Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

ALE PROSZE NIE ROZMAWIAC O SPRAWACH KLUBOWYCH MAMY MŚ DZIEKUJE Z GÓRY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tata Kill mówi jak jest

Konczymy zabawę do zobaczenia we wtorek pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i fantastycznie, następni gurwa faworyci wielcy co myśleli że mecz się sam wygra

 

a tu POTĘŻNA Szwajcaria powiedziała no hejka jesteśmy banderas.png

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale serio, nie wiem czemu ten sędzia nie dostał info, że tam przy golu Zegarków był faul. Ewidentnie Szwajcar sobie gostka przesunął, uniemożliwiając mu jakąkolwiek interwencję. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale serio, nie wiem czemu ten sędzia nie dostał info, że tam przy golu Zegarków był faul. Ewidentnie Szwajcar sobie gostka przesunął, uniemożliwiając mu jakąkolwiek interwencję. 
Żal Ci ich? Bo mi ZUPELNIE NIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, hacker25 napisał:

915430d022419b8867a34659d80ac0d5.jpg

Rosyjska myśl techniczna :banderas:

 

Można się śmiać, ale poradzili sobie z tym znakomicie. Dostawione trybuny zostaną zdemontowane całkowicie po zakończeniu mundialu, a miasto będzie miało zgrabny stadion skrojony w sam raz na potrzeby. Moim zdaniem sto razy lepsze rozwiązanie, niż stawianie wielkiego barachła, które potem świeci pustkami i nie zarabia na siebie. Ile meczów przy pełnych trybunach rozegrano w Gdańsku/Wrocławiu/Poznaniu?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, TeraJacek napisał:
5 minut temu, okoni napisał:
Ale serio, nie wiem czemu ten sędzia nie dostał info, że tam przy golu Zegarków był faul. Ewidentnie Szwajcar sobie gostka przesunął, uniemożliwiając mu jakąkolwiek interwencję. 

Żal Ci ich? Bo mi ZUPELNIE NIE

Nie, nie żal. Ale faul był ewidentny. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie żal. Ale faul był ewidentny. 
Sędzia zagwizdał zgodnie z duchem gry pod Polskę

AUTOSTRADA DO FINALU CORAZ BLIZEJ :banderas:

Pozdrawiam
  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mizerny mecz. Brazylia ma zajebista pake jak Francja a tak samo graja gowno bez pomyslu... wiecej tu plakania niz kopania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jebać tych wszystkich faworytów z przemotywowanymi dzieciakami wartymi grube miliony.

Tyle w temacie, dawać już ten wtorek i wyjasniamy ten turniej :Gmoch:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy Nejmara
6ac705e22fd1c6b9891cfe2d15b8fc39.jpg

Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Można się śmiać, ale poradzili sobie z tym znakomicie. Dostawione trybuny zostaną zdemontowane całkowicie po zakończeniu mundialu, a miasto będzie miało zgrabny stadion skrojony w sam raz na potrzeby. Moim zdaniem sto razy lepsze rozwiązanie, niż stawianie wielkiego barachła, które potem świeci pustkami i nie zarabia na siebie. Ile meczów przy pełnych trybunach rozegrano w Gdańsku/Wrocławiu/Poznaniu?

Ależ ja sie nie śmieje. Podziwiam właśnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brazylia nie ugra nic na tym turnieju z takim cymbałem jak Neymar i piszę to serio. 879 sztuczek, spowalnianie gry, bo przecież mistrz musi zrobić drybling w kierunku własnej bramki. Ronaldo/Rivaldo/Romario/Ronaldinho/Coutinho to zupełnie inna liga i Neymar tego poziomu nigdy nie osiągnie, nie z taką mentalnością. Dziś było widać ewidentnie, że jest skupiony na sobie i własnej fryzurze, a nie na grze drużynowej.

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście w pierwszej połowie trochę olały to kanarki. Jedyne co mnie wkurzało, to takie bezradne faule zegarków. A tego Lichsztajnera, to bym zakwalifikował do permanentnego traktowania łokciem co 5 minut.

 

już mnie telepie od tego czekania na naszych!

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro pierdyole te mecze, jakieś śmieszne BANANOWE kraiki znane tylko z tego są znane a osiągnęły ostatnio w piłce tyle co ja czyli NIC

Idę na długą przejażdżkę rowerową i będę szlifował MENTAL w lesie przed wtorkowym meczem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Bartek_Red napisał:

Brazylia nie ugra nic na tym turnieju z takim cymbałem jak Neymar i piszę to serio. 879 sztuczek, spowalnianie gry, bo przecież mistrz musi zrobić drybling w kierunku własnej bramki. Ronaldo/Rivaldo/Romario/Ronaldinho/Coutinho to zupełnie inna liga i Neymar tego poziomu nigdy nie osiągnie, nie z taką mentalnością. Dziś było widać ewidentnie, że jest skupiony na sobie i własnej fryzurze, a nie na grze drużynowej.

Dokładnie, poza tym, że ma giga talent, jest pajacem. Szwajcarzy mu w idealny sposób obrzydzili grę. Mają karę, grali jak na sparingu bo myśleli, że zabawnie na lajcie pojadą Szwajcar ów, a tu zonk. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra panowie nie oceniajmy wszystkich po pierwszych meczach. Gdyby pójść tym torem, to faworytem jest mateczka Rossija :Gmoch:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zluzujcie jeszcze z tym nieugrywaniem czegokolwiek, bo jeszcze Brazylia zagra z Niemcami w finale i się ośmieszycie tylko :Gmoch:



No chyba że trafia na WIELKĄ POLSKĘ, to wtedy nie mają szans

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, TeraJacek napisał:

Zluzujcie jeszcze z tym nieugrywaniem czegokolwiek, bo jeszcze Brazylia zagra z Niemcami w finale i się ośmieszycie tylko :Gmoch:

Brazylia w finale? Serio uwierzyłeś, że przejdą po drodze żelazny blok defensywny w postaci Cionka i Glika?:smart:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Bartek_Red napisał:

Brazylia w finale? Serio uwierzyłeś, że przejdą po drodze żelazny blok defensywny w postaci Cionka i Glika?:smart:

 

TEN PAN WYŻEJ ROZUMIE O CO CHODZI WE WSPÓŁCZESNYM FUTBOLU

 

POZDRAWIAM CIEPLUTKO

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurła, Janusz, uspokuj się z tym ałatarem :kanalie:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tata @kill, będziesz jutro oglądał naszych w swojej specjalnej koszulce :lewy:, czy jednak wiesz, że przejebią i skupisz się na gierkach? :krysia:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka teoria. Neymary tylko remis, bo wciaz maja w pamieci 1:7 i teraz patrza co robia szwaby, byle tylko nie trafic na nich w 1/8

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×