Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ładnie Hiszpania się odrodziła. Oby to wygrali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to za laleczka robi zmiany w Hiszpanii? Ma ktoś do niej numer? :pazura:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

De Gea dziś wziął w łapę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, neuro napisał:

Karius 2.0 nawet się nie ruszył.

Dokładnie, gra dziś jak amator. Źle ustawiony mur i jeszcze do tego chujowe ustawienie samego siebie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat wolny nie do wyjęcia. Już jak Krisztiano się ustawiał to mówię "siedzi"...  :xboss:

 

Za to mur na pierwszy rzut oka chyba dosyć ujowo ustawiony, więc jeśli to prawda to kolejny błąd De Gei.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuuurla a miałem synka Krystianek nazwać, stara się na Brajanka uparła :janusz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to było dobre. Chyba już znamy króla strzelców, jak Cristiano weźmie w obroty tych ciapków to jeszcze Klose przeskoczy.

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro w gazetach będzie, że Krycha jest galaktyczny. Na chłodno stwierdzam, że trzy bramki strzeliła sobie dziś Hiszpania, pierwszy karny, którego można było uniknąć, wiadomo Krycha strzela, pewna bramka. Druga, babol dziuraworękiego. Trzecia, dupnie ustawiony mur, i kiepskie ustawienie na linii (przecież to było pewne że Kris będzie walił po krótkim, nie wiem co ten DeGea myślał?). 

Nic, mecz piękny, ale wychodzi syndrom Barcelony, gramy piękną piłkę, strzelamy piękne bramki, ale nie wygrywamy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznać pięknemu że zagrał wielki mecz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurwa TRZECIAK xD

"Na chuj nam Lewandowski, mamy Arrurabarene (czy jak mu tam bylo)

Jebaniutki ma jeszcze odwagę pokazywać się publicznie po tylu latach :Gmoch:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Bartek_Red napisał:

 

Gdyby jeszcze na zdjeciu De Gea mial aktualna fryzure to mem idealny :Gmoch:
Samuraje jebane :kwach:

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na odprężenie po wczorajszych emocjach ;)
1d604bf916cbf8cd463bba8949ea8177.jpg

Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, kakaroto napisał:
12 godzin temu, neuro napisał:
Kuzwaemoji85.png
 
Siema Songoemoji123.png

O dziwo, też ogladam te mistrzostwa...

 

Melduje się!

 

35382377_10156465731854629_3331453247851

  • Like 1
  • Haha 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szerokie plecy, widać, że trzepiesz na dwie łapy :obama:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, okoni napisał:

Jutro w gazetach będzie, że Krycha jest galaktyczny. Na chłodno stwierdzam, że trzy bramki strzeliła sobie dziś Hiszpania, pierwszy karny, którego można było uniknąć, wiadomo Krycha strzela, pewna bramka. Druga, babol dziuraworękiego. Trzecia, dupnie ustawiony mur, i kiepskie ustawienie na linii (przecież to było pewne że Kris będzie walił po krótkim, nie wiem co ten DeGea myślał?). 

Nic, mecz piękny, ale wychodzi syndrom Barcelony, gramy piękną piłkę, strzelamy piękne bramki, ale nie wygrywamy. 

Chyba łycha była pita przed wystawieniem tego komenta :ronnie:

Idąc tym tokiem to Naczo też dostał prezent i bramka by nie padła gdyby piłka została wybita jak w ekstraklapie -  laga do przodu na uwolnienie i lecim.

Wolny nie do wyjęcia.

 

Maroko pały wtopiłem przez nich parę zł, jak można tak partaczyć z wypasaczami kóz - z roboty bym zebrał 11 chłopaków i byśmy wciągnęli Iran.

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sranie w banie milordzie, nie twierdzę, że Portugalia zremisowała fartem, ba, były spore momenty gdzie to Hiszpanie biegali za piłką jak dzieci. Świetna gra taktyczna Portugalczyków pozwalała im grać wyrównane spotkanie do momentu kiedy trochę odcięło im tlen. 

No i jeszcze raz, Krystyna wszystkie trzy bramki strzelił łatwo. Pierwsza, karny. No błagam, kto przy takim wywrotowcu jak on zachowuje się w ten sposób? Druga bramka, nie mam pytań, ten strzał nawet nie był mocny, widziałem lepsze strzały Kryśki. No i trzecia, imo było wiadomo, że to Kris będzie walił, jak ustawił sobie piłkę i spojrzałem na mur i DeGeę to przez chwilę pomyślałem, że bramkarz chce Portugalczyka przytrolować zostawiając mu dla podpuchy całą swoją lewą stronę. Imo bramkarz źle stał, ustawił nie do końca dobrze mur, przez co wypchnął się za mocno do swojego prawego słupka. A taki strzał mierzony dla Kryśki to bułka z masłem. Jestem zdania, że to nie Krycha ten mecz "wygrał" tylko DeGea "przegrał". :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodzę się - fanem Portugalii nie jestem, ale wkur... mnie umniejszanie wszystkiego Ronaldo. Łatwo strzelił gole bo to top świata - życzę na abyśmy też wcisnęli kilka łatwych goli na tych mistrzostwach. De Gea dał dupy przy 2 bramce - ale jak mawiają najlepsi polscy trenerzy, trzeba dać powód aby bramkarz się pomylił, decyzja, strzał :Gmoch:

Kałrezma dał słabą zmianę no i ten młokos z dwoma asystami mógł się lepiej zachować - kilka razy wychodził z Cristiano z kontrą ale brakowało decyzji i podania.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×