Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie małe wzmocnienie - tylko za kogo będzie grał ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że Iniesta będzie oszczędzany na LM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie koniec tej sagi. Teraz tylko czekać na debiut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Barca w miejsce Meymara sprowadziła dwóch crackow.Jeśli Valverde bez Dembele i Cou sklecil taką maszynę to co będzie z nimi dwoma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie jak to wszystko jest przewrotne - początek sezonu Real wygrywa z bezradną Barceloną w Superpucharze i po poprzednim sezonie i początku tego wydaje się, że będą nie do zatrzymania. 

Krytyka Barcelony, że robią transfery z dupy i już są skreśleni (odchodzi Neymar) - pochiński szrot Paulinho z którego wszyscy kręcili bekę, podejrzewam, że nawet większość fanów Barcelony też. On odpala i gra dobrą piłkę. Kilku innych piłkarzy, którzy są przyzwoici - murzynki. Teraz jeszcze Coutinho. Jak dla mnie mega.

Real w wielkim kryzysie, Ronaldo nic nie gra, Benzema to samo, Bale (lol). Atak Realu nie istnieje. Poważnie - po tym sezonie czuje w kościach, że będzie mega przemeblowanie. Real odwali jakiś blamaż w LM, w lidze zajmą jakieś śmieszne 3 czy 4 miejsce, a z Pucharu Króla odpadną koło półfinału.

 

Edytowane przez piachu00
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zobaczcie jak to wszystko jest przewrotne - początek sezonu Real wygrywa z bezradną Barceloną w Superpucharze i po poprzednim sezonie i początku tego wydaje się, że będą nie do zatrzymania. 
Krytyka Barcelony, że robią transfery z dupy i już są skreśleni (odchodzi Neymar) - pochiński szrot Paulinho z którego wszyscy kręcili bekę, podejrzewam, że nawet większość fanów Barcelony też. On odpala i gra dobrą piłkę. Kilku innych piłkarzy, którzy są przyzwoici - murzynki. Teraz jeszcze Coutinho. Jak dla mnie mega.
Real w wielkim kryzysie, Ronaldo nic nie gra, Benzema to samo, Bale (lol). Atak Realu nie istnieje. Poważnie - po tym sezonie czuje w kościach, że będzie mega przemeblowanie. Real odwali jakiś blamaż w LM, w lidze zajmą jakieś śmieszne 3 czy 4 miejsce, a z Pucharu Króla odpadną koło półfinału.
 
Życie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypomina mi to sezon 2013 za Mou gdzie poleciał po wygraniu Ligi i Pucharu Króla 2012. 

 

Ciekawe ile cierpliwości będzie dla Zidane o ile sprawdzi się moja wizja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli sprawdzi się Twój scenariusz to Perez zwolni go po sezonie

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję jednak, że do Zidane będzie miał więcej "cierpliwości". To jednak ikona Królewskich. Nooo i jeżeli chodzi o osiągnięcia z Realem to Mou nie ma do niego podjazdu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, piachu00 napisał:

Poważnie - po tym sezonie czuje w kościach, że będzie mega przemeblowanie. Real odwali jakiś blamaż w LM, w lidze zajmą jakieś śmieszne 3 czy 4 miejsce, a z Pucharu Króla odpadną koło półfinału.

 

Zapomniałem Ci złożyć takich życzeń noworocznych :kwach:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytalem ostatnio jakis wywiad z Zidane i zastanawiam sie czy ten facet bierze jakies srodki, ktore otępiają percepcję ... Barca ma 14pkt wiecej w lidze,  spokojnie wyszla z pierwszego miejsca w CL a mimo to kupuje jednego z lepszych pomocników z PL, caly czas wzmacniając sklad. Natomiast łysy stoik w lidze okupuje 4 miejsce ze strata 14pkt, z grupy CL wyszli z drugiego miejsca a i to mogłoby byc problematyczne gdyby Borussia nie byla w jeszcze większym kryzysie niz Real. Real, ktory toczy wyrównane mecze z ogórkami w PK, drużynami z Dubaju itp. W obliczu takich okoliczności przyrody, Zidane twierdzi, ze ma kompletna kadrę i nie potrzebuje wzmocnień. Szanuje jego stoicki spokoj :xzibit:

 

Meczow z poważnymi przeciwnikami Real rozegrał w tym sezonie cztery. Dwa z totkami w CL i po jednym z Barca i Atleti. Na 12 możliwych punktów zdobył 2... 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się zastaniawaiam jakie kwity musi mieć Karim na Zidana że ten cały czas to wystawia .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbieram się od jakiegoś czasu, żeby napisać coś więcej na temat tego, co dzieje się w Legii obecnie, ale już nie muszę:

http://weszlo.com/2018/01/07/liczne-szybkie-dobrze-opakowane-budzace-nadzieje-oto-tegoroczne-transfery-legii/

 

Świetnie opisane, naprawdę zima w tym klubie jest niesamowita w tym roku., jakże różna od "Żewłak travel".

Ja wiem, że to na razie tylko na papierze wygląda dobrze, ale mimo wszystko trzymam kciuki, żeby wypaliło.

Powiało profesjonalizmem w kwestii transferów i mam nadzieję, że w lecie będę mógł napisać: Panie Mioduski, myliłem się co do Pana.

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem wcześniej, że należy się czas nowemu prezesowi, bo robi sporą rewolucję i czas pokaże czy jego pomysły odpalą. Tak teraz jakoś też staram zachować spokój. Wiesz, zawsze chorwacki Juziek może się obsrać ;) , w zasadzie non stop idzie info, że  trener z niego żaden (np najnowszy wywiad z Masłowskim). Ale jestem dobrej myśli, Jozak wygląda mi trochę na takiego tatę z pasem, liczę że ogarnie zespół jak kiedyś Okuka. 

A co do Miodka, widziałem z nim kilka wywiadów i gościu mi zaimponował, biznesmen z wizją i darem jej zarażania. I bawią mnie te wszystkie hejty na niego. Facet podjął się dużej rzeczy, wali na to swoją kasę i to on będzie przed samym sobą rozliczany. Jechanie po gościu, bo ma odmienny pomysł na zbudowaniu silnej marki i zarabianiu na tym,  jest na poziomie gimbazy. 

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, piachu00 napisał:

pochiński szrot Paulinho z którego wszyscy kręcili bekę, podejrzewam, że nawet większość fanów Barcelony też.

Kto oglądał reprezentacje Brazylii ten powinien wiedzieć, że nie jest taki najgorszy, jak niektórzy pisali.

Dzisiaj kolejną bramkę strzelił i jak na ten moment strzelił ich praktycznie tyle, ile całe BBC w Realu.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, okoni napisał:

Tak jak pisałem wcześniej, że należy się czas nowemu prezesowi, bo robi sporą rewolucję i czas pokaże czy jego pomysły odpalą. Tak teraz jakoś też staram zachować spokój. Wiesz, zawsze chorwacki Juziek może się obsrać ;) , w zasadzie non stop idzie info, że  trener z niego żaden (np najnowszy wywiad z Masłowskim). Ale jestem dobrej myśli, Jozak wygląda mi trochę na takiego tatę z pasem, liczę że ogarnie zespół jak kiedyś Okuka. 

A co do Miodka, widziałem z nim kilka wywiadów i gościu mi zaimponował, biznesmen z wizją i darem jej zarażania. I bawią mnie te wszystkie hejty na niego. Facet podjął się dużej rzeczy, wali na to swoją kasę i to on będzie przed samym sobą rozliczany. Jechanie po gościu, bo ma odmienny pomysł na zbudowaniu silnej marki i zarabianiu na tym,  jest na poziomie gimbazy. 

Przesadziłeś trochę, nie zawsze to było na poziomie gimbazy.

Ja np. po nim jeździłem za ciągle sprzeczne wypowiedzi, za brak konkretów i szafowanie mityczną akademią, kiedy trzeba było ciągnąć sukcesy jak byliśmy na fali.

W dodatku irytowałem się faktem, że prezes może być w klubie przez 5 miesięcy w roku.

Teraz jednak patrzę na to ciut inaczej - może po prostu nie potrafił wyartykułować dobrze tego, do czego zmierza.

A co do drugiego mojego zarzutu, to nie spodziewałem się, że zatrudni fachowców, którzy zrobią porządek na odpowiednim poziomie bez potrzeby obecności prezesa.

Także Mea Culpa jeśli to wszystko wypali, bo zaczyna wyglądać świetnie.

No i przede wszystkim duży plus ma u mnie za Da Silvę. Nawet jeśli to okaże się niewypałem, to mam nadzieję, że będą próbować dalej.

Turcy, czy Amerykanie swego czasu właśnie tak podnieśli swój poziom - ściągając gwiazdy bliskie emerytury i mi się takie podejście podoba.

Wystarczy wspomnieć jaki był Radovic przed i po Ljuboi.

Leśny nie trawił emerytów i nie zgadzałem się z tym jego podejściem.

 

Zgadzam się z jednym - właściwie teraz tylko Jozak może dać ciała, ale ja zaczynam mu ufać. Do mnie nie trafiają argumenty pseudo fachowców (czyli większości dziennikarzy polskich) o tym, że nigdy nie prowadził 1-szego zespołu.

Wielu przed nim i jeszcze wielu po nim też będzie tak zaczynało.

 

p.s. wywiady z Masłowskim to bym sobie darował. Za stary jesteś, żeby łykać pierdoły tego płaczka bez charakteru.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dobry zawodnik, tylko go plecy bolały ;)

Co do hejtu na Miodka, to nie pisałem z myślą o twoich wpisach :). Chodzi mi bardziej o internetowych napinaczy i teksty :Loczek ty *huju, wypie*dalaj z Legii. 

Konstruktywna krytyka zawsze na tak! 

Reszta paździochów niech spada na drzewo. 

Koleś ma pewien plan, facet lizał gruby biznes na zachodzie i pewnie swoje doświadczenie będzie wdrażał w Legię. Jak mu się nie uda, powiem trudno, czas na kogoś innego. Ale wreszcie mam uczucie że przyszedł tu człowiek, który nie tylko gada frazesy, ale szczerze wierzy w to co robi. Chce wielkiej Legii, marki rozpoznawalnej w Europie. Wszyscy się pukają w czoło, a ja się pytam dlaczego nie? Warto spróbować, nie wpadliśmy sroce spod ogona, mamy prawie 40to milionowy kraj, skoro w takiej Chorwacji rodzi się tyle talentów, to niechby u nas było pięć razy mniej, ale nie wierzę że nie ma tu łebków ze smykałką do piłki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, że nie mnie miałeś na myśli, ale nie tylko gimbaza krytykowała Mioduskiego.

Moim zdaniem problem zaczął się, kiedy wybuchł konflikt właścicielski, bo za Leśnodorskim przemawiały wyniki, a za Mioduskim tylko tandetny (wtedy) PR kojarzony z mrocznymi czasami ITI.

Dziś wreszcie ten drugi pokazuje co chce zrobić, zamiast gadać, a pierwszy tylko bije pianę na TT, czym trochę zaczyna sobie psuć wizerunek u myślących zdrowo kibiców.

Sam byłem wielkim fanem Leśnego, bo jednak swoje zrobił - ogarnął sprawy kibicowskie, dał nam mistrzostwo na stulecie klubu i upragnioną LM.

Osobiście jednak mam w dupie jednego i drugiego, bo najważniejsza jest Legia, a nie prezesi czy piłkarze.

Kto będzie robił "mojej Pani" dobrze, za tego będę trzymał kciuki.

A na dziś Dariusz Mioduski zaczyna plusować, podczas gdy Bogusław daje plamę głupimi wpisami. I nawet Stanowski już nie wie co ma robić biedaczek, stąd całkiem dobry (wreszcie) artykuł na weszło, wrzucony przeze mnie powyżej.

 

Obawiam się tylko "twardego elektoratu" Bogusia, który sobie swego czasu wyrobił. Ale to już nie temat na otwarte forum ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ocena rządów Mioduskiego póki co jest bardzo trudna - widać potencjał i szansę na rozwój, a dziewięć miesięcy to czas stosunkowo krótki, ale póki co jedyna rzecz, która się Legii jednoznacznie pod jego rządami udała to zdobycie MP. Cała reszta albo musi zostać zweryfikowana za jakiś czas, albo to ewidentne porażki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zaczynają się półfinały Curacao Cup. City - Bristol to raczej pojedynek Dawida z Goliatem, chociaż liczę na niespodziankę i awans tych drugich (mało realne). Natomiast drugi półfinał który jutro będzie bardzo ciekawy znowu derby Londynu - Arsenal v Chelsea. Tutaj liczę na awans Kanonierów. Szkoda mi tej drużyny bo to niegdyś świetny team był a na dno sprowadza ich największa legenda Arsene Wenger...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co powtorka spotkania z 3 stycznia Arsenal - Chelsea? :Gmoch:Oj chcialbym dzis znow dostac takie widowisko ale czuje w moczu, ze bedzie nuda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×