Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo duże zaskoczenie ze strony Juve w sensie negatywnym. Król LM ich pozamiatał. Dobrze podsumował to gościu z kanału Footroll. Prawda tak, że jedynie Barca jest w stanie ich zatrzymać. W tym momencie każdy inny zespół, który to zrobi, będzie niespodzianką. TVP dzisiaj transmituje Barca - Roma, zamiast Live - City. Dobre, kolejne orgazmy Trzeciaka i powtarzanie się w kółko. Na szczęście tvp to nie jedyne źródło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale nudna 2 polowa prawie spie .. City gra srake take a Liverpool czeka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liv'pool pięknie wyjaśnił dzisiaj srikitake Vol. 3. Oby tylko dotrzymali w rewanżu i mamy kolejna wielka firme powracająca na szczyt piramidy. I dobrze, a nie jakieś PSŻ, City-Srity.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zapominajmy o tym, że to jest Liverpool i oni jeszcze spokojnie mogą czwórkę dostać.

 

Ale raczej czeka nas nuda we wszystkich rewanżach.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liverpool po raz kolejny wyjaśnia fraglesów już w pierwszej rundzie, Guardiola może już powoli odklepywać matę :Gmoch: Wiem, że to Liverpool i nie takie cyrki już się działy w meczach z ich udziałem, ale nie powinni wypuścić tego awansu z rąk. W rewanżu strzelić jedną bramkę i wyjaśnione.

 

 

Pięknie wracają chłopaki do grona najlepszych drużyn w Europie, widać u nich długotrwały progres. I w sumie to lepiej tak, niż jakieś jednorazowe wyskoki formy w stylu AS Monaco. Niech na stałe zagoszczą w Champions League, bo tam ich miejsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, neuro napisał:

Neapolemoji23.png98da272f0e2f951b1898883f22e88bcd.jpg

 

Lekko żenujące moim zdaniem, ale co ja tam wiem. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Lekko żenujące moim zdaniem, ale co ja tam wiem.
Napoli żyje tym, że Juve powinie się noga. To jest dla nich święto narodowe. Nie mają możliwości wygrania niczego więc chociaż taki sposób się dowartosciowuja.

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, mikelsgrom1 napisał:

Dobre, kolejne orgazmy Trzeciaka i powtarzanie się w kółko. Na szczęście tvp to nie jedyne źródło.

Ani Trzeciak nie komentował (co było wiadomo od kilku dni), ani nie było spustów pod Messiego :1_grinning:
Nie wiem jak Barcelona to robi, ale męczy bułę a i tak 4-1 jest.

City się ob... na miętowo jednak, chociaż w rewanżu wszystko się może zdarzyć. Zwłaszcza, że Liverpool to jednak Liverpool... Jedyna drużyna, która może wygrać i przegrać z każdym dowolną różnicą bramek.

BTW lata mijają a ból dupy o tiki-takę nie przemija :ronnie:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ten Everton w końcówce robi, to ja nie wiem. Gdyby te sytuacje wpadły to 3-0 powinno być lekko.

Liverpool w drugiej połowie bezradny. Gdy tak będzie wyglądać rewanż z City, to 3 gole do odrobienia będą pestką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Protest jest o to, że ma być zmienione prawo odnośnie bezpieczeństwa na stadionach (po ostatnich zadymach np na Piaście), zmiany nie były konsultowane z kibicami. 

Niestety imo, rzucanie rac czy serpentyn i opóźnienie meczu, w negocjacjach nie pomaga. Dają argument drugiej stronie, aby nadal kibiców olewać. 

Edytowane przez okoni
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Protest jest o to, że ma być zmienione prawo odnośnie bezpieczeństwa na stadionach (po ostatnich zadymach np na Piaście), zmiany nie były konsultowane z kibicami. 
Niestety imo, rzucanie rac czy serpentyn i opóźnienie meczu, w negocjacjach nie pomaga. Dają argument drugiej stronie, aby nadal kibiców olewać. 

Dzieki.

Racja, takie opóźnianie meczów nic nie zmieni. Gdyby tak przestali chodzić na trybuny, kilka razy, kasa przestałaby się zgadzać, to myślę ze wtedy brano by pod uwagę zdanie kibiców.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest protest przeciwko klubom a brak kibiców na trybunach by w nie uderzył najmocniej.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale tak czy siak kary za to dostanie klub :30vm3cw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

T-rex Sterling zjebal, widowisko moglo byc jeszcze lepsze :)

Spoko meczyk

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary z gwizdkiem był na pierwszym planie, ale meczycho pierwsza klasa :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, okoni napisał:

Protest jest o to, że ma być zmienione prawo odnośnie bezpieczeństwa na stadionach (po ostatnich zadymach np na Piaście), zmiany nie były konsultowane z kibicami. 

Niestety imo, rzucanie rac czy serpentyn i opóźnienie meczu, w negocjacjach nie pomaga. Dają argument drugiej stronie, aby nadal kibiców olewać. 

 

4 godziny temu, hacker25 napisał:


Dzieki.

Racja, takie opóźnianie meczów nic nie zmieni. Gdyby tak przestali chodzić na trybuny, kilka razy, kasa przestałaby się zgadzać, to myślę ze wtedy brano by pod uwagę zdanie kibiców.

A co według Was zmieni?

Odnośnie braku kibiców na trybunach już słusznie napisał Korwin.

A pisanie o "zadymie" na Piaście to grube nadużycie. Pseudohuligani się ośmieszyli, ośmieszyła się policja i komisja ligi wtedy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że te serpentyny poszły, przynajmniej dodatkowo ośmieszyli ten komiczny wymysł o rozpoczynaniu wszystkich spotkań o tej samej godzinie a następnie drugie połowy również miały się rozpocząć równocześnie.

Ehh narobili chłopcy smaka przez cały poprzedni rok i teraz spory niedosyt. Mistrzostwo już odjechało a człowiek po cichutku liczył na niespodziankę, tylko w tym roku Śląsk, Zagłębie i Sandecja gdzie zostało wypuszczone 6 pkt lekką ręką o jesieni już nie wspominam bo ciśnienie skacze.

Wierzę, że piłkarze wywalczą w Warszawie awans do finału i będzie święto na Narodowym. Do pozostałej części sezonu to mistrzostwo dla... bez znaczenia już ale niech spadną kurczaczki do I ligi, Ruch do drugiej i awans Katowic i będzie dobrze.

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×