Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Oj będziecie się śmiali baranim głosem jak niedługo Arsenal wróci na szczyt i wraz z United znowu zdominuje lige

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy.  Drużyny angielskie w tym sezonie poszły szeroko. Do fazy pucharowej CL awansowało 5 zespołów. Zobaczymy ile się ostanie do półfinałów. Dwie już awansowały dalej, jedna odpadła. ManU może awansuje ale Chelsea raczej zakończy zmagania na 1/8.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, gtaVplayer napisał:

Oj będziecie się śmiali baranim głosem jak niedługo Arsenal wróci na szczyt i wraz z United znowu zdominuje lige

Odpowiedz na pytanie czy bredzę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@okoni, już widzę że nie bredzisz tylko wyśmiewasz chamsko Arsenal, z twojej wypowiedzi wynikało jakby Arsenal grał co roku w LE
@sLk, chelsea trafiła najgorzej jak mogła, odpaść z Barcą to żaden wstyd ani dla nich ani angielskiej piłki, Barca pokonałaby większość drużyn obecnie

 

 

Edytowane przez gtaVplayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, gtaVplayer napisał:

Oj będziecie się śmiali baranim głosem jak niedługo Arsenal wróci na szczyt i wraz z United znowu zdominuje lige

Prędzej wielbłąd przejdzie przez ucho igielne. Nam to lata gdzie jest Arsenal, ale raz co raz przychodzą dosyć niespokojne głosy od ich wieloletnich kibiców z wysp. To już coś znaczy. W najbliższym czasie  imo barani głos nam nie straszny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj jak ktoś napisze coś złego na Real to od razu że troll i afera a Arsenal wszyscy wyśmiewają, trochę szacunku do legendarnego klubu

Edytowane przez gtaVplayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, gtaVplayer napisał:

Tutaj jak ktoś napisze coś złego na Real to od razu że troll i afera a Arsenal wszyscy wyśmiewają, trochę szacunku do legendarnego klubu

 

Przecież tu większość  użytkowników krytykuje różne kluby, nawet te z którymi sympatyzuje. Przeważnie stosownie to argumentując.

Chyba jedynym wyjątkiem jest haobao, który wylewa wiadra pomyj na Real ot tak, bo ich nie lubi  :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arsenal taki „super”, a na początku marca nie ma nawet matematycznych szans na mistrzostwo :xzibit:

Wenger podobno ma zostać do końca kontraktu, więc kibice Arsenalu mogą świętować. :kwach:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Następny, gdzie napisałem że Arsenal super? Napisałem legendarny - nie prawda? Cieszyłem się z pokonania Milanu - nie mogłem?

Edytowane przez gtaVplayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stara śpiewka, teraz Arsenal jest chłopcem do popychania i karykaturą legendy. Niestety, wszystko dzięki dziadkowi. Milan w sumie nie jest lepszy :1_grinning: więc pokonanie ich to żaden wyczyn. 

Edytowane przez piachu00
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wierzę w odrodzenie Wengera i powrót Arsenalu na salony, bo tak robią kibice ligi angielskiej. Może jestem w tym momencie naiwny, ale wolę wspierać Arsenal niż bić brawo szejkom z petrodolarami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lecz sie czlowieku i skoncz juz pierdolic

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 1
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krótka piłka :30vm3cw:

  • Haha 1
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzicie, to co dla was jest sufitem, dla mnie jest podłogą a moje opinie to lata doświadczeń i obserwacji, dlatego nazywają mnie wyjątkowo wybrednym koneserem futbolu, który widzi problemy a nie zamiata je pod dywan. Łatwo jest hejtować Arsenal, w momencie kiedy przeżywają ogromny kryzys, w trakcie którego i tak pokonali nabrzmiały Milan, to świadczy nie tylko o oczywistej potędze ligi angielskiej, ale tym że Kanonierzy pokazują iż nie wolno ich lekceważyć. Moje pertraktacje nie mają na celu sprowokowania kibiców słabszych lig, jakich tutaj na pęczki a zaobserwowanie ciekawego faktu, na który nikt nie chce zwrócić uwagi.

 

Wy byście chcieli tylko wysłuchiwać ubóstwiania i wychwalania Barcelony i Realu pod niebiosa. Chcielibyście żeby wszyscy bili brawo Messiego, Ronaldo i innym waszym ulubionym graczom, ale nie według tego tylko toczy się świat. Dajcie dojść do głosu fanom innych drużyn, którzy mają prawo mieć własne opinie. Dla was to abstrakcja i od razu hejtujecie, zastanówcie się czy aby na tym polega sens istnienia tej strony? Każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie, a jeśli wam się ono nie podoba, bo jest nie po waszej myśli to od razu mieszacie z błotem. Mam nadzieję, że mój wykład sprawi iż przejrzycie na oczy i wyjdziecie poza własne ego.

Dziękuje za uwagę, możecie lajkować.

Edytowane przez gtaVplayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie wybredny koneserze futbolu... przestan wcierac sobie koke w dupe i przeczytaj swoje wypociny bo to galki oczne wypala a dlon sama wedruje na czolo, zeby strzelic facepalma. Podniecasz sie, ze Arsenal wygral z WIELKIM NABRZMIALYM Milanem... no spoko tylko chyba ci sie lata pomylily bo to nie ten Milan, gdzie na boisku biegal Maldini, Gattuso, Nesta, Van Basten czy chociazby Ronaldinho a podniecasz sie, jakby wygrali z Realem, Barcelona czy Bayernem. I te pierdolenie o Wengerze... ja juz nie wiem czy to jest marny troll czy ludzie tak bardzo maja nasrane w glowach... te internety.

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie było miłe. Jak Wenger wygra jakiś mecz to wszyscy udają że nic się nie stało, że tego meczu nie było, za to jak przegra to już że jest wypalonym, przestarzałym dinozaurem. Trochę szacunku do legendarnego trenera. Przez cały okres w Arsenalu wydał na wzmocnienia tyle co Guardiola wydaje w jedno okienko praktycznie a mimo tego trzyma jakoś ten klub w ryzach. Owszem, to nie jest to czego oczekujemy od wielkiego Arsenalu, ale jeśli zachwycaliście się Wengerem kiedy w 2004 r. jako jedyny w historii wygrał Premier League nie przegrywając żadnego meczu to nie macie prawa hejtować i mieszać go z błotem w momencie kiedy akurat powinęła mu się noga. Wszyscy fachowi analitycy na świecie tak mówią, wystarczy poczytać zagraniczne strony piłkarskie, a nie tylko meczyki.pl gdzie poziom intelektualny pseudospeców i polskich Januszy ociera się o poziom ameby.

Edytowane przez gtaVplayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurna, SkibaPL, teraz koneser z wieloletnim doświadczeniem przez ciebie znowu urodzi jeszcze dłuższy post. Już nie pamiętasz? Ten typ pojawia się tu raz na jakiś czas, zrobi zamieszanie i zniknie. Kiedyś zastanawialiśmy się czy to nie jakiś bany na drugim koncie. Ten sam system rozmowy, na początku wrzutka aby podnieść ciśnienie, potem wywody i monolog, brak merytorycznej odpowiedzi na pytania, a na końcu robienie z siebie pokrzywdzonego. 

Dlatego mam go w zablokowanych :)

  • Haha 1
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, okoni napisał:

Kurna, SkibaPL, teraz koneser z wieloletnim doświadczeniem przez ciebie znowu urodzi jeszcze dłuższy post. Już nie pamiętasz? Ten typ pojawia się tu raz na jakiś czas, zrobi zamieszanie i zniknie. Kiedyś zastanawialiśmy się czy to nie jakiś bany na drugim koncie. Ten sam system rozmowy, na początku wrzutka aby podnieść ciśnienie, potem wywody i monolog, brak merytorycznej odpowiedzi na pytania, a na końcu robienie z siebie pokrzywdzonego. 

Dlatego mam go w zablokowanych :)

Tak mnie masz w zablokowanych, że ciągle mi odpisujesz :xzibit:

Nie mogę być banym, bo on nienawidzi GTA V i piłki nożnej,  poza tym takie porównanie mi umniejsza, już lepiej jak nazywacie mnie trollem, co i tak jest żenująco słabe bo to argument Januszy bez własnej wizji na sprawy płynące z otoczenia.

Edytowane przez gtaVplayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś znów dyskusyjna ręka na polskich boiskach, ale wiadomo, Legia nie gra, więc nawet w kontrowersjach tego nie będzie

 

Ps.

Graty dla piłkarzy Zagłębia, praktycznie cały mecz grali w dziesięciu, a w doliczonym czasie zdołali strzelić bramkę która dała im remis. 44c4d80cd291aaaf0c69dbdc09923667.jpg

 

Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, gtaVplayer napisał:

Widzicie, to co dla was jest sufitem, dla mnie jest podłogą a moje opinie to lata doświadczeń i obserwacji, dlatego nazywają mnie wyjątkowo wybrednym koneserem futbolu, który widzi problemy a nie zamiata je pod dywan. Łatwo jest hejtować Arsenal, w momencie kiedy przeżywają ogromny kryzys, w trakcie którego i tak pokonali nabrzmiały Milan, to świadczy nie tylko o oczywistej potędze ligi angielskiej, ale tym że Kanonierzy pokazują iż nie wolno ich lekceważyć. Moje pertraktacje nie mają na celu sprowokowania kibiców słabszych lig, jakich tutaj na pęczki a zaobserwowanie ciekawego faktu, na który nikt nie chce zwrócić uwagi.

 

Wy byście chcieli tylko wysłuchiwać ubóstwiania i wychwalania Barcelony i Realu pod niebiosa. Chcielibyście żeby wszyscy bili brawo Messiego, Ronaldo i innym waszym ulubionym graczom, ale nie według tego tylko toczy się świat. Dajcie dojść do głosu fanom innych drużyn, którzy mają prawo mieć własne opinie. Dla was to abstrakcja i od razu hejtujecie, zastanówcie się czy aby na tym polega sens istnienia tej strony? Każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie, a jeśli wam się ono nie podoba, bo jest nie po waszej myśli to od razu mieszacie z błotem. Mam nadzieję, że mój wykład sprawi iż przejrzycie na oczy i wyjdziecie poza własne ego.

Dziękuje za uwagę, możecie lajkować.

 

1 godzinę temu, gtaVplayer napisał:

To nie było miłe. Jak Wenger wygra jakiś mecz to wszyscy udają że nic się nie stało, że tego meczu nie było, za to jak przegra to już że jest wypalonym, przestarzałym dinozaurem. Trochę szacunku do legendarnego trenera. Przez cały okres w Arsenalu wydał na wzmocnienia tyle co Guardiola wydaje w jedno okienko praktycznie a mimo tego trzyma jakoś ten klub w ryzach. Owszem, to nie jest to czego oczekujemy od wielkiego Arsenalu, ale jeśli zachwycaliście się Wengerem kiedy w 2004 r. jako jedyny w historii wygrał Premier League nie przegrywając żadnego meczu to nie macie prawa hejtować i mieszać go z błotem w momencie kiedy akurat powinęła mu się noga. Wszyscy fachowi analitycy na świecie tak mówią, wystarczy poczytać zagraniczne strony piłkarskie, a nie tylko meczyki.pl gdzie poziom intelektualny pseudospeców i polskich Januszy ociera się o poziom ameby.

 

uid_a61f31277871c9e68f2388aeb77a8ff61520531940733_width_1920_play_0_pos_0_gs_0_height_926.jpeg

  • Like 1
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czego gratulować Zagłębiu, poprostu Górnik się sfrajerzył na boisku kolejny raz już w tym roku i nic nie wskazuje na to, żeby się to miało zmienić, do tego tragiczne zmiany. Obraz nędzy i rozpaczy.

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz się zorientowałem że gtaVplayer to twór bany-podobny... dziękuje za opcje ignore :1_grinning:

 

Dziś Liverpool vs Man U. Jak typujecie Panowie? 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwycięstwo Liv, gra lepiej, ma lepszego trenera i lepszą kadrę, ale oczywiście wynik otwarty. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×