Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wydrukują karnego :30vm3cw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roma już zna rywala...:pogchamp_by_twitchkreygasm-d81hs8a:

 

2C85BC1D-3D01-49E3-A944-89ED77F63DCC.jpeg.5bce767beb2325b793bcb6a02202b5e3.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Natomiast Buffon fajnie kończy karierę. Miał być ostatni Mundial i klops. Liga Mistrzów to prawdopodobnie jego ostania - czerwona kartka w ostatniej minucie meczu. Żal chopa :siara:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym losowaniem to smród straszny. W necie już od rana krążą screeny ze strony Romy, gdzie widniały bilety na mecz z Liverpool'em. Tłumaczone jest to testowaniem systemu sprzedaży :Gmoch: O dziwo znali już nawet gospodarza pierwszego meczu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Bartek_Red napisał:

Z tym losowaniem to smród straszny. W necie już od rana krążą screeny ze strony Romy, gdzie widniały bilety na mecz z Liverpool'em. Tłumaczone jest to testowaniem systemu sprzedaży :Gmoch: O dziwo znali już nawet gospodarza pierwszego meczu.

@kill już wcześniej powiedział jak to wygląda, więc... czego się dziwicie :30vm3cw:

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawo UEFAmafia, od przyszłego sezonu nie będzie losowania tylko ogłoszenie par na kolejnym szczeblu rozgrywek :ziobro:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a chuuuuuj tam z jakimis Juventusami, osma liga mistrzow wraca!
 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Busi wychodzi w once de gala Za tydzień finał CDR .Oj Ernesto.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miodek nie okiełznał zwieraczy. Zmiany. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, i burdel zamienia w cyrk - a może odwrotnie?

Trenerem od dziewczyn zastąpił trenera od dzieci :FailFish:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam albo jest grubo w szatni, albo Miodek miotając się, próbuje ratować obronę mistrza. Imo, krok beznadziejny, zmiana trenera w takim czasie to idiotyzm, tym bardziej że następcą jest zastępca Jozaka, kumpel. 

Już przed meczem chodziły słuchy że piłkarze zagrają na odstrzał trenera i tak jak zawsze kpię z takich informacji, jak zobaczyłem powtórki z pudła Hamy i Niezgody, to pomyślałem że tego nie można było nie strzelić. 

Tylko jeśli w klubie wiedzą, że na linii trener zawodnicy jest konflikt, to czemu nie wypieprzył całego sztabu? 

To wszystko się kupy nie trzyma, totalny chaos i amatorka. 

Jeszcze jedno, jak w środę oklepią zdrowo Górnika w PP, to będzie kolejny sygnał, że jednak coś tam nie działało w kontaktach międzyludzkich. 

 

*takie rozkminka kibica w kapciach, który zna Killa, faceta który zna się na piłce lepiej niż Jacek Gmoch na taktyce ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

United przegrało u siebie z West Bromem, więc City zdobyło majstra. Pozamiatali ten sezon.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj Napoli po raz kolejny straciło punkty. Wygląda na to więc że w czterech najsilniejszych ligach znamy majstra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj Napoli po raz kolejny straciło punkty. Wygląda na to więc że w czterech najsilniejszych ligach znamy majstra.
Szkoda że Arek nie strzelił w ostatnich sekundach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhhh, musiał się wmieszać Canal +....:whyyy:

Już miałem plan, żeby zrezygnować z NC+ i zakupić Polsat od nowego sezonu. A tu taka brzydka niespodzianka..... 

Teraz czy oglądać CL na Polsacie czy LaLigę na NC+.  :FailFish:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla C+ to była ostatnia deska ratunku po utracie LM. W sumie mnie tylko interesuje tylko LM bo weekendy prawie nigdy nie mam czasu oglądać piłki w TV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, sLk napisał:

Już miałem plan, żeby zrezygnować z NC+ i zakupić Polsat od nowego sezonu. A tu taka brzydka niespodzianka.....

 

Miałem identyczny plan, już nawet wypowiedzenie złożone w nc+, a tu taka dupa :seriously: Nie wiem co dalej, zblokowali mnie tą informacją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, haobao_PRO napisał:

 

Miałem identyczny plan, już nawet wypowiedzenie złożone w nc+, a tu taka dupa :seriously: Nie wiem co dalej, zblokowali mnie tą informacją.

Proste, zrób tak jak ja.

Zrezygnuj z NC+ i podpisz umowę z UPC, Netią lub Vectrą. Miałem NC+ pakiet z Eleven plus Internet 50 mb od innego dostawcy. Zrezygnowałem z NC+ ze względu li tylko na LM. Wziąłem full wypas pakiet z UPC - tylko ich z podanej trójki mogłem podłączyć u mnie w bloku (Netia ma najlepsza ofertę) z Internetem 120 mb. Testuję od 2 tygodni i wszystko działa jak ta lala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega z pracy, przypadkiem też mój bezpośredni przełożony, wydał mi wczoraj nieoficjalne polecenie służbowe, żebym oglądał półfinał PP Korona - Arka. Obejrzałem ostatnie 10 minut pierwszej połowy i początek drugiej. Nawet wypiłem sobie fajnego american wheata, podsypałem orzeszkami...

Po tym miałem tak serdecznie dość tego co widziałem, że poszedłem pozmywać naczynia i było to nieporównywalnie przyjemniejsze zajęcie... Takiej padaki to się nie spodziewałem, nawet po polskich drużynach.

Tylko piwa i orzeszków szkoda :/

Rzadko oglądam piłkę, odechciało mi się kilka ładnych lat temu. Po tym co widziałem to wiem, że do tego długo nie wrócę :24_stuck_out_tongue: Raz na jakiś czas wyrywkowe mecze na mistrzostwach jednych czy drugich mi wystarczą :24_stuck_out_tongue:

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arka wczoraj grała bardzo ambitnie i dopięła swego. Szacunek za agresję i wolę walki.

Co do jakości spotkań naszej piłki kopanej, no cóż, mówiąc poprawnie politycznie, do czołówki europejskiej trochę nam brakuje. A mówiąc otwarcie i prosto z mostu, fakt nasza liga jest drewniana i razi brakiem techniki i taktyki, wszystko opiera się na tym kto szybciej opadnie z sił. Niektórzy nie dają rady oglądać, inni mają grubszą skórę i im to nie przeszkadza. 

Ja wychodzę z założenia, że lepiej regularnie przyciupciać nawet przygrubą sąsiadkę, niż jopić się na sexbomby w monitor :pazura:

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×