Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry meczyk, Liv mógłby na początku drugiej coś strzelić, bo jak znam Mou to zaraz będzie autobus i będzie zjebane widowisko. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reakcja siwego po przewrotce Maty bezcenna :xzibit:

2 polowa to bedzie ogien jak Liverpool zacznie atakowac :)

Edytowane przez SkibaPL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mane to trochę taki jeździec bez głowy, niesamowita szybkość, lekkość, zwinny jak małpa, ale decyzje podejmuje złe. Dziś to widać ewidentnie, zamiast zagrać coś łatwego, próbuje kombinować i naraża drużynę na kontrę. 

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liverpool sam sobie winien. Jak wychodzi się na drużyny z TOP4 z Lovrenem, to tak się kończy. Przegrał dwa kluczowe starcia z Lukaku, po których padły bramki. Do tego Trent Alexander Arnold, który nie dorósł do takich spotkań. Obrońca nie ma prawa przegrać z napastnikiem, mając go przed sobą w polu karnym. Zaczęli grać w drugiej połowie, jak już było po obiedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko prawda co piszesz, ale oglądało się miodnie, mimo że druga połowa chyba bez celnych strzałów, to nie można powiedzieć, że było nudno. Wręcz przeciwnie, akcja za akcję, dynamika najwyższej klasy, aby częściej takie widowiska. 

Na szczęście teraz Ekstraklasa więc poziom kibicowskiej podniety się wyrówna :messi:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha brawo, janusze co obstawiali gładkie zwycięstwo lfc wyjaśnieni :) Glory Glory Man Utd na pochybel frajerom :) a okoni się skompromitował pisząc że Live ma lepszą kadrę, ale olewam te prowokacje bo boisko zweryfikowało jak jest naprawdę :) Ale jak ktoś ogląda polską żałosną ligę i się napatrzy na tych partaczy to ma prawo mieć zakrzywiony światopogląd :)

 

AND THE REDS GO MARCHING ON ON ON ON 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Japa, koniu.

 

Jak masz zamiar dyskutować z ludźmi na forum, to zacznij prezentować odpowiedni poziom, bo to co zaprezentowałeś w swoim poście, to rynsztok. Zalecam jednak trzymanie się z dala od sieci, same plusy, w dodatku zaoszczędzisz na prądzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha nie szczekaj tak, to tylko moja opinia poparta wieloletnim doświadczeniem i obserwacją :) Mogliście nie pompować tak balonika to byś teraz nie płakał :) Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz jeszcze chwilę na przeprosiny mnie i innych userow za swoje debilne prowokacje, zanim @cwir wróci z kibla. 

Edytowane przez okoni
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zinedine Zidane o kilkuminutowej nieobecności Sergio Ramosa w trakcie meczu z Eibarem:

"Nic szczególnego. Troszkę się obsrał (dosłownie). Musiał iść do łazienki".

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, okoni napisał:

Masz jeszcze chwilę na przeprosiny mnie i innych userow za swoje debilne prowokacje, zanim @cwir wróci z kibla. 

A podobno mnie zablokowałeś? :) A co mi tam, dzisiaj kocham wszystkich, przepraszam okoni , przepraszam reszta :) GLORY GLORY MAN UTD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A podobno mnie zablokowałeś? A co mi tam, dzisiaj kocham wszystkich, przepraszam okoni , przepraszam reszta GLORY GLORY MAN UTD

Nawet gdy zablokuje się użytkownika, to jest opcja podglądu co zablokowany napisał więc daj już żyć.
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to nie wiedziałem :) W takim razie zwracam honor :) Panowie nie kibicujecie MU to nie wiecie jakie to emocje i euforia wygrywajac z liverpoolem w derbach Anglii stąd taki wydźwięk treści mojego postu :) EMOCJE :)

 

Rashford grał piach ostatnio ale dzisiaj był fenomenalny i został architektem tej niezwykle cennej wygranej. Szkoda samobója Baillyego bo ogolnie dobry występ i szkoda że ta przewrotka Maty nie wpadła

Edytowane przez gtaVplayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie liż dupy, twój los i tak jest już przesądzony, całkowita zmiana narracji postów ci nie pomoże, pozdrawiam :30vm3cw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno :) płakać nie będę :) Zapomniałem że tu można tylko wyzywać bezkarnie Arsenal i lizać dupe Barcelonie i Realowi hahaha

Edytowane przez gtaVplayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok daje warna za obrażanie, ale najlepiej po prostu ignorujcie trola :)

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

United ? ta słabsza strona Manchesteru ? Od epoki Fergiego nic wielkiego nie wygrali... :ronnie:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Błagam Cię, idź włącz Barcelonę, może powtórzą wynik z przeszłości ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, piachu00 napisał:

United ? ta słabsza strona Manchesteru ? Od epoki Fergiego nic wielkiego nie wygrali... :ronnie:

Marna prowokacja. Napisałbym więcej co myślę o takich kibicach sukcesu i ogólnie o kibicach realu, ale dostałbym bana :)
Z szacunku do innych normalnych użytkowników a nie nabrzmiałych prowokatorów oszczędzę sobie tym razem mojego wywodu choć mógłbym zgasić cię jak peta :)

Edytowane przez gtaVplayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałeś warna za swój idiotyzm i brak kultury i proszę cię, nie próbuj już się produkować, nie pisz nudnych wywodów. To że ktoś potrafi sklecić kilka zdań, nie znaczy że od razu jest w stanie coś napisać mądrego. masz ewidentną chetkę na trolling, nie odpowiadasz sensownie na pytania, pomijasz celowo kontrargumenty i ogólnie miotasz się emocjonalnie jak baba przed okresem. Nie stękaj, bądź mężczyzną. 

PS. Piachu stwierdził fakty 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Barca na spokojnie punktuje Malage.
Coutinho się wdraża.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale faul na Albie masakra. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×