Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze zabrał numer Cristiano ....:seriously:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sevilla co akcję zrobiła :obama:

 

Mecz torpeda, ciekawe kto pierwszy padnie z wycieńczenia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Atleti wyraźnie złapało zadyszkę w drugiej części sezonu. Teraz już Barcy nikt nie próbuje gonić. 

 

 

Edytowane przez sLk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie zrewanżujemy się na Portugalii!

Dywizja 1, grupa C:

1. Portugalia

2. Włochy

3. Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Krosek napisał:

Nareszcie zrewanżujemy się na Portugalii!

Dywizja 1, grupa C:

1. Portugalia

2. Włochy

3. Polska

Oczywiście na koniec kolejność będzie odwrotna! :lewy:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawa dla Arsenalu który wyeliminował Chelsea i awansował do finału Curacao Cup. Oby w finale udało im się pokonać Citizens i będzie pięknie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha według Madryckich gazet wrócił wielki Real, a dzisiaj zebrał lanie u siebie od Leganes i odpadł z Pucharu. :xzibit:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:ExHPnhn: Aż żal patrzeć na ten Real. Walczą jak równy z równym z 2 i 3 ligowcami. Pierwszoligowy średniak jest dla nich za mocny.... 

Jak się okazuje Zidane to taki Apoloniusz Tajner piłki nożnej. Jak Małysz skakał źle nie wiedział dlaczego, jak skakał dobrze, tez nie wiedział dlaczego :30vm3cw:

W pół roku spuścić taką drużynę jak wodę z wanny to jest prawdziwy wyczyn. No ale widać taktyka "1001 wrzutek" ma swoje konsekwencje. Brak wzmocnień również.  Zidane za bardzo uwierzył, że jest genialnym strategiem i jakichkolwiek decyzji by nie podjął to będzie dobrze. Jak widać,  niekoniecznie :30vm3cw:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pan Coutinho dopiero co po kontuzji i pierwsze minuty w Barcelonie, a już się z bardzo dobrej strony pokazał. Będą z niego ludzie w przyszłości.

i jeszcze ta symboliczna zmiana za Inieste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ten pan Meszi to chyba bierze jakieś narkotyky :notbad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Krosek napisał:

Pan Coutinho dopiero co po kontuzji i pierwsze minuty w Barcelonie, a już się z bardzo dobrej strony pokazał. Będą z niego ludzie w przyszłości.

i jeszcze ta symboliczna zmiana za Inieste.

Jakiej przyszłości ? On ma 25 lat i już są z niego ludzie. Chyba, że patrzeć przez pryzmat Klapy - tutaj i 40 letni Brożek Paweł ma jeszcze przyszłość :zygmunt:

Coutinho od dwóch czy tam trzech sezonów się z dobrej strony pokazuje.

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Barca genialnie się wzmocniła. Jeszcze w sierpniu zeszłego roku, wszystko wskazywało, że teraz czas na dominację Realu, ale Zidane w pół roku  wylał dziecko razem  z kąpielą i teraz to w Realu będzie potrzebna rewolucja. 

Co do Coutinho to świetny transfer, może tani nie był, ale będą mieli z niego pożytek to pewne. Za to ruchy Realu są ciekawe. Nie chcieli złamać paktu o nieagresji z Atleti dla Aguero, Falcao, Griezmana itp. ale złamali go dla Theo, który ze swoją grą to powinien zostać wypożyczony do Widzewa  :30vm3cw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kutinio miał najlepszy moment na debiut. Drużynie idzie jak po maśle, cała ekipa trzyma poziom, do tego sam mecz ułożył się już od początku. Widać po gościu, że ma jaja, w pierwszym dryblingu pierdolnął gościowi dziurę. Dobry zakup Barcy, facet techniczny, zadziorny, oklepany w twardej lidze. 

Za to wczoraj Messi co mieszał, to bania mała. Im więcej go kopią, tym mam wrażenie, że bardziej się nakręca. A jak już wszedł w drybling z czterema rywalami i tylko faul spowodował, że ich nie przeszedł, to stwierdziłem, że świetnie iż będę mógł tego nygusa jeszcze oglądać przez jakieś pięć lat na bardzo przyzwoitym poziomie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to się ciesze, że mogę oglądać Crisa w świetnej formie - myślę, że jeszcze jakieś pięć lat pogra na tym bardzo przyzwoitym poziomie :ronnie:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cris się skończył, zanim jeszcze się zaczął :Gmoch:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, piachu00 napisał:

Jakiej przyszłości ? On ma 25 lat i już są z niego ludzie. Chyba, że patrzeć przez pryzmat Klapy - tutaj i 40 letni Brożek Paweł ma jeszcze przyszłość :zygmunt:

Coutinho od dwóch czy tam trzech sezonów się z dobrej strony pokazuje.

Nie no chodziło mi o bliską przyszłość, czyli np. następny sezon, gdy będzie już mógł grać w LM.

Teraz przynajmniej się ogra na spokojnie w lidze, bo i tak presji żadnej nie będzie, ale z tego co było widać wczoraj, to i bez ogrania bardzo dobrze grał.

Pawła Brożka to proszę szanować 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cris kiedyś stwierdził, że będzie grał do 41 roku życia, także ekhmm....  z jego ego to   jeszcze 7 lat w pierwszym składzie. Dla Realu może nadejść 7 chudych lat. :30vm3cw:

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ się Barca wczoraj męczyła z ogórkiem...:FailFish: Znowu Messjasz uratował mecz :ronnie:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obamejang w Arsenalu :obama:

Muszę sprawdzić gdzieś jeszcze raz kwotę, bo się chyba komuś zera pojebały :kaz:

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ilość zer się zgadza tylko cyfra przed nimi oderwana od ziemi. Wenger na wietrzenie magazynów się wybrał :Gmoch:

 

Btw, wczoraj niezłego trolla zrobiliśmy ruskim w futsalu :pogchamp_by_twitchkreygasm-d81hs8a:

Edytowane przez korwin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żiru w Chelsea, Abramowicz królem polowania.

Wysłane z mojego XT1072 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ilość zer się zgadza tylko cyfra przed nimi oderwana od ziemi. Wenger na wietrzenie magazynów się wybrał :Gmoch:
 
Btw, wczoraj niezłego trolla zrobiliśmy ruskim w futsalu :pogchamp_by_twitchkreygasm-d81hs8a:
To jaka była w końcu kwota? Ja czytałem, że 63,5 mln €, wydaje mi się, że za takiego grajka w dobie dzisiejszych cen to jak za darmo.

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Baczułaj wypozyczony do BVB kurna serio? gosc tak naprawde nie dostal prawdziwej szansy a statystyki mial bardzo dobre. Skonczy sie to jak z De Bruyne, Salahem, Lukaku lub Cuadrado... i sciagaja emeryta Żiru...
 

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×