Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ten drugi deptak, mimo, że pewnie przypadkowy to jednak na żółtą kartkę. Przy pierwszej, jako sędzia, bym się wstrzymał. Był to pierwszy faul w meczu, można by było dać pouczenie. Zresztą oglądając całą akcję, widać przy pierwszym faulu, że był on bardziej wypadkową straty koordynacji przez zawodnika. Chwilę wcześniej miał kontakt z rywalem i właśnie wtedy został mocno wybity z kroku, a ten spóźniony wslizg był nieudolną próbą nadrobienia wcześniejszej straty dwóch kroków. Ale nawet na powtórce było widać, że faul nie był jakiś mocno przesadny. Tak jak pisałem wcześniej, upomnienie i po krzyku. 

Ps. 

Zawodnicy Arsenalu w pewnych momentach meczu padali i płakali jakby od lat grali w Serie A, nie przystoi to facetom z ligi angielskiej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, okoni napisał:

Ten drugi deptak, mimo, że pewnie przypadkowy to jednak na żółtą kartkę. Przy pierwszej, jako sędzia, bym się wstrzymał. Był to pierwszy faul w meczu, można by było dać pouczenie. Zresztą oglądając całą akcję, widać przy pierwszym faulu, że był on bardziej wypadkową straty koordynacji przez zawodnika. Chwilę wcześniej miał kontakt z rywalem i właśnie wtedy został mocno wybity z kroku, a ten spóźniony wslizg był nieudolną próbą nadrobienia wcześniejszej straty dwóch kroków. Ale nawet na powtórce było widać, że faul nie był jakiś mocno przesadny. Tak jak pisałem wcześniej, upomnienie i po krzyku. 

Ps. 

Zawodnicy Arsenalu w pewnych momentach meczu padali i płakali jakby od lat grali w Serie A, nie przystoi to facetom z ligi angielskiej. 

 

Co do sędziego trzeba przyznać że miał cohones, podejrzewam że 8/10 sędziów nie pokazałoby tej drugiej żółtej tak wcześnie. Ale aczkolwiek tak jak mówisz, tą pierwszą to mógł sobie darować zdecydowanie.

 

Arsenal to straszny archaizm w ofensywie, niby optycznie wyglądają w meczu jakby cisnęli każdego, ale tak naprawdę to taka upośledzona tikitaka z końca Guardiolii w Barcelonie, czyli gramy piłką do usranej śmierci, strzelamy gdzie popadnie, ale nic z tego nie wynika.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę, że on to pisał ale fajnie, że Stanowski go odkurzył. Zaskakująco dobrze Wojtek wypada w radio, kamery go peszyły chyba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka wpisów Kowala czytałem, kilka razy nawet gadałem z nim na eventach i daję stówkę, że to nie on pisał. Przynajmniej nie sam, ale artykuł dobry i warty przeczytania. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Andres potwierdził że po sezonie odchodzi z Barcelonyb2b4f4464dcf573a41c8c3b5b7594555.jpg

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, okoni napisał:

Kilka wpisów Kowala czytałem, kilka razy nawet gadałem z nim na eventach i daję stówkę, że to nie on pisał. Przynajmniej nie sam, ale artykuł dobry i warty przeczytania. 

 

Zapewne to jak z książką Szamotulskiego, Stanowski pisał, Kowal tylko czytał (albo i nie).

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kowalczyk skończył 6 klas podstawówki, ale mimo wszystko nie wierzę, że wiedział iż tytuł książki piszemy w cudzysłowie...
Że o interpunkcji nie wspomnę.

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W hiszpańskiej chamsko sędzia zakończył mecz Leganes.

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co się stało? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahahaha kurcze teraz przewrotka Gajosa hmmm ale i tak pięknie kuchenki rozklepane. Nie wiem kto sędziuje ale powinien sobie odpocząć bo kuchenki powinny w 9 kończyć. Super przełamanie Urynowicza no i 2,5 asysty Kurzawy nawet po rzucie z autu hehe pięknie. Taki Górnik chcę oglądać zawsze! Brawo chopcy

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sędziował Frankowski, obok Złotka największy ananas. Obaj w środę będą na Narodowym. Pozdrowieniom nie będzie końca :zygmunt:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewidentnie sędzia dziś oszczędził dziś piłkarzy Lecha. A meczyk dobry, fajna ta ekipa Górnika. Mam nadzieję, że nie rozpadną sir po sezonie, skauci już węszą. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co się stało? 
Real - Leganes, doliczony czas gry 2 min. Blisko końca doliczonego Leganes miało akcje na połowie Realu, ładnie wprowadzili piłkę na jakiś 22-25 m na wysokości środka bramki. Gość zbiera się do strzalu, już nogę ma na zamach a sędzia gwiżdże koniec. Gość z Leganes miał taki skutek że zrugał sędziego i dostał czerwo

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Real - Leganes, doliczony czas gry 2 min. Blisko końca doliczonego Leganes miało akcje na połowie Realu, ładnie wprowadzili piłkę na jakiś 22-25 m na wysokości środka bramki. Gość zbiera się do strzalu, już nogę ma na zamach a sędzia gwiżdże koniec. Gość z Leganes miał taki skutek że zrugał sędziego i dostał czerwo

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka


Sędziowie w Hiszpanii to ostatnio czysta komedia. Na mundial jedzie tylko jeden o ile się nie mylę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popatrzcie na zachowanie bramkarza Interu przy każdej z bramek, nawet się nie ruszył ani nie wyciągnął ręki. Winszuję spisek przeciwko Napoli :kanalie::Gmoch::zygmunt:

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Popatrzcie na zachowanie bramkarza Interu przy każdej z bramek, nawet się nie ruszył ani nie wyciągnął ręki. Winszuję spisek przeciwko Napoli :kanalie::Gmoch::zygmunt:
 
 
Przecież przy trzeciej bramce wyciągnął nieśmiało reke

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×