Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chcę tego komentować, jak tego co działo się po gwizdku, ktoś ewidentnie nie umie przegrywać. 

Przed samym meczem powiedziałem synowi, patrz młody, to jest sędzia katastrofa, na bank wykręci coś w jedną lub drugą stronę, co prawda syn nie doczekał, bo poleciał na podwórko, ale Złotek z miną srającego kota na pustyni jednak coś zmajstrował. 

 

Jedno jest pewne, dziś widziałem drużynę, kolektyw który gra jeden za jednego, potrafi reagować na boisku. Widziałem też trenera, który jest blisko zawodników, potrafi też szybkimi zmianami odpowiedzieć na to co dzieje się na boisku. Jak to powiedział komentator, tak się hartuje stal. 

:We_want_you:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Efekt nowej miotły działa :kwach:

 

Co ten Kazek dzisiaj w L+E. Legia ma nowego kibica:xzibit:

Edytowane przez korwin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sarri niezły beton, wychodzi znowu Mertensem na Juventus, Milik na ławce po raz kolejny..

W sumie można już dać tytuł Juve niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co, były jakieś fajne dupy? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to będzie goronco jeszcze:obama:.

Ten Neapol to jest fenomen, Ci kibice to coś pięknego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fota, bo mi umknęło :krysia:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widok placzacego na oko 40 letniego typa z Neapolu bezcenne AMF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawać foty mokrych Włoszek! :kanalie:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, TeraJacek napisał:

Sarri niezły beton, wychodzi znowu Mertensem na Juventus, Milik na ławce po raz kolejny..

W sumie można już dać tytuł Juve niestety.

:ronnie:

I kto tu jest betonem, kulego.

:ronnie:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, piachu00 napisał:

:ronnie:

I kto tu jest betonem, kulego.

:ronnie:

 

Oczywiście że dalej Sarri niestety, to że strzelili bramkę po stałym fragmencie praktycznie na koniec spotkania nic nie zmienia w jego ocenie.

Przecież jego można w ciemno zgadywać jakie zmiany zrobi i w której minucie to nastąpi, niezależnie od tego jaki jest wynik spotkania. Taki trochę Włoski Smuda.

Na razie utrzymali się jeszcze w walce o tytuł, dalej mają stratę punktu do Juve które niby ma gorszy terminarz, ale to Juve w dalszym ciągu jest faworytem do Scudetto.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Oczywiście że dalej Sarri niestety, to że strzelili bramkę po stałym fragmencie praktycznie na koniec spotkania nic nie zmienia w jego ocenie.
Przecież jego można w ciemno zgadywać jakie zmiany zrobi i w której minucie to nastąpi, niezależnie od tego jaki jest wynik spotkania. Taki trochę Włoski Smuda.
Na razie utrzymali się jeszcze w walce o tytuł, dalej mają stratę punktu do Juve które niby ma gorszy terminarz, ale to Juve w dalszym ciągu jest faworytem do Scudetto.
 
Mimo, że jestem kibicem Juventus (normalnym ujmę, bez spinania, wyzywania kibiców, zawodnikow, członków sztabu innych drużyn) to mysle, że jednak Napoli zgarnie mistrza. Juventus raz, za ma gorszy terminarz, Roma i Inter na wyjazd, obie ekipy zepna się żeby wygrać. Druga sprawa, Juve gra taki piach przez cały sezon, że naprawdę oczy bolą od oglądania ich spotkań (z paroma wyjątkami). Na swoje życzenie mogą stracić mistrzostwo, wtopa z Crotone, teraz Napoli. Może przydalaby się zmiana trenera. Kogoś kto ustawiałby zespół bardziej ofensywnie. Szkoda, że mogą stracić mistrza ale nic nie trwa wiecznie a druga sprawa może w związku z tym pójdą jakies zmiany na lepsze.

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, szuldi82 napisał:

Mimo, że jestem kibicem Juventus (normalnym ujmę, bez spinania, wyzywania kibiców, zawodnikow, członków sztabu innych drużyn) to mysle, że jednak Napoli zgarnie mistrza. Juventus raz, za ma gorszy terminarz, Roma i Inter na wyjazd, obie ekipy zepna się żeby wygrać. Druga sprawa, Juve gra taki piach przez cały sezon, że naprawdę oczy bolą od oglądania ich spotkań (z paroma wyjątkami). Na swoje życzenie mogą stracić mistrzostwo, wtopa z Crotone, teraz Napoli. Może przydalaby się zmiana trenera. Kogoś kto ustawiałby zespół bardziej ofensywnie. Szkoda, że mogą stracić mistrza ale nic nie trwa wiecznie a druga sprawa może w związku z tym pójdą jakies zmiany na lepsze.

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka
 

 

 

Ja oczywiście trzymam kciuki za Neapol, nie wiem ale mam słabość do tego miasta, ogólnie to tego miejsca i stylu życia. Jeśli zdobyli by tytuł to podejrzewam że obrazki z Neapolu w tym czasie mogły by przejść do historii i byłyby długo zapamiętane przez środowisko futbolowe. To co tam się dzieje w temacie futbolu i ich klubu to jest jakieś totalne szaleństwo. Kibicowsko zdecydowanie jedno z najlepszych miejsc w Europie.

 

Jednak patrząc bardziej przyziemnie, Napoli brakuje jednej najważniejszej rzeczy którą posiada Juve, ten cholerny gen zwyciężania i zdobywania tytułów.

Neapolitańczycy cieszą się każdą bramką, wygranym meczem z Juve, natomiast oni traktują to na chłodno, bo wiedzą że na dłuższą metę są w lepszej pozycji i są zdecydowanie mentalnie silniejsi, dla nich to po prostu kolejny mecz.

 

Oczywiście styl Juve jest straszny (Chociaż Napoli też często gra strasznie przewidywalnie, i ten nieszczęsny jeden skład), ale Juve zazwyczaj nawet jak grają piach to wdusza tą jedną bramkę zazwyczaj siła woli.

 

Zobaczymy, na pewno będzie ciekawie, oby do samego końca.

Edytowane przez TeraJacek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juve nic się nie stanie jak nie zdobędzie siódmego mistrza z z rzędu Napoli czeka 28 lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czujecie jakby Milik urósł psychicznie gdyby zdobył mistrza? Na mundial przyjechałby nieźle napakowany, a tego potrzebujemy. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, hacker25 napisał:

Czujecie jakby Milik urósł psychicznie gdyby zdobył mistrza? Na mundial przyjechałby nieźle napakowany, a tego potrzebujemy. 

Milik na razie ma 293 minuty na boisku - więc stwierdzenie "zdobył mistrza" jest gruuubo na wyrost :zygmunt:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka ciekawostka:

2rr2jxe.jpg

Oni tam w ogóle grali w piłkę? :2_grimacing:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było tylko 14kartek, nie licząc zmian, była szansa jeszcze na osiem. :kwach:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, piachu00 napisał:

Milik na razie ma 293 minuty na boisku - więc stwierdzenie "zdobył mistrza" jest gruuubo na wyrost :zygmunt:

 

Z mistrzostwa ManU w 2007 najbardziej cieszył się Kuszczak.... :30vm3cw:

 

BTW ma nawet medal za zdobycie Champions League :smart:

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurwa Salah opanuj sie chlopie

joel.gif

  • Like 2
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czo ten Salah..:listek:

 

Ed:

Zmieniam zdanie. Czo ten Liverpool... :pogchamp_by_twitchkreygasm-d81hs8a:

 

Ed2:

Parafrazując klasyka. Roma powoli wraca z dalekiej podróży :Gmoch:

Edytowane przez sLk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×