Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jacuś, ale kto u nas rozegra? Chciałbym, żeby Zieliński, ale z nim jest jak z Milikem - wszystko spoko - potencjał, umiejętności, technika itd., ale coś często lubi się zesrać. Krycha czasem coś spróbuje, ale wiemy jak to wygląda.
Co nie zmienia faktu, że też mam nadzieję, że będą atakować a nie taktyka z 15 obrońcami, wilcze doły, 40 metrów drutu kolczastego i Pazdan na cekaemie.

W końcu ten filmik obejrzałem, bo nie wiedziałem, że to te dzbany z RespectUSA xD
Czasami to ja już nie wiem co napisać, bo już to przestaje być nawet zabawne. To prawie jak ja bym robił w Windows Movie Makerze filmiki o tym, że Jezus w Świebodzinie jest najwyższy i wszyscy mają wiedzieć, że jest najwyższy, bo jak nie to nie szanują wielkiego dziedzictwa Ziemi Lubuskiej!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, The_Siemek napisał:

Jacuś, ale kto u nas rozegra? Chciałbym, żeby Zieliński, ale z nim jest jak z Milikem - wszystko spoko - potencjał, umiejętności, technika itd., ale coś często lubi się zesrać. Krycha czasem coś spróbuje, ale wiemy jak to wygląda.
Co nie zmienia faktu, że też mam nadzieję, że będą atakować a nie taktyka z 15 obrońcami, wilcze doły, 40 metrów drutu kolczastego i Pazdan na cekaemie.
 

 

To jest ZDECYDOWANIE najważniejszy mecz który MUSIMY wygrać, a jeśli nie to NIE MOŻEMY PRZEGRAĆ w żadnym wypadku, naprawdę nie zdziwię się z tego jak z naszej grupy wyjdą dalej np. My lub Japonia, albo Senegal z Kolumbią lub inna para.

To co jest naszą siłą przeciwko takiemu Senegalowi to "EUROPEJSKOŚĆ", KOLEKTYW, ŻELAZNA TAKTYKA, którą potrafimy egzekwować, GRA DO KOŃCA z której słyniemy już od dłuższego czasu, TĄ EKIPĘ CIĘŻKO ZŁAMAĆ, niby mówi się że Senegalczycy to zupełnie inna drużyna od reszty ze swojego kontynentu, no okej ja w to wierzę, ale do pierwszej/drugiej bramki, potem wszystko się sypie, patrz np. mecz z Chorwacją.

 

Trzeba usiąść na nich solidnie od początku, zdobyć szybko bramkę/dwie, następnie nie cofać się i nie oddawać całkowicie gry, jak to lubiliśmy robić od jakiegoś czasu, jednak dać im też czasem trochę pograć piłką (ale też bez przesady), bo w tym elemencie nie są za dobrzy, nie iść "na raz", i nie pressować za mocno bo będą nas objeżdżać.

 

No nie wiem tak to widzę, jednego jestem pewien że gra na 6 defensywnych zawodników może się skończyć źle. Osobiście tak jak mówię, nie widzę dla tego racjonalnego wytłumaczenia innego niż STRACH

 

 

comment_78krxONI321a8Z8KSSt8Pyqv1cqFFXBw

 

Robert_Lewandowski_wśród_Senegalskich_obrońców.gif :obama:

 

35533717_2040350442665836_36992379159524

 

 

 

Będzie dobrze, to TYLKO PIŁKA :lewy:

Edytowane przez TeraJacek
  • Haha 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Senegal pcha się głównie środkiem pola. W środku musimy mieć dobrych przecinaczy więc dlatego pewnie Góralski będzie grać od pierwszej minuty. Za to bokami możemy ich wykończyć. W środku pola będzie tak jak z Nigerią, gdzie się od nich odbijaliśmy jak od elektrowozu. Dlatego pewnie taka obawa. Środek pola jest najważniejszy - jak tu przejebiemy to będzie klops.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, hacker25 napisał:

Senegal pcha się głównie środkiem pola. W środku musimy mieć dobrych przecinaczy więc dlatego pewnie Góralski będzie grać od pierwszej minuty. Za to bokami możemy ich wykończyć. W środku pola będzie tak jak z Nigerią, gdzie się od nich odbijaliśmy jak od elektrowozu. Dlatego pewnie taka obawa. Środek pola jest najważniejszy - jak tu przejebiemy to będzie klops.

 

Wybacz, ale chyba nie mówisz o tej drużynie z która gramy dzisiaj.

A widziałeś jakikolwiek mecz Senegalu? Czy tak mówisz na podstawie meczu z Nigeria?

Senegal NIE GRA środkiem, oni tylko tam odbierają piłkę, jeśli mają taką możliwość oczywiście, potem zazwyczaj od razu piłka idzie na skrzydełka często górą i na wolne pole z pominięciem linii pomocy do Mane/Keity/Nianga w zależności kto gra, a potem to już bieganie, bieganie i jeszcze raz BIEGANIE DO PRZODU.

Prosta taktyka i bardzo prosta, nie skomplikowana piłka.

 

Dodatkowo są bardzo solidni w defensywie.

 

 

 

Edytowane przez TeraJacek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, TeraJacek napisał:

 

Wybacz, ale chyba nie mówisz o tej drużynie z która gramy dzisiaj.

A widziałeś jakikolwiek mecz Senegalu? Czy tak mówisz na podstawie meczu z Nigeria?

Senegal NIE GRA środkiem, oni tylko tam odbierają piłkę, jeśli mają taką możliwość oczywiście, potem zazwyczaj od razu piłka idzie na skrzydełka często górą i na wolne pole z pominięciem linii pomocy do Mane/Keity/Nianga w zależności kto gra, a potem to już bieganie, bieganie i jeszcze raz BIEGANIE.

Prosta taktyka i bardzo prosta, nie skomplikowana piłka.

 

Dodatkowo są bardzo solidni w defensywie.

 

 

 

Powiedziałem, że pcha się środkiem pola, a nie rozgrywają jak Iniesta :D 

Gdybyśmy mieli takiego Modrić'a i Rakitić'a to spoko, ale my nikogo takiego NIE MAMY. Nie wiem jak to będzie dziś wyglądać, ale środek pola będzie najważniejszy i tam będzie walka buldogów na wyniszczenie kurła. 

Edytowane przez hacker25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, hacker25 napisał:

Powiedziałem, że pcha się środkiem pola, a nie rozgrywają jak Iniesta :D 

Gdybyśmy mieli takiego Modrić'a i Rakitić'a to spoko, ale my nikogo takiego NIE MAMY. Nie wiem jak to będzie dziś wyglądać, ale środek pola będzie najważniejszy i tam będzie walka buldogów na wyniszczenie kurła. 

 

Wszystko zależy który zespół będzie prowadzić grę, ja stawiam że będziemy to my przez większość meczu, Senegal będzie wycofany czekał na kontry, postarają się pewnie zagrać na 0:0 czekając na końcówkę, wtedy będą próbowali coś wcisnąć, no chyba że sami pogubimy się wcześniej.

 

Tak jak mówiłem wcześniej, nie będzie raczej żadnej gry środkiem pola ze strony Senegalu, GANIANIE po skrzydłach i długie piły na wolne pole do 3-ofensywnej, to jest ich gra.

To NIE JEST Nigeria która gra piłką w środeczku czasami tylko rozciągając do bocznych wahadłowych (Moses), dlatego Chorwaci właśnie tak mocno zniszczyli ich w środku pola mając lepszych wykonawców na tych pozycjach. Nigeryjczycy po prostu zostali stłamszeni, bo nie mogli grać swojej gry pozycyjnej.

 

Moim zdaniem to będzie zupełnie inny mecz niż Chorwacji z Nigerią, więcej biegania, wychodzenia na wolne pole, kto wyłączy skrzydła/boki drugiego zespołu ma tutaj szanse na wygranie meczu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, kill napisał:

Ale przecież my biegamy tylko pierwsze 20 minut :whyyy:

 

Mów za siebie, ja tam godzinkę z palcem w nosie :Gmoch:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nosacz.pngnosacz.pngnosacz.pngnosacz.pngnosacz.pngnosacz.pngnosacz.pngnosacz.pngnosacz.pngnosacz.pngnosacz.pngnosacz.pngnosacz.pngnosacz.pngnosacz.png

 

 

 

Edytowane przez TeraJacek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moglibyśmy zagrać w takim składzie plus zmiany:
Jakub błaszczykowski
Arkadiusz milik
grZegorz krychowiak
Dawid kownacki
Artur jędrzejczyk

łukasZ piszczek

Kamil glik
maciej rybUs
Robert lewandowski
Wojciech szczęsny
kAmil grosicki
Michał pazdan
pIotr zieliński

Edytowane przez The_Siemek
specjalnie dla Jacka
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, The_Siemek napisał:

Moglibyśmy zagrać w takim składzie plus zmiany:
Jakub błaszczykowski
Arkadiusz milik
grZegorz krychowiak
Dawid kownacki
Artur jędrzejczyk

łukasZ piszczek

Kamil glik
maciej rybUs
Robert lewandowski
Wojciech szczęsny
kAmil grosicki
Michał pazdan
pIotr zieliński
 

 

7759-what.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, The_Siemek napisał:

Poprawiłem, bo coś mi klawiatura szalała.

 

O Ty nicponiu :smart:

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIE WIEM KTÓRY ZESPÓŁ WYGRA, ALE MAM NADZIEJE ŻE BĘDZIE TO TEN, KTÓRY STRZELI WIĘCEJ GOLI

 

maxresdefault.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie spokojnie, wynik meczu jest znany. Kot wróżbita przewidział kto wygra mecz:

 

 

2I3hH3YG4uUSbYIQ.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i to jest właśnie FUTEBOL :obama:

Najgorsze co może Cię spotkać w trakcie meczu, początek, czerwona kartka i strata gola, gorzej chyba zacząć nie można.

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obrońca bez mózg. Nikt normalny nie wyciąga w ten sposób ręki do piłki w trzeciej minucie meczu. :yao:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Obrońca bez mózg. Nikt normalny nie wyciąga w ten sposób ręki do piłki w trzeciej minucie meczu. :yao:

Bo jak to mówi tata@kill ... 'to jest wszystko ustawione'
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, TeraJacek napisał:

 

 

 

comment_78krxONI321a8Z8KSSt8Pyqv1cqFFXBw

 

Robert_Lewandowski_wśród_Senegalskich_obrońców.gif :obama:

 

IMG_20180619_141704.jpg

  • Confused 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×