Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja niestety tylko prawilnie jak na korposzczura przystało, będę w pracy oglądał przez neta nak*rwiając projekty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

received_1436287326514587.jpeg

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 5 latach od upadku dziś Łódzki Klub Sportowy zapewnił sobie awans do 1 ligi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Poznaniu zwierzęta kibicujące Amice biegają po boisku.

 

W sumie się nie dziwie, że nie chcieli tam dawać medali i pucharu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vukovic - " mogę sprezentować ten medal prezesowi Klimczakowi" :4_joy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam w Poznaniu już jakieś 5 lat (jestem z Gorzowa Wielkopolskiego, więc dla mnie liczy się przede wszystkim dobry żużel), teraz już wiem, czemu nigdy nie ciągnęło mnie, żeby pójść zobaczyć tego Kolejorza na żywo :LUL: Moja stopa na tym stadionie raczej nigdy nie postanie, dramat, wstyd i żenada, że o zaściankowości nie wspomnę. Miasto, które aspiruje do czołówki w Polsce, a kompleksy futbolowe na takim poziomie, że bańka mała. Ci pseudo fani powinni sobie zafundować koszulki z napisem "nie wyszło nam w życiu przez Warszawę".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałeś"raczej", wyczuwam asekurację :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Furman to jest dopiero pan piłkarz, mordę nadarł, piątek nie przybił trenerowi i sztabowi, pretensje do wszystkich. Po jego zachowaniu można sądzić, że to bardzo ważny gość w świecie piłki - jakieś top 5, trzeba się z nim liczyć.

A w Poznaniu stare dobre lata 90 :) policji w pytę, zadyma, ganianki po "stadionie"

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Meczu Jagi nie oglądałem, ale czytałem przed chwilką, że Furman zrobił raban o którym piszesz. Podobno sędzia skręcił mecz i pozbawił Wisły pucharów. Aż muszę na to luknać. 

 

Co do walkowera który dostał Lech, ciekaw jestem czy wyłapią dodatkowe kary (punktowe) na następny sezon? 

Znowu będzie na Legię :30vm3cw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wreszcie ten żółwi wyścig się zakończył.

 

Teraz czas na Europejskie puchary. Gdzie poważna piłka będzie odpoczywać po MŚ.

 

image.png.4f24e79df014958bdfad8c1b34bd10d9.png 

 

 

A tak na poważnie, to co się stało przez ostatni tydzień w naszej ligowej rzeczywistości po prostu przechodzi ludzkie pojęcie, jak tak wszystkie zebrać do kupy, to zdecydowanie możemy powiedzieć że dalej jesteśmy futbolowym trzecim światem, piłkarsko i przede wszystkim MENTALNIE.

 

Jeśli ja słyszę że władze Ekstraklasy czy Lecha Poznań nie chcą lub obawiają się pozwolić świętować Legii mistrzostwa na stadionie w Poznaniu, i cały tydzień w mediach toczy się na ten temat dyskusja, to ja się zastanawiam czy Ci ludzie traktują swoją pracę i normalnych kibiców poważnie, czy dla nich to wszystko to jest dobrze płatna zabawa kosztem innych?

 

To jest po prostu jakiś mega skandal to co działo się w naszej piłce przez ostatni czas, piłkarsko, kibicowsko i organizacyjnie.

 

 

Edytowane przez TeraJacek
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten cały sektor, na którym w Poznaniu przychodzą kibole - kocioł czy jak tam to się zwie - za takie wybryki powinni zamknąć do końca roku, albo nawet na cały przyszły sezon. Jak bando nie potrafi się zachować to nie ma wchodzenia i tyle. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm no no, w Eklapie jak zwykle święto futbolu....nawet zomo przyjechało :30vm3cw:

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zniszczona murawa, zniszczone ogrodzenie, zniszczony stadion, podpalone auta, zdemolowane przystanki. (O ewentualnych przyszłych karach nie będę się rozpisywał.) 

No i co czytam dziś w internecie? Nie złapano ani jednego typa który przyczynił się do tej demolki! 

Do tego wychodzi zawodnik /działacz /dziennikarz, kręcą smutnie głową i z rozbrajającą szczerością mówią, że po trochu rozumieją kibiców, bo sezon był kiepski w wykonaniu lechitów. 

No kurwa, gdzie ja żyję?!?!?!? Kiepsko wykonana praca pewnej grupy osób, usprawiedliwia kolejną grupę osób do rozpierdolu?????? Ludzie!!! Co to za wytłumaczenie? 

To jak mi się kolejny film od Marvela nie spodoba, to mam przyzwolenie na spalenie kina i urwanie łba kasjerce? 

Nie rozumiem tego narodu, urodziłem się w złym kraju. Zewsząd otaczają mnie miernoty które nie są w stanie podjąć jakiejkolwiek odważnej decyzji i ciągle zasłaniają się bylejakością. Czy to dzieje się w Poznaniu, Warszawie czy Wrocławiu, wszędzie zero jajec. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale ten sezon to może być papierek lakmusowy naszej piłki i solidny kubeł zimnej wody na dłuższy czas (Tym bardziej że mamy jeszcze MŚ, gdzie może być sportowo "różnie"). Mam wrażenie że w trakcie trwania tych rozgrywek skompromitowali się ludzie na każdym szczeblu tej machiny.

 

Wyścig żółwi, żenujący poziom całych rozgrywek szczególnie w okresie około zimowym, afera w Pucharze Polski czyli kompromitacja PZPN jako organizatora który zwala winę na kogoś innego, Mistrz Polski z 11 porażkami na koncie, akcje "Kibiców" kilku klubów, można by jeszcze trochę tego dorzucić.

 

Dobrze że na odtrutkę MŚ za pasem :obama:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mizerię polskiej piłki tuszowała do tej pory zadziwiająco dobra gra Reprezentacji. Polska piłka klubowa nie istnieje  poza obrębem naszej ekstraklapy. Podczas oglądania ekstraklasowych meczów, człowiek ma ochotę wydłubać sobie oczy kapslem od piwa. Natomiast Repra do tej pory grała zadziwiająco dobrze. Za chwilę święto piłki nożnej w postaci MŚ. I to wydarzenie zdefiniuje obraz polskiej piłki na najbliższy czas. Przy dobrym wyniku Polski nikt nie będzie sobie zajmował głowy daremną ligą. Natomiast jeżeli repra nie zabłyśnie .... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... to wszystko wróci do normy sprzed paru lat i znowu będzie można bez problemu kupić bilet na reprę :27_sunglasses:

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podniecacie się, a tą zadymę nie rozkręcili żadni kibole Lecha, tylko działacze ekstraklasy w kominiarkach.

Inaczej musieliby się tłumaczyć dlaczego nie udekorowano piłkarzy Legii, skoro było spokojnie :P

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja z innej beczki, o sporcie, bo o tej patologii to szkoda czasu.

 

Górnik Zabrze powraca do europejskich pucharów bo bardzo wielu latach. Brosz i jego chłopcy zaskoczyli wszystkich z kibicami Górnika włącznie bo ile w pierwszej lidze widziało się, że wszystko zmierza we właściwym kierunku o tyle aż taki rozwój wszystkich piłkarzy i tak był szokujący. Dziękuję im za wspaniałe chwile ale, no niestety jest pewien niedosyt bo ta liga była spokojnie do wygrania niestety za dużo zgubionych pewnych punktów w samych końcówkach. Może w przyszłym sezonie....

 

Pokusze się się jeszcze o taką forumową odmianę gali ekstraklasy.

 

Mistrz Polski: Legia Warszawa

 

Król strzelców ekstraklasy: Carlitos (Wisła K.)

 

Piłkarz sezonu: Carlitos (Wisła K.)

 

Objawienie ekstraklasy: Szymon Żurkowski (Górnik Z.)

 

11 sezonu ekstraklasy (ustawienie 4-4-2):

-Bramkarz: A. Malarz (Legia W.)

 

- obrona (od lewej):

A. Reca (Wisła P.)

M. Pazdan (Legia W.) - najlepszy obrońca

E. Dilaver (Lech P.)

R. Gumny (Lech P.)

 

-pomoc (od lewej):

R. Kurzawa (Górnik Z.) - najlepszy pomocnik

S. Szymański (Legia W.)

S. Żurkowski (Górnik Z.)

D. Kądzior (Górnik Z.)

 

-atak:

I. Angulo (Górnik Z.)

Carlitos (Wisła K.) - najlepszy napastnik

 

Dziękuję za uwagę i jestem ciekaw Waszych typów.

 

Górnik Zabrze!

 

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Ps. Trener sezonu: Marcin Brosz (Górnik Z.)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@malyksg86 Niezgoda do ataku i całkiem fajna paka z prawie samych Polaków :)

 

Jeszcze taka wisienka na torcie z wczoraj. Nie było tego w tv:

Spoiler

2ef6q6d.jpg

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Canal+ ta banda chuja od dawna nie pokazuje opraw ani racowisk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno Buffon ma podpisać kontrakt z PSG. A tymczasem Szczęsny przygotowuje się do roli pierwszego bramkarza a Juve :Gmoch:

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podobno Buffon ma podpisać kontrakt z PSG. A tymczasem Szczęsny przygotowuje się do roli pierwszego bramkarza a Juve :Gmoch:
 
 
Z tym, że Buffon ma iść do PSG to było wiadomo już na drugi dzień po konferencji na której ogłosił odejście z Juve. Co do Szczęsnego to nie byłbym taki pewien, Juve czai się na Perrina, chłopak młody i też broni przyzwoicie, w dodatku jest Włochem także kto będzie pierwszy niewiadomo do końca

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja słyszałem o tym młodym z Mlanu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×