Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

38 minut temu, fryz napisał:

Dla mnie szczerze mówiąc to akurat Euro 2012 to był najgorszy turniej - pamiętam entuzjazm jaki mi towarzyszył jak się dowiedziałem, że dostajemy EURO, potem coraz większe niedowierzanie jak patrzyłem na burdel organizacyjno-polityczno-sportowy, a całkiem mi wszystko opadło jak PZPN (z ogromnym poparciem społeczeństwa zresztą) wybrał Smudę na selekcjonera. Generalnie za dużo cyrku przy tym było, a za mało treści i przede wszystkim sportu.

Właśnie dlatego, że był taki burdel, występ naszej drużyny i poczynania Franza spowodowały, że tak się poczułeś. I wcale się nie dziwie ;) 

Edytowane przez hacker25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja się tak czułem już parę lat przed występami naszej reprezentacji. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój, okolice od roku 2008 (po ME) do 2014 gdzieś to totalne futbolowe odmęty naszej piłki reprezentacyjnej, straszny czas, oby już nigdy coś takiego się nie powtórzyło.

Ostatni mecz na stadionie Śląskim przy 5 tyś. ludzi, bojkot reprezentacji, Lato prezesem, fatalne Euro u nas w domu, potem Fornaliki i Majewskie, aż mnie trzepie jak sobie o tym przypomnę:obama:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dajcie spokój, okolice od roku 2008 (po ME) do 2014 gdzieś to totalne futbolowe odmęty naszej piłki reprezentacyjnej, straszny czas, oby już nigdy coś takiego się nie powtórzyło.
Ostatni mecz na stadionie Śląskim przy 5 tyś. ludzi, bojkot reprezentacji, Lato prezesem, fatalne Euro u nas w domu, potem Fornaliki i Majewskie, aż mnie trzepie jak sobie o tym przypomnę:obama:

Akurat Fornalik jest dobrym trenerem. Może nie na reprezentacje, ale gościu kulturalny i z klasą, a nie jak ta cała reszta barachła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, hacker25 napisał:


Akurat Fornalik jest dobrym trenerem. Może nie na reprezentacje, ale gościu kulturalny i z klasą, a nie jak ta cała reszta barachła.

 

Fornalik jest dobrym trenerem ale dla Ruchu Chorzów a nie dla kadry :janusz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale marudzicie xd , co ma powiedzieć Buffon i Włosi czy USA (za same prawa w stanach tv zapłacono majatek) . Zgadzam się że to jest pierwszy turniej od dawna gdzie sam awans nie wywołał u mnie spazm , jak zwykle będziemy kibicować biało czerwonym , szczególnie liczę na Milika przypakowal podobno chłopina i energii sporo zostało po sezonie . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Danielski_82 napisał:

[...]szczególnie liczę na Milika przypakowal podobno chłopina i energii sporo zostało po sezonie.

 

Ktoś mu tylko musi powiedzieć, że na turniejach międzynarodowych też trzeba umieścić piłkę pomiędzy słupkami i poprzeczką i nie dostaje się punktów za strzelanie nad i obok :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale marudzicie xd , co ma powiedzieć Buffon i Włosi czy USA (za same prawa w stanach tv zapłacono majatek) . Zgadzam się że to jest pierwszy turniej od dawna gdzie sam awans nie wywołał u mnie spazm , jak zwykle będziemy kibicować biało czerwonym , szczególnie liczę na Milika przypakowal podobno chłopina i energii sporo zostało po sezonie . 

Buffon i Włosi okej... ale czy my jesteśmy Włochami? To ich sprawy więc raczej to #nikogo

Właśnie bardzo jestem ciekaw Arka na Mundialu - gdyby tak przyćmił Lewego... piękne by to było

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam lobby Włoskie było w tym temacie silniejsze niż np.Brytyjskie więc stąd przytoczyłem Gigiego :)

 

łapcie więc oficjalna nutę mundialu dla atmosfery , zanim Popek nagra coś nowego xd

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tego co pamiętam lobby Włoskie było w tym temacie silniejsze niż np.Brytyjskie więc stąd przytoczyłem Gigiego
 
łapcie więc oficjalna nutę mundialu dla atmosfery , zanim Popek nagra coś nowego xd
 
 
 
Dobrze że nie słyszałeś Krawczyka i jego Lewandowski gol dla Polski. Ło matko jak to usłyszałem

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty @Szuldi na pewno po cichu za Argentyną najwięcej graczy Juve :) Polska - Senegal to dla Ciebie sytuacja win-win hehe . 

A tak po januszowemu , ktoś ogarnął już ten moduł ci+ dzięki któremu można będzie oglądać TVP 4k ? Moja dziadowska kablówka UPC tego nie obsługuje z poziomu horizon , a zawierać nową umowę z Orange dla jednej imprezy nie mam zamiaru . Ktoś się bawił w zamawianie/wyrabianie tego dziadostwa ? 

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ty @Szuldi na pewno po cichu za Argentyną najwięcej graczy Juve Polska - Senegal to dla Ciebie sytuacja win-win hehe . 
A tak po januszowemu , ktoś ogarnął już ten moduł ci+ dzięki któremu można będzie oglądać TVP 4k ? Moja dziadowska kablówka UPC tego nie obsługuje z poziomu horizon , a zawierać nową umowę z Orange dla jednej imprezy nie mam zamiaru . Ktoś się bawił w zamawianie/wyrabianie tego dziadostwa ? 
Oczywiście Polsce będę kibicował. Tak to nie mam jakiejś innej ekipy, liczę na dobre mecze. Tylko wydaje mi się że w tej Argentynie Dybala i Higuain za dużo nie pograją. W tego typu turniejach kibicuje też Włochom ale jak wiadomo teraz ich nie będzie

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grupa z której Peszkin wyszedł by w pojedynkę. 584661e688f5e321ff772f9ee8111945.jpg

Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym jednak do Finlandii dokoptował 

048574_r0_620.jpg

oraz mojego ulubionego przeciwnika :)

DANZKA_50-x.jpg

A żeby nie było ot to liczę na finał Argentyna - Polska ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie o sposobie w jakim Glik doznał kontuzji ? głosy są różne, a specjalistów od treningu kadry w Polsce po tym fakcie przybyło nam sporo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, piachu00 napisał:

A co myślicie o sposobie w jakim Glik doznał kontuzji ? głosy są różne, a specjalistów od treningu kadry w Polsce po tym fakcie przybyło nam sporo.

 

Przewrotki przy siatkonodze to normalność, równie dobrze mógł nie pojechać na MŚ jak Canizares chyba w 2002 któremu już za zgrupowaniu spadła i rozbiła się woda kolońska na nodzę.

Dyskusja na ten temat jest całkowicie bez sensowna moim zdaniem.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, piachu00 napisał:

A co myślicie o sposobie w jakim Glik doznał kontuzji ? głosy są różne, a specjalistów od treningu kadry w Polsce po tym fakcie przybyło nam sporo.

Podobno zrobił przewrotkę przy grze w siatkonogę. Ciężko stwierdzić czy piłkarze powinni mieć zabronione takie zagrania (były już kiedyś akcje, że piłkarze mieli zakaz jeżdżenia na rowerze), natomiast łatwo stwierdzić, że Glik nie jest stworzony do tego typu sztuczek. Jego budowa wskazuje na ciężkiego typa i każde nietypowe lądowanie może zbyt mocno obciążyć kończynę która będzie miała jako pierwsza kontakt z ziemią i przyjmie na siebie resztę kilogramów. 

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, TeraJacek napisał:

 

Przewrotki przy siatkonodze to normalność, równie dobrze mógł nie pojechać na MŚ jak Canizares chyba w 2002 któremu już za zgrupowaniu spadła i rozbiła się woda kolońska na nodzę.

Dyskusja na ten temat jest całkowicie bez sensowna moim zdaniem.

 

Ja się z Tobą zgadzam, ale eksperci z portali różnych krytykują Glika więc postanowiłem napisać tutaj aby znać zdanie ludzi w większości myślących :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to po Gliku, szkoda chłopa. No i przede wszystkim szkoda naszej kadry. To był pewny punkt w wyjściowej jedenastce. :siara:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie znam, nie oglądam i w ogóle, ale to jest godne uwagi :)

 

Reprezentacja Meksyku w czasie wolnym od zgrupowań :) Jak widać poziom zabawy lvl expert :)

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No proszę, a nasi co najwyżej popić i porzygać się potrafią:kwach:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jednak spora szansa, że Glik pojedzie na mundial. Kluczową konsultacja odbędzie się w poniedziałek.

Źródło: weszło.com

 

 

Mam nadzieję, że mu się uda.

 

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×