Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę bardzo, w sam raz przed jutrzejszym meczem. Oglądacie na własną odpowiedzialność, jakby co, to ostrzegałem :Gmoch:

 

 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj, tak jak oczywiście szanuje niesamowicie Pana Jacka, to nie cierpię takiego historycznego pompowania.

Dodatkowo jest to jeszcze bardzo kiepsko wykonane niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Bartek_Red napisał:

Proszę bardzo, w sam raz przed jutrzejszym meczem. Oglądacie na własną odpowiedzialność, jakby co, to ostrzegałem :Gmoch:

 

 

 

Oczy bolo... :FailFish:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy tu gadu-gadu a mi się w robocie nudzi ;)

a5d885ebe1fa8.png

Popita Peszkina czyni cuda :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten sędzia jest na mundialu. Z nim chyba fikać nie można xzibit.png

 

 

 

Edit:

Co ten koreański bramkarz z boysbandu robi to ja nie wiem :obama:

 

A u szwedów brakuje napastnika. Zlatan, Ljunberg, Henio Larsson (wersja z dredami). To byli gracze, nie to co teraz...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba mieć nadzieje, że wreszcie te leśne dziadki z UEFA zmądrzeją i wprowadzą VAR w Lidze Mistrzów, bo widać że tutaj na Mundialu to dobrze działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, okoni napisał:

Tata @kill, będziesz jutro oglądał naszych w swojej specjalnej koszulce :lewy:, czy jednak wiesz, że przejebią i skupisz się na gierkach? :krysia:

 

Nie mogę się doczekać tego blamażu.

 

 

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacyś śmieszni ci Anglicy: jest rudy, ciemny z afro, elvis presley i charlie sheen :1_grinning: 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, widzę że Synowie Albionu oficjalnie rozpoczynają dostarczanie beki na WIELKIM TURNIEJU :Gmoch:

Wiedziałem już przed MŚ że ich mecze będą pełne usmiechu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsi zawodnicy z najlepszej ligi świata i męczą się z pastuchami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś wymęczyli zwycięstwo po dwóch rożnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ale o to chodzi chyba na mundialu prawda? Nie ma tutaj ogórków, oprócz jednej czy dwóch drużyn. Ma być ciężko, wyrównanie i dużo emołszyns. Jesteśmy przyzwyczajeni do futbolu europejskiego i od razu myślimy, że jak dany europejski kraj wejdzie to od razu będzie każdego golił łatwo i przyjemnie po 3-0 do pierwszej połowy. Fajnie, że się tak męczą bo jest co oglądać

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W piłce chodzi o to aby doyebać frajerom. Tunezja była blisko :30vm3cw:

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Bartek_Red napisał:

Proszę bardzo, w sam raz przed jutrzejszym meczem. Oglądacie na własną odpowiedzialność, jakby co, to ostrzegałem :Gmoch:

 

 

Ale to jest mocne :Gmoch:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze przecieki 

Szczęsny - Piszczek, Cionek, Pazdan, Rybus - Błaszczykowski, Krychowiak, Zieliński, Grosicki - Milik - Lewandowski

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lul, jakby tak wyszli to trochę zaskoczony jestem. Jednak Nawałka nie zdecyduje się na Bednarka, imo lepiej wypadł od Cionka. No i gra na dwóch napastników, hm, myślałem, że trener da Góralskiego do obijania przeciwników kosztem napadziora. 

Zresztą, nieważne kto dziś wyjdzie, mają zaorać to boisko!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szwajcaria czy Meksyk się postawiły, to nie ma bata, żeby Polacy nie zaorali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj wieczorem chodzą za mną jakieś złe fluidy i negatywne myśli, tak jak przed Euro był beton i pełen spokój, tak teraz jakoś dziwnie w brzuszku :siara:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest bat. Szwajcaria i Meksyk miały 0 presji. Zero. Grali z dwoma największymi faworytami do wygrania MŚ. U nas może być inaczej - wszyscy w grupie są na porównywalnym poziomie (może Japonia najmniej) i raczej awans dowolnej pary nikogo nie zaskoczy.
Senegal nie ma jakichś gamoni w składzie, żeby tam było kogo zaorać. Mam nadzieję, że będzie dobry i wyrównany mecz. Takie 2:1 dla nas.

Edytowane przez The_Siemek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i stało się, dzisiaj mundial rozpoczynają Polacy. Bardzo dobrze, że balonik nie jest sztucznie pompowany. Z pokorą podchodzimy do spotkania....

 

A zresztą, chu...   Rozjedziemy ich kurłaaaa :janusz:

 

MessyMajesticAnura-max-1mb.gif

  • Like 1
  • Haha 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Martwią mnie trochę te plotki o wyjściu w podstawowym składzie Góralskiego i Cionka. Szczerze? Ja tego nie rozumiem, jaki sens jest wychodzić tak bardzo defensywnie jeśli jak na dłoni było widać że mamy z tym problem od dłuższego czasu, czy nie lepiej było by takim składem jak np. na Chile? Co nam da to że wyjdziemy 8-ką obrońców jak i tak jako cały zespół mamy problem z grą obroną.

Ci wszyscy "eksperci", trenerzy i byli zawodnicy, trenerzy którzy tak twierdzą że tak wyjdziemy, mentalnie siedzą jeszcze w poprzedniej epoce, epoce porażek gdzie na każdy ważny mecz wychodziliśmy zesrani, mega defensywnie i broniliśmy nie wiadomo czego, no dość tego kurwa, ileż można?

 

Ludzie my jesteśmy 1/4 ME i czołową drużyną w rankingu FIFA, co tu bronić? Trzeba ich gurwa zgnieść taktycznie "po Europejsku", atakować po prostu, zabić ich szybkimi atakami i rozgrywaniem piłki, z konterki sobie jeszcze pogramy później,  jeśli będzie taka potrzeba strzelić o jedną bramkę więcej niż oni.

 

NIE MA CZEGO BRONIĆ

 

 

 

 

Edytowane przez TeraJacek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×