Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ibra w swoim debiucie w LA Galaxy wszedł z ławki w 71' i strzelił dwie bramki które dały im zwycięstwo 4:3 w derbach z Los Angeles FC. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jebać Ibrę, świetna gra Legii, bulwy!!! :30vm3cw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, okoni napisał:

Jebać Ibrę, świetna gra Legii, bulwy!!! :30vm3cw:

Kvrwa ja już nie wiem co napisać. Jozak out, Mioduski won?

A tak trzymałem kciuki, bo zapowiadało się dobrze.

Tymczasem jest dramat i żenada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie czytam wywiady i widać, że chłopcy są źli na siebie za pierwszą połowę, że gdyby cały mecz wyglądał jak druga, to można by było powalczyć o lepszy wynik. 

Chciałbym tylko zauważyć, że legioniści przez całe 94minuty spotkania oddali zero celnych strzałów :30vm3cw:

Drużyna bez zgrania, bez pomysłu, bez koncepcji, ze szczątkową ambicją pojedynczych graczy. Tak się spada z ligi, a nie walczy o mistrza. 

Na początku byłem pod wrażeniem trenera, transferów, filozofii i kierunku kierownictwa, jeszcze do wczoraj uspokajałem się, że to przez brak zgrania, bo kadra wymieniona całkowicie. Ale wczoraj w okolicach godziny 22giej, stwierdziłem że tu czas nie pomoże. Tu wydaje się problemem trener, który nie jest w stanie dogadać się z zespołem, który miota zawodnikami po różnych pozycjach na boisku, do tego dochodzi brak rozszyfrowania przeciwnika i brak zmian koncepcji w razie niepowodzenia. 

Jozak to fajny gość, świetny mentor i pozytywny teoretyk.

Niestety gówno się zna na piłce :auij5j:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jebać Ibrę, świetna gra Legii, bulwy!!! :30vm3cw:
haha, Okoń amator. następnym razem zastanów się 2 razy zanim zbluźnisz na Ibrę przed meczem swojej "drużyny" :messi:
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ibrakadabra im starszy tym lepszy. Wejsc na 20 min w debiucie i dac zwyciestwo druzynie w dodatku taka brameczka z woleja :listek: mistrz

 

btw. widze ze tylko w MLS po bramce wpuszczaja goscia z kamera na murawe i lata miedzy zawodnikami. Calkiem spoko to wyglada.

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W USA musi być show, inaczej sport się nie sprzeda. 

A co do Ibry, ja rozumiem, że facet już wiekowy, pokiereszowany, mający ochotę na dobrą emeryturę i luzik gierkę, ale przy tych niesamowitych umiejętnościach które posiada, wygląda to jak granie dorosłego z dzieciakami na orliku. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, okoni napisał:

W USA musi być show, inaczej sport się nie sprzeda. 

A co do Ibry, ja rozumiem, że facet już wiekowy, pokiereszowany, mający ochotę na dobrą emeryturę i luzik gierkę, ale przy tych niesamowitych umiejętnościach które posiada, wygląda to jak granie dorosłego z dzieciakami na orliku. 

 

No tak to wygląda, ale dzięki temu będziemy oglądać takie bramy jeszcze kilka lat :). A hamburgery może się zajawią bardziej na nożną, z czego tylko pożytek dla futbolu będzie. Beckham w MLS to był pikuś. Welcome to Zlatan :)

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bramka w doliczonym czasie :Gmoch:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
No tak to wygląda, ale dzięki temu będziemy oglądać takie bramy jeszcze kilka lat :). A hamburgery może się zajawią bardziej na nożną, z czego tylko pożytek dla futbolu będzie. Beckham w MLS to był pikuś. Welcome to Zlatan
 
 

Ale tego woleja ma strasznego, skurczybyk jeden

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to Panie Zlatan, pograł Pan sezon na poziomie w Anglii, a teraz wracamy do golenia ogórków i mówienia jakim to się nie jest dobrym co Pan od 2012 roku robił z powodzeniem :ronnie:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś Juve vs Real, jak typujecie? Ja kompletnie nie wiem - myślę, że najbardziej wyrównana para ćwierćfinału. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za pół godzinki swój mecz zaczyna pan Jozak, lepiej żeby wygrał,  bo tym razem to on może wyłapać liścia na klubowym parkingu. :30vm3cw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na polskie warunki mecz bardzo dobry. Legia z palcem w nosie mogła mecz wygrać, ale nie dobiła rywala i dostała klapsa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Krycha zajebał przewrotkę:obama:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale przykurwił :pogchamp_by_twitchkreygasm-d81hs8a:

 

Brama sezonu.

 

Krysia ma u mnie +1000 do respektu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, okoni napisał:

Co Krycha zajebał przewrotkę:obama:

Niemożliwe. Ja słyszałem ze Penaldo to tylko ogórkom i na  pustaka bramki strzela :pazura:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, sLk napisał:

Niemożliwe. Ja słyszałem ze Penaldo to tylko ogórkom i na  pustaka bramki strzela :pazura:

Juwe to ogórki :30vm3cw:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak za CRem nie przepadam to w LM jest kozak a brameczka miód :ronnie:
Nie wiem co ten Juventus wyprawia, ale dramat po prostu. Jak Barcelona nie zatrzyma Realu to chyba nikt w LM.
Zobaczymy czy City da radę dzisiaj i dalej przejdą, bo mam obawy, że mimo wielkiej poprawy to i tak mogą się ob... na miętowo jak P$G.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×