Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Btw, trzecia bramka dla Barki lekko wątpliwa, messi chyba nie dał rady przyjąć piłki w boisku i był aut. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, piachu00 napisał:

Pełna zgoda - ale chyba się zgodzicie, że stało się to po jednym takim małym - jak by to powiedzieć "kur** odpale". Wyleciał Carvajal i było pewne, że skończy się to b. źle. Mogło być duuużo dużo gorzej :D

Sędzia nie dał ewidentnej czerwonej Ramosowi, więc Carvajal naprawił jego błąd. :xzibit:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak taka machająca łapami panienka jak penaldo, czekająca tylko na patelnię od kolegów może zostać "najlepszym" piłkarzem świata... \

Pała więdnie, JA pierdole niepojęte :whyyy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po pierwszej połowie to Real mógł albo nawet powinien strzelić conajmniej jedną bramkę.
Dla Realu lepiej byłoby gdyby Dani pozwolił wpaść piłce do bramki.Nie wiem co on w ogóle myślał.Że sędzia nie nie zauważy ręki?
Nie myślał, to jest odruch. Też byś tak zrobił w tej sytuacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Btw, trzecia bramka dla Barki lekko wątpliwa, messi chyba nie dał rady przyjąć piłki w boisku i był aut. 
Nie.Widziałem teraz powtórkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te drewniaki co siedziały w studiu w przerwie meczu to byli jacyś znani piłkarze czy co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Te drewniaki co siedziały w studiu w przerwie meczu to byli jacyś znani piłkarze czy co?

Hehe, to były drewniaki po prostu. I to jest fakt.

 

Nie.Widziałem teraz powtórkę.
Aut był, ale kuźwa bramka zdobyta prawidłowo. Skoro barany niemogą zatrzymać gościa po tym aucie to co? Może mecz przerwać bo ze 20 minut temu był faul? Bez jaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary, nie gorączkuj się tak, bramka nie została zdobyta 20minut później, tylko bezpośrednio z akcji w której być może był aut. Tego chyba tłumaczyć nie trzeba. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po pierwszej połowie to Real mógł albo nawet powinien strzelić conajmniej jedną bramkę.
No prawdę żeczesz, powinien. Ale to jest piłka, nie strzelasz ty to strzelają tobie. I moim okiem to Real mógł sobie strzelić, i to zrobił, w kolano. Ramosowi nerwy puszczają często. A Ronaldo nie powinien być tak chołubiony( zresztą nie jest, ba, przez swoich kibiców jest raczej nielubiany) jest słaby w tym, i nie tylko, sezonie. Messi ostatni rzucił butami w trybuny i padło pytanie na jednym z portali - co by powiedzieli ludzie jakby to Ronaldo zrobił? Odpowiedź była dobitna- jak Ronaldo będzie grał tak ja Messi to też będzie mógł rzucać butami.
Stary, nie gorączkuj się tak, bramka nie została zdobyta 20minut później, tylko bezpośrednio z akcji w której być może był aut. Tego chyba tłumaczyć nie trzeba. 12_slight_smile.png

Bezpośrednio to chyba po podaniu które ktoś by wykorzystał w następnej sekundzie, strzale bezpośrednio do bramki. No, to jest bezpośrednio. Ale nie wciskaj mi że nie mieli okazji zatrzymać Messiego. W takim toku rozumowania to bezpośrednio może być i pół godziny.

Tego też chyba nie trzeba tłumaczyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, mecz ogladalem fragmentami, stojąc w korku na autostradzie :) 

Barca ze spokojem, a Dla Realu to dobrze. Jak jeszcze sie potkną na PSG to moze ktos w koncu sie tam obudzi. Bo ten zespół potrzebuje solidnego wietrzenia. A bez zimnego prysznica dalej beda grac tak jak graja. Najlepsze sa komentarze, Real przeważał w pierwszej połowie ale nic nie wpadło. Grając ciagle z paralitykirm Benzema i wypalonym Ronaldo ciezko byc zdziwionym, ze maja problemy z trafieniem w bramkę. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, rgomez napisał:

No prawdę żeczesz, powinien. Ale to jest piłka, nie strzelasz ty to strzelają tobie. I moim okiem to Real mógł sobie strzelić, i to zrobił, w kolano. Ramosowi nerwy puszczają często. A Ronaldo nie powinien być tak chołubiony( zresztą nie jest, ba, przez swoich kibiców jest raczej nielubiany) jest słaby w tym, i nie tylko, sezonie. Messi ostatni rzucił butami w trybuny i padło pytanie na jednym z portali - co by powiedzieli ludzie jakby to Ronaldo zrobił? Odpowiedź była dobitna- jak Ronaldo będzie grał tak ja Messi to też będzie mógł rzucać butami. Bezpośrednio to chyba po podaniu które ktoś by wykorzystał w następnej sekundzie, strzale bezpośrednio do bramki. No, to jest bezpośrednio. Ale nie wciskaj mi że nie mieli okazji zatrzymać Messiego. W takim toku rozumowania to bezpośrednio może być i pół godziny.

Tego też chyba nie trzeba tłumaczyć?

Tu nie chodzi o rywali, tylko o prawdopodobny błąd sędziego. Choć trzeba przyznać że liniowy miał kiepską sytuację poglądową, bo Messi zasłonił torsem piłkę. I tak, sytuację z autem w której już nawet obrońca realu odpuścił bo był pewny, że był aut, i kilka sekund (tak sekund, nie minut) później, uważam że bramka padła bezpośrednio po kontrowersyjnej decyzji sędziego który puścił grę. Ktoś wcześniej pisał że jest powtórka która pokazuje iż autu nie było, chętnie ją zobaczę, bo te które widziałem nie rozwiewają wątpliwości. Zresztą, to i tak mało ważne. Wynik jak najbardziej zasłużony. Ważne że nie było większego kopania, jak to często bywa kiedy Real przegrywa, no i że sędzia jakoś specjalnie nie narozrabiał. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tu nie chodzi o rywali, tylko o prawdopodobny błąd sędziego. Choć trzeba przyznać że liniowy miał kiepską sytuację poglądową, bo Messi zasłonił torsem piłkę. I tak, sytuację z autem w której już nawet obrońca realu odpuścił bo był pewny, że był aut, i kilka sekund (tak sekund, nie minut) później, uważam że bramka padła bezpośrednio po kontrowersyjnej decyzji sędziego który puścił grę. Ktoś wcześniej pisał że jest powtórka która pokazuje iż autu nie było, chętnie ją zobaczę, bo te które widziałem nie rozwiewają wątpliwości. Zresztą, to i tak mało ważne. Wynik jak najbardziej zasłużony. Ważne że nie było większego kopania, jak to często bywa kiedy Real przegrywa, no i że sędzia jakoś specjalnie nie narozrabiał. 

Widziałem mecz, powtórkę, a teraz oglądam jeszcze raz ( oglądanie z bratem, hmm.. kiepskie) i aut był. Jednak dopóki sędzia gry nie przerwie to gra trwa. Piłkarze o tym wiedzą, a ja widząc ten mecz nie widziałem zawachania w reakcji piłkarzy. Nie tak znaczącej dla tej sytuacji. Sędziowie w tej, jakże zarąbistej lidze są kiepscy, sorry Ferdek, są do dupy. Pozdrawiam, życzę zdrowych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia.  Widziałem powtórkę jeszcze raz ( oglądając drugi raz mecz) i aut był, był wyraźny. Ale nie miał bezpośrednio wpływu na późniejszą bramkę.

 

 

 

Pokój z wami.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, neuro napisał:

Panowie o jakim aucie piszecie?

O tej sytuacji co Messi przyjął piłkę na farcie na pograniczu linii boiska, imo piłka wyszła na aut. Potem Messi się zawinął, pojechał ze zdziwionym Mercelo i padła bramka. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że o to jak już w polu karnym wyprzedził Marcelo.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*huj z tą bramką, ważne że Krycha płacze ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
*huj z tą bramką, ważne że Krycha płacze 10_wink.png

Ty chyba Krychy nie nie lubisz? Hehe. Ale reasumując, Messi zabrał piłkę z autu, podał ją do Bussiego, Busqets wrócił piłkę do Messiego i dalej poszło. I tyle

 

I jeszcze - Pyta się gość Chucka Norisa - ile pompek zrobisz? Chuck mówi - wszystkie. Tak samo Messi wyprzedza wszystkich. Szybkościowo i w myśleniu. Haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znasz kogoś kto go lubi? :D

 

Ale pozostawiając ciągły wyścig Mesjasza z Kryśką, po raz kolejny miło było popatrzeć na Iniestę, dla mnie to jest piłkarz nieosiągalny. Wielka szkoda że to jego końcówka. Te jego zwroty, balanse ciałem, podania na nos, kurna ciężko go będzie kimś zastąpić. Miał jedną taką akcję (jakich wiele), którą pewnie nikt nie zauważa, bo wszyscy marszczą freda jak Krycha czy Messi kogoś kiwną, jak z typem na plecach ostro szarżującym, bez paniki, przebiegł spory metraż i jeszcze klepnął z kimś piłkę, po czym zagrał pasa otwierającego chyba Albie możliwość dośrodkowania. Pełen spokój. Aż mój dzieciak który ze mną oglądał mówi: pojechał jak z dzieciakami na podwórku. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, okoni napisał:

...po raz kolejny miło było popatrzeć na Iniestę, dla mnie to jest piłkarz nieosiągalny. Wielka szkoda że to jego końcówka. Te jego zwroty, balanse ciałem, podania na nos, kurna ciężko go będzie kimś zastąpić. Miał jedną taką akcję (jakich wiele), którą pewnie nikt nie zauważa, bo wszyscy marszczą freda jak Krycha czy Messi kogoś kiwną, jak z typem na plecach ostro szarżującym, bez paniki, przebiegł spory metraż i jeszcze klepnął z kimś piłkę, po czym zagrał pasa otwierającego chyba Albie możliwość dośrodkowania. Pełen spokój. Aż mój dzieciak który ze mną oglądał mówi: pojechał jak z dzieciakami na podwórku. 

Będę płakał... poważnie :notbad:

Tyle lat czarował, zwłaszcza z Xavim

Plus taki, że ma dożywotni kontrakt, sam zdecyduje kiedy koniec... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Znasz kogoś kto go lubi? 1_grinning.png

 

Ale pozostawiając ciągły wyścig Mesjasza z Kryśką, po raz kolejny miło było popatrzeć na Iniestę, dla mnie to jest piłkarz nieosiągalny. Wielka szkoda że to jego końcówka. Te jego zwroty, balanse ciałem, podania na nos, kurna ciężko go będzie kimś zastąpić. Miał jedną taką akcję (jakich wiele), którą pewnie nikt nie zauważa, bo wszyscy marszczą freda jak Krycha czy Messi kogoś kiwną, jak z typem na plecach ostro szarżującym, bez paniki, przebiegł spory metraż i jeszcze klepnął z kimś piłkę, po czym zagrał pasa otwierającego chyba Albie możliwość dośrodkowania. Pełen spokój. Aż mój dzieciak który ze mną oglądał mówi: pojechał jak z dzieciakami na podwórku. 

Iniesta jest jak wino. Im starszy tym lepszy, magia jest domeną starszych cechu. Hehe. No chyba że jest się Neymarem. On w młodym wieku dostąpił zaszczytu posiadania cech magika. Szkoda go w tym francuskim burdlu.

 

 

No, ja marszczę freda jak taki Iniesta czy inny czarodziej robi akcję. Messi jest wielki ale są jeszcze inni. Dlatego mile wspominam Neymara w Barcy To jest mistrz piłki kopanej, jej opanowania. Czarodziej.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Neymar jest lekki, dlatego ma tę łatwość w kreatywnym kierowaniu piłki. Fakt, jest mistrzem techniki, wręcz z nią płynie, a nie biega, ale myślę że jakby ważył z dziewięć dyszek, to już tak łatwo by nie szalał. Choć w sumie, cholera go wie, taki Maradona czy stary Ronaldo nawet jak stali się pulpetami, mieli tę niesamowitą lekkość w kontroli nad piłką. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 4 ligach z TOP5 lig europejskich wszystko wydaje się być rozstrzygnięte jeśli chodzi o mistrzostwa (chociaż należy pamiętać, że to dopiero połowa sezonu).

 

Teraz możemy się skupić na wyrównanej Ekstraklasie :xzibit:

Edytowane przez Krosek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Krosek napisał:

W 4 ligach z TOP5 lig europejskich wszystko wydaje się być rozstrzygnięte jeśli chodzi o mistrzostwa (chociaż należy pamiętać, że to dopiero połowa sezonu).

 

Teraz możemy się skupić na wyrównanej Ekstraklasie :xzibit:

I dobrze, bedzie mozna sie skoncentrować na nadchodzącym Mundialu :lewy:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×