Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Z niedotykaniem piłki przez Suareza to taka metafora - srikitaka między obrońcami i bramkarzem. Wiadomo, że ich fanem nie jestem i szachy w wykonaniu Barcelony nie są dla mnie. Liczyłem na widowisko, a wiało nudą.
Gracze typu Christensen to troszkę za cienko na Barcelone i młokos kilka wpadek zaliczył - chyba po jego błędzie albo Alonso padła bramka.
Po jego. Już w pierwszej połowie zaliczył podobne podanie. A z Suarezem to napisałem co sądzę. W akcjach bramkowych to on jest kozak ale z rozgrywaniem, kiwkami to rzadko mu coś wychodzi. Dlatego wolę żeby raczej inni dotykali piłkę.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chelsea zagrała dobry taktycznie mecz i miała wielka szanse na zaliczkę przed rewanżem. No ale gowniak Christensen nie udźwignął rangi spotkania i po wyprowadzeniu piłki rodem z ekstraklasy Barca wyrównała. Barca nie grała jakoś rewelacyjnie ale swoje zrobiła. Wydaje się, ze Abramowicz musi odłożyć marzenia o dominacji w Europie na przyszły sezon bo chyba nikt nie liczy, ze w rewanżu na Camp Nou dadzą radę strzelić dwa gole więcej niż Barcelona. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, Czelsi zagrała super taktycznie, do tego piach zagrali Messi i Rakitic. Tylko mega babol spowodował że ten mecz tylko zremisowali. Przy jednej bramce mogli by się jakoś bronić przez 90 minut w rewanżu, a tak, to chyba jednak marne szanse. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chelsea zagrała dobry taktycznie mecz i miała wielka szanse na zaliczkę przed rewanżem. No ale gowniak Christensen nie udźwignął rangi spotkania i po wyprowadzeniu piłki rodem z ekstraklasy Barca wyrównała. Barca nie grała jakoś rewelacyjnie ale swoje zrobiła. Wydaje się, ze Abramowicz musi odłożyć marzenia o dominacji w Europie na przyszły sezon bo chyba nikt nie liczy, ze w rewanżu na Camp Nou dadzą radę strzelić dwa gole więcej niż Barcelona. 
A czemu dwa więcej? Wystarczy jak jednego strzelą.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, rgomez napisał:

A czemu dwa więcej? Wystarczy jak jednego strzelą.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
 

Bo Barca na pewno coś strzeli. Nie sądzę, że zagrają na 0 z tyłu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 22.02.2018 o 10:36, sLk napisał:

Bo Barca na pewno coś strzeli. Nie sądzę, że zagrają na 0 z tyłu. 

 

W dalszym ciągu Chelsea wystarczy jedna bramka więcej.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie.Barca wcale nie musi awansować. Chociaż jest w lepszej sytuacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bo Barca na pewno coś strzeli. Nie sądzę, że zagrają na 0 z tyłu. 
Prawdę mówiąc Barca od jakiegoś czasu wygląda jakby miała spadek formy. Parę ostatnich meczy nie wróży zbytnio optymistycznie, miejmy nadzieję że to chwilowy przestój.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, fryz napisał:

 

W dalszym ciągu Chelsea wystarczy jedna bramka więcej.

 

Racja, coś pomieszalem :seriously:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Barca dzisiaj/wczoraj wyglądała zdecydowanie dobrze. Coutinho i Dembele super. Busquets tragedia. O Messsim i Suarezie się nie wypowiadam, poziom trzymają wysoki przez cały czas. Dobrze to wróży, mam nadzieję że mini kryzys minął.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co druga połowa super a.bramka genialna.Dembele,lepsza druga połowa ale słabiej niż Cou.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany, gdzie jutro na necie obejrzę szlagier ekstraklapy Legia - Jaga ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostanio obejrzałem szlagier Śląsk - Górnik i utwierdziłem się w przekonaniu, że jak się męczyć z ekstraklasą to tylko na stadionie.  Zupełnie inny odbiór, emocje itp. Oglądanie ekstraklasy przed tv jest zbyt bolesne dla oczu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy takim wypizdowie jakie szykuje się dziś na wieczór, nawet jakby grała Barka z Realem, widowisko będzie kiepskie. Przy takim mrozie zupełnie inaczej pracują mięśnie i człowiek ma inną wydolność. 

Właśnie przed chwilą podjąłem decyzję że odpuszczam dzisiejszy mecz jako kibic na stadionie, myślałem że nie będę jedyny, ale o dziwo spora grupa znajomych idzie. Ja już chyba za stary jestem aby dwie godziny marznąć. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma być herbatka i podgrzewacze do rąk ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piłem z cynamonem na meczu z Ajaxem, prawie milion złotych kosztowała :1_grinning: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Sithman napisał:

Ma być herbatka i podgrzewacze do rąk ;)

Ta, herbatka :1_grinning:

Jak byłem na ostatnim meczu, to w Kerfie na Politechnice (tyły Zebra Tower) to już setek i dwusetek zabrakło. Musiałem się jakimiś malinami i orzechami od Soplicy ratować ;)

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WTF :seriously:Jestem jeszcze w stanie zrozumieć 30 letniego Gaitana, ale Carrasco????

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co to za po-bałkański szrot Legia skupila ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba ta sama stajnia co w Realu :38_worried:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tak myślałem, że prezio Legi myśli - każdy zawodnik którego nazwisko kończy się na "IC" to Modric.

Wyprowadźcie go z błędu bo skupił jakiś szrot - ten Vesovic powinien czerwo dostać i zawieszenie na kilka spotkań w 9 minucie meczu ale sędzia się obsrał.

Białystok wczoraj wymierzył najniższą karę bo spokojnie mogło być 0-5. Legia jak amatorzy wyglądała, liczyłem na fajne spotkanie, a mecz był do jednej bramki. Nawet nie wiedziałem, że Jaga taką fajną piłkę gra.

 

a kogo tam kibice przez 80% meczu pozdrawiali z trybun ? Leśnodarskiego ?

Edytowane przez piachu00
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za to, że dosyć łaskawy dla nich był ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko ocenić mecz, jak się gra prawie cały mecz o jednego mniej. Jedno można powiedzieć szczerze, Legia ten mecz oddała bez walki, na drugą połowę wyszli wypłoszeni, bo przecież grając  o jednego mniej też można powalczyć. 

Jedyny szacun to dla osób które wpadły na stadion, kumpel mi pisał, że było tak zimno, że myślał aby po 20 minutach wracać do domu, mimo że był arktycznie ubrany. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×