Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

:Gmoch: rysowałem im taktykę. 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, hacker25 napisał:

Co tam się odjaniepawla w Rzymie? Bez jaj...

 

Właśnie miałem to napisać :xzibit:

 

Miało być po jabłkach, ale Rzymianie spieli poślady tak mocno, że aż kości udowe trzeszczały i dali radę. Gratulacje. 

Klopp też ładnie skarcił Pepa, drugi raz :30vm3cw:

Edytowane przez sLk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roma :banderas:

Piękno futbolu, takie momenty uwielbiam.


... Ale Liverpool też ładnie wyjaśnił.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Barce odpuściłem, bo bylem pewien ze juz pozamiatane i oglądałem City vs Live. Gdy Live trafił na 2-1 zobaczyłem z ciekawości jak w Rzymie a tu mało co nie zakrztusiłem się herbato...

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przecież wszyscy wierzyli w Rome, toż to potomkowie gladiatorów czy czegoś tam...  koloseum te sprawy:zygmunt:

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam chuja wierzyłem, włączyłem dopiero jak było 2:0 :Gmoch:

 

Patrzyłem LIV-CITY, i więcej szans na awans dawałem zdecydowanie The Citizens niż Romie.

 

 

Co nie zmienia faktu że kapitalna historia.

Futbol jednak uczy pokory przez cały czas...

 

 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No przecież wszyscy wierzyli w Rome, toż to potomkowie gladiatorów czy czegoś tam...  koloseum te sprawy:zygmunt:

Jedyne kto wierzył to ty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

final Liverpool - Roma to by bylo cos :lewy:

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już powoli chyba klątwa 1/4 finału CL :xzibit:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze byłem fanem Romy :messi:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i fajnie. Niech się dzieje piękno w futbolu trochę w drugą stronę, a nie tylko na korzyść Barcy ( PSG ). Oglądałem City Live, ale jak zobaczyłem wynik w 85 minucie to modliłem się o jedno. Byle Alba, czy Suarez jakiego " fikołka " nie wywinęli w końcówce. W sumie rok temu śmialiśmy się z PSG jako frajerzy roku. W tym można z Barcy.

Edytowane przez mikelsgrom1
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, cwir napisał:

Zawsze byłem fanem Romy :messi:

Ja przestałem odkąd kupili polskiego bramkarza. Nie toleruję samobójczych ruchów transferowych :kwach:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie LM się chyba już skończyła.
Wątpię żeby coś lepsze się wydarzyło.

No chyba że finał Liv'pool - Roma :obama:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki z Barcelony dołączą do Coutinho przed TV, żeby sam nie siedział :xzibit:

 

Mina Guardioli po tym jak Salah ich skarcił, bezcenna.

 

pep.jpg

Edytowane przez Bartek_Red

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, trzeba przyznać że sędziowie im dzisiaj ewidentnie nie sprzyjali :Gmoch:

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli co, Salah złota piłka? W bułce na ostro? No tak czy nie?

 

 

Edytowane przez toreso
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są już pierwsze dowcipy.

 

Gdzie leży Barcelona?

Na stadionie w Rzymie.

 

:Gmoch:

 

Messi wiedział już przed meczem:

 

 

Edytowane przez Bartek_Red
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj sobie kulturalnie oglądałem serialik, bo wiadomo 4-1 nie da się spieprzyć z "najsłabszą" drużyną w LM, c'nie?
I tak sobie odpalam livescore po 22:00... HALINA, MAM ZAWAŁ!!1! Żona szybko carbonarkę na śmietanie wstawiła, żebym nie zszedł z tego świata z niesmakiem. Z racji tego, że nie miałem w planie oglądać meczu to nawet żadnego piwa nie było w domu. W przełyku susza i gardło ściska jakbym na pustyni był a nie w moim apartamencie typu M3 w Rio. Jezus za oknem bekę ciśnie, bo papież przecież też z Rzymu, więc mają zgodę. Szybko opuściłem rolety, flagę Katalonii do połowy szczotki od mopa też i otuliłem się flagą Polski, którą dodawali do Warki. Nic innego tak pięknie piłkarskich łez nie wchłania - polecam Piotr Fronczewski!
Dzisiaj wstałem o 3:45 rano czasu środkowoeuropejskiego, żeby jak najszybciej do pracy wyjść i nikogo nie spotkać po drodze. Jeden somsiad za Realem, drugi za United a ja jak ta ranna łania czekająca na dobicie... W biurze byłem o 4:30 (wiadomo zero korków!) i przez 3 godziny patrzyłem w sufit, pytając Boga co z tą Polską i dlaczego Valderde to kasztan z defensywną taktyką. Nie odpowiadał - widać gruba najebka wczoraj była w Watykanie.
0 7:45 usłyszałem jak w drzwiach obraca się klucz i ktoś wchodzi do biura. Spanikowałem, nie wiedziałem co robić, żeby nie widzieli moich łez. Wbiegłem, więc na pełnej w kserokopiarkę na korytarzu, żeby odwrócić uwagę kolegów.
Ocknąłem się po 5 minutach przez oślepiające światło - niebo! Udało się! Nigdy więcej nie będę musiał oglądać jak Krysztianu pokazuje mi calma, calma!
Niestety... to tylko ratownik medyczny z latarką sprawdzał czy nie doznałem wstrząśnienia mózgu :38_worried:
Na szczęście połamałem rękę i uwaga całego biura została skutecznie odwrócona. Śmiało mogę powiedzieć, że zrobiłem więcej dla zwycięstwa niż wczoraj Barca na boisku.

Edytowane przez The_Siemek
  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jak co, ale szacunek Romie się należy. Od początku do końca zrealizowali założenia taktyczne perfekcyjnie a Barca? Barcy nie było. Znowu okazuje się, że nie ma planu B i jak nie idzie to dupa zbita. Valverde widząc co się dzieje nic nie zmienił i dopiero zaczął panicznie kombinować jak już było po ptakach :30vm3cw: W taki sposób w lidze z ogórkami jeszcze można coś ugrać, ale nie w CL.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×