieemoji318.pngemoji106.png

Może nie zgwałciła, ale była po prostu bardziej skuteczna. Spotkanie wyglądało na remis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś pięknego. Aż takiej wygranej to się nie spodziewałem.

 

Jeszcze wczoraj Atletico wtopiło, więc przewaga nad obiema drużynami z Madrytu urosła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale gwałt w madrycie ... :xboss:Dogłębna penetracja z zabójczą skutecznością :obama:

Messi, dalej ktoś twierdzi że jest człowiekiem ? :pogchamp_by_twitchkreygasm-d81hs8a:

Tak to mogę zaczynać święta, -14 :kaz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może nie zgwałciła, ale była po prostu bardziej skuteczna. Spotkanie wyglądało na remis.
A co zrobiła w drugiej połowie? Przecież tam mogło paść i 5-6 bramek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może nie zgwałciła, ale była po prostu bardziej skuteczna. Spotkanie wyglądało na remis.
Remis w pierwszej połowie, ok pełna zgoda. W drugiej Real nie miał żadnych argumentów, i żadnych szans. I tyle.
Ale gwałt w madrycie ... xboss.pngDogłębna penetracja z zabójczą skutecznością obama.png
Messi, dalej ktoś twierdzi że jest człowiekiem ? pogchamp_by_twitchkreygasm-d81hs8a.png
Tak to mogę zaczynać święta, -14 kaz.png
No, Mikołaj przylazł właśnie w sobotę.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Remis w pierwszej połowie, ok pełna zgoda. W drugiej Real nie miał żadnych argumentów, i żadnych szans. I tyle.
Po pierwszej połowie to Real mógł albo nawet powinien strzelić conajmniej jedną bramkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pełna zgoda - ale chyba się zgodzicie, że stało się to po jednym takim małym - jak by to powiedzieć "kur** odpale". Wyleciał Carvajal i było pewne, że skończy się to b. źle. Mogło być duuużo dużo gorzej :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, neuro napisał:
6 minut temu, hacker25 napisał:
Może nie zgwałciła, ale była po prostu bardziej skuteczna. Spotkanie wyglądało na remis.

A co zrobiła w drugiej połowie? Przecież tam mogło paść i 5-6 bramek.

Nie dyskutuj, Barca ledwo wygrała :rydzy: Gwałt aż miło, szkoda że Pike jeszcze nie ukuł, to już w ogóle pękło by madryckie pupsko :vxoAZzf:

Barca za Valverde wygląda znakomicie, nawet przez moment nie  zatęskniłem za Moneymarem :30vm3cw:

"WIELKI" Ramos < Vermaelen :jaro:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pełna zgoda - ale chyba się zgodzicie, że stało się to po jednym takim małym - jak by to powiedzieć "kur** odpale". Wyleciał Carvajal i było pewne, że skończy się to b. źle. Mogło być duuużo dużo gorzej 1_grinning.png
Dla Realu lepiej byłoby gdyby Dani pozwolił wpaść piłce do bramki.Nie wiem co on w ogóle myślał.Że sędzia nie nie zauważy ręki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się kiedy ktoś będzie odważny i posadzi Ronaldo na ławie. Kolejny mecz gdzie trzeba pokazać jaja i kolejny raz kiedy gościa nie ma. Może on nie ogarnia,  że zwycięstwa zdobywa się pchając wózek, a nie pstrykając foty na tłiterach. Mówią o nim maszyna, hm, polemizowałbym, maszyna podczas oddawania strzału nie zakłada sobie dziury :messi:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, neuro napisał:
5 minut temu, piachu00 napisał:
Pełna zgoda - ale chyba się zgodzicie, że stało się to po jednym takim małym - jak by to powiedzieć "kur** odpale". Wyleciał Carvajal i było pewne, że skończy się to b. źle. Mogło być duuużo dużo gorzej 1_grinning.png

Dla Realu lepiej byłoby gdyby Dani pozwolił wpaść piłce do bramki.Nie wiem co on w ogóle myślał.Że sędzia nie nie zauważy ręki?

No raczej, cięzko powiedzieć o co mu chodziło :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam się kiedy ktoś będzie odważny i posadzi Ronaldo na ławie. Kolejny mecz gdzie trzeba pokazać jaja i kolejny raz kiedy gościa nie ma. Może on nie ogarnia,  że zwycięstwa zdobywa się pchając wózek, a nie pstrykając foty na tłiterach. Mówią o nim maszyna, hm, polemizowałbym, maszyna podczas oddawania strzału nie zakłada sobie dziury messi.png
W pierwszej połowie jeszcze coś grał ale druga to katastrofa w jego wykonaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A komentarz na Eleven palce lizać :banderas: Studio na żywo z Madrytu, sposób realizacji, wszechstronność i różnorodność... :xboss:

Brakuje mi tylko Leszka z C+ :frog:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×