Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@okoni, Jak ja powiem że realowi ciągle pomagają sędziowie co też jest stwierdzeniem faktów to zaraz będzie że troluje i prowokuje, a jego wypowiedź jest ewidentną prowokacją bo zupełnie nie jest związana z tematem, tylko jest pisana pod zaczepke ale dotyczy to MU to już przyklaskujecie, gdyby ktoś napisał tak na real (celowo z małej litery) albo Barcelone to zaraz byłaby afera, o to się rozchodzi.

Edytowane przez gtaVplayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Coutinho się wdraża.
Mnie bardziej cieszy asysta Dembele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@okoni, dodam jeszcze jedno: gdybyś przykładowo rozmawiał z kimś o meczu np.: Legia - Wisła a nagle ja bym odpalił tekstem: "Ale ten Ronaldo to symulant" to zaraz były hejty i pomyje wylewane na mnie, a przecież to też byłoby stwierdzenie faktów, bądź obiektwny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdziele, ile ty masz lat? :siara:

  • Like 1
  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i znowu to robisz, to co zarzucasz mnie, nie odpowiadasz sensownie na moje kontrargumenty, czyżby były za mocne? Lat mam tyle ile w opisie i nie ma to żadnego znaczenia. Robicie ze mnie prowokatora, podczas gdy jest tu wiele gorszych, myślałem że akurat ty okażesz się w miare obiektywny, ale widzę że tutaj ręka ręke myje i panuje wspólne kolesiostwo, nie przyjmujące zdania innych do swojej głowy , tylko odpychające potencjalnie wartościowych dyskutantów, których opinia okazała się dla was niewygodna, szkoda, słabo troche panowie. Chciałem tutaj z wami pogadać o piłce bo na forach piłkarskich jest dużo Januszy i prowokatorów ale widzę że tutaj ten sam problem. 

Edytowane przez gtaVplayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ciężko Ci się pogodzić z faktami, że obecnie City to mocniejsza strona Manchesteru i że od epoki Alexa nic nie wygrali znaczącego w Europie :). Sędziowie pomagali Realowi, pomagają każdemu. Ja umiem obiektywnie spojrzeć na Real, trochę to trwało zanim się nauczyłem ale uwierz - da się. Powinieneś kiedyś do tego dojść jeżeli chodzi o super ligę angielską, United i Arsenal ;)

Edytowane przez piachu00
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrozum, nie mam ochoty z tobą rozmawiać, odkąd jesteś tu na forum robisz z siebie przyglupa. Na początku myślałem że tylko ja mam na ciebie uczulenie, ale widać po kolejnych wpisach, że reszta osób też ma cię dosyć. Możesz napisać skargę do papieża, niczego to nie zmieni, twój prowokacyjno pedalski styl odpycha od jakiejkolwiek dyskusji na poziomie. 

  • Like 3
  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, piachu00 napisał:

No ciężko Ci się pogodzić z faktami, że obecnie City to mocniejsza strona Manchesteru i że od epoki Alexa nic nie wygrali znaczącego w Europie :). Sędziowie pomagali Realowi, pomagają każdemu. Ja umiem obiektywnie spojrzeć na Real, trochę to trwało zanim się nauczyłem ale uwierz - da się. Powinieneś kiedyś do tego dojść jeżeli chodzi o super ligę angielską, United i Arsenal ;)

A w Hiszpanii obecnie rządzi i dzieli Barcelona :) Stwierdzenie faktów. Odpowiedź na twoim poziomie.

 

@okoni, pedalski to se mów na swojego syna o ile masz, chociaż wątpie by koleś który siedzi 24/7 na forum miał dzieci :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, gtaVplayer napisał:

A w Hiszpanii obecnie rządzi i dzieli Barcelona :) Stwierdzenie faktów. Odpowiedź na twoim poziomie.

 

@okoni, pedalski to se mów na swojego syna o ile masz, chociaż wątpie by koleś który siedzi 24/7 na forum miał dzieci :)

Oczywiście, że Barca w tym sezonie w La Liga zamyka japy - Real walczy o trzecią LM z rzędu, tylko tyle i aż tyle :)

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba warn od Cwira niczego gamonia nie nauczył.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak miałem 25 lat też byłem porywczy w tym temacie ha ha :ronnie:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, piachu00 napisał:

Oczywiście, że Barca w tym sezonie w La Liga zamyka japy - Real walczy o trzecią LM z rzędu, tylko tyle i aż tyle :)

Bez pomocy sędziów w meczu np z Bayernem nie byłoby tych triumfów w LM - Stwierdzenie faktów

Mówisz że wszystkim pomagają, dziwne że to zawsze na korzyść realu gwiżdżą i dziwnie często :xzibit:

Edytowane przez gtaVplayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, gtaVplayer napisał:

Bez pomocy sędziów w meczu np z Bayernem nie byłoby tych triumfów w LM - Stwierdzenie faktów

A co gdyby S. Ramos się nie urodził ? nie strzelił by w 93 minucie gola Atletico i RM nie zdobył by tytułu. A gdyby generał Franco nie cofnął Di Stefano z samolotu do Barcelony z powrotem do Madrytu ? jeden z największych Madritistas grał by dla dumy Katalonii. Albo gdyby Perez nie dał 40 baniek za Illare? - a nie no to to akurat spoko by było :1_grinning:

 

Powiem Ci jedno, historie piszą zwycięzcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mnie bardziej cieszy asysta Dembele.
Ja jednak widzę większość przydatność Coutinhio. Dembele ok, ale jeszcze czasu potrzebuje. I niewrażliwości.


Na kontuzje.
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czerwona kartka zabiła całkowicie ten mecz, druga połowa była tak nudna, że chyba sparingi w okresie przygotowawczym mają więcej emocji. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Suarez przynajmniej nareszcie kartkę dostał, bo walczył o nią od kilku meczy. :xzibit:
No i Messi odpoczął, bo dotychczas to grał we wszystkich ligowych meczach jakie były.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Schodzący w 59 min. spotkania Grzegorz #Krychowiak nie podaje ręki trenerowi WBA, Alanowi Pardewowi. Trener WBA na konferencji: "Jego zachowanie było złe. Jest do nas wypożyczony i powinien okazywać szacunek. Wspierałem go w chwilach, kiedy mu nie szło. Oby było to ostatni raz". Kuzwa jaki cymbał z Krychowiaka68749381dc4276f75b1e071fc922a32f.jpg

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czerwona kartka zabiła całkowicie ten mecz, druga połowa była tak nudna, że chyba sparingi w okresie przygotowawczym mają więcej emocji. 

Jeżeli piszesz o meczu Barcy to on był zabity zanim się rozpoczął. Brak Messiego jest tu dowodem ( nie ma przeciwnika, nie ma Leo). Drużyna przeciwna nadaje się do naszej ligi a nie do La Liga. Nudy na pudy. Idę grać. Później napiszę coś jeszcze. Fajnie że nabytki się ogrywają.( o Barcę mi chodzi).

O lidze Polskiej się nie wypowiadam, wszak to wątek o futbolu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, nie zgodzę się, mecz po 11tu mógłby skończyć się wynikiem nawet 5:0, ale przy pełnych składach obie ekipy choć trochę by się starały, choćby biegać. Ja rozumiem, że Barcelona potrafi grać nudną piłkę, ale wczoraj wieczorem nawet ja nie wytrzymałem. Uwierz mi tempo meczu Sandecja Piast było bardziej porywcze. 

A pozostając jeszcze w klimacie Ekstraklapy, dziś dobry mecz jak na nasze warunki się szykuje, Lech Jaga. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czwarty Messi już na świecie! :obama:
Antonela-Roccuzzo-Ciro-MateoThiago-Lionel-Messi-sf.jpg
 
Oby wszyscy grali w piłkę :xboss:
Bosze, oni też mają 500+?
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leo jest Wielki.

 

 

 

 

 

Nawet w robieniu dzieci.

 

Im więcej tym lepiej. Pewnego dnia, za iks lat, powstanie co?

 

FC Meslandia. I gitara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, rgomez napisał:

Leo jest Wielki.

 

Nawet w robieniu dzieci.

 

 

 

 

Jak można być wielkim w robieniu dzieci? Wystarczy nie być bezpłodnym :messi:

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×