Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Bale i Benzema dwóch marnotrawnych zapewniło 13 tytuł. A bramka Bale będzie w intro do każdego meczu lm puszczana, kosmos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hiszpańska dominacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, piachu00 napisał:

Bale i Benzema dwóch marnotrawnych zapewniło 13 tytuł. A bramka Bale będzie w intro do każdego meczu lm puszczana, kosmos

Zobacz piachu jaka cisza...

W ciszy najlepiej smakuje :27_sunglasses:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hiszpańska dominacja.
To tytuły Realu też się liczą dla kibiców Barcelony?

Bo wcześniej słyszałem co innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liczą się jak każdy inny tytuł. Szanuje Real za to co zrobił, bo wygrać 3 razy z rzędu Ligę Mistrzów to nie lada wyczyn.

Ronaldo po finale podgrzał atmosferę wokół siebie mówiąc: "Pięknie było grać w Realu Madryt". Ciekawe czy zamierza odejść, czy walczy o podwyżkę.
W najbliższych dniach ma powiedzieć więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już to jest mniejszy przypał niż to co ta sierota wczoraj odwaliła...

A tej mendzie ramosowi to ktoś w końcu powinien pomóc zakończyć karierę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już bym Kariusowi dał spokój. Nie wiem, czy zauważyliście jak przepraszał kibiców, cały stadion - w tym fani Liverpoolu - bili mu na stojąco brawo. To nie była jego noc. Po zejściu Salaha, ten mecz zupełnie wymknął się drużynie Kloppa spod kontroli. Mam nadzieję, że Mo nie zabraknie na mundialu, bo wszyscy wiemy jak grał w tym sezonie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak już wielokrotnie pisałem, takie mecze z udziałem Liverpool'u nigdy nie są normalne i zawsze dzieją się niespodziewane rzeczy. Jedynie jeden Ramos zagrał przewidywalnie, bandycką piłkę, jak zawsze. Kamery tego nie pokazały, ale poza skasowaniem Salaha, wycedził jeszcze łokciem Kariusowi w jednej z akcji, nie trzeba oczywiście dodawać, że nie był zainteresowany piłką. Dla mnie to zwykły buc i burak. Jest świetnym obrońcą, ale za takie zachowania nikt poza kibicami Realu go nie lubi, coś w tym jest. I daruj sobie piachu te tłumaczenia, że piłka to męski sport, bo ten pajac celowo ciągnął Mo do samej ziemi, serio tego nie widziałeś, czy nie chciałeś widzieć?

 

Mecz miał dwa oblicza. Do zejścia Salaha, Liverpool był stroną wyraźnie przeważającą. To był kluczowy moment tego spotkania. Późnej Real punktował, jak doświadczony bokser. Karius oczywiście dorzucił swoje, ale i bez tego Real miał kilka bardzo dobrych sytuacji. Szkoda chłopaków Kloppa, gdyż wszyscy poza Lallaną oraz Kariusem, zagrali fantastyczne zawody. Bramka Bale'a oczywiście stadiony świata, przyćmił finałowego gola Zizou przeciwko Leverkusen, bez dwóch zdań. Aż dziw bierze, że Real chce się pozbyć takiego zawodnika. Rozumiem, że kontuzje i że chcą odświeżyć atak, ale ten gość był wczoraj game changerem i asem w talii Zidane'a.

 

Osobne brawa dla sędziego, stanął na wysokości zadania. Nie było baboli, jedynie Ramosowi należała się żółta kartka, ale zrobił to tak fachowo, że żaden arbiter by tego nie wyłapał.

 

Mam nadzieję, że po końcowym gwizdku, szefostwo Liverpoolu posłało już smsa do Janka Oblaka. Nie mam zamiaru pastwić się nad Kariusem. Wiadomo, trzeba go pocieszyć, wesprzeć, ale również pożegnać z nr1 w bramce. Takie błędy nie mają prawa przytrafiać się na tym poziomie rozgrywek. Jeśli chce się wygrywać, nie ma sentymentów. Oglądając ten mecz, zastanawiałem się tylko, czy taki de Gea wyciągnąłby nawet i tą przewrotkę Gareth'a ;)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, piachu00 napisał:

Tam byla walka o pietruchę,żadne poważne zagrożenie, poszli ramię w ramię i dalej wiadomo co było. Nie podejrzewam Ramosa o celowe kontuzjowane Salaha, walka, emocje, zadziorność kapitana i się stało..

Piachu, nie róbmy sobie jaj. Każdy z nas tu piszący, swoje w życiu widział. Koleś ewidentnie i cwaniacko chciał wyjebać najgrozniejszego rywala. Za długo żyję i oglądam piłkę(oraz Ramosa), aby grzecznie stwierdzić, że to czysty przypadek. 

Ten facet zrobił to z premedytacją, to widać na powtórce. Nie jest to jego pierwsza próba wyeliminowania rywala w nieprzepisowy sposób. Ja rozumiem, że są nerwy, wiem co to gra bez piłki, ale ten gość ewidentnie przegiął. Będę szczery, mam nadzieję, że kiedyś trafi kosa na kamień i skończy jak Wasyl. Mówię szczerze. To co zrobił jest pierdolonym kryminałem. Tak, wiem, masa obrońców Ramosa, będzie twierdzić, że Salah sam walczył o piłkę, pracował ręką i wyszło jak wyszło. Ale wiem jedno, jak człowiek chce zrobić krzywdę to zachowuje się właśnie jak to miało miejsce, usztywnia się. Była szansa aby podczas upadku, zrobił się miękki i uniknął przyciągnięcie ręki, ale nie było takiej chęci. Imo koleś zrobił to celowo i wkurwia mnie to że to nie było zrobione w jakimś afekcie i w próbie rewanżu, tylko uszkodził pozytywnego gościa, który daleki jest od tego aby grać brutalnie czy szkodliwie dla zdrowia rywala. Gość wyeliminował konkurencję cynicznie i z zimną krwią. Nie przyjmę żadnych tłumaczeń, bo są one dla mnie kiepskim tłumaczeniem i nie ma tu żadnych argumentów za obroną. Tak jak pisałem, mam nadzieję że kiedyś trafi kosa na kamień i koleś odkupi swoje cynicznie zachowanie. Są pewnie granice które przekroczył. 

PS. 

Co do biednego bramkarza. Podczas libacji którą wczoraj zaliczyłem podczas meczu, bezpośrednio po jego drugim babolu, padło stwierdzenie:

On już jest bezdomny, a jego żona woli się ruchać z emigrantami z Afryki :obama:

Pozamiatane :vxoAZzf:

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co wy mówicie do piachu, jak on jeszcze nie wyrósł z tego i jest zaślepiony 'barwami swojego ukochanego klubu'. Jak wyrośnie to zrozumie, wiem po sobie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ramos? Przecież to kawał chuja jest, wiadomo to nie od dzisiaj. Najlepszy obrońca na świecie? Możliwe jest.

 

Ale wczoraj to z piłką miało mało wspólnego, cwaniactwo i ewidentna chęć uszkodzenia rywala, praktycznie przerzucił go przez siebie zakładając dźwignie na reke.

 

W MMA takie akcje zazwyczaj kończą się mocna kontuzja, bo było widać że nawet nie miał szansy żeby uciec z ręką, na odklepanie o murawę również.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, hacker25 napisał:

Ale co wy mówicie do piachu, jak on jeszcze nie wyrósł z tego i jest zaślepiony 'barwami swojego ukochanego klubu'. Jak wyrośnie to zrozumie, wiem po sobie emoji6.png

Daj spokój z taką gadką, dzieci tu nie ma.

 

A wracając do tematu, Ramos faulował bez dwóch zdań, a co do jego zamiarów wstrzymam się z opinią. Wczoraj trochę procent poszło ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, LM to już przeszłość.

Teraz ciekawe tylko w której klasie rozgrywkowej 100-lecie będzie świętować Ruch 12_slight_smile.png

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Liverpool'u wzięli się już do roboty, Fabinho oficjalnie na pokładzie, a czają się jeszcze na Fekira :xboss:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem RM spotkał się z Arsenalem

 

IMG_20180529_233938.jpg

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, korwin napisał:

Tymczasem RM spotkał się z Arsenalem

 

 

 

Najlepsi są kolesie w gangach od Hugo Bossa i w białych adidasach... :FailFish:

  A jakby w Polsce ktoś wyskoczył w  :263g3sw: to by było, że przypał....   :LUL:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaga 30 tys kary za nie wypuszczenie kibiców a Legia za opóźnienie meczu przez piłkarzy 10 tyś paranoja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Lepsze jajo, że Jaga dostała tę karę w zawieszeniu, a Legia musi płacić bez stękania. 

Wychodzi na to, że najbardziej ukarano drużynę z Warszawy, za to że postawiła się kiedy łamane jest prawo. 

Ale co tu się dziwić, chyba wczoraj pan Morawiecki spotkał się z panem Bońkiem odnośnie zadym na trybunach które towarzyszyły nam w tym sezonie. Na spotkaniu były jeszcze jakieś rządowe szychy i inne mądre głowy. W zasadzie z rozmowy wynikało, że tak jest pięknie i słodko, że przez cały czas się zastanawiam, po co oni wogole się spotkali  :30vm3cw:

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, jak już premier Morawiecki się zaangażował to na pewno sobie poradzą z problemem a dodatkowo podniosą poziom ekstraklasy od przyszłego sezonu. :qk2LI17:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ramos, Messi i Borubar w Ekstraklapie? 

 

Ekstraklasa+

 

 :vxoAZzf:

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, okoni napisał:

Ramos, Messi i Borubar w Ekstraklapie? 

 

Ekstraklasa+

 

 :vxoAZzf:

 

I Zidane trenerem Lecha :LUL:

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, sLk napisał:

 

I Zidane trenerem Lecha :LUL:

 

Zinedine Zidane odchodzi z Realu Madryt. Francuz poinformował o swojej decyzji w czwartek na specjalnie zwołanej konferencji prasowej.

 

Morawiecki jest szybszy niż myślisz :obama:

 

https://youtu.be/vk5WuQ0UM3w

 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Madridistas,są w szoku takim samym jak my po odejściu Pepa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mądrze zrobił. Gdyby nie wygral LM to by wieszali na nim psy i Perez moglby go zwolnic. Widzial pewnie ze juz potrzebne jest przewietrzenie szatni, potrzebni nowi ludzie głodni zwycięstw. Najważniejsza jest liga i myśl, że Barca ma mistrza jest głównym bólem głowy. Brawo dla Zizu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brzęczek Legii odmówił, Zizu jest wolny, prezesie Mioduski, muszę bardziej podpowiadać? :smart:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×