Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby mnie ktoś zapytał jaka drużyna na literę B byłaby w stanie powieźć 0-3 Chelsea na Stamford Bridge, to powiedziałbym, że Barcelona. A tu Bournemouth... :notbad:

  • Like 2
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry debiut Sancheza :24_stuck_out_tongue: Totki strzelily po 14 sekundach a pozniej swojak Jones'a. Niezle jajca.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Liverpool okradziony z punktow na cholere sedziowie sobie dyskutuja zamiast obejrzec powtorke? Totki dostaly 2 karne z czapy co za patologia...

Salah mistrz

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Liverpool okradziony z punktow na cholere sedziowie sobie dyskutuja zamiast obejrzec powtorke? Totki dostaly 2 karne z czapy co za patologia...

Salah mistrz
W Anglii takie walki? Aż niemożliwe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Valencia - Barca
Premierowa bramka Cou w Barcelonie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuuutinjo :messi:i pozamiatane :rydzy:

Rakitić kosmos, ale Busquets... :banderas:Co on wczoraj wyprawiał :banderas:Jedyny DM na świecie, który gra tak pięknie :antonio:

Świetna gra Barcy i pierwszy finał wpadł :ronnie:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem jak patrzę co Busi wyprawia z piłą przy nodze to nie wieżę, że to DM.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie ale gdyby nie był takim pizdusiem.Dzis wraca najlepsza liga na świecie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Messi kot, Kutinio kot, Busi kot, ale mnie wczoraj rozjebał Gryzoń, pal go sześć, że zrobił super akcję przy drugiej bramce,  mnie rozwalił jak w 89 minucie przy super wyniku, kiedy rywal wybijał aut, nawoływał do presingu i biegał za piłką, jakby miał gorący pręt w dupie. 

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On jest w ostatnich tygodnich w takim gazie ze głowa mała. Dawc mnie już tą Czelsi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, neuro napisał:

Wszystko fajnie ale gdyby nie był takim pizdusiem.Dzis wraca najlepsza liga na świecie emoji3.png

Tym bardziej mi się podoba, że taki "pizduś" machnie nóżką i pospinani przeciwnicy sami się rozyebują. Dla mnie miód i drugi po Roberto niedoceniany wystarczająco zawodnik Barcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Karaluch69 napisał:

Tym bardziej mi się podoba, że taki "pizduś" machnie nóżką i pospinani przeciwnicy sami się rozyebują.

 

Był taki moment w pierwszej połowie, że 3 kmiotków na środku rozyebał :banderas: Geniusz :antonio:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A no było, coś było. To chyba on jakoś tak technicznie zgasił sobie piłkę i balansem zmienił kierunek,  dwóch myglanców pobiegło zbierać szyszki do lasu. Takie akcje mogę oglądać godzinami :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestańcie pitolić o pierdołach, to jest ważne:

 

4 godziny temu, neuro napisał:

Dzis wraca najlepsza liga na świecie emoji3.png

!!  :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie ogląda się mecz w Płocku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałeś, że to puchar sołtysa ? ewentualnie kubek na koncernowe sikacze?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ekstraklasa dzisiaj dość mocno powróciła. Jak znam naszych kopaczy to pewnie następne mecze w tej kolejce już tak ciekawe nie będą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem zażenowany postawą drużyny w dzisiejszym meczu, nie tak to miało wyglądać, było to mega słabe w każdej formacji. Jeśli miałbym oceniać na szybko(?) to pół składu na szrot, dziwny zbieg okoliczności, że ponad połowa z nich nie grała. Przykry widok ale wierzę w tych synków.  

 

Jeszcze tylko dwa słowa do sędziów, gol Kądziora - nie rozumiem co widział liniowy, polecam spojrzeć jak był ustawiony, jak dla mnie pauza do końca rundy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko jedno zdanie na temat sędziów. Górnik przez nich nie przegrał, pomyłkę szybko naprawił VAR. :30vm3cw:

Co do drugiego meczu, jeszcze większe emocje, karne, bramki w ostatnich minutach, było do czego ogryzać paznokcie. No i ten uczuć, kiedy z niesmakiem patrzysz na grę niby super gwiazdy Eduardo, licząc że będzie wkręcał rywali w ziemię, a po chłodnej pomeczowej analizie, dociera do ciebie, że gość miał dwie asysty i dzięki niemu Legia zgarnia trzy punkty. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, piachu00 napisał:

Zapomniałeś, że to puchar sołtysa ? ewentualnie kubek na koncernowe sikacze?

:jaro:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko jedno zdanie na temat sędziów. Górnik przez nich nie przegrał, pomyłkę szybko naprawił VAR. :30vm3cw:
Co do drugiego meczu, jeszcze większe emocje, karne, bramki w ostatnich minutach, było do czego ogryzać paznokcie. No i ten uczuć, kiedy z niesmakiem patrzysz na grę niby super gwiazdy Eduardo, licząc że będzie wkręcał rywali w ziemię, a po chłodnej pomeczowej analizie, dociera do ciebie, że gość miał dwie asysty i dzięki niemu Legia zgarnia trzy punkty. 
Oczywiście, że Górnik nie przegrał przez sędziów tylko przez swoją dziadowską grę. Zwracam tylko uwagę, że gdyby nie var to taki ciul nie uznałby prawidłowej bramki gdyż jest absolutnie ślepy.

W ogóle miałem w tej sytuacji wrażenie, że poprostu podniósł chorągiewkę dla ratowania swojej dupy a nóż może jakiś faul czy faktyczny spalony niech se chłopcy sprawdzają na tv a ja jestem czysty.

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×