Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy to jest lekceważące podejście Barcy jak i Realu ze względu na wysoką zaliczkę przed rewanżem? Czy też przez świetną taktykę przeciwników?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak mimo wszystko Real jest/był w lepszej sytuacji przed meczem/nawet teraz niż Barca.

Ja tutaj nie widzę żeby Real jakoś specjalnie odpuszczał, Juve to klasowy zespol w ostatnich latach, z całym szacunkiem do wczorajszego wyczynu Romy, są zdecydowanie od niej lepsi.

Oczywiście Real wdusi coś na 100%, jednak to nie zmienia faktu że znowu mamy mega ciekawy mecz.

Zerkalem chwilę na Sevillę i też gra całkiem ciekawie w Monachium.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale trzeba przyznać, że Juve ładnie gasi i przerywa grę w środku pola. Kross i Modrić mają problemy i to jest kluczem w tym meczu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogą ich gasić ile chcą i kogo chca, to akurat nie ma znaczenia, wszystkich nie pogasza, taki Marceli raz się urwie weźmie piłkę przeleci pół boiska, jebnie z 40 metrów i pozamiatane.

 

Real ma "tysiąc" sposobów na rozegranie/wygranie meczu/strzelenie bramki w każdych warunkach spotkania, do tego mega wyrównana kadra i ławka rezerwowych, kto by nie gral, nie będzie to stratą dla zespolu. To ich właśnie wyróżnia z pośród innych teamów.

 

Nauczyłem się ostatnimi laty że mecz z udziałem Realu zawsze trzeba oglądać do końca, szczególnie w LM.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leżę i wącham dywan :kwach:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawas jaki pałarz :Gmoch:

No to gunwa grubo Juve

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zero usprawiedliwień gdy pogrąża Cię Mandzukic, pan drewno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słynne już VAMOS i klaskanie Zizou coś jak na razie nie przynosi bramek, widać że pomału glowa mu puchnie, napity jak kleszcz się robi.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Słynne już VAMOS i klaskanie Zizou coś jak na razie nie przynosi bramek, widać że pomału glowa mu puchnie, napity jak kleszcz się robi.

Bo pewnie czuje już oddech Pereza na łysinie.

Nie wierzę. Włoska mafia już sędziego namierza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogórkom z karnych to i ja strzelam :30vm3cw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem że z Realem do końca :ronnie:

Karny niestety ewidentny.

 

Po cichu liczyłem na Wojtasa.

 

Niezłe emocje w chuj, najlepsza faza pucharowa jaka pamiętam od dawien dawna.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda Juventusu, no ale Benatia jednak zaatakował bezmyślnie, nie miał szans do tej piłki. Karny jak najbardziej słuszny moim zdaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja karnego nie widziałem, uważam ze ich okradli i tyle.

No to jest was dwóch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karny ewidentny? Bynajmniej. Czy sędzia miał powody do użycia gwizdka? Jak najbardziej. Szczęście sprzyja lepszym jak to się mówi.

 

Buffon w pięknym stylu pożegnał się z LM. :xzibit:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed meczem w robocie gadamy z kolegą, że raczej nie ma szans na drugi taki sam cud w ciągu dwóch dni. Patrzę pod koniec pracy na wynik, a tu zonk 3:0. Ledwo wybiegłem do auta, zajechałem na mieszkanie, uruchomiłem laptop i patrzę, a tu 1:3. Karny był i nikt do sędziego nie może mieć pretensji o odgwizdanie. Wiadomo, kibice Juventusu jutro rano się z tym pogodzą. Kibice wiadomo kogo, będą toczyć pianę z tydzień dłużej:D Chociaż patrząc na pamiętny półfinał Realu Z Bayernem to pewnie miesiącami:D Jak to się mówi. Wygrała ( awansowała ) drużyna lepsza. A lepsza drużyna także potrzebuje trochę szczęścia. Mam nadzieję, że albo Roma, albo Live awansuję do finału. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można się spierać czy karny był czy nie, imo obrońca dał argument sędziemu do gwizdniecia. Skoczył z impetem, nie trafił piłki i szturchnął zawodnika realu. Niby jest tam taka jedna powtórka, chyba zza bramki, gdzie widać, że to zderzenie nie było jakieś mocno przesadne i sugeruje że Lucas mocno dodał od siebie, ale kontakt był, a zawodnicy realu już dawno mnie przyzwyczaili, że wystarczy byle dotyk by leżeć i machać łapkami do arbitra ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się w 94 minucie ćwierćfinału LM gwiżdże karnego zmieniającego wynik dwumeczu bo się dostało "argument" do gwizdnięcia to się jest skorumpowaną pizdą bez jaj przepychającą Real za wszelką cenę, bo sobie patałachy nie potrafiły same poradzić w 90 minut zaczynając z przewagą 3 bramek na wyjeździe.

To był wątpliwy karny nawet jakby był w 15 minucie meczu ligowego w pierwszej połowie sezonu. Natomiast w takiej sytuacji to jest wypaczenie meczu i całego sezonu LM. Na miejscu Buffona lał bym arbitra po ryju i wsadził mu tą czerwoną kartkę w gardło. I tak już nic nie miał więcej do stracenia bo stracił ostatnią rzecz o której marzył.

Jebać Real.

  • Like 2
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam @cwir ale nie mogę się zgodzić. Gdyby tego nie zagwizdał, to wtedy wypaczyłby wynik meczu. To była bramka na 99%. Sam na sam z Buffonem 3m od linii bramkowej. Obrońca wskakuje na plecy Vasqueza, który ma przed sobą tylko bramkarza, no błagam? Ewidentny karny. Z uwagi na postawę Juve większości ludzi ich szkoda...ale po obejrzeniu porządnego skrótu meczu wydaje mi się, że Real grał dobrze, a różnicę zrobili bramkarze. Navas spokojnie mógł wyjąć drugi strzał Mandzukica, o trzeciej bramce już nic nie wspominam. Buffon za to dzielił i rządził. 

Edytowane przez Grabeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha, cwirkowi w tym poście zeszło całe ciśnienie :kwach:

Jeszcze napisz że za wszystkim stoi Legła VARszawa :pazura:

Wiesz, jako kibic mam podobne zdanie co ty, ale jeszcze raz powiem, sędzia miał prawo gwizdnąć taki faul, czy to by była 3 minuta, czy 105.

Mówisz, że patałachy nie mogły cały mecz nic strzelić? Fakt, ale ja bardziej żałuję, że Juve, mając cały mecz pod kontrolą, straciło koncentrację w ostatnich sekundach. 

Włoska drużyna popełniła błąd w defensywie w ostatniej minucie, mając korzystny wynik. Takie rzeczy się nie zdarzają  :30vm3cw:

 

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×