Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Arka wczoraj grała bardzo ambitnie i dopięła swego. Szacunek za agresję i wolę walki.
Co do jakości spotkań naszej piłki kopanej, no cóż, mówiąc poprawnie politycznie, do czołówki europejskiej trochę nam brakuje. A mówiąc otwarcie i prosto z mostu, fakt nasza liga jest drewniana i razi brakiem techniki i taktyki, wszystko opiera się na tym kto szybciej opadnie z sił. Niektórzy nie dają rady oglądać, inni mają grubszą skórę i im to nie przeszkadza. 
Ja wychodzę z założenia, że lepiej regularnie przyciupciać nawet przygrubą sąsiadkę, niż jopić się na sexbomby w monitor :pazura:
Z ostatnim zdaniem zgadzam się w 101%

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic ten Górnik nie pokazał, tylko Legia strzelała bramki :Coolface:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahaha, jasne. Legia grała jak równy z równym, od momentu jak czerwień dostał bramkarz Górnika :pazura:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież specjalnie dałem trolla na końcu :24_stuck_out_tongue:

Edytowane przez Sithman
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do samego meczu, nie mam pojęcia jak można grać ze sobą już ponad pół roku i nie wypracować żadnych schematów. Patrzyłem na nich i miałem wrażenie, że spotkali się na tym boisku pierwszy raz. 

Za to miło było popatrzeć na ekipę z Zabrza, młode chłopaki, ogarnięte, bez kompleksów, cieszę się, że w Górniku ktoś poszedł taką drogą. Ten Zurkowski super chłopak, mam nadzieję, że niedługo będzie wzmocnieniem kadry Reprezentacji. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozostał smutek i żal. Meczu nie widziałem, pozostała mi jedynie relacja radiowa. Ja wiem, że nie powinienem się złościć itd, bo przecież rok temu ta drużyna była w czarnej dupie i człowiek był pogodzony z kolejnym rokiem w I lidze no ale kurcze, zawsze jakiś indywidualny babol odbiera tym chłopakom 3 pkt. A w tym wypadku szansę na fajny finał. Wszystkiego się mogłem spodziewać ale nie tego, że Loska wyleci z boiska w takich okolicznościach. Myślę, że gdyby nie ta sytuacja to dziś byłbym w odmiennym humorze. Trudno.

Naturalnie obejrzałem sobie skrót, akcja Żurkowskiego palce lizać, wiedziałem, że tego nie strzelił ale emocje wzięły górę i się darłem "jedziesz Zupa!".

Gratulacje dla rywali.

Mam nadzieję, że jedynym ubytkiem po sezonie będzie Kurzawa i zagrają jeszcze jeden sezon tym składem a potem niech idą w świat.

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, okoni napisał:

Co do jakości spotkań naszej piłki kopanej, no cóż, mówiąc poprawnie politycznie, do czołówki europejskiej trochę nam brakuje. A mówiąc otwarcie i prosto z mostu, fakt nasza liga jest drewniana i razi brakiem techniki i taktyki, wszystko opiera się na tym kto szybciej opadnie z sił.

 

Dla mnie poziom polskiej ligi idealnie obrazuje fakt, iż drużyna, która na 93 możliwe punkty do zdobycia, wyszarpała oszałamiające 55 i jest liderem rozgrywek. Aczkolwiek można na to spojrzeć z drugiej strony, żadna inna europejska liga nie da takich emocji do samego końca:Gmoch:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Dla mnie poziom polskiej ligi idealnie obrazuje fakt, iż drużyna, która na 93 możliwe punkty do zdobycia, wyszarpała oszałamiające 55 i jest liderem rozgrywek. Aczkolwiek można na to spojrzeć z drugiej strony, żadna inna europejska liga nie da takich emocji do samego końca:Gmoch:

Dokładnie. Choćby w takiej Bundesliga mistrz polski uplasował by się w środki tabeli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ekstraklasa? Wyścig żółwi :Gmoch:

Ale dzięki temu końcówka może być bardzo emocjonująca, jak np. rok temu. Ja na ostatnie kolejki zawsze odpalam prawilnie Multiligę+ :banderas:

Nie ukrywajmy, Polską ligę chyba głowie dlatego się ogląda (Emocje) czy to w TV czy na stadionie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ekstraklasa? Wyścig żółwi :Gmoch:

Ale dzięki temu końcówka może być bardzo emocjonująca, jak np. rok temu. Ja na ostatnie kolejki zawsze odpalam prawilnie Multiligę+ :banderas:

Nie ukrywajmy, Polską ligę chyba głowie dlatego się ogląda (Emocje) czy to w TV czy na stadionie.

I przede wszystkim, że to jest 'nasze' bo czy oglądamy dla emocji np. Ligę Turecką?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Turecką? Dla emocji? Jeszcze jak :obama:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, okoni napisał:

A co do samego meczu, nie mam pojęcia jak można grać ze sobą już ponad pół roku i nie wypracować żadnych schematów.

Jak widzisz można, zwłaszcza kiedy ma się parodystę na ławce.

Dobrze, że poruszyłeś ten temat, bo właśnie wczoraj naszła mnie taka refleksja, że zostało nam tylko modlić się o fart do końca sezonu.

Skoro treningi u Jozaka to była głównie siatkonoga, to nie oczekujmy cudów.

Przyglądałem się uważnie meczom na wiosnę i nie widziałem ani jednej akcji Legii, po której można by powiedzieć: hej, oni to ćwiczyli na treningach!

I teraz - nawet gdyby piłkarze mieli sami decydować co grają do końca sezonu (np. jakieś schematy wypracowane u poprzednich trenerów), to jak mają się ogarnąć, skoro ponad połowa składu jest nowa?

Obecna Legia Mioduskiego to czarna dupa i tyle. Dobrze ostatnio napisał średnio lubiany przeze mnie Stanowski - w tym klubie nie ma nikogo kto zna się na piłce. Od prezesa, przez cały pion sportowy.

Jedyna nadzieja w śmieszności naszej ekstraklasy.

 

Edytka: Takiego Kurzawę widziałbym u nas bez dwóch zdań. (Sorry Malyksg86).

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie ma nikogo kto zna się na piłce, a 20tysięcy ludu na trybunach to pikuś? :krysia:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wenger odchodzi z Arsenalu po tym sezonie. Najwyższy kurwa czas :messi:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te czasy kiedy Czubasa składał się do strzału pół odcinka :banderas:

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, okoni napisał:

Te czasy kiedy Czubasa składał się do strzału pół odcinka :banderas:

 

Nie tylko on...

 

0004QO04P5LJY73T-C431.jpg

 

:yao:

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Termalica - Śląsk.
Dawno już takiej parodi piłki nie widziałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj na drugą połowę :smart:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ta wiejska akustyka...
Oglądam w pracy. W czasie wolnym nikt by mnie do tego nie zmusił.
A tymczasem w 1. Lidze (tej mniej ekstra) Ruch dostaje taki łomot, że 100-lecie będzie świętować pewnie jakimś szlagierem z Piździgrodziem Podhalańskim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja gorąco liczę, że Stal Mielec zaora Odrę Opole :good:

 

Edytowane przez beardo0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś oglądał wczoraj Lecha z Zagłębiem? Podobno poznaniacy powinni skończyć mecz w dziewięciu, sędzia nie rozdał ewidentnych kartek, ktoś da rzetelny komentarz? 

 

 

PS. 

Zapomniałem, że tylko ja jestem tak poyebany, aby oglądać ekstraklapę :FailFish:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Druga żółta dla Gumnego ewidentna.Nie widziałem tego drugie zdarzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ktoś oglądał wczoraj Lecha z Zagłębiem? Podobno poznaniacy powinni skończyć mecz w dziewięciu, sędzia nie rozdał ewidentnych kartek, ktoś da rzetelny komentarz? 
 
 
PS. 
Zapomniałem, że tylko ja jestem tak poyebany, aby oglądać ekstraklapę :FailFish:

Obejrzałem pierwsze 10 minut i... wybrałem film No nie mogę tego oglądac no.
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×