Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Btw okoni, mi się Góralski podobał - prawda, że piłkarz z lat 80 ale dawał radę. Nie ma nic więcej to pokazuje zaangażowanie, nie pier#$@&ł się z murzynami i co ważne, robił to w granicach akceptowanych przez sędziego.

 

Btw2 co to za cyrk, że Włosi grali z Argentyną w Manchesterze, ktoś coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, korwin napisał:

 

Btw2 co to za cyrk, że Włosi grali z Argentyną w Manchesterze, ktoś coś?

 

Jakby Ci Szejki zaplacily to byś się nie przejechał z innego kraju kopnac piłkę kilka razy?

 

 

Edytowane przez TeraJacek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

120zł bilet

100zł diesel

2x8zł hotdog

10zł zapiekanka

Tyle mnie kosztowało wczorajsze "widowisko" we Wrocku :siara:

Na plus zdecydowanie atmosfera, no i przede wszystkim hymn - coś pięknego :fsg:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat atmosfera jak na kadrę to była solidnie przeciętna niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, wasza obecność na trybunach ewidentnie spierdoliła atmosferę :1_grinning:

Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale zamknij dzioba dobra :ziobro:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie jak zawsze

 

mecz otwarcia

 

mecz o wszystko

 

mecz o honor 

 

jak to mawia D. Szpakowski to był tylko SPARING MECZ

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, okoni napisał:

Fakt, wasza obecność na trybunach ewidentnie spierdoliła atmosferę :1_grinning:

 

Może nie trybuny, ale na 5min zblokowałem pisuar w przerwie :zygmunt:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po to są mecze towarzyskie, żeby potestować co potrzeba. 

 

Wcześniej przed Euro też były wpadki, a na turnieju chłopaky grali jak należy

 

Szkoda tylko, że we Wrocławiu nie mieli tej technologii Goal Line albo VARu

Edytowane przez beardo0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale tak na poważnie, też uważam że sparing był OK. Myślę, że trener tego potrzebował. Zerknąć w sparingu z czekoladowcami jak zachowują się zmiennicy których wybrał. Jest koncepcja która musi zadziałać, teraz i we wtorek jest najlepszy moment aby sprawdzić alternatywne źródła. Jak będzie chujowo, to zostanie chwila na szukanie innych rozwiązań. 

Ps. 

Nie pytam co ty w tym kiblu aż pięć minut robiłeś. Ja, zawsze na meczach, przy pisuarze, jak czuje oddech kibica na plecach, to szczanie nawet minuty mi nie zajmuje ;)

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@okoni nigdy sobie nie pozwalaj na poczucie oddechu na plecach gdy stoisz przy pisuarze. Nigdy. :smart:

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedzieliście, że Messi ma zespół aspergera. W robocie u mnie przygotowują jakąś gazetkę na dni autyzmu, a tu Lionel główną twarzą gazetki :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, piachu00 napisał:

Wiedzieliście, że Messi ma zespół aspergera. W robocie u mnie przygotowują jakąś gazetkę na dni autyzmu, a tu Lionel główną twarzą gazetki :1_grinning:

 

:seriously:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie urodziłem się w La Galera i nacjonalistycznie nie kibicuję Hiszpanii, tylko muszę się męczyć występami Milika, Kurzawy i reszty bandy? :FailFish:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, okoni napisał:

Czemu nie urodziłem się w La Galera i nacjonalistycznie nie kibicuję Hiszpanii, tylko muszę się męczyć występami Milika, Kurzawy i reszty bandy? :FailFish:

 

Ciesz się, dzięki temu na co dzień nie musisz znudzony i zmęczony słońcem  kibicować Messiemu czy innemu Ronaldo, tylko możesz spokojnie na 20 stopniowym mrozie popijać lubelska cytrynówke na Ł3. :pazura:

  • Thanks 1
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka słów odnośnie wczorajszego meczu, a raczej trochę na około niego.

 

Ogólnie zaczyna mnie wkurwiać pewien trend na meczach reprezentacji, kiedyś to było nie do pomyślenia.

 

Pierwszy raz po prawie 10 latach wróciłem na mecz na naszych ukochanym "Śląskim". Wyglądało to dość dobrze, fajna organizacja, kapitalna murawa 'ala Premiership, co nawet chyba zaznaczyli piłkarze. Doping zdecydowanie lepszy niż na festynie trąbek i ciszy we Wrocławiu. Kilka razy było naprawdę głośno jak za dawnych lat, jak na mecz towarzyski było nieźle.

 

Niestety masa gamoni na meczu w stylu "siadaj bo nie widzę" podczas śpiewania hymnu w trakcie meczu, kursanci z piwem przez cały mecz, ludzie których nie interesował ani doping, ani mecz, telefony w łapie, marudzenie przez pół meczu że nic nie widać itp. tak naprawdę zastanawiam się po co oni tam przyszli. No ale dobra, zapłacili za bilety...

 

Muszę wreszcie zawitać na tym Narodowym, warto było by też karnąć się na Czile do Poznania, żeby mieć jakieś porównanie.

Po tym co wczoraj zobaczyłem moim zdaniem kadra powinna rozgrywać swoje spotkania o punkty tylko na dwóch stadionach w/w, czyli Śląski i Narodowy.

 

Co do samego meczu to wreszcie jakieś emocje, wynik w porządku, gra momentami wyglądała dobrze, szczególnie w pierwszej połowie, potem przyszły zmiany i każdy widział że nastąpiła zmiana o 180 stopni, na minus oczywiście.

Jednak te towarzyskie mecze są właśnie po to żeby próbować innych ustawień, dam sobie rękę obciąć że Nawałka te swoje "awaryjną" taktykę przetestował i na mundialu wrócimy do naszego bazowego 4-4-2. Nie wyciągał bym z nich jakichś daleko idących wniosków poza tymi, kogo już na ten moment można odstrzelić z kadry na MŚ, a tych nazwisk jest na pewno kilka.

 

 

Edytowane przez TeraJacek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie stadionowej klienteli. Niestety nie da się umieścić na stadionie 100% kibiców z krwi i kości. I tak jak rozumiem, że ktoś chce wpaść na stadion, ale bez darcia ryja, tak nie rozumiem właśnie takich gibaków co cały mecz mają nos w telefonie. Ale raczej wiem, czemu czasem takie typy tak przyłażą. Problemem są darmowe bilety dla firm, sam raz z takiego skorzystałem na Legii i więcej nie pójdę. Na strefie VIP której wtedy byłem, była spora rzesza ludzi których sam mecz kompletnie nie interesował, przyszli aby się pokazać, biznesowo poklepać po pleckach. Niektórzy mieli tak mocno wyjebane na mecz, że przez całe dwie godziny, nie wyszli nawet na trybunę, tylko siedzieli w lożach, żarli i chlali darmowe trunki. Niestety tak to wygląda, sport lubi pieniądze i na stadionach często są ludzie którzy być tam nie powinni. 

Kiedyś znajoma pracowała przy jakimś meczu Repry w Warszawie, mówiła że idą takie ilości biletów jako gifty, że bania mała, a ludzie biorą bo za free, a potem nie przychodzą, bo ich to nie interesuje. 

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No z tymi darmowymi biletami dla ważniejszych to chyba zawsze tak było że dawali za darmo, sam kiedyś taki dostałem dawno od wujaszka Copa.

Do tych to akurat nie pije, bo Ci to wiadomo że albo się nie pojawią na meczu w ogóle albo nie będą w stanie dojść na trybunę przed końcowym gwizdkiem.

 

Mówię o normalnych ludziach którzy płacą za bilety w normalnych sektorach. No cóż, może jestem przewrażliwiony ale strasznie mnie to wkurwia :zygmunt:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sevilla - Barka, Baja - Borussia, Juve - AC Milan, to są kurna święta, a nie jakieś popierdółki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Baja jaki gwałt :obama:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włącz sobie drugą połowę Korony z Lechią, tam jeden piłkarz uparł się aby z karnego nie trafić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słabiutka dziś Barca w dwie minuty ratuje remis na Pizjuan.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×