Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Krosek napisał:

Szykuje się ładne lanie od PSG za miesiąc. Zidane i tak powie że wszystko jest super i jest zadowolony.

Jutro niech Barca odczaruje Anoeta w lidze i będzie pięknie.

Na dzień dzisiejszy nic nie wskazuje na to, że będzie inaczej - z poprzedniego sezonu gdzie PSG było znacznie słabsze pamiętamy jak grali w LM. Szykuje się blamaż, ale w chwili obecnej każde spotkanie jest co najmniej rozczarowaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyda się taki kubeł zimnej wody dla kibiców Realu którzy bardzo obrośli w piórka po ostatnich sukcesach. Nie mówię tutaj oczywiście o normalnych kibicach, tak więc no offence @piachu00 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A skąd wiesz, że Piachu jest normalny? 

Btw 

Po sześciu minutach meczu, Legia prowadzi 1:0 z Barceloną, ekwadorską :pazura:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po historycznej obronie LM oraz wygraniu ligi można było być dosyć pozytywnie nastawionym co do przyszłości - kto się spodziewał najgorszego sezonu w historii klubu (początek + jak do tego momentu) ? Do tej pory ciężko mi uwierzyć, że to ta sama drużyna.

 

Kane dziś kolejne dwie bramki dla Kogutów - wątpię aby go utrzymali w następnym sezonie.

 

Real potrzebuje rewolucji kadrowej. Neymar ? Kane ?. Jestem pełen obaw co do bierności w okienkach transferowych w ostatnim czasie. Póki były wyniki to każdy przymykał oko - ale i to wydaje się dobiegać ku końcowi.

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądam ten pierwszy w 2018 sparring Legii i takie dygresje mnie naszły:

1.Jozak w pierwszej połowie wystawił prawie samych Polaków, żeby nowi gracze i kibice uświadomili sobie jakie gówno oni sobą reprezentują.

2.W drugiej połowie wchodzi prawie cała nowa jedenastka, faceci którzy nie rozegrali ze sobą jeszcze ani jednego meczu i prezentują się o niebo lepiej, okazuje się, ze można prosto podać, dobiegać do przeciwnika, biegać po całym boisku itd.

 

Wnioski: w dupie mam te komentarze hejterów "Legia cudzoziemska" i tym podobne.

Polski piłkarz to dno i kilometry mułu ( z małymi wyjątkami), za to ceny zaporowe i wielkie marzenia o zachodzie.

Najpierw się pajace nauczcie w ogóle grać, biegać, zapierd...ać! Potem pokażcie coś w Legii czy Lechu, a dopiero potem snujcie marzenia o wyjeździe na zachód.

Bo tam skończycie najwyżej na ławkach rezerwowych, a nawet na te się nie nadajecie.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To samo chciałem napisać. Z tego czekoladowego może być lepszy ziom w środku pola niż na stoperze. Szkoda tego Eduardo, ale niestety chamy nieźle się wpierdalają, Hlousek i Szymański także zeszli z urazami właśnie po ostrym wejściu rywala. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie to nawet nie wkurwił poziom w pierwszej połowie, bo się do niego przyzwyczaiłem.

Dopiero w drugiej dostałem amoku, jak zobaczyłem że jednak można inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widząc bramkę tego Ramiego, zadałem sobie pytanie czy ostatnio widziałem kogoś w Legii, kto oddał taki mocny, celny i kąśliwy strzał. Nikt mi nie przeszedł do głowy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież on od roku nie grał na poważnym poziomie itd. itp. :rofl:

To ja się pytam co od roku robili Mączyński, Kucharczyk, Kopczyński et consortes?

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, neuro napisał:

Tak na pewno szejk puści Neymaraemoji23.pngemoji23.png

Ile Ty lat żyjesz, że wydaje Ci się to wielce nieprawdopodobne czy też zabawne ? Jak rozbijali klauzule za niego też nikt nie wierzył - bo to fer plej huje muje. Ja nie mówię, że tak będzie ale wcale bym tego za niemożliwe nie uznał. Real nie raz i nie dwa udowadniał, że niemożliwe w transferach nie istnieje. PSG to zbieranina dzieci z zarostem - dwa razy Neymarowi czy Mbappe nie podadzą piłki, przegrają w LM, ktoś rzuci większy hajs i z niewolnika nie ma pracownika... Raczej barw Paryża głęboko w sercu ci najemnicy nie mają wyrytych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego na twoim miejscu, jako kibica, mocno bym dopingował, aby żaden taki wypierd do klubu nie przyszedł. Jeszcze taki Nejmar strzeli focha i znowu Zidane będzie miał kryzys ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ile Ty lat żyjesz, że wydaje Ci się to wielce nieprawdopodobne czy też zabawne ? Jak rozbijali klauzule za niego też nikt nie wierzył - bo to fer plej huje muje. Ja nie mówię, że tak będzie ale wcale bym tego za niemożliwe nie uznał. Real nie raz i nie dwa udowadniał, że niemożliwe w transferach nie istnieje. PSG to zbieranina dzieci z zarostem - dwa razy Neymarowi czy Mbappe nie podadzą piłki, przegrają w LM, ktoś rzuci większy hajs i z niewolnika nie ma pracownika... Raczej barw Paryża głęboko w sercu ci najemnicy nie mają wyrytych.
Neymar jest głupi a do tego ma jeszcze większego kretyna ojca.Barcie wyszło na dobre odejście Neya.Szejk to nie Bartou I nie puści Brazylijczyka.
Dlatego na twoim miejscu, jako kibica, mocno bym dopingował, aby żaden taki wypierd do klubu nie przyszedł. Jeszcze taki Nejmar strzeli focha i znowu Zidane będzie miał kryzys
Nie wiadomo czy Zidane doczeka końca sezonu.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, okoni napisał:

Dlatego na twoim miejscu, jako kibica, mocno bym dopingował, aby żaden taki wypierd do klubu nie przyszedł. Jeszcze taki Nejmar strzeli focha i znowu Zidane będzie miał kryzys ;)

Po części prawda ale PSG to wyjątkowa zbieranina najemników, można się łudzić, że w Realu taki pierdek by się zreflektował :1_grinning:

Musi Real ściągnąć jakiegoś "skrzydłowego" z TOPu - Mbappe czy Neymar jedynie tak na szybko przychodzą mi do głowy. Bo projekt CR7 powoli dobiega ku końcowi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Real potrzebuje walczaków,, ludzi z charakterem. Takie skupowanie kolejnych gwiazdek, za mega kasę z olbrzymimi kontraktami nie zbuduje drużyny. Pamiętasz krulewskich jeszcze z sezon temu? Mimo bardzo dobrze wyszkolonych technicznie piłkarzy, Real grał przede wszystkim super taktyczne. Potrafił cierpliwie czekać na piłkę, fajnie ustawiony, po czym po jej odzyskaniu, w maksymalnie trzech podaniach, znaleźć się pod bramką rywala i zrobić z tego szansę na gola. Bez super technicznych fajerwerków. Teraz tego nie ma, to siadło. Towarzystwo zrobiło się rozmemłane. Każdy patrzy na siebie, zamiast myśleć zespołowo. Powiesz, że od tego jest trener, aby zrobić raban w szatni i poustawiać jak było. Ale mi się wydaje, że to jest problem niektórych jednostek, które są w klubie za długo i już im się tak nie chce jak kiedyś. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde wychodzi czlowiek szybko zapalic w swietnym meczu Liverpool - Manchester City i omijaja go 2 gole : / zalapalem sie za to na loba Salaha :) Ktos tu placze za Coutinho? :)  skoro bez niego rozpierdzielaja mocne City to mozna? mozna. Zawsze Salaha lubilem w Chelsea dostawal malo szans a jak wchodzil to zdobywal czesto bardzo wazne gole. Nie wiem czy w Liverpoolu go tak wytrenowali czy po prostu dostaje szanse grac i robi co potrafi bo jego statystyki sa genialne. Nie wszystko mu wychodzi, czesto sie potyka i czasem jest szybszy od swojego myslenia ale kurde bedzie z niego wielki zawodnik jak trafi pod dobrych trenerow.
Jedno z marzen obejrzec takie spotkanie na zywo z tak ladnymi bramkami. Atmosfera na Anfield rozpierdala final ligi mistrzow :siara:

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh szkoda że nie strzelili tej 4tej... Jeden jedyny raz byłem za city i akurat musieli przegrać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, SkibaPL napisał:

kurde bedzie z niego wielki zawodnik jak trafi pod dobrych trenerow.
 

 

Przecież już jest :lewy:

 

Piękny mecz zaserwowali piłkarze Liverpool'u. Oczywiście przy 4-1 zaczęli odpierdalać w typowy dla siebie sposób, ale wybaczam im po końcowym gwizdku. Brameczka Firmino pełen spokój, jakby ogrywał kolegów na podwórku.

 

O Kutango już nie pamiętam :vxoAZzf:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, okoni napisał:

Real potrzebuje walczaków,, ludzi z charakterem. Takie skupowanie kolejnych gwiazdek, za mega kasę z olbrzymimi kontraktami nie zbuduje drużyny. Pamiętasz krulewskich jeszcze z sezon temu? Mimo bardzo dobrze wyszkolonych technicznie piłkarzy, Real grał przede wszystkim super taktyczne. Potrafił cierpliwie czekać na piłkę, fajnie ustawiony, po czym po jej odzyskaniu, w maksymalnie trzech podaniach, znaleźć się pod bramką rywala i zrobić z tego szansę na gola. Bez super technicznych fajerwerków. Teraz tego nie ma, to siadło. Towarzystwo zrobiło się rozmemłane. Każdy patrzy na siebie, zamiast myśleć zespołowo. Powiesz, że od tego jest trener, aby zrobić raban w szatni i poustawiać jak było. Ale mi się wydaje, że to jest problem niektórych jednostek, które są w klubie za długo i już im się tak nie chce jak kiedyś. 

No pamiętam - ale byli James i Morata, robili różnicę jak było trzeba. Potrafili wejść coś strzelić, wnieść świeżość. Na początku tego sezonu wydawało się, że Asensio pociągnie ekipę jak siądzie podstawowy skład - ale coś to nie wychodzi :)

CR7 to oddzielny temat i nie wiem czy powinienem go krytykować - ale na pewno powinien przestać być nietykalny.

Benzema też dramat.

Akurat w Realu się złożyło, że jak dopadł kryzys to wszystkich i nie ma kto tego przełamać. Bale po kontuzji wrócił, coś strzelił ale zobaczymy jeszcze czy będzie w stanie wyciągnąć z kryzysu drużynę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Barca jak zwykle ma problemy na Anoeta.Iniesta za Gomesa i Dembele za Rakitica i jazda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest kiepsko, ale do ogarnięcia. Tak jak piszesz, zmiany po przerwie i będzie zwycięstwo. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Suarez wsadził. Jak Eto trochę temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×